یکی به ما امید بده!!!

minoos71

عضو جدید
سلام دوستان ما بچه های شیلات خیلی سردرگمیم....... همه میگن رشتتون آینده ای نداره
من خودم توبد برزخی گیرافتادم:(:(

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلا در عاشقی ثابت قدم باش//که در این ره نباشد کار بی اجر
من از رندی نخواهم کرد توبه//و لو آذیتنی بالهجر و الحجر

3erERFAN

عضو جدید
سلام دوستان ما بچه های شیلات خیلی سردرگمیم....... همه میگن رشتتون آینده ای نداره
ای بابا.... مردم که زیاد حرف میزنن..... همه شدن تحلیلگر واسه ما!!!
اصلا بزار ببینم..... اگه رفتگر محله نباشه کی وجودشو داره که بره جاشو پر کنه؟ یا یه آتش نشان؟ یا..... اینا جزو بزرگترین و قابل احترام ترین افراد جامعه هستن چون چاره ی کار افراد جامعه هستن....

شما هم سعی کن تو رشتت با سواد شی... بیکار نمیمونی.... به این فکر کن که یه گوشه ی جامعه به دست تو میچرخه;)

kayvan90

عضو جدید

اگر شما به جای((یه جایی زیر آسمون خدا)) به سمت استان لرستان بری شک نکن پول پارو میکنی .تازگیها شنیدم از استانهای همجوار این استان سرمایه گذارهای زیادی به سمت این استان رفتن.

capslock

عضو جدید
برای این رشته ها باید در جنوب یا شمال باشی چرا یک قایق نمیخرید برید ماهی گیری و صیادی

minoos71

عضو جدید
شما هافک کردین خیلی بامزه هستین:mad:(capslock"kayvan90)
ولی مهم نیس ممنون ازدلگرمی دادنتون لطف کردید...........

engineer_alireza

عضو جدید
شما هافک کردین خیلی بامزه هستین:mad:(capslock"kayvan90)
ولی مهم نیس ممنون ازدلگرمی دادنتون لطف کردید...........
سلام دوست عزيز بهشون توجه نکن عمده کار شما تو شيلاته که اصلا با ماهي سروکار نداريد
درسته اين رشته نسبتا بازار کار زياد داغي نداره اما رشته خوبه همچنين شما مي تونيد توي واحدتحقيقات شرکت هاهم باشيد بخصوص تحقيقات شيلاتي

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه به رشتت علاقه داشته باشی سختیاشو تحمل می کنی.

negarbahrami

عضو جدید
گرمرد رهي غم مخور از دوري و ديري، داني که رسيدن هنر گام زمان است...
به آرزوت ميرسي،سردر گم نيستي

donya...

عضو جدید
اینو مطمئن باش خدا تلاش هیچ کسی رو بی جواب نمیذاره
شما تلاشتو بکن بعدش به خدا توکل کن در نمیمونی
اینو همیشه با خودم گفتم خدا چیزی رو که با تلاش بدست میاد با دعا به کسی نمیده
مرد عمل باشی بقیه اش ردیفه تو منتظر کار نباش در جست و جوی کار باش اینجوری به نتیجه میرسی
موفق باشی ;)

eng_yashar

عضو جدید
من به شما امید میدم. چند کیلو میخوای؟

از شوخی گذشته در جموع اوضاع صنعت ایران خرابه و به طبع اون دانش هم زیاد کاربردی نداره. پول داشته باشی و یه عنوان مهندسی کلی امید پیدا می کنی واسه پول درآوردن. غیر اون با کار واسه دیگران ته چاهی.

eng_yashar

عضو جدید
ای بابا.... مردم که زیاد حرف میزنن..... همه شدن تحلیلگر واسه ما!!!
اصلا بزار ببینم..... اگه رفتگر محله نباشه کی وجودشو داره که بره جاشو پر کنه؟ یا یه آتش نشان؟ یا..... اینا جزو بزرگترین و قابل احترام ترین افراد جامعه هستن چون چاره ی کار افراد جامعه هستن....

شما هم سعی کن تو رشتت با سواد شی... بیکار نمیمونی.... به این فکر کن که یه گوشه ی جامعه به دست تو میچرخه;)

شما نفست از جای گرم بلند میشه رفیق. تو این جامعه هرچی باسوادتر باشی بالادست های بیسواد زودتر کله ات می کنند تا باعث ضایع شدنشون نشی. سواد داشته باشی و یه پارتی فوق کلفت شاید بتونی حرکتی بکنی.

amir safari

عضو جدید
doste aziz shoma faghat dar moghabele khodet va khodaye khodet masoli na dar moghabele kasdae ke fekr mikonan az to bishtar midonan har reshtey bashi hame chi be khodet bastegi dare say kon behtarin hamon reshte bashi ba arezoye movaghiyat

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
خانم استارتر غصه نخور. رشته ی منم میگن بازار کار نداره. تو ایران فقط عمران،معماری،داندان پزشکی،پزشکی در حد تخصص، دامپزشکی، برق، مکانیک فقط بازار کار دارن. بقیه... مثل من زمین شناسی بدبخت.

موج خفته

عضو جدید
امیدوار باشید

امیدوار باشید

آره والا...ماوقتی میبینیم رشته های خوب از بیکاری و ناامیدی حرف میزنن،مادیگه حرفمون نمیاد.....آخه واسه چی ما باید اینقد ناامیدباشیم؟اصلاجایی واسه امیدواری هس؟
پس مجبوریم ادای آدمای امیدوار رو در بیاریم،چون بقیه میگن همیدواری خوبه...
باهمه این حرفا،یادمون باشه که ناامیدی بزرگترین گناه است...

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز

بر عکس همه من فکر میکنم رشته ی بسیار خوبی دارید
و در آینده کار خوبی خواهید داشت ولی یه مسئله ای وجود داره اون هم اینه که شما حتما درستون را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه بدید
اون موقع مطمئنا بازار کار عالی برای شما وجود خواهد داشت
موفق باشید

shakiba pishehva

عضو جدید
سلام مهندس
مهم نیس آدم چه رشته ای کجا میخونه،مهم اینه که در حرفش موفق عمل کنه
آدم هر کاره ای که هست باید تو کارش حرفی برای گفتن داشته باشه،حتی اگه حرفه ی دزدیو انتخاب کردی،باید دزد موفقی باشی
موافق نیستی؟

fatima0

عضو جدید
سلام مهندس
آدم هر کاره ای که هست باید تو کارش حرفی برای گفتن داشته باشه،حتی اگه حرفه ی دزدیو انتخاب کردی،باید دزد موفقی باشی
موافق نیستی؟
مگه میشه موافق نباشن؟؟؟؟؟؟؟
حرف داری مهندس..

fatima0

عضو جدید
..

..

سلام مهندس
موافق نیستی؟
مگه میشه موافق نباشن؟؟؟؟؟؟؟
حرف نداری مهندس..

شهلای تنها

عضو جدید
این حرفو نزن درسته من تغییر رشته دادم از شیلات به صنایع غذایی اما مجبور بودم.اون آینده ای که شیلات داره رشته های کشاورزی و منابع طبیعی ندارن.گرایش فراورده های شیلاتی شرکت کن رو هوا گرفتنت

من خودم فکر میکردم در بهترین رشته دنیا،شاخ ترین،پیچیده ترین،فنی ترین.................(مهندسی نفت)تحصیل میکنم ولی اومدم بیرون دیدم خبری نیست.................................

am4818

عضو جدید
دوست عزیز اینکه رشته ات بازار کار نداره بحث جدیدی وفقط مربوط به رشته شما نیست تا بوده همین بوده !!!!:w34:مهم علاقه خودتون وپشتکار وخلاقیتون برای ورود به بازارکار است

l-mohajeri

عضو جدید
به نظر من بستگی به محل زندگی شما هم داره!اگه تو شهرهای شمالی یا جنوبی هستید ک دریا داره سوداور خواهد بود.درغیر این صورت بعید میدونم غیر تئوری به دردتون بخوره

بالا