گلشیفته فراهانی در فیلم دزدان دریایی کارائیب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
[

برترین ها:
«گلشیفته فراهانی» به جمع هنرپیشگان قسمت جدید سری فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» با عنوان « مردان مرده قصه نمی گویند» که تولید آن به تازگی در استرالیا آغاز شده است پیوست.

«جانی دپ» به نقش خود در قالب «جک گنجیشکه» ادامه خواهد داد و هنرپیشگان دیگری همچون «خاویر باردم»، «کایا اسکودلاریو» و «برنتون توایتز» در کنار هنرپیشگان قدیمی مثل « جفری راش» در نقش «باربوسا»، «استفن گراهام» در نقش «اسکرام» در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت.

«اسپن سندبرگ» و «یواخیم رانینگ» کارگردانی پنجمین قسمت از این مجموعه را به عهده دارند. دزدان دریائی کارائیب تا کنون 3.7 میلیارد دلار درآمد داشته است. لوکیشن های این قسمت از این مجموعه در «کویینزلند» استرالیا خواهند بود.

در این قسمت نیز بدشانسی دست از سر «جک گنجیشکه» بر نمی دارد و ارواح دزدان دریایی توسط «کاپیتان سالازار»، خاویر باردم، از مثلث شیطان آزاد شده اند تا تمامی دزدان دریایی را بکشند و تنها امید جک در یافتن چنگک پوسیدون، پادشاه افسانه ای دریاها است، وسیله ای که به صاحبش قدرت کنترل دریاها را می بخشد.

منبع: http://vista.ir/news/20047575/گلشیفته-به-دزدان-دریایی-کارائیب-پیوست!

آخرین ویرایش:

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین من دارم در مورد زنایی که حجابشون و عفتشون و عزت نفسشون رو حفظ میکنن حرف میزنم که به عنوان یه زن ایرانی هستن نه یه زن هرزه و خیانت کار
ایشون اگه بخاد نماینده زنای ایرانی باشه و لخت بشه این یه نوعی نگاه بد هست به زنان با غیرت ایرانی
من واقعا نمیدونم شما چرا به این نتیجه رسیدید که اینجوری حرف میزنید
البته الان که دقت میکنم شما ایشونو با امثال خودش مقایسه کردی و اتفاقا درست هم بود
اگر قراره اونجوری مقایسش بکنی و با زنای هرزه و خراب یکی باشه درسته ;)

اون تا حالا نگفته نماینده زنای ایرانی هستش..!!
بعدش هم از اینجور خانمهای حجابی در ایران خیلی کمه در اقلیت هستند.. و رفته رفته کمتر کمتر ...

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من نظر شخصیمو میگم.
اینکه خانم فراهانی این روش زندگی و داره ب خودش مربوطه همونطور ک هر کدوم از ما ی سبک زندگی داریم .
خوب یا بد خدا میدونه و فقط خداس ک میتونه در مورد ما قضاوت کنه
من ن کار ایشونو قبول دارم ن تایید میکنم ن مخالفم چون ب من ارتباطی نداره:)
اما اینو بدون غرض میگم خانم فراهانی یکی از افرادیه ک 100% میره بهشت بس ک مردم این روزا غیبتشو میکنن اگرم گناهی داشته باشه میره واسه بقیه:D
کاش یاد بگیریم تو زندگی دیگران دخالت نکنیم:smile:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من نظر شخصیمو میگم.
اینکه خانم فراهانی این روش زندگی و داره ب خودش مربوطه همونطور ک هر کدوم از ما ی سبک زندگی داریم .
خوب یا بد خدا میدونه و فقط خداس ک میتونه در مورد ما قضاوت کنه
من ن کار ایشونو قبول دارم ن تایید میکنم ن مخالفم چون ب من ارتباطی نداره:)
اما اینو بدون غرض میگم خانم فراهانی یکی از افرادیه ک 100% میره بهشت بس ک مردم این روزا غیبتشو میکنن اگرم گناهی داشته باشه میره واسه بقیه:D
کاش یاد بگیریم تو زندگی دیگران دخالت نکنیم:smile:
پس بریم ادم بدی شیم کارا بد کنیم مردم غیبتمونو کنن بریم بهشت............
تاحالا اینجوری قانع نشده بودم:eek:

AvA-6586

کاربر ممتاز
پس بریم ادم بدی شیم کارا بد کنیم مردم غیبتمونو کنن بریم بهشت............
تاحالا اینجوری قانع نشده بودم:eek:

