یه سوال منطقی

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنبال چه جوابی هستی؟؟؟دنبال جواب این هستی که چرا برای خدا بیست دقیقه تو کل شبانه روز وقتتو بزاری تا بهش بگی خدا مخلصتیم.بگی خدا کاری رو که تو گفتی رو انجام میدم بدون اینکه چون و چرا کنم؟؟؟؟
خدا شاید اینطور عبادت رو گذاشته تا ببینه واقعا برای بندگی کی دنبال بهونه تراشی هست و هی دنبال راه در رو و کی بی چون و چرا بندشه تا اون هم بی چون و چرا بعد از این دنیای دو روزه و بی ارزش، خداش باشه

حالا میدونی فلسفه من راجع به نماز چیه؟..
مثله این می مو نه، ساعت پنج صبح هنوز خروس خوابه بری در خونه خدا زززززززززززززززززززززززنگ بزنی بعد خدا آیفون رو برداره بعد بگی: خدایا خیلی مخلصم. خدا من نوکرتم. خدا تو خیلی خوبی. خدا.................دوباره خدافظی کنی.
بعد دوباره سر ظهر بری ززززززززززززززنگ بزنی دوباره بگی: خدا من خیلی مخلطم. خداتو بهترینی. ای خدا چقد تو خوبی.خدااااااااااااااا.. دوباره خدافظی کنی.
دوباره شب بری در خونش ززززززززززززززززنگ بزنی باز بگی: ای خدا من مخلصتم. ای خدا تو بهترین موجود در جهانی ای خدا....... دوباره خدافظی...
بنظرم خدا تو این شرایط میگه: گیر عجب موجوداته دیوانه ای کردیم.
اما فلسفه جنابعالی، بنظرم برای خداییکه صفت هاش دانا و بزرگ و بخشنده و بی نیــــــاز ......... هست اصلا منطقی نیست.
خداییکه عالم هست و از آینده تو خبر داره بیکار نیست بیشینه ببینم تو ساعت 5 صبح بیدار میشی نماز بخونی یا نه. ضمنا من و شما چه گناهی کردیم که بقول شما اول مارو تو این دنیایه پست و بی ارزش آفریده و کارهای سخت ازمون میخواد که بعد دنبال بهونه تراشی و راه در رو باشیم؟!!!
بنظرم قبل از حرف زدن یکم فکر کنیم و یکم مطالعه، خیلی بهتره.

najma.m

عضو جدید
تا حالا دانشمندای زیادی برای اینکه اشتباهای قرانو در بیارن ازمایش کردن و بعدش مسلمون شدن!!!!
اگر با دوش گرفتن میشد این انرژی رو گرفت خدا خودش میگفت دوش بگیرین!
به انرژیتون اضافه میشه!!
بیشترش تو قسمت سجده!
ببخشید باید بگم در مورد خاک چیزی نمیدونم و نمیتونم نظری بدم!!!
چیزیم که گفتم طبق نظریه همون دانشمندان بود نه نظر شخصی!!
من از شما تشکر میکنم!

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا دانشمندای زیادی برای اینکه اشتباهای قرانو در بیارن ازمایش کردن و بعدش مسلمون شدن!!!!
اگر با دوش گرفتن میشد این انرژی رو گرفت خدا خودش میگفت دوش بگیرین!
به انرژیتون اضافه میشه!!
بیشترش تو قسمت سجده!
ببخشید باید بگم در مورد خاک چیزی نمیدونم و نمیتونم نظری بدم!!!
چیزیم که گفتم طبق نظریه همون دانشمندان بود نه نظر شخصی!!
من از شما تشکر میکنم!
درود... لطف میکنید اسم این دانشمندان رو بگید؟
شما دارید مغالطه متافیزیکی انجام میدید. آزمایشی که راجع به چیز دیگه بوده( نیروی حقیقی آب از ماسارو ایموتو) رو به چیز دیگه ( وضو ) ربط دادین و یه نتیجه گیری به نظر من اشتباه انجام دادین.
بنظر من، اطلاعات شما در این زمینه تماما از سایتهای داخلی هست که با این عنوان شروع کردن ( تحقیقات دانشمندان آمریکایی نشان میدهد.....) دیگه معلوم نیست کدوم دانشمندان!!! نه منبعی، نه اسم مرکز تحقیقاتی، نه اسم دانشمندی، نه لینک معتبری.....
من جایی ندیدم همچین چییزهاییکه شما گفتین احتمالا از اکتشافات خودتون باشه!

najma.m

عضو جدید
بسیار خب
حرفای شما منطقی
بله قبول دارم که احتمالا منابع من قابل قبول نیستن
ولی اکتشاف من نیست
اگر قرار بود من کاشف باشم
اول کشف میکردم هدف از خلقتم چیه
بعد میرفتم سراغ مسائل دیگه!!!!

بالا