گوشی با حداکثر قیمت300تومن

SEMINAR

کاربر فعال
با سلام
قصد خرید گوشی با این معیارها دارم:
بودجه 300تومن
اندروید
باتری با دوام و بشه باتریش رو درآورد
پیام دادن راحت باشه
راحتی کاربر
صدای بلند
2سیم کارته( 2سیک کارته کندی و خرابی نداره؟؟)
سخت افزارو نرم افزار خوب( بتونه اکثر فایل ها ویوئی و فلش ها رو ساپورت کنه)
بدنه خوب
امکانات دسترسی به اینترنت داشته باشه
وایبر بشه روش نصب کرد
زیاد بزرگ نباشه
هنگ نکردن گوشی با ران کردن 2تا نرم افزار
زیاد هم اهل بازی نیستم
دوربینی که بشه زوم کرد و با کیفیت خوب
سپاس

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
14 ساعت از ارسال پستت گذشته بود داشتم جوابتو می دادم سایت قاطی کرد مجبورم شدم رفرش کنم صفحه رو که نوشته هام پرید.
امکاناتی که می خوای به بودجت نمی خوره. با این مقدار پول یه کم از خواسته هات کم کن.
راستش دگ حسشو ندارم اسم گوشیارو بنویسم، اون شب نوشتم سایت قاطی کرد.
برو سایت دیجی کالا محدوده ی قیمتیتو بزن، لیست گوشی های زیر 300 تومنو ببین. نظرات کاربرارو بخون ولی 100% به حرفاشون اطمینان نکن. گوشی هارو بزن مقایسه کنه خود سایت. سؤالی بود تا جاییکه بتونم کمک می کنم.

SEMINAR

کاربر فعال
14 ساعت از ارسال پستت گذشته بود داشتم جوابتو می دادم سایت قاطی کرد مجبورم شدم رفرش کنم صفحه رو که نوشته هام پرید.
امکاناتی که می خوای به بودجت نمی خوره. با این مقدار پول یه کم از خواسته هات کم کن.
راستش دگ حسشو ندارم اسم گوشیارو بنویسم، اون شب نوشتم سایت قاطی کرد.
برو سایت دیجی کالا محدوده ی قیمتیتو بزن، لیست گوشی های زیر 300 تومنو ببین. نظرات کاربرارو بخون ولی 100% به حرفاشون اطمینان نکن. گوشی هارو بزن مقایسه کنه خود سایت. سؤالی بود تا جاییکه بتونم کمک می کنم.
اینم از شانس ما
اگه میشه گوشی ها رو معرفی کنید
تو مقایسه گوشی ها چیا مهم هستن؟
----
فعلا این انتخابم هستش: lg l40
چطوره؟
رم اش 512 هستش! بنظرتون با نصب وایبر و ویچت و.. هنگ نمیکنه؟
=====
راستی این چطوره؟
http://www.albasco.com/unnecto-quattro-z-white.html

آخرین ویرایش:

Major Geologist

کاربر ممتاز
اینم از شانس ما
اگه میشه گوشی ها رو معرفی کنید
تو مقایسه گوشی ها چیا مهم هستن؟
----
فعلا این انتخابم هستش: lg l40
چطوره؟
رم اش 512 هستش! بنظرتون با نصب وایبر و ویچت و.. هنگ نمیکنه؟
=====
راستی این چطوره؟
http://www.albasco.com/unnecto-quattro-z-white.html

