یه سوال میلیاردی!!

archi_arch

مدیر بازنشسته
خوب؟!!!!دیگه؟!!!

پستهای بی ربط خیلی زود پاک میشه!لطفا دیگه تکرار نشه!

taravat_tree

عضو جدید
آقا ما می زدیم تو کار صادرات واردات ! تجارت . بیزنس ! :whistle:
حالا هر کالایی که تو بورسه ! اونش بستگی به موقعیت زمانی داره ! :cool:

amirgb

اخراجی موقت
آقاي جوادي
من همچنان منتظر پاسخ شما هستم
لطفا مرا از نظر خويش آگاه سازيد
سپاس

Hamid_Behzadmehr

عضو جدید
دوست عزیز ،
اگه ارثی بهت رسیده دمت گرم ما رو هم داشته باش که تمام چک ها و وام هایم برگشت خورده به جان تو نمی دانم این بار که وارد سایت شدم تا فردا فرصت این می شود که دوباره بتوانم به سایت سری بزنم و ببینم که با پول هات چکار کردی یا نه ؟ به هر حال اگر نتونستی خرجشنون کنی خبر بده تا بیام یک فکری براشون بکشم .

چاکر شما آدم سر تا پا قسط و قرض و چک

نمی دانم چرا خدا این همه به بعضی از بندگان لطف و کرم داره و بعضی هم شب نان خوردن ندارن و با شکم گرسنه سر بر روی بالشت می گذارند . الهی کرمتو شکر .

سادات

عضو جدید
یک شرکت کامپیوتری می زدم و پولم رو صرف تحقق ایده های جوانان مبتکر و خلاق می کردم. چون خیلی ها به خاطر نداشتن سرمایه کافی و عدم ریسک پذیری مجبورند تا آخر عمر به کارهای یکنواخت پرداخته و طرح های خود را به فراموشی بسپارند.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
كل 10 ميلياردو ميريختم تو سطل زبالهخوشم مياد ندگيم فقيرانه باشه ولي توش عشق و علاقه باشه من اگه پولدار ميشدم بيجنبه ميشدم هيچكس و تحويل نميگرفتم:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

cuttlas

عضو جدید
و بعد ....
اول خرج پدر ومادرم میکردم وخرج کسانی که قدر پول را بیشتر از دیگران میدانند ، و اگر چیزی ماند برای خودم خرج میکردم.:w05:

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
500 میلیون بذار وسط شریک شیم برای پروش ماهی سود خوبی داره بقیش هم مال خودت:cap:

امیر Amir

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز
سوالی داشتم و آنهم اینکه می خواستم بدانم اگر به دست شما 10 میلیارد تومان می رسید به چه حرفه ای رو می آوردید. چگونه سرمایه گذاری می کردید؟
این سوال رو جدی پرسیدم خواهشا به سوالم جواب دهید!

بسته به شرایط روز جامعه یک کاری میکردم دیگه...

واردات وسایل یکبار مصرف و لواز پزشکی رو شروع میکردم...

یکیش اینه...

بالا