گوشی مهندسان عمران !!

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
[FONT=iran_sansregular]احتمالا برند تجاری «کاترپیلار» (Caterpillar) یا «کت» (CAT) را در صنایع پوشاک، کفش، ماشین‌آلات صنعتی و راه‌سازی و ساختمانی مشاهده کرده‌اید. یکی از بزرگ ترین اهداف این شرکت آمریکایی طراحی و ساخت ماشین‌آلات، موتور‌های حرفه ای و البته فروش این تولیدات در سراسر دنیاست. همچنین شرکت کاترپیلار از تولید کننده‌های پیشرو در طراحی و ساخت تجهیزات معدن، موتورهای دیزل و گاز طبیعی، توربین های گازی صنعتی و لکوموتیو‌های دیزل-الکتریک است. قدمت این شرکت به سال 1904 میلادی بازمی‌گردد، اما اولین موبایل شرکت کاترپیلار در سال 2012 میلادی تولید شد. گوشی‌های تولیدی این شرکت در حال حاضر در 30 کشور دنیا به فروش می رسند. معمولا گوشی‌های این شرکت مشتریان خاص دارند به دلیل اینکه هدف خاصی را دنبال می کنند. هدف اصلی تولید موبایل در این شرکت، ساخت گوشی‌هایی است که در مقابل ضربات شدید و افتادن از ارتفاع مقاومت بالایی داشته باشند. البته این گوشی ها معمولا ضدآب هم هستند. شاید سخت‌افزار قدرتمندی در این سری از گوشی‌ها استفاده نشده باشد. اما مقاومت بالایشان بزرگ‌ترین دلیل برای خرید آنهاست. گوشی «کاترپیلار B15Q» با بدنه‌ا‌ی مقاوم در برابر ضربه و ضدآب با وزن 170 گرم وارد بازار شد. البته B15Q در مقابل نمک، گرد و غبار، رطوبت، باران، لرزش‌های شدید، اشعه‌های خورشیدی و شوک‌های حرارتی مقاومت بالایی دارد. همچنین این گوشی در شرایط دمایی 25- تا 55 درجه سیلیسیوس می‌تواند به خوبی کار کند. کاترپیلار B15Q مجهز به صفحه‌ی نمایش 4.0 اینچی با رزولوشن 480 در 800 و تراکم پیکسلی 233 پیکسل بر اینچ از نوع TFT است. این گوشی دوربین اصلی 5 مگاپیکسلی دارد. کاترپیلار B15Q با اندروید کیت‌کت نسخه‌ی 4.4 عرضه شد. همچنین تراشه مدیاتک MT6582M با پردازنده‌ی چهار هسته‌ای با قدرت پردازش 1.3 گیگاهرتز به همراه یک گیگابایت رم سخت‌افزار این گوشی را تشکیل می‌دهند. در کنار این تراشه هم چهار گیگابایت حافظه‌ی داخلی وجود دارد که تا 32 گیگابایت هم قابلیت افزایش دارد. این گوشی از دو سیم کارت و شبکه‌ی 3G پشتیبانی می‌کند. یک باتری 2000 میلی‌آمپر ساعتی عهده‌دار تغذیه سخت‌افزار B15Q است.
از آنجایی که برند کاترپیلار سازنده ماشین آلات راهسازی و ساختمانی است و مقاومت این گوشی در برابر گرد و غبار و آب ، این گوشی بسیار مناسب مهندسان عمران و معدن میباشد

[/FONT]

[FONT=iran_sansregular]
[/FONT]

[FONT=iran_sansregular]
[/FONT]

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
گوشی خوبی هست با گارانتی هم در ایران هست،
البته بعد از اینکه این مدل گوشی ها وارد بازار شد قابها و گارد های ضد اب و ضربه حرفه ای برای سایر گ.وشی ها هم به بازار امده است تا بتوانید گوشی های خود حتی ایفون رو به فرمت بالا دربیاورید راحت استفاده کنید.

behrooz civil

کاربر ممتاز
گوشی خوبی هست با گارانتی هم در ایران هست،
البته بعد از اینکه این مدل گوشی ها وارد بازار شد قابها و گارد های ضد اب و ضربه حرفه ای برای سایر گ.وشی ها هم به بازار امده است تا بتوانید گوشی های خود حتی ایفون رو به فرمت بالا دربیاورید راحت استفاده کنید.