یکی از گوشی هایی که داشتم برات می نوشتم همین ال جی بود. اگه دقت کرده باشی تمام گوشیا رمشون 512 بود تو اون رنج. وایبر و... نصب میشه ولی برنامه های مسنجر چون همیشه باز می مونن و بسته نمیشن (تا اگر پیغامی اومد برات سریع نشونش بدن) همیشه مقداری از فضای رم رو إشغال می کنن. تو رم 512 به نصب 2 برنامه ی مسنجر بسنده کن که گوشیت کند و هنگ نشه.
Xperia E1 هم برات نوشته بودم. تفاوتش با ال جیه تو 2 چیزه، سونیه صفحه و رزولوشنش بیشتره، ال جیه حدود 50 مگ رمش بیشتره. البته فک کنم دوربینشونم تفاوت داشت (یادم نیست اینشو)
راستی، ویچت فیلتره.
به نظر من مقایسه می کنی گوشی هایی که سی پی یشون (CPU) تک هسته ایه رو حذف کن از انتخابات؛ همچنین اونایی که فرکانس پردازندشون زیر 1.1 گیگاهرتز (یا 1100 مگاهرتز) اونارو هم حذف کن. اوناییم که ورژن اندرویدشون کمتر از 4.2 هستش رو حذف کن. یعنی 4.1 و 4 حذف.
گوشیه سایت البسکو هم از نزدیک تا حالا ندیدم نمی دونم چطوریه. مثلا با پرستیجیو کار کردم تو نمایشگاه ها، خوشم نیومده. کیفیت ساخت بدنه و کلا کیفیت گوشی بالا نبوده.
با اینکه از هوآوی خوشم نمیاد ولی دست چند تا از دوستام دیدم مدل Y511 رو، خوب بوده اندازه ی خودش. شاید بزرگترین بدیش دوربین ضعیفش باشه.

آخرین ویرایش:

SEMINAR

کاربر فعال
یکی از گوشی هایی که داشتم برات می نوشتم همین ال جی بود. اگه دقت کرده باشی تمام گوشیا رمشون 512 بود تو اون رنج. وایبر و... نصب میشه ولی برنامه های مسنجر چون همیشه باز می مونن و بسته نمیشن (تا اگر پیغامی اومد برات سریع نشونش بدن) همیشه مقداری از فضای رم رو إشغال می کنن. تو رم 512 به نصب 2 برنامه ی مسنجر بسنده کن که گوشیت کند و هنگ نشه.
Xperia E1 هم برات نوشته بودم. تفاوتش با ال جیه تو 2 چیزه، سونیه صفحه و رزولوشنش بیشتره، ال جیه حدود 50 مگ رمش بیشتره. البته فک کنم دوربینشونم تفاوت داشت (یادم نیست اینشو)
راستی، ویچت فیلتره.
به نظر من مقایسه می کنی گوشی هایی که سی پی یشون (CPU) تک هسته ایه رو حذف کن از انتخابات؛ همچنین اونایی که فرکانس پردازندشون زیر 1.1 گیگاهرتز (یا 1100 مگاهرتز) اونارو هم حذف کن. اوناییم که ورژن اندرویدشون کمتر از 4.2 هستش رو حذف کن. یعنی 4.1 و 4 حذف.
گوشیه سایت البسکو هم از نزدیک تا حالا ندیدم نمی دونم چطوریه. مثلا با پرستیجیو کار کردم تو نمایشگاه ها، خوشم نیومده. کیفیت ساخت بدنه و کلا کیفیت گوشی بالا نبوده.
با اینکه از هوآوی خوشم نمیاد ولی دست چند تا از دوستام دیدم مدل Y511 رو، خوب بوده اندازه ی خودش. شاید بزرگترین بدیش دوربین ضعیفش باشه.
ممنون از شما
همون lg l40 میخرم.

SEMINAR

کاربر فعال
ممنون از شما
سوالا رو ویرایش کردم
فرومی نیستش مخصوص این گوشی باشه من سوالاتم رو آنجا بپرسم؟
==============
سوال های مهم:
1- چه جوری باید نت وصل بشم؟
2- این برنامه های واتس آپ، وایبر و لاین رو چطور نصب کنم؟
3- نمیشه تم منو رو عوض کرد؟ یا صفحه اول گوشی آیکون هاش رو حذف کرد؟
4- منوش اصلا بازی نبود! خودم باید نصب کنم؟

آخرین ویرایش:

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام
گوشی lg l40 رنگ مشکی رو گرفتم! رنگ سفید دوست داشتم که تو شهر ما پیدا نکردم!!!
حالا چند سوال دارم: فقط نخندید:D
چون برا بار اول با گوشی های اندروید کار میکنمم
1- فرق گوشی های اندوید با معمولی ها چیه؟ چه استفاده هایی میشه ازش کرد؟
1- چه جوری باید نت وصل بشم؟ سرعتش بالاست؟(سیم کارتم ایرانسله
وای فای برا چی هستش؟
2- این برنامه های واتس آپ، وایبر و مسنجرها رو چطور باید نصب و فعال کنم؟ آیا اینا شارژ کم میکنن؟؟
3- صفحه کیبورد گوشی فارسیه! بخوام انگلیس کنم باید چطور کنم؟
4- چطور قفل بذارم؟
5- نمیشه تم منوش رو عوض کرد؟ یا صفحه اول گوشی آیکون هاش رو حذف کرد؟
نرم افزار ناک کود و دابل نوک چیه؟
برنامه pc suit چیه؟
قفل حالت میهمان؟ریست گوشی کجاست؟
تو منو رفتم دیدم اصن این گوشی توش هیچ بازی نصب نیستش!!!! خودم باید نصب کنم؟
حافظه داخلی رو چطور روت کنم؟
خلاصه هر چی لازم به دونستن هستش بگید.:gol:..

یا ابالفضل!!!!!!! دگ چیزی موند؟
1) گوشی ها از نظر ساپورت برنامه چند دسته تقسیم میشن. البته این توضیحات من علمی نیست ولی متوجه میشی چی به چیه. یه سری گوشی ها فقط می تونن عکس نشون بدن، عکس بگیرن، موسیقی پخش کنن؛ همین!! تمام کارایی بر می گرده به چیزایی که شرکت پیش فرض برا گوشی در نظر گرفته که محدودن.
یه سری گوشی ها برنامه های نوشته شده توسط جاوا رو می تونن ساپورت کنن. یعنی اجرا کنن که بهشون میگن جاوا ساپورت
گوشی های پیشرفته سیستم عامل دارن. مثل کامپیوتر که میگن ویندوز، لینوکس، مکینتاش و... سیستم عاملن؛ گوشی ها هم سیستم عاملای اندروید، ویندوزفون و... دارن. در این بین از نظر تعداد برنامه ها و بازی ها و سهولت کار کردن اندروید یکی از بهترین ها شده که البته ه سری مشکلاتم داره.
بقیه ی سؤالاتم تو اینترنت و گوگل سرچ کنی یه چیزایی دستگیرت میشه، اگر باز نفهمیدی بگو بگیم.
نکته بسیار مهم: در حال حاضر کاربر مبتدی هستی به هیچ وجه به فکر روت کردن گوشی نباش. با روت کردن گارانتی باطل میشه، و چند تا دردسر احتمالی.

SEMINAR

کاربر فعال
ممنون از شما
سوالا رو ویرایش کردم
==============
سوال های مهم:
ممنون از شما
سوالا رو ویرایش کردم
==============
سوال های مهم:

Major Geologist

کاربر ممتاز
ممنون از شما
سوالا رو ویرایش کردم
==============
سوال های مهم:

4- بله خودتون باید بازی نصب کنید.
3- من تو عمرم ال جی نداشتم، نمی دونم تم براش گذاشته یا نه. گوشی سونیه خودم وقتی رو صفحه ی اصلی چند ثانیه ممتد دستمو نگه دارم یه لیست باز میشه که یکی از گزینه هاش تمه. البته از منوی دیسپلی هم به تم دسترسی دارم.
برای تغییر آیکونها باید لانچر نصب کنید.
2- برنامه های مورد نظرو دانلود می کنی با کامپیوتر، بعد گوشیتو با کابل وصل می کنی کامپیوتر. فایل دانلود شده رو انتقال میدی به گوشیت. بعد برنامه ی فایل منیجر گوشیتو باز می کنی به مسیری که برنامه رو ریختی میری و نصب می کنی.

sara@@@

عضو جدید
سامسونگ گلکسی استار 2 .g350eهم بد نیست خوبه .. قیمتش 300، فقط G3 و دوربین مکالمه ویدویی نداره ، دوربینش 3/2 ، صفحه لمسیش عالیه، اندروید 4/4 ، رم 4 گیگ و قدرت ارتقا تا 32 گیگ، دی جی کالا هم هست برو یه سر بزن ..موفق باشی

Major Geologist

کاربر ممتاز
سامسونگ گلکسی استار 2 .g350eهم بد نیست خوبه .. قیمتش 300، فقط G3 و دوربین مکالمه ویدویی نداره ، دوربینش 3/2 ، صفحه لمسیش عالیه، اندروید 4/4 ، رم 4 گیگ و قدرت ارتقا تا 32 گیگ، دی جی کالا هم هست برو یه سر بزن ..موفق باشی

گوشی رو چند ماهه خریدن!

بالا