یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .
سلام فرناز امروز از همون اول صبح كه رفتم سركار و بعد خونه و....كلا روز كسل كننده و بد و سرشار از امواج منفي بود اما اما اما دقيقا همينكه جوابتو ديدم شايد باور نكني كه پرواز كردم و خيييييلي خوشحال شدم و اين هم يكي از خصوصيات منه كه يه دفه اوج ميگيرم و شرشار از انژي باور كن حتي احساس كردم كه دقيقا داري حضوري ايناو بم ميگي و ازت بسيار ممنونم مرسي فول هموطن عزيز الان ميخوام با دوستم برم بيرون و يه دفتر ياداشت با خودم باشه آخه چند زوزيه كه تصميم گرفتم تك تك اتفاقات روزانم رو توش بنويسم و روز قبل وبعدم رو مقايسه كنم كه چقد پيشرفت كردم.....شب سرد زمستانيت قشنگ و بي ابر باشه كه بتوني ستاره هاو قشنگ ببيني

راستي معذرت يادم رفت برنده شدنت تو قرعه كشي رو بهت تبريك بگم آخه محو جوابت شدم احساس قشنگيه كه بين 1000نفر اسم تو در بياد اون هم با قانون جذب و خواست خداي عزيز

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی ما ها کسی رو دوست داریم....
اونم با تمام وجود و عاشقش هستیم..
وقتی بهت دروغ بگه چی؟
وقتی بفهمی همه حرفاش دروغ بوده.. و سوزناکش اینه که ارتباط خانوادگی هم باشه و بعد بفهم ی همه هیچه.. من عاشق هستم... ولی هیچ وقت نمیتونم دروغ رو تو زندگی هضمش کنم.. عاشقی هست .دوست داشتن هست.. ولی دیگه اون حس بودن نیست...
من اعتقادم بر اینه عاشق هیچ وقت به عشقش نمیرسه..
امیدوارم همه کسانمی که عاشق میشن وابسته نشن.. عاشق بشن...
اونی که حرفمو متوجه میشه میتونه درک کنه..

سلام دوست عزیز
اعتقادات و طرز فکر شما زندگیتون و تشکیل میده!
مواظب افکار و اعتقاداتون باشید!

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام سروش اگه ميشه سوال جواباي من و فرناز رو يه نگاهي بنداز و نظر بده راستشو بخواي با توجه به نظر اولي كه به سوالم دادي واقعا نظرت برام مهمه
دوست خوبم.... لطفا طرف صحبتتون هر شخصی که هست از پستشون نقل قول بگیرید.. که اونا هم متوجه بشن.. مثل من که از پست شما نقل قول گرفتم.. پایین پست منو ببینید... نوشته شده پاسخ با نقل قول! روی اون گزینه کلیک کنید لطفا و اونجا جواب بدید.. البته اگه جواب پست منو می خواین بدید... همین..سروش خان هم فعلا نیستن.. بهشون اطلاع میدم که بیان... ممنونم...

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فرناز امروز از همون اول صبح كه رفتم سركار و بعد خونه و....كلا روز كسل كننده و بد و سرشار از امواج منفي بود اما اما اما دقيقا همينكه جوابتو ديدم شايد باور نكني كه پرواز كردم و خيييييلي خوشحال شدم و اين هم يكي از خصوصيات منه كه يه دفه اوج ميگيرم و شرشار از انژي باور كن حتي احساس كردم كه دقيقا داري حضوري ايناو بم ميگي و ازت بسيار ممنونم مرسي فول هموطن عزيز الان ميخوام با دوستم برم بيرون و يه دفتر ياداشت با خودم باشه آخه چند زوزيه كه تصميم گرفتم تك تك اتفاقات روزانم رو توش بنويسم و روز قبل وبعدم رو مقايسه كنم كه چقد پيشرفت كردم.....شب سرد زمستانيت قشنگ و بي ابر باشه كه بتوني ستاره هاو قشنگ ببيني
آفرین...آفرین...خیلی خوشحال شدم...
اینکه وقتی با این دید نگاه میکنی که اونچه که می خوای و داری چنین احساسی بهت دست میده.
اصل راز هم همینه.احساس خوب زمینه ی مرحله ی دریافت خواسته ست ...
به شرطی که حالا که این احساس و داری و مثل زمانیکه به خواسته ات رسیدی خوشحالی دیگه خواسته ات رو رها کن یعنی بیخیالش شو!
چون ما یه بار از کائنات(خداوند) درخواست میکنیم و بعد دریافت میکنیم
مثل اینکه وقتی چیزی سفارش میدیم مطمئن هستیم که برامون میفرستند با اینکه هنوز به دستمون نرسیده ولی اون سفارش و مال خود میدونیم و هر لحظه نمیگیم پس چرا سفارش نیومد یعنی نمیاد! چون مطمئن هستیم چیزی و که سفارش دادیم برامون میفرستند شما هم باید همچین احساسی و بعد از درخواست کردن(رسیدن به معشوق)داشته باشی...

