گفت و گو و مشاوره شغلی

nafiseee1990

عضو جدید
سلام دوستان من کارشناس شیمی کاربردی هستم توی الان دوساله بیکارم پارسال هم ارشد آلی قبول شدم نرفتم دارم میخونم که امسال امتحان بدم باز،کسی کرمان آشنایی نداره واسه کار؟

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان من کارشناس شیمی کاربردی هستم توی الان دوساله بیکارم پارسال هم ارشد آلی قبول شدم نرفتم دارم میخونم که امسال امتحان بدم باز،کسی کرمان آشنایی نداره واسه کار؟
سلام
قبول شدین چرا نرفتین؟ هرچند دکترای شیمی پره دوروبرم که از بیکاری افسردگی گرفتن بعد این همه سختی درس
یه کار خوب پیدا کنین و در کنارش ادامه تحصیل بدین...اول کار !!!!
معمولا بچه های شیمی بیکار نمیمونن یعنی کار هست اما اونی که دکترا گرفته یا ارشد سطح توقعش بالاتر میره

atousa nanaz

عضو جدید
منم همین مشکل رو دارم یعنی درس انقدر سخت و زیاد بوده فرصت نشده دنبال کار برم ولی خیلی کار تو شرکت داروسازی رو دوست دارم

kaktoos_67

عضو جدید
تو رشته ما سابقه کار خیلی مهمتر از مدرکه با لیسانس هم میشه کار خوب پیدا کرد اول سعی کنید کار پیدا کنین بعد ادامه تحصیل بدین من خودم تو ازمایشگاه همکار استاندارد کار میکنم بیشتر همکارام یا لیسانسن یا بعدا ادامه تحصیل دادن، توقعتون هم بیارین پایین از اول قرار نیست تو یه کارخونه یا ازمایشگاه بزرگ با حقوق و مزایا عالی استخدام شین ازمایشگاه های خصوصی کوچیک شاید نتونن حقوق خوبی بدن ولی برای شروع و کسب تجربه و سابقه کار عالین

زینب.کریمی

عضو جدید
سلام من هم کارشناسی ارشد شیمی پلیمر دارم. متاسفانه بیشتر کارخونه ها خانوم ها رو استخدام نمی کنن و این یه معضل بزرگ برای ماهایی هست که شیمی خوندیم ولی برای آقایون خیلی راحت کار پیدا میشه. موفق باشید

Leilanajah

عضو جدید
سلام دوستان،من ارشدآلي خوندم .خيلي دوست دارم كاركنم توقعم ازكاربالانيس وجني حقوقه برام مهم نبوده ولي نميدونم چرااصلا تواين رشته كارنيس حتي يه كارمعمولي،خيلي دوس دارم يه شركت خصوصي خودم رَآه بندازم ولي چون تجربه ندارم نميتونم،كسي ميتونه تواين زمينه هم فكري كنه؟

بالا