گوشی های HTC

Риал Краесис

عضو جدید
سلام دوستان اگر کسی مشکلی در رابطه با گوشی های اچ تی سی مخصوصا سری وان(HTC One serise) داره بگه تا راه حل مورد نیاز رو براتون اعلام کنم.
اگر راه حل خوب بود فقط دکمه تشکر رو بزنید.

Риал Краесис

عضو جدید
سلام از اونجایی که کسی نبود سوال کنه تصمیم گرفتم خودم یه سری اموزش هارو شروع کنم.
اول از همه با برسی کلی محصولات این سری مثل وان اس ایکس ایکس پلاس و اس وی و غیره شروع میکنم و به مرور چیز هایی مثل روت فکتوری ریست وغیره رو هم اعلام میکنم.
نظر یادتون نره! اصلا این کار بدرد میخوره؟

Риал Краесис

عضو جدید
همونطور که تو عکس زیز میتونید ببینید این یه گوشی با حالت بدون درب و با صفحه کلیدی کامل والبته صفحه ای تاچ هستش که از اندروید 2.3.3 (Gingerbread یا همون نان زنجبیلی) به همراه رابط مخصوص اچ تی سی (HTC Sense 2.1 UI) ورژن 2.1 استفاده میکنه در این گوشی از صفحه نمایشی با رزولوشن 480*320 به اندازه 2.6 اینچ و از نوع تی اف تی السیدی 265 هزار رنگی می باشد که در کل صفحه نمایشی معمولی با کیفین متوسط رو به پایین می باشد این گوشی از حافظه داخلی 512 مگابایتی به همراه حافظه اجرایی(RAM) به میزان 512 مگابایت برخوردار است که در ترکیب با پردازنده ای 800 مگاهرتزی به این گوشی توان میدهد(انتظار ارائه شدن اندروید 4 ویا حتی 3 رو هم برای این گوشی نداشته باشین چون توان سخت افزاریش از حد اقل این سیستم ها کمتر است) میتونید از حافظه خارجی برای ارتقای حافطه این گوشی بهره ببرید که تا 32 گیگابایت توسط این گوشی پشتیبانی میشه.با داشتن بلوتوث 3 و وای فای از امکانات ارتباطی مناسبی برخوردار است.دوربین این گوشی یکی از متوسط های بازار است که با 5 مگاپیکسل تصاویری با 1944*2592 پیکسل به ثبت تصاویر می پردازد که دارای فوکوس اتوماتیک و فلش ال ای دی و تگ گذاری جغرافیایی برر روی عکس ها و تشخیص چهره است. اما فیلم برداری ان فوق العاده بی کیفیت بوده به این دلیل که با رزولوشنی 480* 720با 30 فریم بر ثانیه را به کار بر ارائه می دهد که با توجه به باب بودن رزولوشن فول اچ دی یا 1920*1080 در گوشی های موبایل رزولوشنی بسیار پایین به نظر می اید.البته داشتن دوربین دوم در این گوشی یکی از نقاط قوت ان بوده که به کار بر اجازه می دهد با سیم کارت های اپراتور سوم تماس تصویری بر قرار کند. از جمله سنسور های به کار رفته در این گوشی می توان به سنسور های گرانشی (جهت تغییر سمت صفحه نمایش) و مجاورت (خاموش کردن صفحه و جلو گیری از ایجاد لمس نا خواسته به هنگام مکالمه) و سنسور قطب نما اشاره کرد. این گوشی قابلیت انواع و اقسام ارسال پیام از اس ام اس تا پیام رسان فوری را دارا می باشد. رادیو استریو و جی پی اس یه همراه ای جی پی اس با کلیدی انحصاری برای ف ی س ب و ک و نمایش و ویرایش فایل های افیس به همراه سرچ در گوگل و مپ ان و جی میل از دیگر امکانات ان می باشند.باتری ان 1250 میلی امپری بوده و از نوع لیتیوم یون می باشد.

امید وارم به هر انچه نیاز داشتید پاسخ داده باشم.
اگر باز هم کمک نیاز داشتید خوشحال میشم کمک کنم.

پیوست ها

• htc-chacha.jpg
    htc-chacha.jpg
    88.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • gsmarena_019.jpg
    gsmarena_019.jpg
    4.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

shokolat_89

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید من یه گوشی htc smart brew دارم و مثل خیلیای دیگه مشکل فارسی با این گوشی دارم تو یه جا هم خوندم که اگه رام جدیدشو دانلود کنیم و نسبش کنیم درست میشه ولی مشکل اینه که نمیدونم باید چطوری این رام جدیدو بگیرم اگه شماهم چیزی میدونید ممنون میشم کمک کنید
در ضمن در مورده ارور مموری فولشم اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم بگین

Риал Краесис

عضو جدید
اموزش انلاک کردن گوشی های سری وان اچ تی سی (One Series)

اموزش انلاک کردن گوشی های سری وان اچ تی سی (One Series)

با سلاممدتی نبودم دوباره برگشتم.خوب امروز میخوام انلاک کردن سری وان اچ تی سی رو اموزش بدم من مال گوشی مورد علاقه خودم وان اس رو اموزش میدم ولی بقیه هم مثل همین هستند.اول از همه نرم افزار ‏cpu-zرو از لینک زیر دانلود کنید.‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cpuid.cpu_z&hl=enبعد از نصب برنامه اون رو اجرا کنید که مدل سی پی یوی گوشیتون رو میگه (‏Qualcomm snapdragon s3‎برای مدل ‏Z560e‏ و ‏Qualcomm ‎snapdragon s4‎‏ برای مدل ‏Z520e‏) بعد از تعیین نوع سی پی یوی گوشی از تولکیت یکی از توسعه دهنده های سایت ‏www.xda-‎developer.com‏ به نام ‏hasoon2000‎‏ که ‏HTC One S All-In-One Toolkit v4.0‎‏ نامیده میشه استفاده میکنیم که از لینک زیر قابل دانلوده:‏http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1604677‎ ادرس فروم با توضیحات انگلیسیلینک دانلود نرم افزار:http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=c3ea1626717b65978e359be347369206بعد از دانلود این تولکیت ابتدا از تمامی اطلا عات مهم خودتون از جمله عکس ها و پیا مک ها و هر چیز دیگه ای نسخه پشتیبان تهیه کنید. با اجرای ‏تولکیت محیط اون که مثل این عکس هست مشخص میشه:‏ کادر بندی کردم کارتونو راحت کنم.‏برای شروع میریم سراغ کادر قرمز ‏‏1-درایور اچ تی سی رو دانلود کنید(اگه هنوز درایور گوشیتونو نصب نکردید ویا اگه نصب کردید بهتره اخرین نسخه رو نصب کنید)‏‏2-توی سایت ‏http://www.htcdev.com‏/ ثبت نام کنید.به بخش انلاک بوتلودر برید.‏‏3-با این دستور ای دی منحصر به فرد گوشیتونو بگیرید.که تصویری مثل این ‏میشه:
یا ممکنه
‏ بیاد همونجور که تو این عکس متن رو های لایت کرده شما هم ‏ای دی گوشیتونو های لایت کرده و کپی کنید ودر بخش ‏My Device Identifier Token‏ پست کنید. یک فایل با نام ‏Unlock_code.bin‏ به ‏ایمیلتون که تو سایت بالا دادین ارسال میشه اونو تو دستک تاپ یا هرجای دیگه ای که بدونید کجاست ذخیره کنید.‏‏4-شروع فرایند انلاک کردن گوشی(دقت کنید که در این مرحله فایل سیو شده تو مرحله 3 رو باید به نرم افزار بدید و این کار گارانتی گوشیو غیر فعال ‏میکنه و همچنین تمامی انچه رو که تو حافظه داخلی گوشی باشه رو پاک میکنه پس بازم یاد اوری میکنم قبلش نسخه پشتیبان تهیه کنید) با دکمه های ‏صدا ‏yesرو انتخاب و با دکمه پاور تایید کنید گوشی ریبوت میشه و انلاک خب حالا میریم سراغ کادر ابی همونطور که میبینید 5 نوع ریکاوری داره که اولی مربوط به گروه کلاک ورک مود تاچ هست و 3تای بعدی مربوط به تیم وین ریکاوری پرجکت ‏هست و اخری هم ریکاوری دلبخواه شما است.‏با توجه به نوع گوشی(‏s3‎‏ یا ‏s4‎‏) بودن گوشیتون یکی از ریکاوریها رو نصب کنید(پیشنهاد خود من استفاده از ریکاوری های ‏TWRP‏ هستش) بازدن ‏دکمه ‏flash recovery‏ ریکاوری کاستوم نصب میشه.‏بعد از ریبوت شدن گوشی اونو دوباره به سیستم وصل میکنیم و گزینه ‏pem root‏ مشخص شده با فلش سبز رو میزنیم که یه فایل زیپ میریزه تو ‏روت گوشی و گوشی رو خاموش و با نگه داشتن دکمه کم کردن صدا و پاور اونو روشن میکنیم و به حالت ریکاوری میبریم که در ریکاوری با گزینه ‏های زیادی رو به رو میشیم.‏اول از همه گزینه بک اپ رو میزنیم و از کل گوشی یه بک اپ تهیه میکنیم(این بک اپ بیشتر وقتی که رام کاستوم نصب میکنیم کمک میکنه) بعد از ‏بک اپ گزینه اینستال رو انتخاب میکنیم و با انتخاب فایلSuperSu.zip‏ و اونو نصب میکنیم و گوشی رو ریبوت میکنیم تبریک حالا گوشی شما روت ‏شده است.‏تمامی حقوق مادی و معنوی تولکیت مربوط به طراح ان میباشد وبرای ایشان محفوظ است.استفاده از این اموزش تنها با اجازه واطلاع من مجاز میباشد و هرگونه کپی برداری از ان شرعا و قانونا ممنوع است.ایمیل من:Maemo5d@gmail.com‏حالا شما هم مثل من از زندگی با وان اس لذت ببرید.:) :-‏pدر روز های اینده تولکیت های ایشان رو برای گوشی های مختلف دیگر هم میگذارم.