راز یعنی اینکه ما به توانایی و قدرت خداوند بزرگ واقعا و از ته قلب اعتقاد پیدا کنیم و باورش کنیم که رساندن ما به خواسته هامون برای خداوند به آسونی آب خوردنه!
و این خداوند این قدرت و درون ما قرار داده که به محض اینکه به چیزی بگوییم موجود باش موجود بشه! مثل زمانیکه خداوند ما و جهان و خلق کرد...
به شرطی که بزرگی خداوند و باور کنی...

تو دفترچه ای که میخری کارهای روزانه ات رو ننویس! کارهایی که قراره فردای آن روز انجام بشه رو بنویس.اینطوری روز بعدت و خودت خلق میکنی...
این موضوع تو کتاب راز هم هست.کتاب راز و حتما بخون اگر هم خوندی دوباره بخون!

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
من واقعا به قانون جذب اعتقاد دارم ....
اما چند وقتی هست که هدفمو خودمو جامو توی دنیا گم کردم ..ناامید شدم ..کسل شدم ...به هیچ چیز نمیتونم دل ببندم ....میدونم از عوامل افسردگیه ....فقط می خواستم اگه ممکنه کسی میتونه یه کم منو راهنمایی کنه ......

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
من واقعا به قانون جذب اعتقاد دارم ....
اما چند وقتی هست که هدفمو خودمو جامو توی دنیا گم کردم ..ناامید شدم ..کسل شدم ...به هیچ چیز نمیتونم دل ببندم ....میدونم از عوامل افسردگیه ....فقط می خواستم اگه ممکنه کسی میتونه یه کم منو راهنمایی کنه ......
سلام دوست عزیز
فکر میکنم علت اینکه گفتی هدفم و جام و توی دنیا گم کردم اینه که بابت چیزهایی که داری شکر گزار نیستی.هر کسی ممکنه اینی که شما میگی و تجربه کرده باشه.اما از خداوند به خاطر چیزهایی که داری از کوچک تا بزرگ ممنون باش و تشکر کن.شکر گزاری باعث میشه که به خواسته هات برسی...یعنی همون شکر نعمت نعمتت افزون کند...
برای خودت هدف جدید تعیین کن.هدفی که باعث پیشرفتت بشه .هدفی که قبلا برات هدف بوده ولی الان فراموش کردی.مثلا ادامه تحصیل ...حتی نواختن موسیقی...کلاس زبان انگلیسی...ورزش یا هدفهای دیگه...

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
فکر میکنم علت اینکه گفتی هدفم و جام و توی دنیا گم کردم اینه که بابت چیزهایی که داری شکر گزار نیستی.هر کسی ممکنه اینی که شما میگی و تجربه کرده باشه.اما از خداوند به خاطر چیزهایی که داری از کوچک تا بزرگ ممنون باش و تشکر کن.شکر گزاری باعث میشه که به خواسته هات برسی...یعنی همون شکر نعمت نعمتت افزون کند...
برای خودت هدف جدید تعیین کن.هدفی که باعث پیشرفتت بشه .هدفی که قبلا برات هدف بوده ولی الان فراموش کردی.مثلا ادامه تحصیل ...حتی نواختن موسیقی...کلاس زبان انگلیسی...ورزش یا هدفهای دیگه...
مرسی عزیزم ..دقیقا همین طوره که شما میگی مرسی از راهنایی خوبتون.

