••ஐ••ஐ••درخواست های مرتبط با مهندسی نفت فقط در اینجا مطرح شود ••ஐ••ஐ••

pashnetala

عضو جدید
سلام به همه

در مورد production optimization adjoints به فارسی فکر کنم بهینه سازی تولید مخازن نفتی کتاب یا جزوه، فارسی چه بهتر، دوستان واسم میذارین اینجا، مخصوصا numerical optimization

ممنون

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه

در مورد production optimization adjoints به فارسی فکر کنم بهینه سازی تولید مخازن نفتی کتاب یا جزوه، فارسی چه بهتر، دوستان واسم میذارین اینجا، مخصوصا numerical optimization

ممنون

http://www.4shared.com/office/YjwnExU2/Baker_Hughes_INTEQ_-_Productio.html
فصل 18 این کتاب هم در مورد production optimization هست
http://en.bookfi.org/book/612436

pashnetala

عضو جدید
دوستان در مورد SPE 10 کسی‌ اطلاعاتی‌ کمکی‌ کتابی‌ چیزی داره ؟ مخصوصاً واسه مدل سازی با matlab

pashnetala

عضو جدید
ممنون میشم لینک دانلود این کتاب بهم بدین:

[h=1]Steamflood Reservoir Management: Thermal Enhanced Oil Recovery[/h]

K. C. Hong

rman1871

عضو جدید
سلام خواهشا کمک :)

به یک مشکل فنی برخوردم عجیـــــــــــــــــب !
کسی درباره ی "پارامترهای سارا" یا SARA که اصطلاحا در نفت بکار میره و البته مخفف یه چیزی به انگلیسی هست میدونه ؟؟

درخواست فوری

درخواست فوری

یک سری داده قدیمی و یک سری داده جدید ازدیاد برداشت از میدان نفتی مارون آسماری میخوام ،یک مقاله میخوام بنویسم داده هاش هزینه داره ندارم بدم اگه می تونید کمکم کنید لطفا کمکم کنید خیلی نیازه مرسی

class pad seller

عضو جدید
سلام خواهشا کمک :)

به یک مشکل فنی برخوردم عجیـــــــــــــــــب !
کسی درباره ی "پارامترهای سارا" یا SARA که اصطلاحا در نفت بکار میره و البته مخفف یه چیزی به انگلیسی هست میدونه ؟؟

sara =saturated,aromatic, resin,asphaltene

یک انالیزه واسه تعیین مواد درصد مواد تشکیل دهنده

reza mahbubi

عضو جدید
کمک کنید لطفا

کمک کنید لطفا

سلام ببخشید من تازه وارد نیستم ولی چون خیلی وقت بود نیومده بودم مجبور شدم یک یوزر دیگه بسازم
شاید درست نبود تاپیک بزنم ببخشید ولی سریع جواب میخواستم
برای استخدام به عنوان کمپانی من، شما شرکت پتروپارس رو ترجیح میدین یا مناطق نفت خیز مرکزی رو؟ چرا؟
برای پستی غیر از کمپانی منی چی؟
بازم معذرت میخوام:(:(:(
ممنون:cry::(

reza mahbubi

عضو جدید
سلام ببخشید وقتتونو میگیرم
لطفا بگین برای استخدام به عنوان کمپانی من،شرکت پتر. پارس رو ترجیح میدین یا مناطق نفت خیز مرکزی؟چرا؟
با تشکر

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام ببخشید وقتتونو میگیرم
لطفا بگین برای استخدام به عنوان کمپانی من،شرکت پتر. پارس رو ترجیح میدین یا مناطق نفت خیز مرکزی؟چرا؟
با تشکر

سلام
پتروپارس بهتره. خیلی هم بهتره. من قبلا پتروپارس کاراموز بودم. اصن یه وضعیه ها. وضعشون خیلی خوبه.
من اگه باشم یه دقیقه هم تامل نمیکنم میرم پتروپارس.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .
کسی میتونه یه سری مطلب راجب سنگ های کربناته و ماسه سنگها به من بده؟حدود 30 - 40 صفحه باشه.
راجب خواص مخازن سنگهای کربناته و ماسه سنگها و تراوایی و تخلخل و ضریب پیچاپیچیشونم اگه مطلب بذارین برام ممنون میشم.
دستتون درد نکنه.

