گفت و گوی رزمی کاران باشگاه مهندسان ایران

امین قیاسی 1986

عضو جدید
منم کونگ فو سبک توآ کار میکنم
1 سوال راجبه بوکس اینکه سماگفتید بوکس 3 راند 3 دقیقه ای هست رو دیدم و قبول دارم اما قضیه چیه که تو فیلمای راکی 15 تا 3 دقیقه هست
سلام
خوشحالم کردی که پست زدی
عشق است کنگ فو توآ
و اما بوکس
این بوکسی که من در موردش توضیح دادم ، آماتور هستش
ولی راکی که دیدی بوکس حرفه ایه بدون کلاه محافظ که تا وقتی که بوکسر ها سر پا هستن بازی ادامه داره تا زمانی که یکی از دونفر ناک اوت بشه و نحایتا فکر کنم تا 12 راند سقفش باشه

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام امین داداش گلم.
منم تکواندو کار می کردم ولی یه 2سالیه به خاطر درس و مشق گذاشتم کنار. ولی خیلی دلم می خواد برگردم. دعا کن بتونم باز شروع کنم
:gol:یاشاسینار رزمی کار یولداشلاریم:gol:

سلام عزیزم خیلی خوشگلدی
بابا بیخیال مملکت فقط دکتر و مهندس نمیخواد بسه دیگه حتما که نباید به پرفسوری برسید
نمیدونم در هفته 6 ساعت به کدوم درس لتمه میزنه بیخیال شین بابا
اگه به دعای منه ای خدا این دوست منو کمک کن که بتونه دوباره به بهترین شکل ورزش رو شروع کنه و به درجات بالا برسه
خوبه داداش ؟ خداوند فرمود از تو حرکت از من برکت . یه تکونی به خودت بده دیگه گام اول رو برداری تمومه همیشه گام اول سخت ترین گامه

امین قیاسی 1986

عضو جدید
من 11 سال کیو کشین کار کردم... کنارش کیک بوکس و کونگ فو و سان شو هم کار میکردم

اما بعلت آسیب دیدگی دکترا واسم قدغن کردن و دیگه نمی تونم کار کنم (سلامتی واجب تره)

اگه کسی سوالی داره در خدمتم......

سلام
مرسی تقریبا دوره کردی
انشاالله که هر چه سریع تر سلامتی رو به دست بیاری و دوباره به دوران طلایی تون برگردین
باعث افتخاره از شما کمک بگیریم
سایه ی تان برقرار

• Like
واکنش ها: eder

امین قیاسی 1986

عضو جدید
ما کشتی گیرها رو راه میدی؟
سلام لوطی ، داشـــــــــتیــم ؟
کشتی گیرا رو هم عشقه من کی هستم که بخوام کسی رو راه ندم اونم شما داش گلم . قدمت به روی چشم سالار
هر کی اینجا پست میده و به ما سر میزنه خودمو میگم بر من منت گذاشته

امین قیاسی 1986

عضو جدید
من فقط چند ماه تجربه ورزش رزمی دارم .... بعد از کنکور م حتما ادامه میدم
سلام
انشاالله کنکور که قبول شدی یه استاد با اخلاق و درجه یک پیدا کن و به نام و یاد خدا شروع کن که خیلی حال میده . از دیگر خوبی های رزمی اینه که اعتماد به نفس رو بالا میبره و روح فرد رو تقویت میکنه

mamad kh

عضو جدید
اخییییییییییییییییییییییییییییییییییییی امین قشنگ دست گذاشتی رو دلم منم 7سالی جودو کار کردم تو یکی از مسابقات زانو هامو از دست دادم و دکتر گفته دیگه نمی تونی هر موقعه اسمه رزمی میاد دوست دارم گریه کنم هر چند وقت فیلم مسابقات نگاه میکنم فیلمای باشگاه رو دیونه میشم دیگه چه برسه به جودو که عاشقشم عاشقه زمین خوردنشم چاکر تمام رزمی کارا هستم ولی خاک تشک جودو و کشتی یه چیزه دیگس اقا هر کی هر سوالی از جودو داره بپرسه در خدمتیم

• Like
واکنش ها: eder

sh@di

عضو جدید
سلام
انشاالله کنکور که قبول شدی یه استاد با اخلاق و درجه یک پیدا کن و به نام و یاد خدا شروع کن که خیلی حال میده . از دیگر خوبی های رزمی اینه که اعتماد به نفس رو بالا میبره و روح فرد رو تقویت میکنه

درسته واقعا روی فکر وذهن ادم تاثیر گذاره

sh@di

عضو جدید
اخییییییییییییییییییییییییییییییییییییی امین قشنگ دست گذاشتی رو دلم منم 7سالی جودو کار کردم تو یکی از مسابقات زانو هامو از دست دادم و دکتر گفته دیگه نمی تونی هر موقعه اسمه رزمی میاد دوست دارم گریه کنم هر چند وقت فیلم مسابقات نگاه میکنم فیلمای باشگاه رو دیونه میشم دیگه چه برسه به جودو که عاشقشم عاشقه زمین خوردنشم چاکر تمام رزمی کارا هستم ولی خاک تشک جودو و کشتی یه چیزه دیگس اقا هر کی هر سوالی از جودو داره بپرسه در خدمتیم

واقعا متاسف شدم ..... گاهی شرایط اون طوری نیست که ادم دوست داره ولی روحیه ورزشکاری از همه چیز مهمتره که شما داری

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مرسی تقریبا دوره کردی
انشاالله که هر چه سریع تر سلامتی رو به دست بیاری و دوباره به دوران طلایی تون برگردین
باعث افتخاره از شما کمک بگیریم
سایه ی تان برقرار

داش من کوچیکتم

اما کارم از این حرفا گذشته:redface: بوسیدم گذاشتم کنار!!

