یه سوال از دخترای باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SAMAN_747

عضو جدید
سلام به همه
یه سوال از دخترای باشگاه دارم ممنون می شم جواب بدن.
وقتی یه پسر میره خواستگاری یه دختر، و پسره و دختره هم رو می پسندن ولی پسره به هر دلیلی زیر بار گرفتن مراسم عروسی نمیره و حاضره به جای مراسم دختر رو به یه ماه عسل عالی ببره و یا حتی به جای مراسم و ریخت و پاش الکی یه خونه 6 دانگ به اسم دختره سند بزنه و خلاصه هر کاری می کنه اما زیر بار گرفتن عروسی تو تالار های آنچنانی و رقص شبانه و ... نمیره و حاضره پولی رو که صرف اون مراسم آنچنانی میشه به یه یتیم خونه بده ولی اون مراسم رو نگیره اگه شما باشی چی کار می کنید؟
جوابش برام مهمه و قصد هر گونه آزار و اذیت دخترای محترم باشگاه رو ندارم فقط خوشجال میشم نظرتون رو بگین.
پیشاپیش از همتون تشکر می کنم. 

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم اگه باشم قبول میکنم
همیشه میگم این همه پول خرج بشه آخرش یکی میگه غذاش بد بود دوماد زشت بود عروس اینطوری بود.....
بهتره این پولو بدی خونه تا تو این اوضاع مملکت مستاجری نکشیم

ashke yakhi

عضو جدید
فکر خوبیه......
ولی بدون مراسمم نمیشه.هر دختری ارزوی گرفتن جشنو داره هرچند کوچیک

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم قبول میکنم.....کلا اصن از عروسیو اینجوری جشنا خوشم نمیاد....
اما باید به طرفت قول بدی لباس عروس تنش کنی ببریش آتلیه عکس عروسی بگیرین........من عکس خهلی دومس میدالم یادگار میمونه

saman205

عضو جدید
کاربر ممتاز
النته من دختر نیستم ولی خوب بود اینو از هر دو می پرسیدی هم دختر هم پسر !

عاشق پیشه

عضو جدید
سلام به همه
یه سوال از دخترای باشگاه دارم ممنون می شم جواب بدن.
وقتی یه پسر میره خواستگاری یه دختر، و پسره و دختره هم رو می پسندن ولی پسره به هر دلیلی زیر بار گرفتن مراسم عروسی نمیره و حاضره به جای مراسم دختر رو به یه ماه عسل عالی ببره و یا حتی به جای مراسم و ریخت و پاش الکی یه خونه 6 دانگ به اسم دختره سند بزنه و خلاصه هر کاری می کنه اما زیر بار گرفتن عروسی تو تالار های آنچنانی و رقص شبانه و ... نمیره و حاضره پولی رو که صرف اون مراسم آنچنانی میشه به یه یتیم خونه بده ولی اون مراسم رو نگیره اگه شما باشی چی کار می کنید؟
جوابش برام مهمه و قصد هر گونه آزار و اذیت دخترای محترم باشگاه رو ندارم فقط خوشجال میشم نظرتون رو بگین.
پیشاپیش از همتون تشکر می کنم.

به نظر من درست نیست
جشن عروسی خوبه ولی به شرطی که تبدیل به ........... پارتی نشه
مگه دخترها چند بار می خوان عروس بشن؟؟؟ یه بار عروس میشن دیگه
البته من پسرم و وقتی که بخوام جشن عروسی بگیرم برای همسرم سنگ تمام میذارم

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که ایرادی ندیدیم تو این موضوع ولی اگه نظره اون دختره مقابلت عروسیه باید قبول کنی و اگه اون دخترم تورو بخاد شرطه تورو قبول میکنه

SAMAN_747

عضو جدید
واقعا ممنونم که جواب دادید اصلا فکر نمی کردم کسی جواب بده و حتی با خودم فکر می کردم که حتی ممکنه این تاپیک مسخره هم باشه از نظر دوستان.
نه اینکه عروسی کلا تعطیل بشه اما به جای دعوت کردن 500 تا مهمون و اجاره یه تالار تو بالا شهر یا اجاره باغ گیلاس، آلبالو یا شفتالو و رقص تا نیمه شب و گروه ارکسر بین المللی و از این جور چیزا که خیلیا به نظرشون اگه نباشه اون زندگی داغون میشه بیان یه مهمونی کوچیک خودمونی با 50 نفر از اقوام و نزدیکان عروس داماد تو یه خونه قدیمی حیاط دار باصفا بگیرن و عکس شب عروسی هم داشته باشن که یادگار بمونه بی خیال رقص هم بشن. 
در ضمن از دوستمون که گفت کاش سوال رو از هر دو طرف می پرسیدم عذر می خوام و حق با ایشونه. اما به نظرم اومد که نگرفتن عروسی بیشتر برای خانما رنج آوره نه آقایون.
ممنون از همه. 

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من که به نظرم این کار خیلی هم خوبه.بستگی به آدمش داره.بعضیا از لباس عروسی واسه خودشون یه بت میسازن که مثلا اگه لباس عروسی و جشن نگیرن فک میکنن اتفاق خاصی افتاده.
ولی در کل به نظر من آدم جشن عروسی نگیره همه پولشو خرج نیاز زندگیش کنه بهتره.

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف دوستان درسته هر دختری آرزوشه لباس عروس بپوشه ولی تو یه مراسمه کوچیکم میشه
در ضمن استاتر عزیز برو آمار بگیر اتفاقا همین چند وقت پیشم تو اخبار گفتن که به یه نتیجه جالب رسیدن عروسی هایی که در مناطق فرمانیه به بالا البته تالاراش برگزار شده آمار طلاقش بیشتر بوده

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من دختره ببخشید ها مشکل عقلی داره اگه قبول نکنه با این شرایطی که شما میگی

ولی من خودم دوست دارم اگه قراره عروسی نگیریم ماه عسل انچنانی هم نمیخوام این طوری بهتره

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفتون منطقيه خودمم قبولش دارم
اما حيفه
ميتونه اينكارم كنيد نامزديتون چند ماه باشه آشناييتون به حدامكان برسه بعد يه جشن عقد بزرگي بگيريد و ماه عسل
ديگه حنابندون و عروسي نگيريد
البته ميدونم حنابندون زياد گرفته نميشه كم شده به جاي عروسي همون جشن عقد كافيه بعد زندگي و ماه عسل

AREFE.KH

عضو جدید
من باشم همه اینا رو قبول میکنم ولی بیشتر دوست دارم همراهش یه مهمونی خیلی ساده هم بگیرم.

m.f.s

کاربر فعال
به نظر من که اگه قبول نکنه شاید پشیمون شه من اگه باشم به شخصه قبول میکنم بدون هیچ اما و اگرو........

sarah89

عضو جدید
به نظر من که عالیه...ماه عسل یا سند خونه یا کمک مالی به یتیم خونه....
ایده ها یکی از یکی قشنگتر...

همیشه با ریخت و پاش های الکی مخالف بودمو هستم!!!

بعنوان یه دختر 100٪ موافقم!

masoomeh.bnv

عضو جدید
من اگه بودم 100% موافق بودم!! میشه مثلا یه جشن کوچیک گرفت !!! مثلا برای عقد و عروسیو کلا بیخیال شد و رفت یه ماه عسله درست و حسابی!!!

در مورد اهمیتشم که مهمه چون ما خانما خب دوست دارم اونلباس عروسه رو بپوشیم!!!:redface: اما یه جشن خیلی کوچیکم کافیه!!!

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
bbin in tasmime fogholado khubo ba arzesho ghabele ghabule vali az unjaei k aksare dokhtar khanumaye emruze aghleshun tu chesheshune b ezafe aksare famila shayad kheylia hazer nashan ghabul konan .....vali kolan tasmime kheyli khubie va manam ba in nazar movafegham ;)

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا ممنونم که جواب دادید اصلا فکر نمی کردم کسی جواب بده و حتی با خودم فکر می کردم که حتی ممکنه این تاپیک مسخره هم باشه از نظر دوستان.
نه اینکه عروسی کلا تعطیل بشه اما به جای دعوت کردن 500 تا مهمون و اجاره یه تالار تو بالا شهر یا اجاره باغ گیلاس، آلبالو یا شفتالو و رقص تا نیمه شب و گروه ارکسر بین المللی و از این جور چیزا که خیلیا به نظرشون اگه نباشه اون زندگی داغون میشه بیان یه مهمونی کوچیک خودمونی با 50 نفر از اقوام و نزدیکان عروس داماد تو یه خونه قدیمی حیاط دار باصفا بگیرن و عکس شب عروسی هم داشته باشن که یادگار بمونه بی خیال رقص هم بشن.
در ضمن از دوستمون که گفت کاش سوال رو از هر دو طرف می پرسیدم عذر می خوام و حق با ایشونه. اما به نظرم اومد که نگرفتن عروسی بیشتر برای خانما رنج آوره نه آقایون.
ممنون از همه.
[FONT=&quot]اقا بيا خونه ما عروسيتونو بگير...تقريبا 300 نفر جا ميشن..حياطم داريم...پاركينگ اختصاصي واسه ماشين عروس!![/FONT]
[FONT=&quot]ببين اجاره يه شبو ازت نميگيرم به شرط اينكه اجازه بدي منم تو عروسيتون باشم....[/FONT]​
[FONT=&quot]اصولا با فقط با يه جشن موافقم...اونم فقط جشن عروسي...عروسي هر چه ساده تر بهتر...بهتره اون پوله كه قراره خرج يه عروسي تجملاتي بشه زده بشه به يه زخمي از زندگي...[/FONT]​

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من كاملا با اين ايده موافقم وبه احتمال زياد خودم اين پیشنهاد و میدم
البته نه به خاطر رقص شبانه و این حرفا .....
ادم میتونه اون هزینه رو بده با کمک خانواده اش یه خونه خیلی نوقلی واسه اول زندگیشون دست وپا کنه
و بایه مراسم خیلی کوچیک سر وته قضیه رو هم بیاره:D

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پسر خالم این کارو کرد الان نسبت به همه زوجهای جوون دیگه که خونه از خودشون ندارن یه قدم جلوتره:)

SAMAN_747

عضو جدید
واقعا آدم از این همه درک، شعور و فهم بالای دخترای این مرز و بوم به وجد میاد. نظراتون واقعا خیلی قشنگه. کاش روزی برسه که به جای گرفتن عروسی های سنگین و کمر شکن که همش از روی هم چشمیه همه این الگو رو برای عروسی سرمشق قرار بدن.
از تمام کسایی که تو این تاپیک شرکت کردن و شرکت می کنن متشکرم. 

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا آدم از این همه درک، شعور و فهم بالای دخترای این مرز و بوم به وجد میاد. نظراتون واقعا خیلی قشنگه. کاش روزی برسه که به جای گرفتن عروسی های سنگین و کمر شکن که همش از روی هم چشمیه همه این الگو رو برای عروسی سرمشق قرار بدن.
از تمام کسایی که تو این تاپیک شرکت کردن و شرکت می کنن متشکرم.
یکی از دخترای فامیلمون پدرشو مجبور کرد خونشو بفروشه و بهترین جهاز و بهش بده بعد از چند وقت مجبور شد پیش مادر شوهرش زندگی کنه و اثاثاشو فروخت دخترخاله ی این خانم مادرشو مجبور کرد واسه یه پذیرایی 10متری تلویزیون 42 اینچ بخره و.......... اینارو که میبینم اعصابم خورد میشه

SAMAN_747

عضو جدید
یکی از دخترای فامیلمون پدرشو مجبور کرد خونشو بفروشه و بهترین جهاز و بهش بده بعد از چند وقت مجبور شد پیش مادر شوهرش زندگی کنه و اثاثاشو فروخت دخترخاله ی این خانم مادرشو مجبور کرد واسه یه پذیرایی 10متری تلویزیون 42 اینچ بخره و.......... اینارو که میبینم اعصابم خورد میشه
با سلام خدمت شمابه هر حال همه مدلی پیدا میشه ولی نمیشه گفت همه این طورین. مثلا تو همین تاپیک تا حالا کسی نیومده بگه من این شرایط رو قبول نمی کنم و داماد باید یه مراسم اعیونی برام بگیره. تازه داماد چشمش کور، دندش نرم باید خونه هم به نامم کنه یه ماشینم زیر پام بندازه و هزار خواسته دیگه که بعضی از دختر ها امروزی از شوهر خود دارن اما نمیشه گفت همه دخترا این طورین و دخترایی هم هستن که با یه جهزیه عادی میرن خونه اجاره ای شوهرشون و با نداری شوهر و کمبود ها مدارا می کنن و هیچ گله و شکایتی هم ندارن.

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت شمابه هر حال همه مدلی پیدا میشه ولی نمیشه گفت همه این طورین. مثلا تو همین تاپیک تا حالا کسی نیومده بگه من این شرایط رو قبول نمی کنم و داماد باید یه مراسم اعیونی برام بگیره. تازه داماد چشمش کور، دندش نرم باید خونه هم به نامم کنه یه ماشینم زیر پام بندازه و هزار خواسته دیگه که بعضی از دختر ها امروزی از شوهر خود دارن اما نمیشه گفت همه دخترا این طورین و دخترایی هم هستن که با یه جهزیه عادی میرن خونه اجاره ای شوهرشون و با نداری شوهر و کمبود ها مدارا می کنن و هیچ گله و شکایتی هم ندارن.
علیک
من گفتم همه اینطورین؟

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبول میکردم...فقط یه ساعت لباس عروس بپوشم که یه عکس بندازم فردا آرزو به دل نشم!
عروسی بگیری به بهترین شکل،یا نگیری مردم حرفشونو میزنن پس چرا بگیریم که کوفتمون شه؟
پولش بیاد خونه بخرم یا کیف کنم اول زندگیم...کلی پول تالار بده،شام بده،ارکستر بده،آخر میگن تالارش بد بود،شامش یخ بود،شور بود....ولمون کنید بابا!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.