یه مهندس صنایع چه قابلیت ها و تخصص هایی باید داشته باشه تا زودتر جذب بازار کار بشه؟

En_zahra jabbari

عضو جدید
به نظر من یه مهندس صنایع باید اول از همه کمبود ها و نیاز های جامعشو خوب بشناسه و ببینه مردم از چی بیشتر استقبال میکنن.
تو قدم دوم باید سرمایه داشته باشه تا بتونه اون نیازو تامین کنه و به بازار عرضه کنه.
قدم سوم:تبلیغات خوبه .
قدم چهارم:مشتری مداری و اخلاق خوب.
قدم پنجم:خدمات پس از فروش و بازم اخلاق خوب.;):):cool:

majidchopani

عضو جدید
تاپ بودن در هر فیلدی از اهمیت زیادی برخورداره.منظور اینکه بایست در فیلد کاری خود دارای ویژگی هایی متمایز کننده باشه.چون تو شرایط پر رقابت امروز هر امتیاز مثبتی غنیمت محسوب میشه مثل تسلط به زبان خارجی یا نرم افزار های مربوط به رشته.

barmak2015

عضو جدید
سلام دوستان
من رشتم فنیه ولی صنایع نسیت
علاقه مندم در زمینه کنترل پروژه کار کنم،میخوام از صفر یعنی شروع کنم،نظر شما چیه؟؟
شرکت یا جایی رو میشناسید ک بهم معرفی کنید؟؟آمادگی اینم دارم که تمام دوره های آموزشیم برم

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من رشتم فنیه ولی صنایع نسیت
علاقه مندم در زمینه کنترل پروژه کار کنم،میخوام از صفر یعنی شروع کنم،نظر شما چیه؟؟
شرکت یا جایی رو میشناسید ک بهم معرفی کنید؟؟آمادگی اینم دارم که تمام دوره های آموزشیم برم

سلام ، موسسه مدیریت پروژه آریانا برو
www.aryanapm.com/

miladrakhshanpour

عضو جدید
بسته به گرایش مورد نظر مسیر تا حدی متفاوت است اما آنچه خودم دیده ام،اولین و مهم ترین نرم افزار،مجموعه آفیس بالاخص اکسل می باشد.به طور کلی مجموعه آفیس ابزارهای مناسبی هم برای پرزنت و نمایش داده ها و هم تحلیل داده ها دارد که برای هر مهندس صنایعی بسیار اهمیت دارد.
در مرحله بعد،بسته به گرایش تفاوت دارد.مثلا بحث بهینه سازی گمز بسیار اهمیت دارد یا بحث پروژه MSP و Primavera حائز اهمیت است.

بالا