اگه سوالی چیزی داشتین من در خدمتم;)

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز

:(:cry:

باید با واقعیت روبرو شد !!

منم مچ پام رو یه جورایی از دست دادم !! با عمل هم درست نمیشه ..... چه میشه کرد

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام لوطی ، داشـــــــــتیــم ؟
کشتی گیرا رو هم عشقه من کی هستم که بخوام کسی رو راه ندم اونم شما داش گلم . قدمت به روی چشم سالار
هر کی اینجا پست میده و به ما سر میزنه خودمو میگم بر من منت گذاشته

ما مخلص همه ورزشکارهام هستین :)

حالا بیاید یکم(( دو)) تمرین کنیم :biggrin:

:w42::w42::w42::w42::w42::w42::w42:

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام
واقعا از مشکلی که براتون پیش آمده متاسفم
منم خیلی جودو دوست دارم اصلا جودو یه رشته ی باکلاس و با حالیه من عاشق هارایگوش هستم
مرسی که به ما سرزدی همیشه اینجا بیا :gol:

mamad kh

عضو جدید
امین میام هرچی فن بلدم رو تو میزنما من میگم اسمش میاد دیونه میشم بد تو اسم فن میاری نه شوخی کردم ناراحت نشی از من ولی من خوراکم کاتا گورما بود یکی از فنونی که تو مسابقات کم بدل داره و اینکه امتیازش اگه درست اجراش کنی ایپن میشه طرف خیلی با حاله یه چیزی شبیه یه لنگه پا کشتی البته فرق داره دوستتون دارم همتونو;)

شکلات فندقی

عضو جدید
سلام منم تکواندوکارم کمر بند قرمز دارم اما به خاطر درس 2 سالیه وقت نکردم برم.دوست دارم مشکیرم بگیرم که اینشالا بعد درسا... واقعا ورزش چیز خوبیه و این که میگن ورزش نکردن بهتر از ورزشو ترک کردنه کاملا درسته تو این دو سال به این نتیجه رسیدم...
میشه اطلاعاتی راجع به نین جوتسو اگه میدونین بگید ممنون:gol::smile:

pejman_6631

عضو جدید
آره
مسابقه ای بود ممنون میشم منو در جریان بگذاری
این کارو بکن خوشحال میشم
من معمولا با تیم شهرم به مسابقات میرم ولی اگرمسابقات به صورت انفرادی و یا تک فایت هم بود بازم هستم
در هر صورت از لطف شما سپاسگذارم
پس آماده باش برا آخره اردیبهش مسابقست

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 11 سال کیو کشین کار کردم... کنارش کیک بوکس و کونگ فو و سان شو هم کار میکردم

اما بعلت آسیب دیدگی دکترا واسم قدغن کردن و دیگه نمی تونم کار کنم (سلامتی واجب تره)

اگه کسی سوالی داره در خدمتم......

این یعنی خیلی غولی!:D

سبکهای آزاد کاراته انسان رو واقعا محکم میکنن!!!!!

استحکام بدنی آزادکارهای کارته رو که مادرشون کیوکوشین هست رو کمتر کسی داره!

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما خودم!

6 سال ووشو(چانگ چوان)
بعد آسیب دیدگی زانو مدتی دور بودم!

2 سال کیوکوشین نه به صورت رسمی بلکه شخصا" پیش داییم کار کردم که استاد بود!

الان 1 ساله سایوکان کاراته(از سبکهای ازاد کاراته و متعلق به کشور ترکیه است) کار میکنم!

ما دو نوع مبارزه داریم تو سبکمون!

یکی همون مبارزه ازاد خودمون که بدون هیچ محافظی و مثل کیوکوشین مبارزه میکنیم(اما میتونیم در حین مبارزه فنون دفاع شخصی رو بزنیم!البته حق گرفتن پا رو نداریم!فقط پیراهن)

یکی هم مثل کیک بوکسینک وارد رینگ میشیم!

اطلاعات تکمیلی:
http://sayokan-gilan.blogfa.com/

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله امین قیاسی 1986 http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
آره
مسابقه ای بود ممنون میشم منو در جریان بگذاری
این کارو بکن خوشحال میشم
من معمولا با تیم شهرم به مسابقات میرم ولی اگرمسابقات به صورت انفرادی و یا تک فایت هم بود بازم هستم
در هر صورت از لطف شما سپاسگذارم

امین جان شما باید اشکان رستگار رو بشناسی یا مسعود سواری!؟

امین قیاسی 1986

عضو جدید
2 سال پیش دوم ایران شدم و از1380 نفر اول منطقه 6 (وزنه برداری)الان مشغله زندگی نمیذارههه
بابا دمتگرم ماشاالله شما هم که از خودمونی نمیدونستم ورزشکاری خوشحالم کردی امیدوارم سالم وتندرست باشی
اوهوم !! :)
منم تکواندو کار میکنم و کمر قرمزم.البته زیاد وقا نمیکنم دیگه باشگاه برم.
موفق باشین همگی ;)
سلام
خوش آمدی اینجا رنگ کمربند معنی نداره مهم اینه که دور هم جم شیم ،
از اینکه به ماسر زدی خوشحالم برات آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم