یه سوال، چرا آیفون؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
من داداشم میخواد گوشی بخره مونده آی فون بخره یا نه. اصلا مساله پولش نیست فقط دلش میخواد بدونه چرا آیفون؟

آخه آی فون چه چیز خاصی داره که ملت اینقدر میخرن؟ بعضیا میگن کیفیت ساختش بالاست، آخه یه نفر مگه یه گوشی رو میخواد چندسال استفاده کنه که کیفیت ساخت گوشی اینقدر مهمه، تازه گوشی کمپانی های دیگه که افتضاح نیستن. اگه بخوایم از طراحیش بگیم که باید گفت آیفون 6 نه تنها زیبا نیست زشت هم هست.
بعضیا از سرعتش و هنگ نکردن و اپ های فراوون و کارایی های خاصش صحبت میکنن ولی واقعا واسه یه کاربر عادی که میخواد نت گردی کنه و چند تا عکس و فیلم بگیره و چند تا اپ خوب و معروف ( که تو اندورید و آی او اس مشترکند) نصب کنه، این کارایی های خاص به چه درد میخوره.
بعضیا میگن پرستیژ داره دستت آیفون باشه، بنظرم دیگه اینطور نیست. یه جورایی خز هم شده، ضمن اینکه الان شما با یه تومن یه آیفون 5 دست دو میتونی بگیری.
واقعا میخوام بدونم چرا ملت حاضرن این پول گزاف رو بدن و آیفون بخرند. یه موقع هست آدم میخواد ماشین بخره واقعا بین بنز با جیلی زمین تا آسمون فرق هست. میارزه آدم بنز سوار بشه ولی آی فون، نه، یعنی بنظرم نه. شما چی فکر میکنید؟
لازم به ذکر است بنده هم با گوشی آیفون و هم هواوی (که جز برندهای ارزان حساب میشه) بارها کار کردم. هیچ تفاوت محسوسی که برای یک کاربر مهم باشه بین این دو نیافتم. حتی در جاهایی آیفون خوب نبود و هواوی بهتر بود.
من خودم گوشیم سونیه

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
این چیزا توی ایران یه حالت اپیدمی داره!.
مد روز بودن... هرچی بیشتر برنامه نصب کردن یا چشم و هم چشمی و نمیدونم ازاین حرفا...!.
بنظرم ما ایرانی ها خیلی بیشتر مصرف گرا هستیم. لزومی نداره بخوایم تااین حد به چیزای کوچیک و چه بسا غیرمفید توجه کنیم...
اگر به قول شما کسی استفاده مفید از امکاناتش داشته باشه مثلاً برای کاری که واقعاً جزو اهدافشه، اشکالی نداره. اما امروزه میبینیم همه بصورت اپیدمیک از یه روند درواقع تقلید میکنن.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آقا اگه پولشو نداری نخر، دیگه چرا تاپیک میزنی؟ وقتی پول هست چرا آیفون نه؟
من خودم یه آیفون رو 3 ساله دارم هییییچ مشکلی باهاش نداشتم تا حالا! ولی مامان یه گلکسی S4 داره روزی 10 بار هنگ میکنه و هزار جور ویروس داره و بلا بلا بلا... :D
گوشی ساده و بی دردسریه. البته برا کسی که بلد باشه باهاش کار کنه. مورد داریم بعد از چند سال هنوز یه اپل آی دی نتونسته درست کنه :|