یه سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

sepahrad

عضو جدید
نظر شما در مورد عدم به میدان رفتن ورزشکاران عزیزمون در مقابل
ورزشکارای اسرائیلی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:cool:

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضیا مردونگی در به رسمیت نشناختن کشور حریف
بعضیام که از سر اجبار وگرنه پوستشونو میکنن بعضیا!!!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاص بودنمون! نه اینکه خیلی باحالیم سعی میکنیم با این حرکاتمون یه کم ضدحال بزنیم

sepahrad

عضو جدید
خاص بودنمون! نه اینکه خیلی باحالیم سعی میکنیم با این حرکاتمون یه کم ضدحال بزنیم
منم میخوام این رو کشف کنم که چرا ایرادی داره برو میدون و اگه خیلی دلت پره کاری کن شکستش بدی
واسه اینکه یه ورزشکار بره اونجا و تا اون مرحله برسه کلی پول بیت المال رو خرج میکنن و بعد ....

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میخوام این رو کشف کنم که چرا ایرادی داره برو میدون و اگه خیلی دلت پره کاری کن شکستش بدی
واسه اینکه یه ورزشکار بره اونجا و تا اون مرحله برسه کلی پول بیت المال رو خرج میکنن و بعد ....
از کار اینا هر چی بیشتر بگی بیشتر حالم بهم میخوره، واسشون پول که مهم نیست، سیاست اینه که اسرائیل رو به رسمین نشناسن، اینم روشی هست که پیش گرفتن، یک کاری که هیچ فکر منطقی پشتش نیست، اگه خیلی مردی برو تو میدان شکستش بده، اسرائیل داره به دنیا حکومت میکنه اینا هنوز به رسمیت قبولش ندارن

sepahrad

عضو جدید
خودت گفتی ما متفاوتیم
کل دنیا قبولش دارن
ما .....
خداییش من از وقتی به گفته یکی از دوستان به فیلم مریم مقدس فکر کردم پی بردم که قدس اول اول مال یهودیااااااا بوده و بعد مسیحیان و مسلمانان اومدن

sepahrad

عضو جدید
خود نمایی و ریا کاری به چه قیمتی
کلی خرجشون کردیم برن مدال بیارن افتخار کسب کنن
میرن و میدونن هم نمیرن و اسرائیلیه مدال میبره کشورش کلی ازش تمجید میشه اینا هم میان اینجا بازم خرجشون میکنیم و
دعوتشون میکنیم یه ساعت هم وقت ملت رو میگرین و تو رادیو و تلویزیون ....... میگند

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم ما با این کارابه هیچ هدفی نمیرسیم.چون مسابقه ندادن ما باعث میشه که اسرائیل با خیال راحت و بدون دردسر برنده انتخاب بشه.و اینکه موقعیت خوبی ازمون گرفته میشه.در ضمن این کار احتمال محرومیت برای ورزشکارامون داره!!!

در کل بگم که من مطمئنم که هیچکدوم از ورزشکارامون راضی به این کار نیستند.چون زحمتی که تو این چند مدت کشیدند با این حرکت به هدر میره!!!!به همین خاطر برای کسایی که مسابقه نمیدند جایزه تعیین میکنند تا صداشون در نیاد(جایزه ای که شاید از جایزه نفر اولم بیشتر باشه)!!!!!
من فکر میکنم بیشتر ورزشکارامون علاقه دارند به اسرائیل بخورند .چون پول خوبی گیرشون میاد.یه نمونش ارش میر اسماعیلی که تو المپیک به اسرائیل خورد و انصراف داد.و جالبه که میگفت اگه به اسرائیل نمیخوردم طلام حتمی بود!!!و دیدیم که چند وقت بعدش تو مسابقات جهانی به طرز افتضاحی حذف شد.ولی در کل هم وضعش خوب شد .هم مربی تیم ملی شد!!!!

در آخرم بگم که خیلی از مسئولامون میگن با این حرکت اسرائیل رو خارو خفیف کردیم در حالی که برد اصلی رو اونا میکنند!!!!

ehsanstr

عضو جدید
چه اشکال داره.
در ضمن اگه شکست بخوره چی؟
تازه ملت مظلوم فلسطین چی؟
اسراییلی ها مشتی غاصب هستند و ادعای خلافت بر کل دنیا رو دارند کجای کارید شما؟
می دونید منظور پرچم اسراییل چیه ؟ تحقیق کنید نگید من دروغ میگم.
اینا فقط خودشون رو قبول دارن و بقیه دنیا رو حیوون می دونن.
وسلام

sepahrad

عضو جدید
چه اشکال داره.
در ضمن اگه شکست بخوره چی؟
تازه ملت مظلوم فلسطین چی؟
اسراییلی ها مشتی غاصب هستند و ادعای خلافت بر کل دنیا رو دارند کجای کارید شما؟
می دونید منظور پرچم اسراییل چیه ؟ تحقیق کنید نگید من دروغ میگم.
اینا فقط خودشون رو قبول دارن و بقیه دنیا رو حیوون می دونن.
وسلام
ببخشید دوست بحث من غاصب بودن اسرائیل نیست
من منظورم این بود که چرا باید پول بیت المال رو حیف کرد
اگه به پیروزی و برد اون جوری که شما میگید فکر کرد اصلا نباید هیچ مسابقه رفت

ehsanstr

عضو جدید
اولا فکرتون اشتباهه بحث خرج و این چیزها نیست؟
این رو هم بدون که هیچوقت هدف وسیله را توجیه نمی کند.

