گوشی تا 400 تومن با بهترین دوربین ممکن

nasimparsi

عضو جدید
با درود

دوستان اگر تنها برامون دوربین مهمه باشه بهترین و ارزان ترین گوشی تا قیمت حدود 400 تومن چی پیشنهاد می دین؟

اولویت دوم هم دو سیم کارته بودن هست

با سپاس

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
با درود

دوستان اگر تنها برامون دوربین مهمه باشه بهترین و ارزان ترین گوشی تا قیمت حدود 400 تومن چی پیشنهاد می دین؟

اولویت دوم هم دو سیم کارته بودن هست

با سپاس
تو این رنج قیمتی دوربینا اکثراً 5 مگاپیکسلن. تو برند سونی می تونی E3 بی گارانتی بخری.

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هوآوی تو این رنج هست که دوربینش ۵ه...G610ه مدلش
ولی honor هم یه مدلش قیمتش تا چند وقت پیش ۴۵۰بود دوربینش ۸ بود...
هر دوشم دو سیمکارتن

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
یه C3 هواوی را ببینین، حدود 450 اینا.

پیشنها دوم من LG Lfino حدود 450 با گارانتی رسمی مدیا پردازش.

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
با توجه به اینکه برخی کاربران با مراجعه به این بخش به دنبال مشاوره برای خرید مناسب هستند
در اذر ماه 1394 یک مدل خیلی مناسب از سامسونگ در رنج قیمتی 400 هزار تومان معرفی می گردد:
Samsung Galaxy J2 این گوشی در دو مدل 3جی . 4 جی وارد بازار شده است.
پشتیبانی از شبکه های 2جی /3جی تاریخ ورود به بازار: سپتامبر 2015وزن: 129 گرمدو سیم کارتصفحه نمایش: 4.7 اینچ SUPER AMO LED حافظه داخلی 8 گیگا بایت - حافظه رم 1 گیگا بایتپشتیبانی کارت حافظه خارجی: دارد تا 128 گیگا بایتسیستم عامل: آندروید 5.1.1چیپ ست: Exynos 3475پردازنده: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7باطری: 2000 میلی امپر ساعت

اطلاعات بیشتر

shadmehrali

عضو جدید
من خودم نوکیا لومیا 630 دارم که راضی هستم از دوربینش، قیمتش 350 تومنه الان، لذت کار با ویندوزفون یه چیز دیگس

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
ممنون از اینکه نظر دادید میتونه کمک کنه به سایر دوستان، ویندوز هم جوانب مثبت و منفی خودش رو داره مثل اندروید و ای او اس بهر حال Lumia 630 هم گزینه مناسب و غیر اندرویدی در این رنج محسوب می شود

حلما68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یکی از دوستام j2 داره میگه اولش خوب بود اما بعد از یکی دو ماه خیلی هنگ میکنه اصلا راضی نیست

من htc526دارم همه امکاناش مثل j2هست اما حافظه داخلیش 16 و دوربینش 8 هست البته +htc 256gهست قیمتشم با گارانتی 450 هست البته دوربین هشتش به نظم در حد 5 هست

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
ممنون از مشارکتتان
HTC DESIRE 526 حافظه داخلیش 8 هست؟ ممکن است مدل دیگری از 526 بوده مثلا جی پلاس ولی خود مدل خوبی هست حتی بدون گارانتیش ارزونتر از مبلغی که فرمودید هم هست
اما بحث هنگ کردن J2 با گارانتی در بازارهست اگر ان مدل خاص مشکل دارد می شود به گارانتی مراجعه گرد یا وضعیت اپلیکیشن ها و CACHE کنترل شود. این مدل عملکرد خوبی داشته و مشکل برای هر گوشی ممکن است پیش بیاید باید ریشه یابی شود.