رضا فضلی

عضو جدید
سلام
کسی در مورد بهینه سازی طراحی رشته جداری مورد استفاده در مخازن ترش حاوی H2S وCO2 و -Cl میتونه کمکم کنه؟
ممنون

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان مهندس
خسته نباشید
یه درخواست داشتم لطفا کمک کنید....
ترجمه مقاله ی:
CHAPTER-8
Measures for putting a wall into prodution
لازم داشتم ممنون میشم اگه جایی سراغ دارید معرفی کنید......

f_azar1365

عضو جدید
سلام دوستان خوبم...ممنون میشم اگه کمی بنده رو در مورد
دانسیته و ویسکوزیته نفت خام مطلع کنید ..حالا یا معرفی مقاله - کتاب - جزوه و هر چیز دیگری....
SEPAAAAS

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم...ممنون میشم اگه کمی بنده رو در مورد
دانسیته و ویسکوزیته نفت خام مطلع کنید ..حالا یا معرفی مقاله - کتاب - جزوه و هر چیز دیگری....
SEPAAAAS
سلام.............هند بوک طارق احمد هست.......فصلای اولش در همین مورد هس;)

iampooya

عضو جدید
سلام ... ببخشید این جا درخواست می دم اگه می شه درباره بنزین پیرولیز منابع خوب و کاملی معرفی کنید ...

oil girl

عضو جدید
سلام.یک منبع خوب درمورد احتراق درجای معکوس میخوام.مرسی

مهرناز*

عضو جدید
با سلام
دوستان در مورد یکی از تکنیک های مدلسازی و شبیه سازی (مدل ساختاری-مدل توصیفی-مدل پیشرو و...)در استخراج معادن اطلاعاتی لازم دارم اگر کمک کنید ممنون میشم

Amir sedaghati

عضو جدید
خواهش میکنم کمک کنید

خواهش میکنم کمک کنید

سلام به همه کاربرای عزیز. خوشحال هستم که به جمعتون اضافه شدم.
راستش دانشجوی رشته حفاری واستخراج نفت هستم. واحدهام تموم شده ولی پروژه ام هنوز مونده
عنوان پروژه من فیشنگ هستش.
فقط یک منبع فارسی برای این عنوان هستش که اونم کتاب آقای شوراب هستش و اگر من بخوام همون رو بنویسم فکر کنم درست نباشه.
لطفا به من منبع فارسی معرفی کنید تا بتونم حدود 30 صفحه راجع به ابزار الات فیشنگ و حدود 20 صفحه هم راجع به علل مانده یابی بنویسم و هر چیز دیگه ای که فکر میکنید برای این عنوام لازمه. خدا خیرتون بده
:(

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام به همه کاربرای عزیز. خوشحال هستم که به جمعتون اضافه شدم.
راستش دانشجوی رشته حفاری واستخراج نفت هستم. واحدهام تموم شده ولی پروژه ام هنوز مونده
عنوان پروژه من فیشنگ هستش.
فقط یک منبع فارسی برای این عنوان هستش که اونم کتاب آقای شوراب هستش و اگر من بخوام همون رو بنویسم فکر کنم درست نباشه.
لطفا به من منبع فارسی معرفی کنید تا بتونم حدود 30 صفحه راجع به ابزار الات فیشنگ و حدود 20 صفحه هم راجع به علل مانده یابی بنویسم و هر چیز دیگه ای که فکر میکنید برای این عنوام لازمه. خدا خیرتون بده
:(

این کتاب هست ولی انگلیسی هست

mohammad.ap

عضو جدید
سلام دوستان
در مورد روش های جداسازی فلزات از نفت خام اطلاعاتی دارید؟ممنون میشم کمکم کنید

lp.love

عضو جدید
تهیه note نرم افزار eclipse

تهیه note نرم افزار eclipse

سلام
به من یک پروژه(نیم پروژه یا...:smile:)برای نرم افزار eclipse داده شده برای تهیه فایل note فرایند تزریق پلیمر نیاز به key word تو فایل Note هست!
کسی از دوستان هست که بتونه انجام بده.؟
شمارشو pm کنه برای قیمت توافق کنیم!
فقط خیلی عجله ایه لطف کنین زودتر جواب بدین
خیلی ممنون از لطفتون;)

آخرین ویرایش:

901555000

عضو جدید
با سلام
درخواست راهنمایی از دوستان مهندسی نفت
ترکیب و درصد حلال 402 چیست ؟ میتوان به آن دست یافت یا تنها میتوان این حلال را با این عنوان از بازار تهیه کرد ؟
برای بنده مهم هست که بدونم از مخلوط چه حلال هایی تهیه می شود
با تشکر از شما

kpersianb

عضو جدید
بچه ها سلام، من یک منبع خوب فارسی در مورد GTL میخواستم
خیلی فوری و ضروری
در رابطه با آپگریدینگ محصولات جی تی ال

ممنون همگی ;)

setareh11859

عضو جدید
سلام دوستان کسی راجع به Polycyclic Aromatic Sulfur
Heterocycles from Fossil Fuels اطلاعاتی داره؟

محمد آفتابی

عضو جدید
سلام دوستان

کسی مطلبی برا سمینار در حد بیست صفحه پاور پوینت و ده صفحه مطلب در مورد مطالب حفاری مثه مته و استاک و....... تو دست و بالش نیس.