یا امام زمان

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام،تو این بحبوحه زندگی بهتره که هر از گاهی تلنگرهایی تو زندگیمون داشته باشیم تا یه وقت یادمون نره که از کجا اومدیم و کجا قرار داریم و به کجا رهسپاریم....تو این بحبوحه زندگی نباید فراموش کنیم که امامی غایب هم داریم که منتظر امر فرجه....بیشتر مردم فکر میکنن که این امام زمانه که به ما احتیاج داره ولی این اشتباهه درواقع این ماییم که به آقا امام زمان(عج) نیازمندیم تا با ظهورش مارو از زندان نفسی که واسه خودمون ساختیم نجات بده.

دوستان عزیز من لینک فایلی رو اینجا واستون میذارم که خیلی کمک میکنه تا یکم به خودمون بیاییم،لطفا با دقت به حرفهایی که تو این فایل صوتی زده میشه گوش کنید.
لینک دانلود:
http://s4.picofile.com/file/7867650107/Ya_Emam_Zaman_.mp3.html

التماس دعا دارم از تمامی دوستان اهل دل.

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام،تو این بحبوحه زندگی بهتره که هر از گاهی تلنگرهایی تو زندگیمون داشته باشیم تا یه وقت یادمون نره که از کجا اومدیم و کجا قرار داریم و به کجا رهسپاریم....تو این بحبوحه زندگی نباید فراموش کنیم که امامی غایب هم داریم که منتظر امر فرجه....بیشتر مردم فکر میکنن که این امام زمانه که به ما احتیاج داره ولی این اشتباهه درواقع این ماییم که به آقا امام زمان(عج) نیازمندیم تا با ظهورش مارو از زندان نفسی که واسه خودمون ساختیم نجات بده.

دوستان عزیز من لینک فایلی رو اینجا واستون میذارم که خیلی کمک میکنه تا یکم به خودمون بیاییم،لطفا با دقت به حرفهایی که تو این فایل صوتی زده میشه گوش کنید.
لینک دانلود:
http://s4.picofile.com/file/7867650107/Ya_Emam_Zaman_.mp3.html

التماس دعا دارم از تمامی دوستان اهل دل.
ب امید روزی ک در کنارش برای سلامتیش صلوات بفرستیم نه در انتظارش....

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بد بختی یعنی...

ما عادت کرده ایم ب زندگی بی امام زمان...

خوراک و پوشاک و همسر و فرزند و درس و کار و بارمون همه ب راهه...

چرخ زندگیمون می چرخه اما یادمون رفته ک امام آب حیاته...

گفتم خدا کند ک بیایی...
گفت خداکند ک بخواهی...

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بد بختی یعنی...

ما عادت کرده ایم ب زندگی بی امام زمان...

خوراک و پوشاک و همسر و فرزند و درس و کار و بارمون همه ب راهه...

چرخ زندگیمون می چرخه اما یادمون رفته ک امام آب حیاته...

گفتم خدا کند ک بیایی...
گفت خداکند ک بخواهی...

1044631_281476821996981_1301760154_n.jpg