⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

honeybee1370

کاربر بیش فعال
قطعا همه استرس دارن، چه زیاد خونده باشن چه کم. اونی موفقه که بتونه کنترل خودشو دستش بگیره :w43:
با اینکه اینو میدونم و سر کنکور کارشناسیم هم اجراش کردم ، ولی الان یه مقدار کنترلش سخت شده.
هرچی پیش آید خوش آید و حتما یه چیزی باید ازش یاد میگرفتیم که اتفاق افتاده. حتی اگه قبول نشیم یه عالمه مطلب جدید یادگرفتیم که نمیدونستیم و قطعا به دردمون میخوره:victory:

atp2

عضو جدید
عجیبه من استرسم از کنکور کارشناسی بیشتره با اینکه اون حیاتی تر بودا...
بچه ها من کنکور اصلیم فرداست برام دعا کنید :cry:
منم فردا شب واسه معماریا دعا میکنم :)
ایشالا که فردا قووووووووووووی میری امتحان میدی میای ، همه هنرو ساختیا ...
نتیجه زحمتشو میگیره هرکی تلاش کرد امسال ، خدا بزرگه ، دعاتون میکنیم . ناسلامتی یه سال باهم درس خوندیما :d
وااااااااای جمعه بعدازظهر بخواببببببببیماااااااااااااااااااااااا : ) اول البته حذف ممورایز در اولویته : ))))) گوگولی نه کلی بهمون کمک کرد ، من واقعا بهش مدیونم . تا اخر عمر گوشیم نگهش میدارم : )

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان به خصوصی دوستانی که در این چند ماه گذشته با تاپیک همراه بودند
قلبا آرزو میکنم که همگی به خواسته و هدفهایی که از این آزمون داشتین برسید و مطمئنا زحمات شما نتیجه خواهد داد ان شا الله ...

بچه ها در این ساعات آخر سعی کنید آرامش داشته باشید و به این فکر کنین که چیزهای خوبی برای شما اون بالا نوشته شده و فقط چند قدم برای رسیدن به اونها مونده به روزهای خوب بعد از اعلام نتایج و ثبت نام فکر کنید

موفق باشید

بعد از برگزاری کنکور تاپیک های بررسی سوالات باز و در دسترس خواهد بود
بررسی | سوالات آزمون ارشد هــنر های ساخت 95
بررسی | سوالات آزمون ارشد معمــــــاری 95

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوس جونای گلم:gol::redface:...خوبین؟:w36:.....بچه ها تو این مدتی که برا کنکور می خوندم و تو این تاپیک بودم کلی دوس جون پیدا کردم،بی نهایت کمکم کردین، بی نهایت لطف داشتین بهم، پرحرفیامو تحمل کردین (این آخرا زبان به دهان گرفتم!) و...یه دنیا ممنونتونم:w40:....بچه هایی که فردا و پس فردا کنکور دارن انشالله که سر جلسه بهترین باشین و دست پر بیاین بیرون...:)
دوستون دارم.....ممنونم به خاطر همه چیز

پ.ن: قبل از اینکه برین سر جلسه هرچی استرس و ناراحتی و غم و اندوه و افسوسه بندازین دور تا آرامش داشته باشین، کنکورتون که تموم شد میتونین بیاین بیرون گریه کنین، کله تون و بکوبین به دیوار، بخوابین و...اما سر جلسه فقط لبخند بزنین و تمرکز کنین.:w10:

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
به خود بگویید عالی هستید تا عالی شوید و به خاطر داشته باشید که هرچه بگویید همان می شود.

ضمیر شما بدن شمارا می سازد وبدن شما ضمیر شما را.
یک اندیشه ی زیبا ومثبت ،یک بهشت را در زندگی می سازد .
یک اندیشه منفی ویاس آور جهنمی را در دنیای انسان خلق می کند.
انسانها آنچه را بیندیشند خلق می کنند.
:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:
برای همتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم نتیجه زحماتتون رو بگیرید و همیشه سلامت و شاد باشید

ayda_hd

عضو جدید
[SUP][/SUP]سلام بچه ها امیدوارم همتون موفق باشین و نتیجه زحماتتون رو ببینید. دوستان اگه کسی جزوه یا کتابی واسه ارشد داشته باشه لطفا بهم پیام بده.میخوام بخرم.

