گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

javad-68

عضو جدید
والا سالهای تا وقتی که من کنکور نداشتم همه جا داشتن حرف کنکور ارشد میزدن. امسال 2 هفته مونده به کنکور نه کسی حرفی میزنه نه جواب آدم میده. مایی که چند سال پیش فارغ التحصیل شدیم و دستمون جایی بند نیست. فقط به این سایت ها امید داریم.

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ بچها خب دیگه بزرگ شدن رفتن سر خونه زندگیشون:biggrin:

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام به روی ماهت حسین آقای عزیز
خوبی؟
چه خبرا؟
شما سمپوزیم فولاد تو اردکان نیستی؟
ان شاءاله همیشه موفق باشی

زنده باشی مهندس ،

شکر خدا

نه متاسفانه ، انشاا.. از سالهای آینده حتماً .

شما مقاله داری این سمپوزیوم ؟؟

arezoo1994

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال داشتم کسی میتونه کمکم کنه؟؟
دنبال یه ماده ی آلی میگردم که توی دمای 400 تا 450 درجه بسوزه و کاملا ازبین بره
ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
زنده باشی مهندس ،

شکر خدا

نه متاسفانه ، انشاا.. از سالهای آینده حتماً .

شما مقاله داری این سمپوزیوم ؟؟

ان شاءاله حتما بتونیم همدیگرو ببینیم
نه، از طرف شرکت اونجا غرفه داشتیم، متاسفانه به دلیل اینکه نزدیک دفاع هستم نشد که برم، اگه عمری بود و همین شرکت موندم در خدمتتون سال دیگه هستم:)
موفق باشی

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با سلام خدمت دوستان مهندسین مواد و متالوژی عزیز.
از همه دوستانی که اطلاعاتی در زمینه ثبت شرکت در پارک های علم و فناوری دارند خواهش مندم در این تاپیک تجربیات خودشون رو به اشتراک بگذارند

تاپیک: [بحث و گفتگو] تاسیس شرکت در پارک های علم و فناوری

سال نو مبارک. :gol:

سلام به همه دوستان گلم. مقاله پاور پوینتی میخوام در مورد آنالیز حرارتی لطف کنید سریع اگر دارید واسم بزاریدددد مرسی عزیزان من.

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
گروه مهندسین مواد در تلگرام

حل مشکلات علمی ، بحث و مشورت مباحث صنعتی و دانشگاهی

به گروه مهندسین مواد ایران در تلگرام بپیوندید ، دانش خود را با مهندسین مواد ( دانشجویان و شاغلان ) به اشتراک بگذارید و از مشورت و حل مشکلات علمی یکدیگر لذت ببرید !

تلگرام ( Telegram ) چیست ؟
Telegram – تلگــرام یک مسنجر قدرتمند، رایگان و بسیار عالی از کمپانی Digital Fortress برای سیستم عامل اندروید می باشد که با تمرکز برروی دو فاکتور مهم سرعت و امنیت بسیار بالا طراحی گردیده است و به کاربران این امکان را می دهد که با سرعتی بسیار بالا عکس ها، ویدئوها، فایل ها و متن های دلخواه خودشان را برای دوستانتان در هر کجای این کره ی خاکی که باشند بفرستند! بله این مسنچر بسیار شبیه به اپلیکیشن معروف واتس آپ می باشد با این تفاوت که ویژگی هایی که تلگرام در اختیار کاربران قرار می دهد نسبت به واتس آپ بیشتر است .

برخی از امکانات و قابلیت های کلیدی اپلیکیشن Telegram اندروید :

* امکان ایجاد و چت به صورت گروهی با اتاق های گفتگوی تا حداکثر ۲۰۰ نفر
* امکان ارسال عکس ها، ویدئوها و فایل ها تا حجم حداکثر ۱۰۰۰ مگابایت (۱ گیگ)
* ذخیره تمامی مکالمه های شما در سرورهای ابری برنامه برای دسترسی با دستگاه های دیگر
* دارا بودن رمزنگاری فوق العاده قدرتمند برای حفظ حریم خصوصی کاربران که همتا ندارد!
* در اختیار قرار دادن انواع شکلک های فوق العاده زیبا برای استفاده در محیط چت توسط کاربر
* ۱۰۰ درصد رایگان (برخلاف مسنجرهایی همچون واتس آپ که پس از مدتی باید هزینه ای پرداخت شود)

این نرم افزار در دونسخه اندروید و ویندوز طراحی شده است

جهت عضویت در این گروه چه کنیم ؟

۱ – نرم افزار تلگرام را از این صفحه ( ورود به صفحه ) دریافت نمایید .
۲-الف) در صورتیکه نرم افزار را بر روی گوشی همراه و یا تبلت خود نصب نموده اید ، “عضویت ” را به شماره تماس زیر ارسال نمایید .

۰۹۳۶۴۰۳۶۸۲۸

۲- ب) در صورتیکه نرم افزار را بر روی سیستم کامپیوتر و لپ تاپ خود نصب نموده اید ، روی این لینک کلیک کنید عضویت تکمیل است .

amir-nasooz

عضو جدید
ی سوال داشتم اگ ممکنه راهنمایی کنید؛من اگ این ترم -ترم زمستون بهار - معدلم بالای ۱۷ بشه تاثیرش واسه انتخاب واحد روی تابستون هست؟ (ک انجام شده) که میگن ۱۲تا یا میتونم پاییز ۲۴ تا واحد انتخاب کنم؟
یا اینکه برای انتخاب ۲۴ واحد معدل تابستونم باید بالا ۱۷ بشه ؟؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید؛

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی سوال داشتم اگ ممکنه راهنمایی کنید؛من اگ این ترم -ترم زمستون بهار - معدلم بالای ۱۷ بشه تاثیرش واسه انتخاب واحد روی تابستون هست؟ (ک انجام شده) که میگن ۱۲تا یا میتونم پاییز ۲۴ تا واحد انتخاب کنم؟
یا اینکه برای انتخاب ۲۴ واحد معدل تابستونم باید بالا ۱۷ بشه ؟؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید؛
این سوالتو یه جای عمومی ترمطرح کن.سریع جواب میگیری
مثلا تو تالاردانشگاهها ;)

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تالار گفتگوی آبکاری

تالار گفتگوی آبکاری

با سلام خدمت دانشجویان و صنعتگران عزیز
شرکت ایده پویان پوشش جدیدا اقدام به راه اندازی انجمن آبکاری در زیر مجموعه سایت شرکت کرده است. بر این اساس انجمن آبکاری برای بخش های مختلف انجمن نیاز به تعدادی علاقمند به صنعت آبکاری در شاخته های متفاوت می باشد.

لینک ورود

با تشکر

abbmo

عضو جدید
انجمن متالورژی

انجمن متالورژی

دوستان گرامی

من دنبال کسی میگردم که عضو انجمن مهندسین متالورژی باشه. اگر کسی را میشناسید خواهشا به من معرفی کنید.

مرسی!

;)

samane_1364

عضو جدید
سلام کسی هست آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی که اول خرداد برگزار شد شرکت کرده باشه؟

من برای بازرس کار شرکت کردم و تو جوابش گفته حد نصاب رو آوردی. حالا این بازرس کار دو تا هم بیشتر نمیخاد برای "سازمان علمي و تحقيقاتي وابسته به نهاد رياست جمهوري" که یکی هم باید حتما مرد باشه.
میخاستم ببینم دوستان اگه شرکت کردند میدونند حدنصاب چند بوده؟

و یک سوال مهمتر که اصلا بازرس کار چیکار میکنه؟:w05:

آخرین ویرایش:

komeyl67

عضو جدید
سلام دوستان.

تو این بخش از انجمن، تاپیکی داریم که بچه ها از تجربه های مصاحبه هایی که رفتن و سوالایی که ازشون میپرسن، نوشته باشن؟

تاپیک مجزا داره؟

najii

عضو جدید
سلام دوستان.

تو این بخش از انجمن، تاپیکی داریم که بچه ها از تجربه های مصاحبه هایی که رفتن و سوالایی که ازشون میپرسن، نوشته باشن؟

تاپیک مجزا داره؟

سلام، فکر نکنم مخصوص این موضوع تاپیکی باشه. می تونی سوال در بخش ارتباط با صنعت به صورت یک تاپیک مطرح کنی که بعدا دوستان دیگه هم استفاده کنن.
من خودم چندین بار مصاحبه رفتم. کاری از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.

سمانه.

عضو جدید
سلام به همه.کسی میتونه من از کدوم کتاب رشته خودمون میتونم چندتا معادلات غیر خطی پیدا کنم؟
لطفا کمک کنید

سهراب1991

عضو جدید
سلام به دوستان محترم
ببخشید یک سوال خیلی مهم داشتم
میخواستم پایان نامه بردارم
دانشجو ارشد هستم
بین دو بحث نانو و کامپوزیت ها گیر کردم؟
بنظر شما کدوم موضوع رو بردارم؟
کدوم موضوع کاربردش بیشتره ؟
لطفا نظراتتون رو بگین یا اگر کسی روی هردو موضوع یا یکی از این دو موضوع کار کرده خواهشا بهم توضیح بدهد؟
ممنون:gol:
نظر؟

najii

عضو جدید
سلام به دوستان محترم
دانشجو ارشد هستم
لطفا نظراتتون رو بگین یا اگر کسی روی هردو موضوع یا یکی از این دو موضوع کار کرده خواهشا بهم توضیح بدهد؟
نظر؟

سلام
به نظرم کامپوزیت کاربردی تره. دور و برمون نگاه کنی کامپوزیت بیشتر می بینی تا نانو. در ضمن کامپوزیت کاربرد وسیعی در صنایع هوا فضا ، دریایی و .. داره.

avocado

کاربر فعال
سلام به دوستان محترم
دانشجو ارشد هستم
نظر؟

نانوکامپوزیت بردارین که نه سیخ بسوزه نه کباب :))))
شما اول لطف کنین گرایش ارشد، تمایلات، ترم چند بودن، واحدهای پاس شده، امکانات دانشگاه، سطح استاد راهنما، و خیلی پارامترهای دیگه رو مشخص کنین تا دوستان عزیز راهنماییتون کنن
ضمن اینکه اینهایی که شما بگین نانو یا کامپوزیت خودش میلیونها میلیون زیرشاخه و پروژه داره؛ بهتره به جای این ببینین چه اپلیکیشنی مد نظرتون هست؛
یا چه تیپ پروژه ای رو میخواین انجام بدین مثلا سنتز باشه پوشش باشه بررسی خواص فیزیکی یا مکانیکی باشه بایو باشه...

بالا