m.salimi

عضو جدید
سلام دوست عزیز من htc amaze 4G دارم که خود بخود خاموش میشه و موقع روشن شدن مجددا زود خاموش میشه اگر لطف کنید من را راهنمایی کنید ممنون میشم اگر لطف کنید جواب را به ایمیل بنده ارسال نمایید با تشکر
M.SALIMI8059@YAHOO.COM

mahsan90

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
دو تا سوال در مورد htc desire 816
چجوری تنظیمات دستی فعالسازی اینترنت ایرانسل رو انجام بدم؟
چجوری به کیبورد sms فارسی اضافه کنم؟ هر چی برنامه نصب میکنم نمی شه و قسمت add keyboard خودشم دانلودش ارور میده؟
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

ali024

عضو جدید
مشکل گوشیهای وان با برنامه اسکایپ

مشکل گوشیهای وان با برنامه اسکایپ

سلام. مشکل من با گوشیم اینه که تو برنامه اسکایپ وقتی تماس تصویری برقرار می کنم صدای طرف مقابل رو نخواهم داشت. اما اگه تماس فقط صوتی باشه مشکلی نیست. سرعت اینترنت خوبه و تصویر هم بدون اینکه فریز شه هست. گوشیمم اچ تی سی وان مینی و گوشی برادرم هم که وان هست همین مشکل رو داره. واقعا موندیم توش. اما گوشیهای دیگمون این مشکل رو نداره.ممنون میشم راهنماییم کنین

shahmusic

عضو جدید
سلام
مشکل من با گوشیم اینه که جدیدا وقتی تو شارژ میزارم صفحه خاموش میشه بعد یهو بدون هیچ گونه اعلانی روشن میشه و همینطوری تا وقتی که من خاموشش نکنم روشن میمونه
گوشی هم one x می باشد

4989449

عضو جدید
سلام گوشی من htc600 و حافظه خالی داره ولی وقتی توی تنظیمات قسمت حافظه روکه نگاه میکنم به جز حافظه ی گالری وبرنامه های کاربردی و موسیقی یه قسمت دیگه داره نوشته "سایر"و سه گیگ رو اشغال کرده لطفا کمکم کنین.احتمالش هست که ویروسی باشه؟