ببین عزیزم منظورم اینه اگه گناهی داره با این همه حرفایی ک پشت سرش میزنن پاک میشه این حق الناس ک براحتی در موردش حرف میزنن
پس دیگه گناهی واسش نمیمونه :)

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین عزیزم منظورم اینه اگه گناهی داره با این همه حرفایی ک پشت سرش میزنن پاک میشه این حق الناس ک براحتی در موردش حرف میزنن
پس دیگه گناهی واسش نمیمونه :)

عزیزم به این نمیگن غیبت. میگن انتقاد از یه سلوک رفتاری. (اون بارز داره کارشو میکنه و میدونه چی در انتظارشه. پس یه چیزی که علنیه،،.........فکرنکنم غیبت باشه - ما هم در مورد بقیه رفتاراش یا نیاتش حرف نزدیم... درباره یه چیز مشخصه!)

AvA-6586

کاربر ممتاز
عزیزم به این نمیگن غیبت. میگن انتقاد از یه سلوک رفتاری. (اون بارز داره کارشو میکنه و میدونه چی در انتظارشه. پس یه چیزی که علنیه،،.........فکرنکنم غیبت باشه - ما هم در مورد بقیه رفتاراش یا نیاتش حرف نزدیم... درباره یه چیز مشخصه!)

در صورتی غیبت نیست ک خودشم باشه . وقتی در عدم حضور 1 نفر ازش انتقاد شه این غیبته ب نظر من البته حالا اون شخص هر کی میخواد باشه
یا هر کاری کرده باشه. حرف من فقط 1 چیزه ک کار هر کس ب خودش مربوطه ..... من طرفدار این بازیگر نیستم وقتیم اینجا بود کارشا دوس نداشتم

دوستان این نظر شخصیم بود:redface:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی کم نیست خیلی هم زیاده
دوست عزیز بر اساس آمار و درصد اگر حرف میزنید منبعتون چی هست که کمتر میشه
والا من هم خواهرم هم مادرم حجابشون کامل هست حالا نمیدونم این مورد درباره شما هم صادق هست یا نه که میگی اقلیت هستند و رفته رفته کم میشه

اون تا حالا نگفته نماینده زنای ایرانی هستش..!!
بعدش هم از اینجور خانمهای حجابی در ایران خیلی کمه در اقلیت هستند.. و رفته رفته کمتر کمتر ...

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که جدای بحث حجاب و عفت ....
به گلشیفته به عنوان یه هنر پیشه موفق ایرانی رو تحسین میکنم.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
در صورتی غیبت نیست ک خودشم باشه . وقتی در عدم حضور 1 نفر ازش انتقاد شه این غیبته ب نظر من البته حالا اون شخص هر کی میخواد باشه
یا هر کاری کرده باشه. حرف من فقط 1 چیزه ک کار هر کس ب خودش مربوطه ..... من طرفدار این بازیگر نیستم وقتیم اینجا بود کارشا دوس نداشتم

اتفاقاً من هم به خیلی تو زمینه غیبت و تهمت و مسخره کردن و این حرفا حساسم... هرکی این کارارو بکنه یا گوش نمیکنم و تو بحث شرکت نمیکنم یا تذکر میدم یا یه بحثایی میکنم که طرفو توجیه کنم یا مثال های دیگه میزنم و خلاصه ازاین کارا....
الانم هروقت بحث گلشیفته میشه درسته بحث میکنم ولی بیشتر روی اصل کارش ، نه خودش..بحث میکنم. و منظورم انکار خوب بودن یا بی ضرر بودن اینجور کاراست....

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین پترویچ با دلایل واهی منو نمیتونی قانع بکنی
من گفتم اگر میگی کمه دلیلت ؟؟؟ منبعت؟؟؟
من بر اساس اعتقادات ایرانیا که اسلام ناب محمدی هست خانواده ایرانیو سنجیدم و ملاکم هم بر اساس اعتقادم قرآن هست و بر اساس اون حجاب تعریف میشه نه غیر
من برای شما و خانوادتون و کسای دیگه سلوکش رو تعیین نکردم برای همین خانواده خودمو مثال زدم
خوب اسمشم یه اسم فرانسوی بزاره و بره هر کاری میخاد بکنه انجام بده ........
هرکاری به اسم یه ایرانی نمیشه که دوست عزیز
کسی که اینجور چیزا به غیرتش بر میخوره مطمئنن توی رفتارش و خانوادش هم پیاده میکنه
از همون جایی که شما آمارتون و منبع تون میگه زیاده من هم میگم کمه!
فرهنگ شما خانواده شما یجور هستند ملاک خانواده ایرانی نیست.. هر کسی یه سلوکی داره که بحثش جداست..
بحث سره اینکه ایشون تابعیت فرانسه دارند و دوست دارند هر کاری بکنند به کسی ربطی نداره و ما ها هم نباید زود به غیرتمون بخوره چون مهمتر از اون چیزهای در داخل داریم که باید به غیرتمون بخوره.

