۩۞۩ٌ پاتوق مهندسین منابع طبیعــی ۩۞۩ٌ

نوید اردلان

عضو جدید
سلام دوستان کسی هست که بتونه در خصوص پاکسازی و پیرایش درختان جهت کاهش خسارات ناشی از آتش سوزی راهنماییم کنه یا یه مرجع خوب بهم معرفی کنه

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتگوی آزاد

گفتگوی آزاد

سلــام...
بچه های منابع طبیعی کجــائیــــد ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!1 متروکه شده اینجا که.....!!!!!! پرچم رو ببرید بالا بابا خلاجت داره!! افت داره!!!!... یکم پویائی علمی... !!؟..........
. یادش به خیر...شماهم ازاین شعرا واسه ورودی خودتون میخوندید اون زمان؟. ما میگفتیم جنگل هشتادو... ...بامن و همراه منی...-چوب بلوط بر سر ما... بغض من و آه منی- حک شده اسم من و تو... تولیست جنگلداریا - ترکهء .........؟!.....یادم رفته!!! دشت جنگلکاری ما هرزه تموم علفاش ..!!!! (بقیش یادم رفته درحال حاضر !!!
!! خخخ!)

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلــام...
بچه های منابع طبیعی کجــائیــــد ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!1 متروکه شده اینجا که.....!!!!!! پرچم رو ببرید بالا بابا خلاجت داره!! افت داره!!!!... یکم پویائی علمی... !!؟..........
. یادش به خیر...شماهم ازاین شعرا واسه ورودی خودتون میخوندید اون زمان؟. ما میگفتیم جنگل هشتادو... ...بامن و همراه منی...-چوب بلوط بر سر ما... بغض من و آه منی- حک شده اسم من و تو... تولیست جنگلداریا - ترکهء .........؟!.....یادم رفته!!! دشت جنگلکاری ما هرزه تموم علفاش ..!!!! (بقیش یادم رفته درحال حاضر !!!
!! خخخ!)

چه باحاااال....
یادت اومد حتما بنویس بقیه شو... :D;)

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیرا کسی نیس..!!
آی اَم فیلینگ نوستالژیک... :( خخخخخخخخ

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب منم چند ماهی نبودم و تازه اومدم اگرچه قبلا فعال نبودم

ولی من چن ماهیه باشگاه زیاد میام...اما این تاپیکو بعد از یک سال اومدم و صفحاتی که مربوط به پستای خودم بودو خوندم! یاد دغدغه های اون روزهام افتادم!
کاش بچه های منابع فعال تر بودن!
گرایش شما چیه؟

el-nino68

عضو جدید
ولی من چن ماهیه باشگاه زیاد میام...اما این تاپیکو بعد از یک سال اومدم و صفحاتی که مربوط به پستای خودم بودو خوندم! یاد دغدغه های اون روزهام افتادم!
کاش بچه های منابع فعال تر بودن!
گرایش شما چیه؟
من محیط زیست میخونم
شما چی؟

بالا