سلام دوست خوب مرسي از راهنمايي...خييييلي دوسدارم كه شما سوال و جواباي من و فرناز رو بخونيد وبه من كمك كنيد ميبينم كه فعاليت شما به عنوان مدير تالار عاليه و اينكه روانشناسي ميخونيد و با راز آشنايي كامل داريد پس ميتونم به كمك شما اميدوار باشم....با تشكر
دوست خوبم.... لطفا طرف صحبتتون هر شخصی که هست از پستشون نقل قول بگیرید.. که اونا هم متوجه بشن.. مثل من که از پست شما نقل قول گرفتم.. پایین پست منو ببینید... نوشته شده پاسخ با نقل قول! روی اون گزینه کلیک کنید لطفا و اونجا جواب بدید.. البته اگه جواب پست منو می خواین بدید... همین..سروش خان هم فعلا نیستن.. بهشون اطلاع میدم که بیان... ممنونم...

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوست خوب مرسي از راهنمايي...خييييلي دوسدارم كه شما سوال و جواباي من و فرناز رو بخونيد وبه من كمك كنيد ميبينم كه فعاليت شما به عنوان مدير تالار عاليه و اينكه روانشناسي ميخونيد و با راز آشنايي كامل داريد پس ميتونم به كمك شما اميدوار باشم....با تشكر
خواهش میکنم.. شما لطف دارید.. منم خیلی دوست دارم... منتهی تا مدتی سرم شلوغه .. نمی رسم... ققط در حد چک کردن تاپیک ها و... می تونم باشم.... در اولین فرصت خودمم در این بحث ها شرکت خواهم کرد اما فعلا واسم مقدور نیست... !
از اونجایی که دوستان قدیمی و اکتیو این تاپیک دیگه حضور ندارن.. بهترین کمک به شما می تونم بگم .. خوندن تموم پست های این تاپیک هست... بنظرم اگه وقت دارید از پست اول شروع به خوندن کنید تاااااااا.... دوستان کلی بحث انجام دادن و تموم تجاربشون رو در پست های قبلی ثبت کردن...
همواره شاد باشید و پرانرژی....(گل)

مرسي راستش منم زياد وقت ندارم يعني هم وقت ندارم هم حوصله...به توصيتون عمل ميكنم و تاپيكهاي قبلي رو ميخونم البته كه منتظر جواب شما هم هستم...ثانيه هاي قشنگي داشته باشي...راستي فاصله شهر طرف من تا تو ده دقيقست...
خواهش میکنم.. شما لطف دارید.. منم خیلی دوست دارم... منتهی تا مدتی سرم شلوغه .. نمی رسم... ققط در حد چک کردن تاپیک ها و... می تونم باشم.... در اولین فرصت خودمم در این بحث ها شرکت خواهم کرد اما فعلا واسم مقدور نیست... !
از اونجایی که دوستان قدیمی و اکتیو این تاپیک دیگه حضور ندارن.. بهترین کمک به شما می تونم بگم .. خوندن تموم پست های این تاپیک هست... بنظرم اگه وقت دارید از پست اول شروع به خوندن کنید تاااااااا.... دوستان کلی بحث انجام دادن و تموم تجاربشون رو در پست های قبلی ثبت کردن...
همواره شاد باشید و پرانرژی....(گل)

Ariates 81

عضو جدید
سلام دوستان من همین الان عضو این انجمن شدم همیشه تو سرچ هام به این سایت می رسیدم اما فکر میکردم فقط دانشجوهای رشته های فنی مهندسی عضو این فروم می شن اما دیروز داشتم در مورد قانون جذب تحقیق می کردم که به این جا رسیدم و وقتی داشتم فروم را می خوندم متوجه شدم این طور نیست و خودم هم عضو این انجمن شدم