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین پترویچ با دلایل واهی منو نمیتونی قانع بکنی
من گفتم اگر میگی کمه دلیلت ؟؟؟ منبعت؟؟؟
من بر اساس اعتقادات ایرانیا که اسلام ناب محمدی هست خانواده ایرانیو سنجیدم و ملاکم هم بر اساس اعتقادم قرآن هست و بر اساس اون حجاب تعریف میشه نه غیر
من برای شما و خانوادتون و کسای دیگه سلوکش رو تعیین نکردم برای همین خانواده خودمو مثال زدم
خوب اسمشم یه اسم فرانسوی بزاره و بره هر کاری میخاد بکنه انجام بده ........
هرکاری به اسم یه ایرانی نمیشه که دوست عزیز
کسی که اینجور چیزا به غیرتش بر میخوره مطمئنن توی رفتارش و خانوادش هم پیاده میکنه

دوست عزیز من هم میگم شما بر چه اساسی دارین همه ملت رو بر اساس اسلام ناب محمدی می سنجین؟
فرانسه میگه مهد آزادی هستم ولی باز هم اونجوری نیست ایران اسلام ناب محمدی هست ولی به نظرت کلا اینطوریه یا اسما"؟
در مورد سطر آخرتون: یعنی هر کسی اسم ایرانی داره باید فرهنگ کلی جامعه ایران رو داشته باشه؟ یعنی یکی اسمش خارجی باشه بیاد ایران باید مثل خارجی ها در ایران رفتار کنه!!

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز

اوهوم منم ک همینو گفتم.....
میگم ملت ما جز گلشیفته پشت سر هر ادمی ک گناه کنه حرف میزنن....من واقعا نگران بهشتم ...نریم اونجا ببیننیم داعشیا تو بهشتن ما تو جهنم فقط چون پشت سر کاراشون حرف زدیم وقتی نبودن که از کاراشون دفاع کنن.....:smile:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیسنجم من گفتم اعتقاد ما اسلام ناب هست و بر اساس قرآن ما باید عمل کنیم میزان من نیستم و حرفای من نیست
به نظر من میزان و سنجش وجدان هر کس هست و نیازی به سنجش نداره و هر کسی قاضی خودشه
در مورد خط دوم هم که خودت جواب خودتو دادی .....من هم نمیگم همه ایرانیا یا همه مسلمانا اسلام واقعی رو درک کردند ......بعضیا هم اسمشون مصلمان هست ولی خونخار هستند(داعش)این دلیل نمیشه همه مسلمانارو بگیم مثل داعش هستند و این مقایسه از ریشه اشتباهه
شما 4 تا هرزه دیدی اومدی تعمیمش میدی به همه و این از یه تحصیل کرده بعیده ....
ببین به نظر من وقتی یه ایرانی یا یه زن سوری میره آلمان و کاملا آزاد هست در نوع پوشش خودش و انتخابش
باید یه زن خارجی هم که میاد ایران آزاد باشه ....اما فرهنگ ما اینطوری نیس و کلی از مردم ما با دیدن اونا عکس العمل نشون میدن و اینجا مشکل سازه .....
من خودم از نزدیک اینی که میگم رو دیدم مردم انگار مثلا یه چیز غیر عادی دیدن .....ولی یه مدت بعدش واسشون طبیعی شده
اما در مورد سوالای آخرتون
به نظر من کسی که معروف هست باید رعایت بکنه چون تحت نظر هست و خیلیا الگوشون همین افراد هستن یه نفر معروفیتش اکتسابی هست مثلا همین پروفسور سمیعی جراح مغز ....خودش و علمش وتلاشش معروفش کرده
این فرد هم که خارجیا بزرگش کردن و خودش هیچ نقشی نداشته و تنها و تنها کاراش و لخت شدنش و بر طبق این که تن داده به خواسته های اونا معروف شده و فقط همین همونطوری که خیلی از افرادی که اینجا نظر دادن گفتن ما توی ایران بود هم بازیگریشو قبول نداشتیم (البته من این فرد رو اصلا قبول ندارم و کلا خودش و کارهاش اصلا اهمیتی نداره برای من نوعی ....توی بحث ها هم به دوستان گفتم الکی وقتتون رو برای این فرد تلف نکنید و الکی بزرگش نکنید .... )
به نظر من هر کسی با هر ملیتی انتقال دهنده فرهنگ مردمش هست ولو اینکه این فرد به خاطر یه سری اتفاقا معروف شده باشه و تحت نظر باشه و شاید در آینده الگوی بعضیا بشه
من سوال دارم از شما
آیا در فرهنگ ما ارزش زن در لخت شدنش هست؟؟؟
آیا اسلام ما نمیگه که زن ارزش هاشو فقط برای شوهرش نمایان بکنه ؟
آیا مهر و محبت مادری رو زنای بدکاره شهر ما دارند و درک خواهند کرد و میتوانند انتقالش بدن؟؟؟
آیا بچه های همین زنان به خودشون و مادر و خانوادشون افتخار خواهند کرد؟؟؟
آیا .....؟؟؟
آیا....؟؟؟
....
دوست عزیز من هم میگم شما بر چه اساسی دارین همه ملت رو بر اساس اسلام ناب محمدی می سنجین؟
فرانسه میگه مهد آزادی هستم ولی باز هم اونجوری نیست ایران اسلام ناب محمدی هست ولی به نظرت کلا اینطوریه یا اسما"؟
در مورد سطر آخرتون: یعنی هر کسی اسم ایرانی داره باید فرهنگ کلی جامعه ایران رو داشته باشه؟ یعنی یکی اسمش خارجی باشه بیاد ایران باید مثل خارجی ها در ایران رفتار کنه!!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: (F(X