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها چیکار کردین؟
من فک کنم بد دادم! خیلیاشو دیده بودم حتی توی آزمونا چندتاش بود ولی یهو شک کردم نزدم! غلط هم دارم قطعا فعلن یکیش پیدا شده:cry:

pari.arch

عضو جدید
بچه های معماری
اگه قرار باشه سوالاتون شبیه هنرساخت باشه، امشب پوسته رو مرور کنین و ساختمان بلند عکسای کتاب جدیده سیستم ساختمانی هم یه دور دیگه نگاه کنین

من ک دیگه نمیتونم لای هیچ کتابی رو باز کنم:-/
دوستای خوبم ک امروز کنکور داشتین ایشالا نتیجه زحمتتاتونو میگیرین...برای ما معماری ها هم دعا کنین:smile:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w22::cry:...برا من افتضاح شد:crying2:، تعداد اشتباهاتم فک نکنم زیاد بشه اما کلی نزده دارم، تند تند اونایی که بلد بودم و علامت زدم به جز زبان (زبان و اول می خونم بعد تستاشو می زنم)، هنوز نرسیده بودم تنظیم بزنم، اجازه گرفتم رفتم دستشویی دست و صورتم و بشورم (کلاس مثه سونا خشک بود!)، ساعت نبرده بودم با خودم!!!! اونجا از بچه ها پرسیدم گفتن ساعت چهار و نیمه:cry:! من تند تند می زدم چرا از سه یهویی رفت چهارو نیم؟!(شاید خوابم برده!!!!)، خلاصه،برگشتم سر جام، گفتم زبان و نمی رسم، دوباره رفتم تند تند زبان و زدم، رفتم سراغ تنظیم، فقط دوتاشو بلد بودم:(
یه اتفاقی هم سر جلسه افتاد (بماند که بی نظم ترین جلسه کنکوری بود که تو عمرم دیده بودم!): یهویی یکی پشت سرم خمیازه کشید، انقد بلند بود که ترسیدم فک کردم یه آقا رو صندلی کناری نشسته، نگاه کردم دیدم نه، همه دختریم و ایشونم دختر می باشند:D. تا یه ساعت هر دو دیقه یه بار خمیازه کشید، آخرش مراقبه کلافه شد گفت خانم شما اگه سوالارو حل کردی می تونی پاسخ برگتو تحویل بدی:biggrin:....

DDDIQ

مدیر ارشد

با سلام خدمت دوستان مخصوصا اعضای پرتلاش تاپیک مطالعه گروهی 95

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان و نتیجه ای دلخواه از این آزمون , به منظور بررسی سوالات آزمون میتوانید از تاپیک
بررسی | سوالات آزمون ارشد معمــــــاری 95 استفاده بفرمائید ؛ امیدوارم که از این تاپیک و مطالعه در کنار دیگر اعضا استفاده کرده باشید
برای تمامی دوستان در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت میکنم
بررسی | سوالات آزمون ارشد معمــــــاری 95

کنکور کارشناسی ارشد معماری 96
لطفا به عنوان مشاوره و راهنمایی اگر تجربه موفق و یا مساله ای برای یادآوری به منظور کمک به شرکت کنندگان کنکور سال آینده 96 پیرامون مطالعه دروس و کنکور معماری بفرمائید
* تاپیک فعلا با محوریت مشاوره کنکور ایجاد گردیده و در آینده با شروع مطالعه گروهی اعضا به مطالعه گروهی تغییر خواهد یافت

• Like
واکنش ها: suki
وضعیت
موضوع بسته شده است.