من در موارد خیلی کوچیک تاثیر قانون جذب را ددیم اما هیچ وقت در مواردی که واقعا بهش احتیاج داشتم تاثیر این قانون را ندیدم الان یه مشکل خیلی بزرگ دارم یعنی کنکور کارشناسی ارشد البته ارشد آزاد که خرداد برگزار میشه من توی دو سال اخیر درگیر یه بیماری بد بودم و الان شانس قبول شدنم تو این امتحان خیلی کمه ولی فوق العاده بهش احتیاج دارم دلم میخواد فکر کنم که حتما قبول میشم دلم میخواد شک نکن اما نمی تونم این قدر فکرهای منفی دارم که به هیچ عنوان نمی تونم مثبت فکر کنم یعنی رسما دارم دیوانه میشم اگه تجربه ای مثل تجربه من دارید ممنون میشم بهگید شاید من هم انرژی بگیرم برای این مدت باقیمونده یا هر راهنمایی دیگه ای ممنون دوستان

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من همین الان عضو این انجمن شدم همیشه تو سرچ هام به این سایت می رسیدم اما فکر میکردم فقط دانشجوهای رشته های فنی مهندسی عضو این فروم می شن اما دیروز داشتم در مورد قانون جذب تحقیق می کردم که به این جا رسیدم و وقتی داشتم فروم را می خوندم متوجه شدم این طور نیست و خودم هم عضو این انجمن شدم

من در موارد خیلی کوچیک تاثیر قانون جذب را ددیم اما هیچ وقت در مواردی که واقعا بهش احتیاج داشتم تاثیر این قانون را ندیدم الان یه مشکل خیلی بزرگ دارم یعنی کنکور کارشناسی ارشد البته ارشد آزاد که خرداد برگزار میشه من توی دو سال اخیر درگیر یه بیماری بد بودم و الان شانس قبول شدنم تو این امتحان خیلی کمه ولی فوق العاده بهش احتیاج دارم دلم میخواد فکر کنم که حتما قبول میشم دلم میخواد شک نکن اما نمی تونم این قدر فکرهای منفی دارم که به هیچ عنوان نمی تونم مثبت فکر کنم یعنی رسما دارم دیوانه میشم اگه تجربه ای مثل تجربه من دارید ممنون میشم بهگید شاید من هم انرژی بگیرم برای این مدت باقیمونده یا هر راهنمایی دیگه ای ممنون دوستان
سلام دوست عزیز
الان سلامتیتو بدست آوردی؟
قبولی تو کنکور آزاد خیلی آسونه ! غصه ی این کنکور و میخوری!؟ همه با درصدهای پایین قبول میشن.الان کنکور آزاد مثل زمانهای ما نیست خیلی قبولیش آسونتره.
اول بشین کتاب سوالهای کنکورهای آزاد سالهای قبل و بخون و ببین چجوری سوال میدن و منابعشون چیه.چند بار هم که تکمیل ظرفیت میگیرند !
وقتی اقدام کنی برای خوندن اونوقت باورت برای قبولی بیشتر میشه;) تقریبا 90 روز فرصت هم داری. فقط آسون بگیر...

Ariates 81

عضو جدید
ممنون فرنازجان الان تقریبا شصت درصد سلامتیم را به دست آوردم که واقعا معجزه بود چون هیچ دکتری بیماری منو تشخیص نمیداد برای همین اصلا فکر نمی کردم بشه این بیماری رو درمان کرد ولی خود به خود بیماری من رو به بهبود رفت و الان مطمئنم که دیگه کاملا خوب میشه ولی خب اثرات خیلی بدی داشت مثل همین که من کاملا از محیط درس دور شدم راستش من از هرکسی راجع به کنکور دانشگاه آزاد تو رشته خودم سوال میپزسم همه میگن چون رشته تون پرطرفداره قبولی سخته و حداقل باید نمی دونم چه چیزی هایی رو خونده باشی و....یعنی کلا تا با یه تفر در موردش حرف میزنم همه میگن تو این زمان محدود با وضعیت جسمی و روحی تو بازم معجزه لازم داری ولی امیدوارم این طوری که شما می گید باشه و بتونم راحت قب.ل بشم چون واقعا امسال ظرفیت ها زیاد شده ولی یه حس خوبی ام درم حس می کنم هرقدر هم نشدنی باشه برای من شدنی میشه کائناته دیگه ............ولی کاش این تاپیک بازم فعال میشد