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیسنجم من گفتم اعتقاد ما اسلام ناب هست و بر اساس قرآن ما باید عمل کنیم میزان من نیستم و حرفای من نیست
به نظر من میزان و سنجش وجدان هر کس هست و نیازی به سنجش نداره و هر کسی قاضی خودشه
در مورد خط دوم هم که خودت جواب خودتو دادی .....من هم نمیگم همه ایرانیا یا همه مسلمانا اسلام واقعی رو درک کردند ......بعضیا هم اسمشون مصلمان هست ولی خونخار هستند(داعش)این دلیل نمیشه همه مسلمانارو بگیم مثل داعش هستند و این مقایسه از ریشه اشتباهه
شما 4 تا هرزه دیدی اومدی تعمیمش میدی به همه و این از یه تحصیل کرده بعیده ....
ببین به نظر من وقتی یه ایرانی یا یه زن سوری میره آلمان و کاملا آزاد هست در نوع پوشش خودش و انتخابش
باید یه زن خارجی هم که میاد ایران آزاد باشه ....اما فرهنگ ما اینطوری نیس و کلی از مردم ما با دیدن اونا عکس العمل نشون میدن و اینجا مشکل سازه .....
من خودم از نزدیک اینی که میگم رو دیدم مردم انگار مثلا یه چیز غیر عادی دیدن .....ولی یه مدت بعدش واسشون طبیعی شده
اما در مورد سوالای آخرتون
به نظر من کسی که معروف هست باید رعایت بکنه چون تحت نظر هست و خیلیا الگوشون همین افراد هستن یه نفر معروفیتش اکتسابی هست مثلا همین پروفسور سمیعی جراح مغز ....خودش و علمش وتلاشش معروفش کرده
این فرد هم که خارجیا بزرگش کردن و خودش هیچ نقشی نداشته و تنها و تنها کاراش و لخت شدنش و بر طبق این که تن داده به خواسته های اونا معروف شده و فقط همین همونطوری که خیلی از افرادی که اینجا نظر دادن گفتن ما توی ایران بود هم بازیگریشو قبول نداشتیم (البته من این فرد رو اصلا قبول ندارم و کلا خودش و کارهاش اصلا اهمیتی نداره برای من نوعی ....توی بحث ها هم به دوستان گفتم الکی وقتتون رو برای این فرد تلف نکنید و الکی بزرگش نکنید .... )
به نظر من هر کسی با هر ملیتی انتقال دهنده فرهنگ مردمش هست ولو اینکه این فرد به خاطر یه سری اتفاقا معروف شده باشه و تحت نظر باشه و شاید در آینده الگوی بعضیا بشه
من سوال دارم از شما
آیا در فرهنگ ما ارزش زن در لخت شدنش هست؟؟؟
آیا اسلام ما نمیگه که زن ارزش هاشو فقط برای شوهرش نمایان بکنه ؟
آیا مهر و محبت مادری رو زنای بدکاره شهر ما دارند و درک خواهند کرد و میتوانند انتقالش بدن؟؟؟
آیا بچه های همین زنان به خودشون و مادر و خانوادشون افتخار خواهند کرد؟؟؟
آیا .....؟؟؟
آیا....؟؟؟
....
دوست عزیز مغلطه می کنی:
1: من نمی گم 4 تا لخت نماد ایرانی هستند ....
2:من نمی گم باید زن ایرانی اینطوری باشه...
3:من کاری ندارم از 70 80 میلیون چن میلیون اش مثل شما فکر می کنند؟؟
4: من کاری ندارم اسلام چیه ناب ذوب محمدی چیه؟ ((اگر ناب محمدی هستیم اگر مکتب حسینی بودیم کم کم اش این همه بی لیاقت رو که در راس امور هستند رو برنمی تابیدیم ))
5: من کاری ندارم حجاب چیه ...
6: من نمی خام هم بدونم قرآن چی گفته ....
فقط یه چیز: امثال گلشیفته رندگی خودشون رو در خارج دارند و اون خارجی مثل ما ها بی رهنگ نیست که فکر کنه همه ایرانی ها اینوری هستند همانطور که من و شما هم انتظار داریم وقتی یک داعشی سر می برد اون سوییسی یا آلمانی یا ... فکر نکند چون ایران هم مسلمان هست اینطوری باشند چون نصف کشور های مسلمان از داعش داره حمایت می کنه!!!بس بیایین فرهنگ والای خود را والاتر کنیم ی و بگذاریم همه برای خودشان زندگی کنند وگرنه چنین تخریب کنیم باید منتظر تخریب خودمان در بین الملل باشیم.ر

