[ گفت و گو ] - ارشدمهندسی ایمنی - HSE

tana_2007

عضو جدید
سلام دوستان
کسی در مورد همین رشته که در دانشگاه سمنان وجودداره (در مورد خود دانشگاه سمنان) اطلاعاتی داره؟
همچنین ادامه تحصیل در مقطع دکتری در یکی از گرایشهای شیمی وجوددارد یا خیر ؟
با تشکر

masood kavosh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

شما درباره بازار کار این گرایش هم اطلاعاتی داری ؟ بازار کارشو نسبت به طراحی و جداسازی نمی گم چون اون ها خب خیلی نسبت به بقیه گرایش ها کار براشون هست ... نسبت به گرایش محیط زیست منظورمه که تازگی ها یکم بهش داره بیشتر توجه میشه ؟

من نمیتونم نسبی بگم که نسبت به فلان رشته چطوره اما بازار کارش خوبه، خیلی هم بهتر خواهد شد. برنامه هایی به مجلس ارائه شده و پیگیریهایی صورت گرفته و موافقت های اولیه هم صورت گرفته که بر طبق اونها زمینه اشتغال 200000 نیروی متخصص HSE در صنعت ایجاد بشه. که اصلا این مقدار کارشناس نداریم.
با وجود بازار خوبی که برای این رشته هست من خودم یه شرکت در این زمینه ثبت کردم و خدا رو شکر فعالیت خوبی هم داشتم تا به امروز.

masood kavosh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی در مورد همین رشته که در دانشگاه سمنان وجودداره (در مورد خود دانشگاه سمنان) اطلاعاتی داره؟
همچنین ادامه تحصیل در مقطع دکتری در یکی از گرایشهای شیمی وجوددارد یا خیر ؟
با تشکر

در مورد ادامه تحصیل فکر نمیکنم مشکلی باشه چون درسای اصلی مهندسی شیمی گذرونده میشه. در بدترین حالت شاید در مصاحبه ها سلیقه ای عمل بشه!!!
اما در مورد دانشگاه سمنان من شنیدم که همون تیبل درسی دانشگاه صنعت نفت اجرا میشه. بیس اصلی هم درسای ارشد مهندسی شیمی است.مثل سیالات و حرارت و جرم پیشرفته و ..

tana_2007

عضو جدید
در مورد ادامه تحصیل فکر نمیکنم مشکلی باشه چون درسای اصلی مهندسی شیمی گذرونده میشه. در بدترین حالت شاید در مصاحبه ها سلیقه ای عمل بشه!!!
اما در مورد دانشگاه سمنان من شنیدم که همون تیبل درسی دانشگاه صنعت نفت اجرا میشه. بیس اصلی هم درسای ارشد مهندسی شیمی است.مثل سیالات و حرارت و جرم پیشرفته و ..
خوددانشگاه سمنان ازلحاظ سطح علمی در مقطع کارشناسی ارشد چطوره؟
دانشگاه سمنان از لحاظ علمی راه واسه مقطع دکتری چطوره؟

serato2011

عضو جدید
سلام خدمت تمام دوستان
*براي ادامه تحصيل در مقطع دكترا گرايش اين دوره بايد با گرايش دوره ارشد يكسان باشد.*
آيا امكان ادامه تحصيل در دوره دكترا براي گرايش hse در ايران وجود دارد؟

بالا