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار

سلام دوست عزیز
خوش اومدید
درسته مبنای این باشگاه بر فنی مهندسی بوده
اما به مرور با اومدن اعضای غیرمهندسی و تعداد زیادشون رشته های دیگه هم اضافه شدن
اینجا تالار حقوق هم داره که از حضور اعضای جدید و حقوقدانی مثل شما استقبال می کنه.
و در مورد کارشناسی ارشد
و دانشگاه ازاد
با این دوستمون موافقم
الان خیلی راحت تره قبول شدن تو ازاد
شما هم که خیلی وقت دارید هنوز.
کافیه دروس اصلی با ضرایب بالا رو بخونید.

خوشحالم که سلامتیتونو بدست اوردید.
من استارتر این تاپیک بودم چند سال پیش :D
تو این مدت خیلی در این زمینه مطالع کردم
و اخرش اینو بگم به شما ( چون اینجا فرصت نمیکنم سر بزنم و اتفاقی هم امروز اومدم )
فقط یه نکته:
همه چیز دست خودت هست.
احساس خوشحالی، غم غصه ناراحتی
هیچکسی به اندازه ی خود ما نمیتونه احساس ناامیدی یا امید بهمون بده
و یه چیز دیگه
هیچوقت در مسیری که فکر میکنید درسته و دوسش دارید به حرفای ناامید کننده ی دیگران توجه نکنید
همیشه یه عده هستن تو هر کاری که به ما میگن فایده ای نداره
ولی مهم اینه که خودمون چی بخوایم .
وقتی ما عمیقا یه چیزیو بخوایم بهش میرسیم
ولی اگر فقط منتظر کار خدا و دیگران و دنیا باشیم نه.
اما وقتی بخوای در ادامه ی مسیرت هم خدا کمکت میکنه هم دنیا .
پیروز باشید :gol:

آخرین ویرایش:

Ariates 81

عضو جدید
مرسی ستایش عزیز و واقعا ممنون از این که این تاپیک را راه اندازی کردی چون واقعا یه وقتایی یه چیزهایی رو آدم فراموش می کنه یه جاهایی مثل این تاپیک دوباره به آدم امید میده

Ariates 81

عضو جدید
فاطمه جان این ها نظر شخصی منه نمی دونم تا چه اندازه درسته و تا چه اندازه اشتباه ولی وقتی با سوال هایی مثل سوال شما مواجه می شم یا کسایی که میکن این چیزها چرت و پرته خیلی تعجب میکنم فقط کافیه یک بار فیلم راز را ببینی اون چیزی که تو این فیلم گگفته می شه به نظر من اصلا راز هم نیست یک حقیقت بدیهیه حقیقتی که میگه سپاسگزار باش (شکر نعمت نعمتت افزون کند) رویاهات را فراموش نکن و امیدوار باش

اصلا قانونی وجود نداره جز این که باور داشته باش به آرزوت میرسی و این باور سدیه در مقابل نا امیدی که مانع حرکت تو میشه خب اگر من هر روز به خودم بگم نه من قبول نمی شم خب قطعا از رس خوندن هم ناامید میشم و نمی خونم ولی اگر هر روز بگم قبول میشم هر روز امید بیشتری برای درس خوندن پیدا می کنم

لازم نیست راز قانون جاذبه رو باور کنی خودت را باور کن

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون فرنازجان الان تقریبا شصت درصد سلامتیم را به دست آوردم که واقعا معجزه بود چون هیچ دکتری بیماری منو تشخیص نمیداد برای همین اصلا فکر نمی کردم بشه این بیماری رو درمان کرد ولی خود به خود بیماری من رو به بهبود رفت و الان مطمئنم که دیگه کاملا خوب میشه ولی خب اثرات خیلی بدی داشت مثل همین که من کاملا از محیط درس دور شدم راستش من از هرکسی راجع به کنکور دانشگاه آزاد تو رشته خودم سوال میپزسم همه میگن چون رشته تون پرطرفداره قبولی سخته و حداقل باید نمی دونم چه چیزی هایی رو خونده باشی و....یعنی کلا تا با یه تفر در موردش حرف میزنم همه میگن تو این زمان محدود با وضعیت جسمی و روحی تو بازم معجزه لازم داری ولی امیدوارم این طوری که شما می گید باشه و بتونم راحت قب.ل بشم چون واقعا امسال ظرفیت ها زیاد شده ولی یه حس خوبی ام درم حس می کنم هرقدر هم نشدنی باشه برای من شدنی میشه کائناته دیگه ............ولی کاش این تاپیک بازم فعال میشد
خدارو شکر که خیلی بهتر بشدی و امیدوارم هر چه زودتر سلامتی کاملتو بدست بیاری.
حتما انسان قوی ای هستی که تونستی بر بیماریت که میگی پزشکها تشخیص نمی دادند غلبه کنی.
یادمون باشه که منشا همه بیماریها از فکرمون ه و احساسمون.
خیلی خوبه که به ادامه تحصیل فکر میکنی.فقط آسون بگیر.کتابها یا جزوات و برای یادگیری بخون نه اینکه بخوای امتحانشون بدی.منم دارم همین کارو میکنم...
آسون بگیر...
موفق باشی;)

fateme71

عضو جدید
فاطمه جان این ها نظر شخصی منه نمی دونم تا چه اندازه درسته و تا چه اندازه اشتباه ولی وقتی با سوال هایی مثل سوال شما مواجه می شم یا کسایی که میکن این چیزها چرت و پرته خیلی تعجب میکنم فقط کافیه یک بار فیلم راز را ببینی اون چیزی که تو این فیلم گگفته می شه به نظر من اصلا راز هم نیست یک حقیقت بدیهیه حقیقتی که میگه سپاسگزار باش (شکر نعمت نعمتت افزون کند) رویاهات را فراموش نکن و امیدوار باش

اصلا قانونی وجود نداره جز این که باور داشته باش به آرزوت میرسی و این باور سدیه در مقابل نا امیدی که مانع حرکت تو میشه خب اگر من هر روز به خودم بگم نه من قبول نمی شم خب قطعا از رس خوندن هم ناامید میشم و نمی خونم ولی اگر هر روز بگم قبول میشم هر روز امید بیشتری برای درس خوندن پیدا می کنم

لازم نیست راز قانون جاذبه رو باور کنی خودت را باور کن

من یه سوال کردم.منظور خاصی نداشتما!!اصولا سوال بدون منظور زیاد می پرسم.نتیجه گیری نکنید از هر سوالم:دی
اره اینو قبول دارم
ولی تبی که راه افتاده رو نه!
این که همه اش منتظر یه منجی باشیم واسه این که طرف بیاد چیزایی که خودمون میدونیم و به خوردمون بده و بعدشم ما فکر کنیم ااا یارو عجب نکته ای گفته!!عجب مخی بوده طرف!
و بدتر از اون اینکه ، اون چیزایی که مال خودمون بوده رو اونجور که خودش میخواد بهمون میگه.اون چیزایی که دلش میخواد حذف میکنه و هرچی دوست داره میذاره جاش.
با این تب و لرز کردنا موافق نیستم.این به نظرم مسخره میاد.
میشه قضیه رهروی کبک نیاموخته!

gased

عضو جدید
هر کس بخواد برای شخص دیگه ای فرکانس منفی بفرسته به خودش ضرر میکنه به بیان دیگه ,انرژی منفی ,انرژی منفی رو جذب میکنه. پس نگران افکار دیگران نباش:D

khatereh.civil

عضو جدید
سلام .ولی من اصلاً بهش اعتقاد ندارم .چند بار هم امتحان کردم ولی اصلاً برام اثری نداشت.

bahar topole 69

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم. من تازه عضو شدم و هنوز به قوانینتون زیاد آشنایی ندارم ولی ازتون کمک میخوام. من یکی رو خیلی خیلی دوست دارم البته این علاقه از طرف اون شروع شد. با تمام وجودم علاقشو به خودم حس میکردم ولی با دلخوری هایی که از طرف من به وجود اومد و چندین بار بدجوری رنجوندمش احساساتش بهم کمرنگ شد. سردی رابطمونو حس میکنم. کنارم مونده ولی مثل همیشه دوسم نداره. نمیخوام همه چیز اینجوری بمونه. دوست دارم همه چیزو درست کنم ولی اینقد از نظر روحی به هم ریخته ام که توانایی هیچ کاری رو توی خودم نمیبینم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید که رابطمو سروسامون بدم. نمیخوام از دستش بدم چون خیلی کمکم کرده توی مدتی که دوسم داشت. میخوام رابطم دوباره به اون روزا برگرده. ممنونتون میشم.

noonoosh22

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم. من تازه عضو شدم و هنوز به قوانینتون زیاد آشنایی ندارم ولی ازتون کمک میخوام. من یکی رو خیلی خیلی دوست دارم البته این علاقه از طرف اون شروع شد. با تمام وجودم علاقشو به خودم حس میکردم ولی با دلخوری هایی که از طرف من به وجود اومد و چندین بار بدجوری رنجوندمش احساساتش بهم کمرنگ شد. سردی رابطمونو حس میکنم. کنارم مونده ولی مثل همیشه دوسم نداره. نمیخوام همه چیز اینجوری بمونه. دوست دارم همه چیزو درست کنم ولی اینقد از نظر روحی به هم ریخته ام که توانایی هیچ کاری رو توی خودم نمیبینم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید که رابطمو سروسامون بدم. نمیخوام از دستش بدم چون خیلی کمکم کرده توی مدتی که دوسم داشت. میخوام رابطم دوباره به اون روزا برگرده. ممنونتون میشم.

به نظر من اولين قانون براي جذب كردن داشتن ارامشه اول بايد ارامشتو بدست بياري
كه مراقبه و مديتيشن و به خصوص توكل به خدا باعث ارامش ميشه
بعدش ميتووني بهتر فكر كني و تصميم بگيري اگه تصميم گرفتي رابطه تون رو حفظ كني اونوقت ميتووني از جذب هم كمك بگيري
مثلا خودتون رو تصور كني كه رابطتون باهم خوب شده البته تا اونجايي كه من تجربه دارم اگه اينكار با احساس انجام بشه خيلي نتيجه بخشه
من خودم همين امروز از طريق جذب به طور اگاهانه دوستم رو قانع كردم كه به من زنگ بزنه و همين طور هم شد البته ايمان داشتن به خدا هم خيلي موثره پيشنهاد ميكنم اگه وقتشو داري كتاب 4 اثر فلورانس اسكاول شين رو بخوني
من هروز فايل صوتيش و گوش ميدم هم ايمانم خيلي زياد شده هم بهم ارامش ميده

noonoosh22

عضو جدید
من قانون جذب رو قبول دارم خودم به شخصه خيلي ازش نتيجه گرفتم چون قدرت تخيل قوي اي دارم
تا چند سال پيش كه با اين انون اشنا نشده بودم هميشه برام سوال بود كه چرابه هرچي فكر ميكنم اتفاق ميافته
و الان كه مدتيه با راز اشنا شدم جوابشو پيدا كردم
من خيلي در مورد اين راز تحقيق كردم و چيزي كه به نظرم تو فيلم راز هم به اون اشاره نكرده بود ضمير ناخوداگاه انسان هستش كه عامل همه
جذب ها و دفع هاس
از طريق هيپنوتيزم ميشه به اين ضمير نا خوداگاه دست پيدا كرد و ان راه سريع تر و اونتره جذبه

golbarg.S

عضو جدید
راستش من شک ندارم که این قانون حقیقت داره.. تو زندگیه خودم برای اهداف کوچیک جواب میده . اهداف بزرگ هم تازه دارم جذب مبکنم:) جواب میده

bahar topole 69

عضو جدید
بابت راهنماییتون ممنونم. خیلی به این جریان اعتقاد دارم ولی چند وقته که دیگه نمیتونم چیزی رو که دوس دارم جذب کنم. شاید چون به قول شما آرامشمو از دست دادم. سعی میکنم آرامش قبلم رو دوباره به دست بیارم.