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز مغلطه می کنی:
1: من نمی گم 4 تا لخت نماد ایرانی هستند .... ولی گفتی و بحث های قبلی گفتی برو تو جامعه ببین چه وضعیه و مثال هم زدی!!!!!!!
2:من نمی گم باید زن ایرانی اینطوری باشه... ولی از حرفات اینجوری بر میاد
3:من کاری ندارم از 70 80 میلیون چن میلیون اش مثل شما فکر می کنند؟؟ مهم نیست و قرار نیست فکر کنی
4: من کاری ندارم اسلام چیه ناب !!!! محمدی چیه؟ ((اگر ناب محمدی هستیم اگر مکتب حسینی بودیم کم کم اش این همه بی لیاقت رو که در راس امور هستند رو برنمی تابیدیم )) دوست عزیز من هم قبول دارم مشکل هست و از خودمون باید شروع بکنیم ....بعضی وقتا انتقاد سازنده هست ولی من دیدم خیلیا که انگ این حرفارو به مردم میزنن خودشون غافل هستند که اولین شخص خودشون هستند و باید از خودشون شروع کنند .....
5: من کاری ندارم حجاب چیه ... ولی تو جامعه ای زندگی میکنی که حجاب جز ارکانش هست
6: من نمی خام هم بدونم قرآن چی گفته .... من دیگه حرفی ندارم
فقط یه چیز: امثال گلشیفته رندگی خودشون رو در خارج دارند و اون خارجی مثل ما ها بی رهنگ نیست که فکر کنه همه ایرانی ها اینوری هستند همانطور که من و شما هم انتظار داریم وقتی یک داعشی سر می برد اون سوییسی یا آلمانی یا ... فکر نکند چون ایران هم مسلمان هست اینطوری باشند چون نصف کشور های مسلمان از داعش داره حمایت می کنه!!!بس بیایین فرهنگ والای خود را والاتر کنیم ی و بگذاریم همه برای خودشان زندگی کنند وگرنه چنین تخریب کنیم باید منتظر تخریب خودمان در بین الملل باشیم.ر
من اصلا و ابدا جواب سوالامو نگرفتم
داری فرافکنی میکنی
تعریفت از فرهنگ چی هست؟؟؟؟(اگر نمیدونی بدون .....فرهنگ= تاریخ +جغرافیا .....شاید مکان +زمان ...........تمدن ایران خیلی بیشتر از تمدن اون با فرهنگ خارجی هست که داری ازش حمایت میکنی ......محض اطلاعت برو حکاکی های تخت جمشید رو ببین برای قبل از اسلام هست و اصلا و ابدا به اسلام ربطی نداره یه زن لخت نمیبینی .....اینه تمدن ایرانی .....اینه فرهنگ ایرانی
آمریکا حدود 500 سال پیش کشف شده و خیلی از مردمش مهاجر هستند و اصلا تاریخش چیزی برای گفتن نداره که من ایرانی برم مثله اونا رفتار کنم و لخت بشم
شما الان واقعن از یه آلمانی یا سوئیسی یا .... پرسیدی ببینی نظرش در مورد مسلمان ایرانی مثله یه داعشی هست یا نه؟؟؟ من مطمئنم هست ......سرتو نکن زیر برف داداش
شما برو ببین به یه مسلمان چه نگاهی میکنن ....اما به قول خودت ما که مثله داعش نیستیم .....ما که اصلا قبولشون نداریم ....حتی به عنوان یه انسان
ولی به اسم یه مسلمان دارن خودشونو معرفی میکنن و مکل همینجاس
اون خانوم هم به اسم یه ایرانی داره لخت میشه و این مشکله
مگه فرهنگ ما نمیذاره دیگران برای خودشون زندگی کنن
آقا برو ببین خیلی از جوونا توی پیج فیس بوک گلشیفته اومدن و اعتراض کردند ....... همه اشتباه میکنن شما درست میگی .....
آدم بترسه از روزی غیرتش و فرهنگش و تمدنشو ازش بگیرن بهتره تا از تخریب نگران باشه

