گوشیه شما چیه ؟

گوشیه شما چیه ؟

• مجموع رای دهندگان
    23

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به تازگی موتو ال6 رویای رو :D به هوآوی جی 525 تغییر دادیم :D

dehghaniyaser

عضو جدید
۸سلام گوشی من جی ال ایکس مدل لایتر 2 ،بنظره شما گوشی های ایرانی جی ال ایکس خوبه?

ayat_7216

عضو جدید
سلام دوستان گوشی من هم N0kia 206 هست.ملت ماشین 206 سوار میشن اونوقت گوشی 206 nokia میشه ماشین ما!!!!!‌‌‌‌‌

eizabel

عضو جدید
سلام دوستم گوشی من سونی ایکسپریا ست چند ساله دارمش خیلی راضیم به نظرم من که سونی از نوکیا خیلی بهتره

ع رشیدی

کاربر فعال
نوکیا e52 .خیلی از دخترا میگن گوشی های نوکیا مردونس و ظرافت نداره به خاطر همین دوست ندارنش. مهم کارایی و کیفیته. من گوشیمو خیلی دوست دارم ازش راضیم .به نظر من نوکیا خوبه.769933_BB_00_FB.EPS_1000.jpg

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نوکیا e52 .خیلی از دخترا میگن گوشی های نوکیا مردونس و ظرافت نداره به خاطر همین دوست ندارنش. مهم کارایی و کیفیته. من گوشیمو خیلی دوست دارم ازش راضیم .به نظر من نوکیا خوبه.مشاهده پیوست 240815

آورین
شما از همین مثال میتونی به شخصیت مردها و زن ها پی ببری که مردها اصولا باطن بین و کیفیت پسندن . زن ها ظاهر بین و کمیت پسندن

:D موفق باشی

چاو شین

اخراجی موقت
Nokia 5233 :D
البته آخرای عمرشه... :crying2:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
تالار موبایل رو با گفتگوی آزاد اشتباه نگیرید دوستان
پست های اضافی حذف و کاربران اخطار دریافت کردند

.:: قوانین تالار موبایل ::.

با سلام

طی تغییرات ایجاد شده برای سهولت دستیابی کاربران به مطالب مفید واقع شده در تالار موبایل و همچنین سهولت ایجاد تاپیک و پرسیدن سوال در تاپیک های مختلف ضمن مطالعه ی دقیق قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایران ,خواهشمندیم نکات زیر را رعایت بفرمایید:

1- قبل از ارسال پست یا تاپیک از ابزار جستجو برای رسیدن به جواب استفاده کرده و در صورت عدم رسیدن به جواب مورد نظر ,اقدام به ایجاد تاپیک فرمایید.
2-از ارسال تاپیک های بی مورد به موضوع تالار جدا خودداری فرمایید.
3-از ارسال تاپیک هایی با مضمون های " کمک! , سوال , فوری " و مضمون های مشابه برای جلوگیری از سردرگم شدن خواننده جدا" پرهیز کنید.
4. از ارسال پست های بیهوده و اسپم در تالار موبایل خود داری کنید.
5-دقت فرمایید که در تالار موبایل سوالات و برنامه های مربوط به کامپیوتر ( به جز سوالات و برنامه هایی که رابط بین موبایل و کامپیوتر هستند نظیر " PC Suite" ها ) , درخواست و ارسال نشود.
6-کاربران برای تشکر از پست فقط از دکمه ی تشکر استفاده کنند, هرگونه پست با محتوای : ممنون,عالی بود,زیبا بود, متشکرم و.... اسپم تلقی شده و پس از حذف پست کاربر اخطار دریافت میکند.
7-کاربران فعال و با پست های با محتوا در بازه های زمانی خاص امتیاز دریافت خواهند کرد.
8-هرگونه اسپم در تالار موبایل باعث دریافت اخطار و نمره ی منفی ی شود, لطفا در ارسال پست ها دقت لازمه را به عمل آورید.

بدیهی است که در صورت رعایت نکردن قوانین بالا , با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

موفق باشید

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
نظر سنجی

نظر سنجی

نظر سنجی قبلی به دلیل آپدیت نبودن, حذف و نظرسنجی جدید اضافه شد.
دوستان میتونن دوباره نظرات خود را ارسال کنند
موفق باشید

آخرین ویرایش:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد تعویض از سونی و اچ تی سی
الان
سامسونگ
گلکسی
j۴پلاس دوال سیم .

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
الان سامسونگ s4
ایشالا در شرف تعویض ولی همون سامسونگ هستم

پست های اول تاپیک رو خوندم یاد دوران دانشجویی و بلوتوث بازی تو کتابخونه و اتوبوس و .... افتادم :D
یادش بخیر پر ارسال ترین عکسا اینا بود ک روش نوشته بود بلوتوث بفرست بیاد :D
دوران اوج خودنمایی نوکیا و سونی اریکسون
سیستم جاوا و سیمبین... که ی روزی خدا بودن برا خودشون
:D
چقد زود تکنولوژی عوض شد و دنیای گوشیا فرق کرد

بالا