یک بار دیگر توهین به ترکها، این بار هم از سوی یک نشریه ی مدعی عدالت و مذهب!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا حالا آنقدر آذری ها حساسیت بخرج می دهند... این همه جوک برای رشتی ها و اصفهانی ها و لرها می سازند تا بحال نشده اونها صداشون در بیاد ولی ....:(

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا حالا آنقدر آذری ها حساسیت بخرج می دهند... این همه جوک برای رشتی ها و اصفهانی ها و لرها می سازند تا بحال نشده اونها صداشون در بیاد ولی ....:(
سلام
اینکه باید حساسیت به خرج داده بشه کار درستیه به نظر من و حق اونهاست

ولی بایستی حرکتهای دشمنان رو هم در نظر گرفت

یادمون نره که همیشه اونها دنبال سواستفاده هستن

به قول یک نفر شاید افرادی از عمد این چنین میکنن تا فرصت برای اونها فراهم بشه و یک سر بزنید به سایتهای معاند کاملا مشخه
دروغهایی رو هم به اون اضافه میکنن و اکثرا بدون ارائه مدرک
متاسفانه جوانانی هم باور میکنند

Mkvisual

عضو جدید
به جای اینکه یه تاپیک زده بشه ، و قطعنامه ی سفارشی اخیر آمریکایی را بر علیه ایران به چالش بکشه ، حدوده 40 تا پست خرج میشه تا اختلاف بین خودمون رو حل کنیم !!!
البته اگر از دید تضارب آرا نگاه کنیم بد نیست ، که خوب هم هست .
ولی مشکل اینجاست که اگر یه تاپیک در اعتراض به قطعنامه زده بشه ، در عرض 10 دقیقه قفل میشه و دوباره ماجرای اخطار و 2 ماه اخرا... !

Sarp

مدیر بازنشسته
به جای اینکه یه تاپیک زده بشه ، و قطعنامه ی سفارشی اخیر آمریکایی را بر علیه ایران به چالش بکشه ، حدوده 40 تا پست خرج میشه تا اختلاف بین خودمون رو حل کنیم !!!
البته اگر از دید تضارب آرا نگاه کنیم بد نیست ، که خوب هم هست .
ولی مشکل اینجاست که اگر یه تاپیک در اعتراض به قطعنامه زده بشه ، در عرض 10 دقیقه قفل میشه و دوباره ماجرای اخطار و 2 ماه اخرا... !
شما که توانائی حل مشکل بین خودتون رو ندارید میخواهید با امریکا شاخ به شاخ بشید ؟!
دس مریزاد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویژه نامه های این روزنامه همیشه این چنین بوده و به نظر من اکثرش توهین آمیزه

ولی شاید اینکه من میگم توهین ناشی از عدم شناخت صحیح من از کاریکاتور و موارد این چنین باشه

ولی چیزی که معلومه وقتی مردم خوششون نمیاد .......مردمی معترض میشن بی جا میکنه هر کی دوباره دس به همچین اقداماتی میزنه
بویژه مواقعی که بحث نژاد مطرح میشه و هم به فرمایش قرآن و هم تمامی مراجع تقلید

تمسخر کردن حرام است

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا . من که تو اون متن توهینی ندیدم.

البته شاید خود اذربایجانی ها قبول نداشته باشن ولی به نظر من اذری ها خیلی به این موارد حساس شدن .

که اونم به دلیل مسخره کردن های زشت و بی مورد برخی هاست که باعث میشه اقوام مختلف به مسائل ساده هم حساس بشن.

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
اینو یادم رفت بگم که
تاحالا چند مورد درخواست قفل این تاپیکو داشتم در خصوصی.
و باز هم تاپیک رو مجبورم قفل کنم.
چون متاسفانه باز هم منحرف شد و بحثها به سمتی کشیده میشه که نباید بشه!
دیگه خودتون که بهتر میدونید.

قفل شد/

وضعیت
موضوع بسته شده است.