به نظر من آیفون به قول یکی از دوستان خیلیییییییییییی خز شده . رفته بودم نمایشگاه کتاب تهران ، همه دستشون آیفون گرفته بودن !!!! یه لحظه فکر کردم اینجا اپل استوره :biggrin:
به نظرم این گوشی یه قیافه زمخت داره که خیلی قشنگه . هم تکه هم مارک cat پشت گوشی واقعا باکلاسش کرده و از طرفی مناسب شرایط کاری منه . اگه بدونم گوشی های کاترپیلار موجود در بازار اصل آمریکایی هستن حتما یکیشو میخرم

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
میتونید از دیجی خریداری کنیدُ البته صد درصد امریکایی نیست چون کاتر‍‍‍‍‍‍۰ همه ی اجناسشو توی امریکا نمیزنه

behrooz civil

کاربر ممتاز
خب گفتم این گوشی اولا تکه و مناسب کار من ولی باز هم نمیتونم تصور کنم که یک و پونصد بدم و یه گوشیه چینی الاصل بگیرم . شنیدم که گوشی ها کاترپیلار موجود در بازار ایران کاملا چینی است . البته بلک بری هم بد نیست ولی کاش میشد یه کاترپیلار آمریکایی اصل پیدا کرد . واقعا معرکه است :w08:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
خب گفتم این گوشی اولا تکه و مناسب کار من ولی باز هم نمیتونم تصور کنم که یک و پونصد بدم و یه گوشیه چینی الاصل بگیرم . شنیدم که گوشی ها کاترپیلار موجود در بازار ایران کاملا چینی است . البته بلک بری هم بد نیست ولی کاش میشد یه کاترپیلار آمریکایی اصل پیدا کرد . واقعا معرکه است :w08:

کاملا چینی منظورتون چیه؟ من فکر کنم امتیاز تولیدش در چین باشه و طراحیش در امریکا. مثل آیفون.
دیجی هم داره یواش یواش گرون میشه. اگه تو تهران هستی با صبر و حوصله و جستجو قیمتهای بهتری می تونی پیدا کنی. در مورد شهرستان ها اطلاعی ندارم.

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
دقیقا چین هست تحت لیسانس تولید میشه گوشی های خاص رو به قیمت تر هم می شود خرید
نهایتا تاکید من این هست باید برای ادم کاربری داشته باشه در غیر اینصورت محدودت می کنه در مورد استفاده زیاد مردم از اپل هم الان دیگه پرچمدار های کمپانی های دیگه هم قیمتشون با اپل روز بازار تفاوت چندانی نداره که منجر به خرید زیاد اپل میشه البته اون جو سنگینی که رو اپل بود داره تو بازار شکسته می شه و ملت واقعا خیلی ها با مطالعه میان دنبال سامسونگ و سونی و .. و منتظر ورود اخرین پرچمداراشون تو بازار هستند.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
دقیقا چین هست تحت لیسانس تولید میشه گوشی های خاص رو به قیمت تر هم می شود خرید
نهایتا تاکید من این هست باید برای ادم کاربری داشته باشه در غیر اینصورت محدودت می کنه در مورد استفاده زیاد مردم از اپل هم الان دیگه پرچمدار های کمپانی های دیگه هم قیمتشون با اپل روز بازار تفاوت چندانی نداره که منجر به خرید زیاد اپل میشه البته اون جو سنگینی که رو اپل بود داره تو بازار شکسته می شه و ملت واقعا خیلی ها با مطالعه میان دنبال سامسونگ و سونی و .. و منتظر ورود اخرین پرچمداراشون تو بازار هستند.
ای ول سونی.... :biggrin:
;)

behrooz civil

کاربر ممتاز
نه دوست من 1100 برای نجار ها خوبه که باهاش میخ بکوبن . این کاترپیلار راست کار خودمه . من یه اپل 5 داشتم که از دستم افتاد تو بتن !!!!! داغون شد . البته فکر کنم اگه این کاترپیلار هم جای اون بود داغون میشد :biggrin:
البته 1100 برای شما هم خوبه جای خط کش ازش استفاده کنید :w15:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
مطمئن باشید که گوشی خوب و کار درستیه
پیشنهاد من فقط دیجی کالا هست به خاطر اطمینان از اصالت گوشی اونم توی این برند!
باهاش کار کردم، حس سخت جونی و محکمی رو کاملا" میتونید حس کنید، خیلی راحت هم میتونید باهاش فوتبال بازی کنید (به شخصه چند بار شوت کردم زیرش توی پاساژ!) هیچ مشکلی واسش پیش نمیاد
حتی اگه توی چین هم ساخته بشه تحت لیسانسه
حساس نشید

بالا