آخرین ویرایش:

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلا و ابدا جواب سوالامو نگرفتم
داری فرافکنی میکنی
تعریفت از فرهنگ چی هست؟؟؟؟(اگر نمیدونی بدون .....فرهنگ= تاریخ +جغرافیا .....شاید مکان +زمان ...........تمدن ایران خیلی بیشتر از تمدن اون با فرهنگ خارجی هست که داری ازش حمایت میکنی ......محض اطلاعت برو حکاکی های تخت جمشید رو ببین برای قبل از اسلام هست و اصلا و ابدا به اسلام ربطی نداره یه زن لخت نمیبینی .....اینه تمدن ایرانی .....اینه فرهنگ ایرانی
آمریکا حدود 500 سال پیش کشف شده و خیلی از مردمش مهاجر هستند و اصلا تاریخش چیزی برای گفتن نداره که من ایرانی برم مثله اونا رفتار کنم و لخت بشم
شما الان واقعن از یه آلمانی یا سوئیسی یا .... پرسیدی ببینی نظرش در مورد مسلمان ایرانی مثله یه داعشی هست یا نه؟؟؟ من مطمئنم هست ......سرتو نکن زیر برف داداش
شما برو ببین به یه مسلمان چه نگاهی میکنن ....اما به قول خودت ما که مثله داعش نیستیم .....ما که اصلا قبولشون نداریم ....حتی به عنوان یه انسان
ولی به اسم یه مسلمان دارن خودشونو معرفی میکنن و مکل همینجاس
اون خانوم هم به اسم یه ایرانی داره لخت میشه و این مشکله
مگه فرهنگ ما نمیذاره دیگران برای خودشون زندگی کنن
آقا برو ببین خیلی از جوونا توی پیج فیس بوک گلشیفته اومدن و اعتراض کردند ....... همه اشتباه میکنن شما درست میگی .....
آدم بترسه از روزی غیرتش و فرهنگش و تمدنشو ازش بگیرن بهتره تا از تخریب نگران باشه

کل متنتو نخوندم چون فقط داری فراافکنی می کنی..
من کل و لپ کلام من: هر کس مسئول زندگی خودش هست شما ها هم خیلی زرنگ و غیرتی هستین بفرمایید جلو و جلوی همین فساد های اقتصادی و مالی و و بیکاری و تورم و و .. رو بگیرین.. یعنی شاهرگ غیرتتون باید اینجا اول بترکه نه برای دختری که اونور ینگه دنیا داره لخت میشه حالا ایرانی یا غیر ایرانی و به من هم ربطی نداره.من زیاد زرنگ باشم توو کشور خودم فرهنگ والای ایرانی را رعایت می کنم.
در کل من عقیده ام اینه حالا عقیده شما هر چی هست به خودتون ربط داره.

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
:cool:..........
براش ارزوی موفقیت میکنم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا