گپ صمیمی بچه های دانشگاه آزاد تبریز

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
دكتر حامد علیپور بنایی-اصغر آذری-و:http://professor.iaut.ac.ir/
از اساتید قدیمی دکتر حسینی و آقا گلزاده و رستمی و موسوی نیستند گویا.
از این لیستی که نوشته شده سعی کنید هر چه قدر می تونید از دکتر آذری دوری کنید.
مهندس کسرایی و سیف الله پور و خفافی اساتید کمی سختگیری هستند ولی منصف هستند.

hah

عضو جدید
دكتر حامد علیپور بنایی-اصغر آذری-و:http://professor.iaut.ac.ir/
این اصغر آذری رو بیخیال شو بچه واسش اصغر واشنگتن میگن...
دکتر رستمی امسال به عنوان استاد برتر کشور اعلام شد... آیدین سخاوتی خوبه من خودم مکانیک می خونم مبانی برق 1 با اون برداشتم.... میترا سرهنگزاده هم بدک نیست

.aida.

عضو جدید
سلام دوستان خوبین؟
یه دو تا سوال در مورد حذف واحد های درسی در دانشگاه آزاد تبریز و داشتم؟ میخواستم بدونم که هر ترم چند واحد میشه حذف کرد؟
یکیم اینکه اگه سر جلسه امتحان حاضر نشیم حذف میشم؟ یعنی تو کارنامه مینویسن حذف؟ یا اینکه نه به جای نمره اون درس 0 میذارن؟
و اینکه اگه بیش از 3 جلسه غیبت کنیم و استاد حذفمون کنه باز فقط حذف میشه اون درس یا صفر میشه؟

البته میدونم تا یکی دو سال پیش فقط حذف میکردن و 0 نمیدادن ولی الان تقریبا یک سالی میشه که در این مورد اطلاعی ندارم نمی دونم این قانون عوض شده یا نه ؟؟

(رشته فنی مهندسی)

.aida.

عضو جدید
یعنی واقعا هیچ کدوم از بچه های آزاد تبریز تو عرض این هفته به این تاپیک سر نزدن؟؟؟!!!!!!!!!!:surprised::surprised::surprised::surprised:

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبین؟
یه دو تا سوال در مورد حذف واحد های درسی در دانشگاه آزاد تبریز و داشتم؟ میخواستم بدونم که هر ترم چند واحد میشه حذف کرد؟
یکیم اینکه اگه سر جلسه امتحان حاضر نشیم حذف میشم؟ یعنی تو کارنامه مینویسن حذف؟ یا اینکه نه به جای نمره اون درس 0 میذارن؟
و اینکه اگه بیش از 3 جلسه غیبت کنیم و استاد حذفمون کنه باز فقط حذف میشه اون درس یا صفر میشه؟

البته میدونم تا یکی دو سال پیش فقط حذف میکردن و 0 نمیدادن ولی الان تقریبا یک سالی میشه که در این مورد اطلاعی ندارم نمی دونم این قانون عوض شده یا نه ؟؟

(رشته فنی مهندسی)
سلام. رنگ هر بخش رو جدا کردم.
مقررات و ضوابط برای شهرها فرق نمی کنه یکسان هست
هرچند تا که دوست داشتید. مخصوصا هم که دیگه الان اینترنتی هست
این رو نمی دونم کاری نداره که بعد از امتحان می رید اموزش می پرسید
استاد شخصا حذف نمی کنه معرفی تون می کنه به آموزش. نه دیگه صفر چرا وقی حذف بشه دیگه صفر نیست.
ضمنا زیاد حرص و جوش نخورید برید سر کلاسها انشالله هیچ کدوم از این مسایل پیش نمیاد.

maysam ramiz

عضو جدید
اگه کسی نیومد به خودم پی ام بزن وقتی اومدی تا خودم بیام تو چرا ناراحت میشی آخه فدات بشم

meh_bah2010

عضو جدید
Are there anyone to answer me ?
ثبت نام ترم جدید کی شروع مشه
من این ترم مرخصی گرفتم و خیلی وقته که نبودم

.aida.

عضو جدید
سلام بچه ها
در مورد انصراف از دانشگاه آزاد تبریز اطلاعی دارین؟
اگه یکی فقط یه ترم دانشگاه آزاد خونده باشه و بخواد انصراف بده باید هزینه ای هم پرداخت کنه؟
توی نت سرچ کردم مطلبی پیدا نکردم فقط فکر کنم دانشگاه نیشاپور بود که تو آیین نامه اش نوشته بود اگه بیشتر از یکسال تحصیلی گذشته باشه هزینه انصراف دریافت میشه!!
شما اطلاعی در این زمینه دارین؟؟ ممنون دوستان

arash_441

متخصص انرژی های نو
نخیر هزینه ای دریافت نمیشه فقط باید تا پایان نیمسال تحصیلی با امور مالی حسابتونو پاک کنید. دانشگاه به این خوبی مگه چشهچرا انصراف میدی!؟

Hojjat.66

عضو جدید
سلام دوستان.