sepahrad

عضو جدید
اولا فکرتون اشتباهه بحث خرج و این چیزها نیست؟
این رو هم بدون که هیچوقت هدف وسیله را توجیه نمی کند.
بحثی که من شروع کردم همین بود
میشه این جمله رو که گفتی واسم باز کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هدف ؟؟؟؟ وسیله؟؟؟؟؟؟؟؟

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر منم هم باید مقابلشون شرکت کنن و شکستشون بدن البته فیفا و فیلا با این قانون شکنی ها مخالفه و محرومیت میزاره که متاسفانه ورزش و سیاست ما یکی شده مثلا بازی دربی اینتر و میلان تو ایتالیا با شعار بازی جوانمردانه شروع میشه و تو ایران تو دربی میزنن اسرائیل باید نابود شود ما هم نمیگم باید نابود نشود ولی آیا میدون مسابقه جای این حرف هاست؟!!!

**mahsa**

کاربر بیش فعال
مشکلشون شاید اینه که سیاستو با همه چیز قاطی میکنن فرقی نداره دین باشه یا ورزش یا هرچیز دیگه

منم ترجیح میدم ورزشکار مملکتم با غرور شکستش بده تا اینکه میدونو خالی کنه تا اونا راحت برنده به حساب بیان

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
به نظر من کار خوبیه حداقل شکست نمیخوریم که میگیم مسابقه ندادیم

اخه افت داره که مسابقه بدیم وشکست بخوریم.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که رو پرچمشون چی نوشته ربطی به ورزش نداره!!!!
اینکه همه رو حیوون میدوند ربطی به ورزش نداره!!!!
اینکه ادعای حاکمیت به کل دنیارو دارند بازم چه ربطی به ورزش داره!!!

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این که رو پرچمشون چی نوشته ربطی به ورزش نداره!!!!
اینکه همه رو حیوون میدوند ربطی به ورزش نداره!!!!
اینکه ادعای حاکمیت به کل دنیارو دارند بازم چه ربطی به ورزش داره!!!
اگه ربطی به ورزش نداره برو رواجع به لوگوی المپیک2012 کمی تحقیق کن این فقط یه نمونس. نمونه های دیگه خواستی بگو. در ضمن مطمئن باش اگه انقلاب ایران نبود و کارهایی که ایران تو این 30 سال در حمایت از فلسطین انجام داد نبود. الان فلسطینی وجود نداشت.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه ربطی به ورزش نداره برو رواجع به لوگوی المپیک2012 کمی تحقیق کن این فقط یه نمونس. نمونه های دیگه خواستی بگو. در ضمن مطمئن باش اگه انقلاب ایران نبود و کارهایی که ایران تو این 30 سال در حمایت از فلسطین انجام داد نبود. الان فلسطینی وجود نداشت.

شما در آینده معلم موفقی میشی.چون بابت هر قضیه ای میگی برو تحقیق کن.ولی خوب خساست علمیتو کم کن.نتیجه تحقیقاتتو در اختیار ما هم قرار بده استاد!!!

اگه انقلاب ایران نبود فلسطین که سهله دنیا نابود میشد!!!!بنظرت هندونه زیر بغل جمهوری اسلامی ایران نمیزاری؟؟

یعنی منظورت اینه که اینکه ورزشکارای ایران با اسرائیل مسابقه نمیده باعث زنده موندن فلسطینه؟!!!!:eek::eek:
یعنی اگه مسابقه بده فلسطین محو میشه؟؟!!!!:biggrin:

اتفاقا سیاست غلط ایران باعث شده که فلسطین اینطور باشه و کسی به دادش نرسه.!!!مطمئن باش اگه ایران بیخیال فلسطین باشه وضع فلسطین بهتر میشه!!!!

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي واضح س. بهشون اجازه ي بازي نميدن. واقعا ك تاسف باره.
بنظرمن بايد باهاشون بازي كرد و پيروز شد تا بتونيم قدرت كشور و ورزشكارامونو بيشتر نمايان كنيم..

immigrant

عضو جدید
این هم مثل خیلی از مسائل رایج مملکت از سیاست خشنگ (نه قشنگ)مملکت عزیزمون نشات میگیره .تو این مملکت حتی آب خوردن هم باید طبق سیاستهای بچه های بالا باشه..وگرنه اگه راست میگن و با این کشور دشمنن می تونن باهاشون مسابقه بدن و بخاطر کینه شدیدشون با برنده شدن یه تو دهنی به دشمن بزنند:biggrin: بعد هم یکی فتوا بده که هر کی یه اسرائیلی رو ببره می ره بهشت...........
اخه ورزش تو کجای دنیا با سیاست مربوطه .اینم از خارق العاده بودنمونه دیگه.:eek:

immigrant

عضو جدید
بابااااااا وطن پرست

بابااااااا وطن پرست

اخه اینا چه ربطی به ورزش داره .اگه ایران خیلی معتقده چرا با ورزشکارای شیطان بزرگ (امریکا)بازی می کنه .ما همیشه باید سوژه مطبوعات باشیم دیگه.اگه ما نبودیم بیچاره ها 3/2 صفحه هاشون خالی بود.شما که تحصیل کرده ای چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:w35:

claccik39

عضو جدید
پيش فرض
سلام وقت بخیر من خیلی وقته ب این سایت سر نزدم برای همین یادم رفته دقیقا از کجا باید مطلبی ک راجب طرح درس سالانه و واحدی برای پایه سوم تا پنجم میخوامو پیدا کنم ممنون میشم اگر مطلبی دارید راهنمایی کنید خیلی فوریه

بالا