گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

Mohandes salman

عضو جدید
شهر ک هیچی استانمون هم نداره...!!مرکز استان فقط ی مووسه غیرانتفاعی هس ک بدرد نمیخوره !!
فقط هایتک کرمان هست ک اونم شبانه خیلییییی کم میگیره!! ک اونم توو انتخابم بالا زدم ک اگه شانس بیارم قبول شم..!!
باسلام
اگه دانشگاه هاتیک کرمان قبول شی خیلی خوبه تعریفی هست.
فقط اگه جسارت نباشه مال کدوم شهر هستی؟؟
به نظر من تا دکترا بخون شرایط درس خوندن واسه شما خانوم ها خیلی خوبه

Mohandes salman

عضو جدید
حاجی دانشگاه خودمون اصلا ارشد ندارهه چ برسه ب شبانه و پردیس!!!!!!!!!!...باهنر با اون عظمتش ای تی نداره !:cool:

هاتیک کرمان خوبه خیلی استاداش هم که دیگه حرف ندارن یکی از بچه ها میگفت استاداشون تو کشورا خارجی هم تدریس دارن.

hedayat94

عضو جدید
مهندسای عزیز آی تی.. تا چه حد از رشته تون راضی هستین؟؟
نظرتون در مورد تغییر رشته از مکانیک به آی تی چیه؟

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
مهندسای عزیز آی تی.. تا چه حد از رشته تون راضی هستین؟؟
نظرتون در مورد تغییر رشته از مکانیک به آی تی چیه؟
سلام
من که راضیم،فقط اگر میخوای اینکارو بکنی خیلی با فکر و آینده نگری اینکارو بکن.
اگر شهرتون از لحاظ صنعتی بالا باشه مث اراک راحت میتونی با مکانیک جذب بشی و در کنارش ادامه تحصیل بدی.
محیط رشته آی تی خیلی پویاتر از مکانیکه.

hedayat94

عضو جدید
اگه فعالیت های یکی دو سال پیش منو تو انجمن یادتون باشه کلا عشق آی تی بودم.. اون زمان کنکوری بودم اما خب یه سری اتفاقاتی رخ داد که نتیجه ش این شد که مکانیک بخونم..
طی این دو سال که دارم مکانیک میخونم اکثر اوقات فکر تغییر رشته تو ذهنم بوده اما الان بیشتر بهش فک میکنم و یه جورایی برام دغدغه شده.

در مورد شهرمونم باید بگم اصلا صنعتی نیست.. تجاریه تا صنعتی چون غرب کشوریم و لب مرز.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کس دیگه ایی نظری در این مورد نداره؟

خب بنظرم اول بشین با خودت فک کن چرا مکانیک رو دوست ندارین؟وچرا ای تی یا کامپیوتر رو دوست داره؟؟
نکات مثبت و منفی هر کدوم ازاین دو رشته رو بنویس!..بعد تصمیم بگیر!!!ک تصمیم جوری نشه ک دوباره دو سال دیگ بگی کاش ای تی نرفته بودم!

بهرحال این خودتونین ک باید تصمیم نهایی رو بگیرید;)

hedayat94

عضو جدید
خب بنظرم اول بشین با خودت فک کن چرا مکانیک رو دوست ندارین؟وچرا ای تی یا کامپیوتر رو دوست داره؟؟
نکات مثبت و منفی هر کدوم ازاین دو رشته رو بنویس!..بعد تصمیم بگیر!!!ک تصمیم جوری نشه ک دوباره دو سال دیگ بگی کاش ای تی نرفته بودم!

بهرحال این خودتونین ک باید تصمیم نهایی رو بگیرید;)

خب من هیچ برنامه ایی واسه خوندن مکانیک نداشتم از ابتدا به حوزه آی تی و کامپیوتر علاقه داشتم و تو همین زمینم کار کردم هنوزم کار میکنم..

