گفت و گوی رزمی کاران باشگاه مهندسان ایران

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام به همگي
مي تونم يه سوال بپرسم؟

من واقعا از همگي ممنونم كه اينقدر به من توجه كرديد ، دست همتون درد نكنه
تو رو خدا ديگه شرمنده نكنيد ، بشين برادر ، خواهر شما ديگه كوتاه بيا
اي بابا ، من اگه مي دونستم اين همه منو تحويل مي گرفتيد به خدا مزاحم نمي شدم
اي داد بر من
مرگ من ديگه بسه ، سكوتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت لطفا
دخترا ، پسرا سكوتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
مي خواسم سوالم رو بپرسم
بپرسم؟؟؟

سلام
ببخشید دوست گرامی یکی از افرادی که همیشه به این تاپیک سر میزنه من هستم
و عذر خواهیم بابت غیبتی بود که داشتم
من در خدمتتونم
البته اگه بعد از این همه مدت بیخیال سوالتون نشده باشید

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام به دوستاي خوبم
من مربي تكواندو هستم
و چند ساله هم كاراته سبك وادوريو كار كردم
هر سوالي كه داشتيد ميتونم كمكتون كنم:smile:
سلام خیلی خوشبختم
به جمع ما خوش آمدید
انشاالله که از علمتون استفاده خواهیم کرد

m.f.s

کاربر فعال
همگی سلام
منم 8ساله کاراته کار میکنم الان دان 2ام سوالی بود تا جایی که بلد باشم در خدمتم.:smile:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
باریکلا به اسپارتاکوس عزیز که زحمت این تاپیک رو میکشه
انشالله ورزشهای رزمی مثل بوکس و جودو و تکواندو تو المپیک کلی مدال بیارن
حیف که تکواندو فقط دو وزن میشه سهمیه داد و کاراته و ووشو هم اصلا المپیکی نیست ، حیف

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
باریکلا به اسپارتاکوس عزیز که زحمت این تاپیک رو میکشه
انشالله ورزشهای رزمی مثل بوکس و جودو و تکواندو تو المپیک کلی مدال بیارن
حیف که تکواندو فقط دو وزن میشه سهمیه داد و کاراته و ووشو هم اصلا المپیکی نیست ، حیف
قربونت برم داداش گلم....داداش لخت شو بیا تو گود!!!
باهم بچرخونیمش!!

reza_esi13

عضو جدید
سلام

سلام

به قول استاد ما ( استاد لسان) البته در خصوص جودو این را مطرح کرد ، ولی می توان به ورزش های رزمی برگرداند: 2دلیل وجود داره: 1. در باشگاه وقتی در حال تمرین هستیم شخص تماشاچی وقتی به دیدن این ورزش ها می اید از شدت تمرین ها و نوع مبارزات ،(در جودو از زمین خوردن) و ... ترسی به وجود آن غلبه می کند و خیال می کند این تمرینات نشدنی و خیلی خطرناک و باعث اسیب پذیری است ، ولی این را نمی داند که در ابتدا با هر هنرجو آن تمرینات و یا مبارزات را انتظار ندارند که از سابقه دارها انتظار دارند ( و البته در ایران چون هر شخص در یک شب می خواهد ره صد ساله را طی کند ، اصولا سخت تمرین می کند و اسیب می بیند و شب هم از بدن درد خوابش نمی برد و جلسه ی بعدی در کار نیست!!!
2. در ایران به علت اینکه نیروهای امنیتی پلیس در حد خیلی بالا دوره های رزمی را سپری نمی کنند ، در تماس با رزمی کاران بسیار آسیب پذیر می باشند ، لذا اهمیت بالایی در ایران به یاد دادن ورزش های رزمی و یا سرمایه گذاری روی آن نمی دهند.

لذا به علت استقبال کم از ورزش های رزمی ، بودجه و اهمیت کمتری به این ورزش ها می دهند.

سامرانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خراسان شمالی نماینده ایران در مسابقات کوراش قهرمانی آسیا

