یادش بخیر اون وقتا.....

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جالب ! اون قسمت که لباساشون رو میدادن به بعدی هم جالب بود ..... حتی آخری وختی براش تنگ میشد میدادن به بچه همسایه ! لامصب جنس بودن ها 50 سال میپوشیدی پاره نمیشدن :خخخخ

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش به خیر اون وقتا وقتی بابام میومد خونه حتما یه اسباب بازی برام خریده بود یه چیز خوشگل اینقده ذوق میکردممممممممم
مرسی ادوس جونم تاپیک قشنگیههههههه
:smile:

$marziyeh67$

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مقایسه ی جالب و قشنگی کردی.ممنون
اما ناگفته نمونه که هنوز هم خیلی ها به اصول گذشته پایبند هستن. چون هم قشنگه - هم اصیل و به یادماندنی.لا اقل ماکه هنوز به خیلی هاش پایبندیم.

اما این قسمتو با جون و دل قبول دارم...................اون وقتا قهرمان بودن مهم نبود پهلوون بودن مهم بود..؟
یادش واقعآآآآآآآآآآآآآبخیر
:D

YaZahra313

عضو جدید
خیییییییییییییییییییلی قشنگ بود واقعا راست میگی یادش به خیر اون وختااااااااااااااااااا:(

Pinar.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت طلا عالی بود لذت بردم ...... واقعااااااا یادش بخیر...... دوران سادگی و صمیمیت و یکرنگی بود ولی الان همه چیز فراموش شده................. همگی به تظاهر زندگی میکنیم

mahboobehghani

عضو جدید
سلام جوجوی من ,بازم مثل همیشه الهام جونم برنده میشه ....خیلی عالی بود گلم....مرسی که با این تاپیک مارو به یاد اون روزای خیلی قشنگ انداختی.........:heart:

tanha-s

عضو جدید
سلام دوست عزیز
واقعاااااااااااااااااا یادش بخیر :(
خیلی جالب بودممنون;)

S a M a N e H

عضو جدید
وااای این قسمت شیشمشو هستم شدییید!!
اون موقه که خودمون شاگرد بودیم نمرمون یذره کم میشد همه رو سرمون هوار بودن که چرا کم شدی...
حالا که خودمون درس میدیم خودکشی میکنیم تو مخ بچه هه نمیره...بعد میگن تو بد درس میدی:(
خدااااااااااااااا!!