نه اینکه به مکانیک علاقه نداشته باشم مسئله اینه که فکر حوزه کامپیوتر ولم نمیکنه تمام فعالیت هام حول همین محوره واسه همینم دروس اصلیمو به اون شکلی که باید نمیخونم.

طی این یکی این دو سال تغییر رشته تو ذهنم بوده اما این روزا پررنگ تر شده ولی واقعیتش یکم شک دارم.. به بازار کارش شک دارم.. به خودم هیچ شکی ندارم مطمئنم تو این رشته موفق میشم اما نمیدونم میتونم به خود این رشتم اعتماد کنم یا نه..

بالاخره آدم یه سری مسئولیت هایی تو زندگی داره که کمترینش میتونه پاسخ درست به اعتماد خونواده باشه.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه فعالیت های یکی دو سال پیش منو تو انجمن یادتون باشه کلا عشق آی تی بودم.. اون زمان کنکوری بودم اما خب یه سری اتفاقاتی رخ داد که نتیجه ش این شد که مکانیک بخونم..
طی این دو سال که دارم مکانیک میخونم اکثر اوقات فکر تغییر رشته تو ذهنم بوده اما الان بیشتر بهش فک میکنم و یه جورایی برام دغدغه شده.

در مورد شهرمونم باید بگم اصلا صنعتی نیست.. تجاریه تا صنعتی چون غرب کشوریم و لب مرز.

سلام.
تو زمینه ایتی کار کردن نیاز به مدرک نداره . همون مکانیک رو بخون. اگه خواستی تو زمینه ایتی هم کار کن.

الان همکار من ارشد مکانیک میخونه و دانشجوئه . ولی یکی از افرادی هست که تو طراحی وب استاده .

موفق باشی.

بچه ها یکی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه هر2 تاشون راه دور هست. شبانه بزنید . به هر حال مدرکت دانشگاه دولتی میشه.

ولی اگه غیرانتفاعی نزدیک به محل زندگی دارید و راه دور هم دوست ندارید, غیرانتفاعی بزنید.

صنم جان روزانه بودم با رتبه امم 181 بود...هی یادش بخیر دوسال پیش این روزا

سلام. خوبی سمیرا خانم ؟؟ چه عجب شما رو دیدیم.

خوشحالم که داری تموم میکنی.

سلام
من که هی هستم!!!سلامتی.

سلام
خوبی محمد ؟؟

اینجا نیستی . حداقل فیسبوق یه سر بزن. خوشحال میشیم ببینیمت .

شما عاشق شدنت به کجا رسید ؟! :) ازدواج نکردی؟؟

چیکارا میکنی؟ دانشگاه خوبه ؟

آخرین ویرایش:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
شما عاشق شدنت به کجا رسید ؟! :) ازدواج نکردی؟؟

چیکارا میکنی؟ دانشگاه خوبه ؟

سلام به دانیال عزیز ، دلمون برات تنگ شده بود.

والا یه جمله معروف هست که میگه «دل نبند که تهش تلخیه» :biggrin: و این قضیه واس ما پیش اومد :D

دانشگاهم خوبه :)

کربلایی

مدیر بازنشسته
ای روزگار میگذره
بعد مدتها گذرم به اینجا افتاد، بدجور دلم یاد بچه های قدیمی رو کرد...

نمی دونم کجان و چیکار میکنند، احتمالا همه شون الان درس رو تموم کردند و به یه جایی رسیدند...

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام به همه.
حالتون خوبه؟ چه خبرا؟

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام از بچه های قدیمی کسی هست؟

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

سلام مدیر
خوبی ؟؟
کوچولوت چطوره ؟؟

خوشحالمون کردی (فقط ببخش داداش من یکم دیر جواب میدم:redface:)

سلام به همه.
حالتون خوبه؟ چه خبرا؟

علیک سلام
سلامتی .. از من خبر خاصی نیست
از شما چخبرا ؟؟

بالا