۱۵ آبان ۱۳۹۱

تیم کوراش خراسان شمالی به نمایندگی از ایران در مسابقات کوراش قهرمانی آسیا شرکت خواهد کرد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، این دوره از رقابتهای آسیایی 20و21 آذر ماه سالجاری به میزبانی هندوستان در شهر کوچی برگزار خواهد شد. کوراش کاران در وزن های 60-، 66-، 73-، 100+ روز اول و وزن های 81-، 90-و 100- در روز دوم به مصاف یکدیگر خواهند رفت

relife

عضو جدید
سلام.
ببخشید میون اخبارتون اومدما:smile:.
دوستان میخواستم بدونم کسی این برنامه آموزش دفاع شخصی شبکه ورزش رو میبینه؟مربیش علی تنهایی هستش.
من هر چی سرچ کردم درباره بیوگرافیش چیزی دستمو نگرفت.کسی از اول دیده این برنامه رو؟تو قسمتهای اول در مورد این آموزش توضیح نداده که مثلا یه رشته جداست دفاع شخصی،یا به گفته خیلیها گلچین شده حرکات یه رشته خاص رو داره آموزش میده این آقامثلا از حرکات کاراته هست؟یا نه کلا اسم ورزشش دفاع شخصی هستش که اگر جایی خواستیم بریم آموزش ببینیم بدونیم چیه.
آخه من یه مدت خیلی پیگیر بودم اما گفت اصلا دفاع شخصی همون آیکیدو هست باید بیای آیکیدو.
ولی امروز خیلی کم تو برنامه اشاره شد اصلا این روشی که این آقا تدریس میکنه احتیاج به پیش زمینه رزمی داره.
من هر چی گشتم ویدیو هاشم برای دانلود ندیدم.مگه این شبکه ورزش سایت نداره؟
ببخشید خیلی شد.
ممنونم.

نقاب خردادی

کاربر بیش فعال
سلام.
ببخشید میون اخبارتون اومدما:smile:.
دوستان میخواستم بدونم کسی این برنامه آموزش دفاع شخصی شبکه ورزش رو میبینه؟مربیش علی تنهایی هستش.
من هر چی سرچ کردم درباره بیوگرافیش چیزی دستمو نگرفت.کسی از اول دیده این برنامه رو؟تو قسمتهای اول در مورد این آموزش توضیح نداده که مثلا یه رشته جداست دفاع شخصی،یا به گفته خیلیها گلچین شده حرکات یه رشته خاص رو داره آموزش میده این آقامثلا از حرکات کاراته هست؟یا نه کلا اسم ورزشش دفاع شخصی هستش که اگر جایی خواستیم بریم آموزش ببینیم بدونیم چیه.
آخه من یه مدت خیلی پیگیر بودم اما گفت اصلا دفاع شخصی همون آیکیدو هست باید بیای آیکیدو.
ولی امروز خیلی کم تو برنامه اشاره شد اصلا این روشی که این آقا تدریس میکنه احتیاج به پیش زمینه رزمی داره.
من هر چی گشتم ویدیو هاشم برای دانلود ندیدم.مگه این شبکه ورزش سایت نداره؟
ببخشید خیلی شد.
ممنونم.

برو سایت آپارات بگرد

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كيوكوشين كارم البته يه مدتيه كارنمي كنم ازشاخه شاخه شدن اين سبك بسيارناراحتم قهرمانا دارن متفرق مي شن مسابقات هم خلوت مي شن
اين سبك به جرات ميشه گفت پرطرفدارترين سبك كاراته دنياست ازقهرماناي خوبي هم برخورداره مثل مرحوم اندي هوگ،فرانسيكو فيلهو،لچي قربانف،كنجي ميدوري حتي خودكانچوماتسويي -اسم اينهاروتوي گوگل سرچ كنيداطلاعات جالبي راجع به اين رشته كسب خواهيدكرد.

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ببینم کسی به ورزش«بوکس» علاقه دارد؟ آخه رشته ورزشی من بوکس می باشد،سوالی درباره این ورزش داشتید درخدمتیم!;)

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز
رزمی کارا بان تو

رزمی کارا بان تو

رشته ورزشی خودتونو بگید و در موردش توضیح بدید

عکس یادتون نره

آخرین ویرایش:

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیوکوشین کاراته

یکی از سبک های غیر کنترلی کاراته است که مادر سبک های آزاد کاراته نامیده میشود
این سبک را فردی به نام اویاما ابدا کرد

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز
استاد اویاما دان 10 ابدا کننده سبک کیوکوشین کاراته

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز
اندی هوگ
قهرمان مسابقات جهانی کیوکوشین و K1

relife

عضو جدید
سلام دوستان رزمی کار
میخواستم بدونم نظرتون درباره ورزش ارنیس برای بانوان چیه؟دیگه سن و سالم از پروسه یادگیری طولانی گذشته،استخونهام سنگین شده:biggrin:میخواستم بدونم تو کوتاه مدت جواب میده(البته منظورم از کوتاه مدت 6ماه تا 1ساله) برای دفاع شخصی و خلع سلاح به طوری که از پس خودم بربیام؟
اگر نه چه ورزشی پیشنهاد میکنید؟
اگر لطف کنید راهنمایی کنید برای محل باشگاههاشم ممنون میشم توی تهران.هر چی تو نت گشتم نیست.
ممنون از رهنماییتون