یه کتاب خوب می خوام برای 20شدن هیدرولیک و هیدرولوژی

elahe18

عضو جدید
سلام دوستان :)/یه کتاب توپ به من معرفی می کنید درباره هیدرولیک و هیدرولوژی؟ :gol:اگه تستی هم باشه مشکلی نیست....:heart:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هیدرولیک کانال های باز جلیل ابریشمی ، یه هیدرولوژی خوبم بود که اسمش یادم نیست ، جلدش آبی بود :)

Parvix

عضو جدید
سلام
اصول هیدرولوژی کاربردی (امین علیزاده ) خوبه (همون جلد آبی که دوستمون می گه....);)

omid_rahmati

عضو جدید
کتاب هیدرولوژی کاربردی- تالیف دکتر محمد مهدوی- انتشارات د. تهران

elahe18

عضو جدید
ممنون از راهنمایی هاتون مرسی .:gol:......حالا ما می خونیم ببینم می تونم اون چیزی که تو تاپیکم گفتم رو اجرایی کنم یا نه.... بعد پایان ترم بهتون خبر می دم..:D

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منابع مختلفی هست ولی برای هیدرولیک همون کتابی که دوستمون میگه کتاب هیدرولیک کانال های باز از ابریشمی که جز منابع ارشدم هست و برای هیدرولوژی علیزاده خوبه که اگه تست هیدرولوژی بخوای هم شکوهی(اسم نویسندش یادم بود ولی کتاب معروفیه)

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام دوستان :)/یه کتاب توپ به من معرفی می کنید درباره هیدرولیک و هیدرولوژی؟ :gol:اگه تستی هم باشه مشکلی نیست....:heart:

برای هیدرولیک کتاب هیدرولیک کانالهی باز ابریشمی دانشگاه امام رضا
هیدرولوژی هم امین علیزاده فردوسی مشهد
تستاش انتشارات دیباگران 2تا کتاب داره
1 شکوهی که با درس نامست و بهتره
2رضائیان که فقط تسته
:smile:

peyman rezai

عضو جدید
salam ketabe hidrolike kanalhaye baze abrishami kheyli khobe age betoni az aval ba hosele bekhoni vagean top mishi
bara hidrolikam amin alizadekhobe

mohsen.asgary

عضو جدید
کتاب برای هیدرولوژی کتاب هیدرولوژی کاربردی امین علیزاده هست که برای انتشارات امام رضاست و برای هیدرولیک کتاب مبانی هیدرولیک مک ورتر هست که ترجمه شده که یادم نیست ترجمه کیه

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های استادم برای درس هیدرولیک کتاب زبان اصلی چاو رو معرفی کرده
کسی تا حالا این کتابو خونده ؟!؟
چه کتابی بگیرم که در حد همین چاو باشه اما زبان فارسی باشه؟
کتاب ابریشمی خوبه ؟
ممنون:gol:

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من اصلا هیچی از هیدرولیک نمیفهمم
استادم سطح بالا تدریس میکنه
کلا درس برام گنگه
این کتاب ابریشمی هم زیاد کمکم نکرده
کسی میتونه یه جزوه خوب
که مثال زیاد داشته باشه رو بزاره تو سایت
ممنون

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای 20 شدن !!!!!!!!!!!!!!

نمیدونم این کاربری که این تاپیکو زد به فکر کاربرای بعد خودش نبوده ایا؟
خداییش وقتی میام تو صفحه عمران اسم تاپیکو میبینم که من اپ دیتش کردم حسابی خودم شرمنده میشم
شما ما رو ببخش

مشکلت کجاشه ؟ راحت بود که

تو سطح استاد من نه
کتاب ابریشمی خیلی خلاصه اس
همه چی رو با اثبات می خواد
با دلیل ریاضی:w06:

آخرین ویرایش:

behnaz kia

عضو جدید
کتاب هیذرولیک همون کتاب هیدرولیک کانالهای باز ابریشمی خیلی خوبه ولی اگه میخای زبان اصلی بخونی کتاب chow رو بخون متنش هم خیلی سنگین نیست راخته :)
در مورد هیدرولوژی هم کتاب دکتر علیزاده خوبه :)
هم ذکتر افشار و:)
هم کتاب دکترسرکرده و مهندس خادم که ترجمه ی کتاب زبان اصلیه ولی کتابشون خیلی به روزتر از اون دوتا کتاب ذیگه است و جدید تره ! :)

behnaz kia

عضو جدید
اره کتاب خوبیه خیلی یکذفعه همشو نخون هرشب 2 صفحه بخون که هم به زبانت کمک بکنه و هم هیذرولیکت رو خونده باشی وقتی از نظر زبان احساس کردی راه افتادی تعداد صفحاتی رو که هر شب میخونی بیشترش کن موفق میشی :smile::smile: :hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite:

بالا