یاد اون 10 سال پیش که اینجا عضو شدم بخیر

solar flare

مدیر بازنشسته
سلام خیلی خیلی وفت بود که اینجا سر نزده بودم . من از قدیمی های این انجمن هستم راستش خیلی اتفاقی به این انجمن سر زدم اون روزها من دانشجو بودم دنبال یه فایل کشیده شدم به اینجا. یه روزها بود که اینجا شده بود خونه دوم من روزی نبود ساعتها صفحات اینجا رو به روز رسانی نکنم و مطالب رو نخونم . دوستهای زیاد و خوبی داشتم. اون موقعها اینجا مثل یه خونه بود که همه همدیگرو میشناختیم. شبهای دراز زمستون کرسی داشتیم که دورش جمع میشدیم و من بودم شهرزاد قصه گوی اون کرسی. سرنوشت من برای همیشه از اینجا رقم خورد و من زندگی ام و سرنوشتم با یکی از همین آشناها برای همیشه گره خورد و ما امسال شش ساله که شریک غم و شادی هم شدیم. میدونم ممکنه این حرفهای من انتقاد خیلی هارو جذب خودش بکنه چون دیگه همه چی عوض شده. استش اینکه اینجا چی بشنوم خیلی مهم نیست. فقط دلم برای همه چیز اون روزای این باشگاه تنگ شده بود. اگه از دوستان قدیمی کسی تاپیک منو بخونه خوشحال میشم و بهش میگم دلم براتون تنگ شده. حرفهای دلتنگی شهرزاد قصه گوی باشگاه

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روز های شلوغی بوذ اونقدر بحث این گفتگوی آزاد بود فکر کنم سال 87 که با اولین آی دی اینجا عضو شدم اینجا گفتگوی آزاد 3 4 تا مدیر داشت فقط کنترل می کردند هر روز کلی اینجا شلوغ و بحث بود..
خیبر رز سجاد سهیل

Candyman

کاربر فعال
سلام خیلی خیلی وفت بود که اینجا سر نزده بودم . من از قدیمی های این انجمن هستم راستش خیلی اتفاقی به این انجمن سر زدم اون روزها من دانشجو بودم دنبال یه فایل کشیده شدم به اینجا. یه روزها بود که اینجا شده بود خونه دوم من روزی نبود ساعتها صفحات اینجا رو به روز رسانی نکنم و مطالب رو نخونم . دوستهای زیاد و خوبی داشتم. اون موقعها اینجا مثل یه خونه بود که همه همدیگرو میشناختیم. شبهای دراز زمستون کرسی داشتیم که دورش جمع میشدیم و من بودم شهرزاد قصه گوی اون کرسی. سرنوشت من برای همیشه از اینجا رقم خورد و من زندگی ام و سرنوشتم با یکی از همین آشناها برای همیشه گره خورد و ما امسال شش ساله که شریک غم و شادی هم شدیم. میدونم ممکنه این حرفهای من انتقاد خیلی هارو جذب خودش بکنه چون دیگه همه چی عوض شده. استش اینکه اینجا چی بشنوم خیلی مهم نیست. فقط دلم برای همه چیز اون روزای این باشگاه تنگ شده بود. اگه از دوستان قدیمی کسی تاپیک منو بخونه خوشحال میشم و بهش میگم دلم براتون تنگ شده. حرفهای دلتنگی شهرزاد قصه گوی باشگاه

سلام

من هم دقیقا سال 85 یا 84 بود که به دنبال یک پروژه درسی با این انجمن آشنا شدم ، در انجمن مهندسی صنایع خیلی بچه های قوی بودند و خیلی ها دانشجو ....

الان سالهاست که درس همگی ماها تموم شده و اونهایی که اون زمان سر کار بودند الان دیگه واقعا حتما متخصص شدن ...

من هم ساعتها تو این انجمن بودن ..و میچرخیدم و چقدر بحث و صحبت کردیم و دوستی ها و قهر و آشتی ها بود ....

من امیر Amir

سابق

دنبال بچه ها هستم .

solar flare

مدیر بازنشسته
خیلی خوش برگشتین...دل ما هم برا شما خیلی تنگ شده بود...
ضمناً قدم نو رسیده مبارک...خدا حفظش کنه... :gol:

سلام آقا محسن سلامت باشید پسرم دیگه بزرگ شده 18 ام همین ماه دوسالگی رو تموم میکنه قعا اینجا برام یه دنیای دیگه بود یادش بخیر

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
یاد اون دوران خوب بخیر .. همه چیز قشنگ بود ... چقدر مسابقه برگذار میشد و ما شرکت میکردیم .... چه دوستای خوبی داشنیم ... البته الان هم قشنگی های خودشو داره ... گرچه باشگاه دیگه کمرنگه
برات آرزوی خوشبختی دارم ... بفکر گذشته نباش ... به جلو نگاه کن

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
یاد اون ایام بخیر...منم زیر کرسی رو خیلی دوست داشتم...البته شما رو خیلی خاطرم نیست ولی منم همچین حس هایی رو تجربه کردم وقتی برگشتم به باشگاه.

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
روز های شلوغی بوذ اونقدر بحث این گفتگوی آزاد بود فکر کنم سال 87 که با اولین آی دی اینجا عضو شدم اینجا گفتگوی آزاد 3 4 تا مدیر داشت فقط کنترل می کردند هر روز کلی اینجا شلوغ و بحث بود..
خیبر رز سجاد سهیل
:w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00: موهام از دست شماها سفید شد!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصولا مشگل ما همینه که همیشه در گذشته مون زندگی میکنیم.

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یادباد آن روزگاران

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به شخصه خیلی از مطالبی که توی باشگاه بود و بحث هایی که تو این سایت داشتم استفاده کردم . امیدوارم دوباره رکورد شلوغی سایت بشکنه .

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یادش بخیر

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یاد اون ایام بخیر...منم زیر کرسی رو خیلی دوست داشتم...البته شما رو خیلی خاطرم نیست ولی منم همچین حس هایی رو تجربه کردم وقتی برگشتم به باشگاه.
چطوری مدیر بد اخلاق؟ بر هم زننده آرامش؟:biggrin:

mohammadtaks

کاربر فعال
سلام دوستان قدیمی
من هم خیلی خوشحال هستم که همه دوستان قدیمی رو اینجا می بینم، 9 سال و نیم پیش من هم به دنبال یک سرچ ساده اینجا اومدم، الان 7 سال هست شاغل هستم

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

واقعا یادش به خیر

تقریبا ۱۰‌سال قبل بود که عضو این فرم شدم

بعد از چند سال اومدم سر بزنم

چه حس خاصی داره

*نيروانا*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یادش به خیر سالوادور عطار ویه عالم دوست قدیمی وچاووش ...خدارحمتش کنه فوت کرد چه قدرگریه کردم