گفت و گوی رزمی کاران باشگاه مهندسان ایران

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام خدمت همه رزمی کارا.

من یه 8 سالی ژیمناستیک کار کردم الان یه یه چن سالی هست که کار نکردم , دوست دارم یه رشته رزمی رو شروع کنم , دنبال مسابقات نیستم , می خوام یه جورایی کاربردی باشه واسم که بتونم از خودم دفاع کنم هم که بدنم ورزیده بشه رزمی کارای عزیز چی پیشنهاد میدید؟
تو جنوب تهران باشه خوب با مربی درست حسابی هم سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.

سلام
بستگی داره که چی بخوای
یعنی دفاعی باشه و یا تهاجمی و یا هر دوی اونها درش باشه
من موتای رو پیشنهاد میکنم که هم دفاعی و هم تدافعیست

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه رزمی کارا.

من یه 8 سالی ژیمناستیک کار کردم الان یه یه چن سالی هست که کار نکردم , دوست دارم یه رشته رزمی رو شروع کنم , دنبال مسابقات نیستم , می خوام یه جورایی کاربردی باشه واسم که بتونم از خودم دفاع کنم هم که بدنم ورزیده بشه رزمی کارای عزیز چی پیشنهاد میدید؟
تو جنوب تهران باشه خوب با مربی درست حسابی هم سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.
تکواندو

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم بالاي 10 ساله كه تكواندو كار مي كنم و از نظر من واقعا اين ورزش سنگينه شايد قوانين و نظم و ظرافتش اينطور به نظر نياره ورزش رو اما وقتي تكواندو كار كني و مجبور باشي با اون همه لوازم مبارزه كني و بعد بري سراغ يه ورزش رزمي ديگه اونوقته كه مي بيني چقدر سبكي و چقدر توانايي هاي رزميت بالا رفته به نظر من تكواندو قدرتمند ترين ضربه پا رو داره و فكر مي كنم تركيبش با بوكس مي تونه از ادم يه مبارز حرفه اي بسازه.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی دوستان اگه کسی در مورد امتیازهای جودو چیزی میدونه ممنون میشم
مثلا نمیدونم یکی فنهاش بازاریه !!!؟
یکی دیگش یوگو

sezgi

عضو جدید
من خودم بالاي 10 ساله كه تكواندو كار مي كنم و از نظر من واقعا اين ورزش سنگينه شايد قوانين و نظم و ظرافتش اينطور به نظر نياره ورزش رو اما وقتي تكواندو كار كني و مجبور باشي با اون همه لوازم مبارزه كني و بعد بري سراغ يه ورزش رزمي ديگه اونوقته كه مي بيني چقدر سبكي و چقدر توانايي هاي رزميت بالا رفته به نظر من تكواندو قدرتمند ترين ضربه پا رو داره و فكر مي كنم تركيبش با بوكس مي تونه از ادم يه مبارز حرفه اي بسازه.

اگه می خوای تکواندو بوکس قاطی باشه باید بری کیک بوکس که هم پا داره هم دست
من خودم چند ساله دارم کار میکنم خدای ورزش خوبی کیک بوکس
خوبی کیک بوکس اینکه مثل بعضی از ورزشا محدود نیست

امین قیاسی 1986

عضو جدید
اگه می خوای تکواندو بوکس قاطی باشه باید بری کیک بوکس که هم پا داره هم دست
من خودم چند ساله دارم کار میکنم خدای ورزش خوبی کیک بوکس
خوبی کیک بوکس اینکه مثل بعضی از ورزشا محدود نیست
سلام
شاید اینطور بنظر برسه ولی ضربه های پای کیک بوکس از تکوانده خیلی قوی تره
در ضمن ظرافت پای تکواندو رو کیک بوکس نداره و همچنین قدرت ضربات پای کیک بوکس از تکوانه خیلی بیشتره

opnet

عضو جدید
سلام چی بگم بهتون سنسی یا مهندس فرقی نمی کنه مطالبتون جالب بود
ممنون از لینکهاتون

opnet

عضو جدید
سلام منم با نظر 871 موافقم البته قسمت اولش.
من 2سال زیمناستیک کار کردم 13 سال کاراته الان هم خیلی راضیم از انتخابم

opnet

عضو جدید
سلام خیلی ناراحتم که این اتفاق واست افتاده ولی باید به خاطر داشت ورزش حرفه ای آسیب دیدگی زیاد داره اما بستگی به مربی هم داره. من هم شش ماه پام تو گچ بوده این غصه آخرتو درک میکنم . انشاءا... که همیشه موفق باشی

hideous

عضو جدید
کاراته اوضاع خرابی داره دوستان
از اخبار جدید لیگ کی خبر داره؟

منظورم حضوری بود.

buick021

عضو جدید
سلام به همه رزمی کارا
هر کس در مورد ایکیدو و کاراته (شیتوریو) سوال داره در خدمتم.

relife

عضو جدید
سلام دوستان.
من میخوام یه ورزش رزمی رو شروع کنم البته جنبه دفاع شخصیش خیلی مهمه برام و ورزش رزمی رو دوست دارم .
باشگاه های اطراف فقط تکواندو و کاراته دارن که من زیاد دوست ندارم.
احتیاج به راهنماییتون دارم تو انتخاب .چی برم اصلا که بدردم بخوره ومن که یکم کم حوصله هستم برام جذاب باشه؟.
در مورد این رشته که به اسم دفاع شخصی هست هم یه توضیح میخوام.بالاخره اصلش چیه؟یکی میگه کونگ فو یکی میگه کاراته؟

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام دوستان.
من میخوام یه ورزش رزمی رو شروع کنم البته جنبه دفاع شخصیش خیلی مهمه برام و ورزش رزمی رو دوست دارم .
باشگاه های اطراف فقط تکواندو و کاراته دارن که من زیاد دوست ندارم.
احتیاج به راهنماییتون دارم تو انتخاب .چی برم اصلا که بدردم بخوره ومن که یکم کم حوصله هستم برام جذاب باشه؟.
در مورد این رشته که به اسم دفاع شخصی هست هم یه توضیح میخوام.بالاخره اصلش چیه؟یکی میگه کونگ فو یکی میگه کاراته؟
سلام
من نظر خودم رو به عنوان يه كسي كه 8 ساله رزمي كار ميكنه رو برات ميگم
رشته هايي كه كار كردم كيك بوكسينگ ، تاي بوكسينگ ، موي تاي ، آي كيدو ،جودو (از قوي ترين سبك هاي دفاع شخصي) و . . .
خب در مرحله ي اول بايد خودت رو بشناسي منظورم اينه كه روحيت چطوره (دل و جراتت در چه حده ؟) رشته هاي خشن رو دوست داري يا ملايم ؟
اگه شير دلي به ترتيب انتخاب كن : موي تاي ،تاي بوكسينگ،كيك بوكسينگ،سانشو و اگه در اين حد خودتو نميبيني ميتوني كاراته كونگ فو تكواندو رو به ترتيب انتخاب كني

در مورد سبك دفاع شخصي : همه ي اونايي رو كه نام بردي يكم درشون فنون دفاع شخصي هست ولي نميتوني بگي كلا دفاع شخصيه اين دورشته فقط روي دفع حملات با كمترين آسيب به مدافع كار رو پيش ميبرن
آي كي دو ، آي كي كا حالا بستگي به خودت داره يه سرچ كني ازشون چيزايي دستگيرت ميشه
توصيه ميكنم از بين مو تاي و تاي بكس و كيك بكس يكي رو انتخاب كني
سوالي بود در خدمتم

relife

عضو جدید
سلام
من نظر خودم رو به عنوان يه كسي كه 8 ساله رزمي كار ميكنه رو برات ميگم
رشته هايي كه كار كردم كيك بوكسينگ ، تاي بوكسينگ ، موي تاي ، آي كيدو ،جودو (از قوي ترين سبك هاي دفاع شخصي) و . . .
خب در مرحله ي اول بايد خودت رو بشناسي منظورم اينه كه روحيت چطوره (دل و جراتت در چه حده ؟) رشته هاي خشن رو دوست داري يا ملايم ؟
اگه شير دلي به ترتيب انتخاب كن : موي تاي ،تاي بوكسينگ،كيك بوكسينگ،سانشو و اگه در اين حد خودتو نميبيني ميتوني كاراته كونگ فو تكواندو رو به ترتيب انتخاب كني

در مورد سبك دفاع شخصي : همه ي اونايي رو كه نام بردي يكم درشون فنون دفاع شخصي هست ولي نميتوني بگي كلا دفاع شخصيه اين دورشته فقط روي دفع حملات با كمترين آسيب به مدافع كار رو پيش ميبرن
آي كي دو ، آي كي كا حالا بستگي به خودت داره يه سرچ كني ازشون چيزايي دستگيرت ميشه
توصيه ميكنم از بين مو تاي و تاي بكس و كيك بكس يكي رو انتخاب كني
سوالي بود در خدمتم
سلام.
ممنون از توجهتون.
من نه خیلی شجاعم نه ترسو. ورزشهای خشن رو بیشتر دوست دارم.
این ترتیب که نوشتید ترتیب خشونت از راست به چپ دیگه؟درسته؟آخه من اصلا در مورد این ورزشها جز اسمشون هیچی نمیدونم.
البته بازم سوال دارم چون گفتید تجربتون زیاده اول:سن تو این ورزشها مهمه؟
دوم:این ورزشها،همشون برای خانمها هم دارن باشگاهها،آخه زیاد در موردشون اطلاعی ندارم.
بازم خیلی ممنون از لطفتون.شاد و سربلند باشید.

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام.
ممنون از توجهتون.
من نه خیلی شجاعم نه ترسو. ورزشهای خشن رو بیشتر دوست دارم.
این ترتیب که نوشتید ترتیب خشونت از راست به چپ دیگه؟درسته؟آخه من اصلا در مورد این ورزشها جز اسمشون هیچی نمیدونم.
البته بازم سوال دارم چون گفتید تجربتون زیاده اول:سن تو این ورزشها مهمه؟
دوم:این ورزشها،همشون برای خانمها هم دارن باشگاهها،آخه زیاد در موردشون اطلاعی ندارم.
بازم خیلی ممنون از لطفتون.شاد و سربلند باشید.
خواهش ميكنم وظيفه ست هر سوالي داري بپرس در حد توانم كمك ميكنم
منم خيلي ورزش هاي خشن رو دوست دارم
ترتيب از راست به چپه
سن بي تاثير نيست ولي بستگي به خودتون داره هم مهمه و هم مهم نيست بستگي داره كه چي از اين ورزش بخواي ؟ قهرماني يا بالا بردن تكنيك هاي رزمي و قوي كردن روح و روان؟
خانم ها هم در اين رشته ها فعاليت ميكنن ولي به نظر من نبايد اينطوري باشه آخه يه زني گفتم يه مردي گفتن . خشونت فقط واسه ي مرده و بس

As7az

عضو جدید
سلام به دوستان
سوالی دارم: ورزش غالب در فیلم «بلوک 13» اسمش چیه؟

princess merry

عضو جدید
من واقعا از همگي ممنونم كه اينقدر به من توجه كرديد ، دست همتون درد نكنه
تو رو خدا ديگه شرمنده نكنيد ، بشين برادر ، خواهر شما ديگه كوتاه بيا
اي بابا ، من اگه مي دونستم اين همه منو تحويل مي گرفتيد به خدا مزاحم نمي شدم
اي داد بر من
مرگ من ديگه بسه ، سكوتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت لطفا
دخترا ، پسرا سكوتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
مي خواسم سوالم رو بپرسم
بپرسم؟؟؟

asal1826

عضو جدید