گپ وگفت های خودمانی دانشجویان موسسات آموزش عالی

ENG.sani

عضو جدید
سلام به همگی
من هم دانشگاه
غیرانتفاعی پاسارگاد شیراز میخونم. خوشبختانه دارن به وضع دانشگاه یه جورایی رسیدگی میکنن فقط اگه استادامون رو عوض کنن دانشگاهمون خیلی از نظر سطح علمی بالا میره!!!!!!!!!!!!

Majid Baharloo

عضو جدید
سلام به همگی:):):)
من امسال کنکور رو دادم و اونطور که میخواستم نشد.
تصمیم گرفتم برم دانشگاه غیر انتفاعی ایوانکی واقع در شهر ایوانکی
اگه از خوبی ها و یا بدی های این دانشگاه میدونید بهم بگید.
ویه سوال دیگه:
میشه بهم توضیح بدید که کارشناسی پیوسته با نا پیوسته چه فرقی داره؟
و این که من میخوام برم رشته معماری ، آیا امکانش هست وقتی برم معماری ناپیوسته همکلاسیام از بچه های فنی و حرفه ای باشن؟
اخه این برام خیلی عجیبه ، چطور مایی که 3 سال ریاضی و فیزیک خوندیم و یه سال هم پیشدانشگاهی خوندیم رو با هم میندازن یه جا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم کمکم کنید تا دامنه اطلاعاتم در مورد دانشگاه غیر انتفاعی بیشتر بشه.
راستی یه سوال دیگه هم دارم. این دانشگاه ایوانکی از دانشگاه های آزاد معمولی بهتره؟

pariiiii16

عضو جدید
سلام
منم دانشگاه غیرانتفاعی صوفی زنجان می خونم
از نظر علمی و استادها در سطح خیلی خوبیه بیشتر دانشجوها ارشد رتبه های خوبی میارن اینجا من که خیلی راضیم :biggrin::):)

شقایق رییسی

عضو جدید
سلام.
من توی موسسه ی تابناک لامرد درس میخونم.دانشگاه مااصلا امکانات نداره خیلی افتضاحه.کلاسامون توی دوتا سوله برگزار میشه.ازنظر استادهم 2الی نهایتا3 تااستاد تخصصی داریم.همه ی درسامون باهمین سه تااستاد میگذرونیم .من الان اونجا کارشناسی میخونم اما بیشترشبیه مدرسه میمونه که یه معلم داره.
امیدوارم سالهای آینده به وضعش رسیدگی بشه وپیشرفت کنه حداقل بچه های بعدازما بتونن یکم ازاونجا بهره ببرند.
ممنون

ماندگاران

عضو جدید
سلام من غیرانتفایی ایوانکی هستم
خوبه !امکاناتشم بد نیست!
استادامونم خوب و بد دارن!!!!!!!!!!

Empire Neama

عضو جدید
سلام
من علامه نایینی میخوندم....یادش بخیر
همزمان با درس استاد ، ته کلاس داشتن کلاسو رنگ میکردن!
فیلمش هم موجوده;)

مهرداد مقدم

عضو جدید
سلام من اسرار مشهد درس میخونم با جمعیتی بالغ بر 3500 نفر امکاناتش خوبه بد نیست حداقل تو بین دانشگاه های غیر انتفاعی امکاناتش بهتره .
از نظر استاد هم استاد هایی دارن که اگه تحصیلات خیلی بالا نداشته باشن تجربه بالایی دارن و یا تحصیلات بالا .
در کل خوبه بد نیست راضیم .

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ،من موسسه توس مشهد بودم ولی خب تموم کردم دیگه:)...

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخایم این تاپیک رو دوباره راه بندازیم
خیلی خوش اومدید همگی

s.sis

عضو جدید
سلام من غیر انتفاعی اشراق بجنورد میخونم.
ههههههی بد نیست.
تو رشته خودمون تو خراسان اولیم.
ولی بدیش اینه که خیلی سخت میگیرن.

saliforniya

عضو جدید
من تو شهاب دانش قم هستم اینجا خدایی سطحش خیلی خوبه. حتی به امیرصغیرمعروفه چون اکثراستاداش ازامیرکبیر میان مثل پروفسورعابدی.پروفسورکراری.دکترفتحی وخیلی های دیگه حتی2تا ازآزمایشگاهاش توامیرکبیربرگزارمیشه

من که چندباری رفتم اونجا زیاد تعریف نداشت!!
شهاب هم شهاب قدیم

m1113

عضو جدید
من یه سوال دارم من رشته ریاضی هستم امسال کنکور دادم 21 شهریور هم جواب نهایی میاد سال چهارم یک درس افتادم شهریور هم امتحان دادم هنوز جوابش نیومده نمیدونم قبول میشم یا نه میخواستم بدونم اگه این یه درس قبول نشدم (تک ماده هم ندارم) دانشگاه قبول شدم (فقط غیر انتفاعی زدم ) چی میشه بهم وقت میدن که یه درست رو قبول بشم یا نه؟

nesvaaa

عضو جدید
سلام
دوستان برای رشته فوق لیسانس مدیریت ساخت به نظر شما دانشگاه ازاد کرج بهتر است ویا دانشگاه پردیس علم وصنعت ؟
مجموع هزینه پردیس تقریبا برای دوسال18 میلیون تومان وبرای ازاد کرج فکر میکنم حدودا بارفت وامدش حدودا 10 میلیون دراید صرف نظر از هزینه ایندوراچطور مقایسه میکنید؟