اگه قسمت باشه میخوام برا ارشد بیام تبریز ممنون میشم برام کمی اطلاعات بدین (معماری هستم )

الان هم تو شهرستان خوی هستم.:)

.aida.

عضو جدید
سلام بچه ها خوب هستین؟
یه سوالی داشتم برای حذف اضافه باید کل شهریه رو پرداخت کنیم؟ من یکی دو سه سال پیش فارغ التحصیل شدم اون موقع ها با پرداخت شهریه ثابت هم انتخاب واحد می کردیم هم می تونستیم حذف اضافه کنیم. ولی الان مثل اینکه قانون عوض شده آره؟ باید کل شهریه رو پرداخت کرد تا بتونیم انتخاب واحد کنیم؟ باید همه رو نقدی پرداخت کرد یا چک هم میشه داد؟

یه سوال دیگه اینکه : کلاسهای تربیت بدنی تو خود مجتمع برگزار میشه؟ تو برگه انتخاب واحد برای مثال محل برگزاری کلاس رو نوشته "جانبازان" یا "پتروشیمی" یا کلاس چمن و بسکتبال و ...
آدرس اینا کجاست؟ داخل مجتمع هست؟ زمان من که همه کلاسا داخل مجتمع بود ولی مثل اینکه الان اینطور نیست
ممنون میشم جولب منو بدین

arash_441

متخصص انرژی های نو
سلام بچه ها خوب هستین؟
یه سوالی داشتم برای حذف اضافه باید کل شهریه رو پرداخت کنیم؟ من یکی دو سه سال پیش فارغ التحصیل شدم اون موقع ها با پرداخت شهریه ثابت هم انتخاب واحد می کردیم هم می تونستیم حذف اضافه کنیم. ولی الان مثل اینکه قانون عوض شده آره؟ باید کل شهریه رو پرداخت کرد تا بتونیم انتخاب واحد کنیم؟ باید همه رو نقدی پرداخت کرد یا چک هم میشه داد؟

یه سوال دیگه اینکه : کلاسهای تربیت بدنی تو خود مجتمع برگزار میشه؟ تو برگه انتخاب واحد برای مثال محل برگزاری کلاس رو نوشته "جانبازان" یا "پتروشیمی" یا کلاس چمن و بسکتبال و ...
آدرس اینا کجاست؟ داخل مجتمع هست؟ زمان من که همه کلاسا داخل مجتمع بود ولی مثل اینکه الان اینطور نیست
ممنون میشم جولب منو بدین

بله باید کل شهریه واریر بشه در مورد بقیه سوالا باید از آموزشتون سوال کنید اطلاع ندارم

arash_441

متخصص انرژی های نو
سلام به دوستان دانشگاه آزاد تبریز
بابا چرا شما ها اینقدر بی ذوق هستید؟
حد اقل بیاید یه پستی بدین بدونن دانشگاه ما هم دانشجو داره

واقعا خیلی بی ذوقین تاریخ هارو که نگاه میکنم تو هر مقطع زمانی یکی تنها بوده اینجا ایندفعه نوبت منه!

ay sooda

عضو جدید
ssssssssssssssaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllaaaaa aaaammmmmmmmmmm

ssssssssssssssaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllaaaaa aaaammmmmmmmmmm

:Dسلام ....ایام بر همگیمون خوش .......آقا مفهومه دیگه اینجا میایم دردو دل میکنیم میگیم میخندیم .....از اهداف میگیم ......از مشکلات:w00:خلاصه چاکر همگیتون هستم:gol::gol:
ممنونم از لطفتون. من تازه اینجارو کشف کردم خیلی ذوق کردم

aliasghar_sut

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من تازه ارشد الکترونیک قبول شدم از بهمن قراره بیام دانشگاه می خواستن در مورد استادا و سطح علمیشون و البته اخلاقشون بدونم .تو سایت اسم کتر علیپور وسیف اللهی و کسرایی ورسولی و عندلیب .... اینا رو زدن .اگه کسی اطلاعاتی داره در این مورد لطفا کمکم کنه ؟
و اینکه میدونین که تو هفته چند روز کلاس میندازن ؟
با تشکر از همه

.aida.

عضو جدید
از بچه های معماری آزاد سال 2 به بالا کسی اینجا هست که به من کمک کنه؟
در مورد استادا نحوه تدریس و امتحان گرفتنشون سوال داشتم
اگه میشه پیام خصوصی به من بده
این اطلاعاتو برای انتخاب واحد ترم بهمن نیاز دارم. دوسه روز بیشتر نمونده
خیلی ممنونم ازتون