ضمنا برای رشته عمران درمقطع لیسانس وضعیت غیرانتفاعی های قزوین مانند دهخدا والبرز ودارالفنون را میدانیدچطور است اگه میدویند یه کم اطلاعات بدهید بزودی نتایج بیرون میاد باید انتخاب کنیم .

s@ber

عضو جدید
سلام . من غیر انتفاعی نیستم ولی یه جورایی با علمی کاربردی درارتباطم.
اگه اجازه بدید یه نظری بدم...
متاسفانه دانشجوهای اینجور دانشگاه ها خودشون رو قبول ندارند و این باعث میشه استادا کم کاری کنند واین مثل یه فیدبک همدیگه رو تقویت میکنه...
بچه ها شما چیزی از بچه های دانشگاه های دولتی کم ندارید فقط کافیه خودتون رو قبول داشته باشید و از استاداتون کار بخواید . اون وقت میبینید سطح دانشگاه تون چقدر بالا میره......

سلام.
من میرداماد گرگان درس خوندم.با نظر شما موافقم ولی باید بگم این دانشجوایی که شما فرمودین خیلیاشون کسایی هستن که میتونستن و یا بهتر بگم باید تو دانشگاه های دولتی درس میخوندن ولی متاسفانه تو دفترچه کاردانی به کارشناسی اصلا اسمی از دانشکده های فنی دولتی نیست.خیلی از بچه های دانشگاه ما هر ساله با رتبه های خوب تو کنکور ارشد قبول میشن نمونش همکلاسی خودم که رتبش300 شدو رفت امیرکبیر!!!!!!!!!!!!!!!!

sarah khanum

عضو جدید
من دانشگاه امام رضا مشهد درس میخونم ،تنها دانشگاه غیر دولتی مشهد
خیلی خوبه بیشتر رشته های برق داریم
رئیس دانشگاهمون پروفسور اصغری که بعدا خلاصه ای از رزومه ایشون رو براتون میزارم.
استاداش هم 90 در صد خوبن. دانشگاه بین المللی است.
یک خوبیه خیلی عالی داره اینکه کلا دانشگاه دخترا و پسرا از هم جداست .
پردیس رضوان برای دختران است که واقع در خیابان کوهسنگی.
پردیس اسرار برای پسران است که واقهع در خیابان دانشگاه.

sarah khanum

عضو جدید
خلاصه ای از رزومه جناب آقای پروفسور رجب اصغریان
تحصیلات:
1- دکتری مهندسی برق (قدرت و کنترل)- امپریال کالج دانشگاه لندن سال 1365
2- DIC- امپریال کالج دانشگاه لندن سال 1365
3- کارشناسی ارشد مهندسی برق و الکترونیک- دانشگاه شیراز سال 1358

جایگاه های علمی:
1- استاد تمام دانشگاه فردوسی مشهد
2- استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد
3- استاد دانشگاه بین المللی امام رضا (ع)
4- استاد مدعو شرکت برق استان بریتیش کلمبیا کانادا(فرصت مطالعاتی) 1385-1386
5- استاد مدعو دانشگاه کرتین استرالیا((CURTIN- پردیس مالزی 1382-1383
6- استاد مدعو دانشگاه مک گیل کانادا(فرصت مطالعاتی) 1371-1372

ندا خانوم

عضو جدید
سلام بچه ها من تازه عضو شدم دارم انتخاب رشته میکنم از قزوین کدوم موسسات غیر انتفاعی بهتره؟خواهشا بهم بگین:w10:

آخرین ویرایش:

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممممممممممم
خواهش میکنم راهنماییم کنید
امروز اخرین روزه انتخاب شهره
کجا رو بزنم
کام÷یوتر نر م افزار میخونم کاردانی به کارشناسی
قزوین
ابیک
ایوانکی
کدوموبزنم؟

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جز فردوسی بقیه یونی های مشهد غیر دولتین :D

خیام ،سجاد،خاوران،شاندیز،علم و حکمت رضوی،تابران،خراسان و ....
منظور خانم مهندس این بود که امام رضا موسسه نیس و دانشگاه هستش و بقیه غیرانتفاعیا موسسه هستن ولی بجز امام رضا ، خیام و سجاد هم دانشگاه غیر انتفاعی هستند و بقیه موسسه غیر انتفاعی.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
منظور خانم مهندس این بود که امام رضا موسسه نیس و دانشگاه هستش و بقیه غیرانتفاعیا موسسه هستن ولی بجز امام رضا ، خیام و سجاد هم دانشگاه غیر انتفاعی هستند و بقیه موسسه غیر انتفاعی.

چه موسسه چه دانشگاه همشون یه جورن خخخخ

بالا