گفتگو پیرامون خبرهای مرتبط با اسیدپاشی در اصفهان

jared

عضو جدید

نيازي نيست بخوام ميزان سواد خودمو براي شما تعيين كنم

نيازي هم نيست بگم چون مطمئنم باز يك حرف ديگه پيدا مي كنيد........مشكلي با كتاب قران داريد خودتون بريد مطالعش كنيد خودتون بريد از مراكز علمي بپرسيد.........براي من ثابت شده برام كافيه

شما مسئلتون فرهنگ نيست مشكلتون اسلام هست ....................پس اختلاف نظر مذهبي داريم.......كه بحث حل نميشه بهتره بريد( البته اگر واقعا مي خوايد ) از كسايي كه اين راه رفتن كسايي كه علمشون بيشتر تحقيق كنيد.............بعدش بهتره در مورد اسلام نظر بدين

قبلا هم گفتم بهتره بريد تالار اسلام قران اونجا بحث كنيد اين پست نامربوط با تاپيك ........مدير كاربر نداره همه بايد قوانين رعايت كنن.:)

شما در چند سال پيش فكر كنم هنوز زندگي مي كنيد!..........اون بحث فرار مغز ها حتما!..........كه تا حدودي حل شده!

من قبول دارم خيلي مشكلات هست در اين رابطه اما چه اونهايي كه ميرن چه اونهايي كه ميمونن ..........براي اين ملت زحمت ميكشن باعث افتخار ما ميشن .......نبايد با زير سوال بردن ملت كشورمون اونها خراب كنيم

من كسايي ميشناسم توي همين ايران موندن با خرج خودشون دارن تحقيقاتشون ادامه ميدن...........حداقل اين حرفها (ديگه اگر عضو اين باشگاه هستيد) از يك فرد تحصيل كرده بعيد!

طرفداري از نخبه ها با سركوب كردن فرهنگ يك ملت خيلي فرق داره

از كي تاحالا راه پيشرفت سركوب كردن شده!

خانوم آوا ...خواهر گرام ...بانو ...جاست لیدی ... بحث نخبه حل شده ؟

شما دور و برت نخبه داری ؟ مگه جامعه آماری شما میتونه بیش از 20 - 30 یا خونه پرش 50 نفر رو پوشش بده بانو !
چرا ما آدمها هر چه دور و بر خودمون میبینیم به کل تعمیم میدیم
پس این همه جامعه شناس و محقق دارن سماق میمکن !

شما یا اصن خود بنده چن نفرو بشناسیم ... چه میزان آمار داشته باشیم خوبه ؟

خانوم نخبه ها اینجا بمون نبودن در دولت قبلی ...چرا که گند بورس های تحصیلیش الان داره درمیاد ... اون موقع هم عده ای بودن میگفتم ببین نخبه( با معدل 11 )رفت بورس شد ... ما چقد نخبه فرستادیم ...

الان هم با وجود تحریم ها و پوچ بودن این استراتژی مردم کش ... با این شرایط سخت ... حتی اگه آنگلا مرکل رو بیارن رییس جمهور کنن بازم ما نخبه نخواهیم داشت
چون یه عده دگم هستند که اجازه ی پیشروی به کسی نمیدن
و از نیت امثال شما به نفع خودشون رای میخرن ...

حالا اون بالایی ها کیان ...خودت بهتر میدونی ...

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان متاسفانه من فعلا روزی 15 دقیقه وقت دارم بیام به این سایت. وگرنه دوست داشتم همه پست هاتون رو بخونم.

اگه تمایل داشته باشه؟ یا باید خودش حکم رو اجرا کنه؟

چون من خوندم اون خانومی که از همدان بود، قبل از اینکه اون فرد خودکشی کنه، یه چنین دعایی کرده بود که: خدایا تو میدونی من توان انجام اینکارو ندارم، خودت یه جوری درستش کن.

اگه خود فرد یا یکی از اعضای خونوادش باید حکم رو اجرا کنن (چون یکی دیگه از قربانی ها گفته بود که برادرم گفته اگه تو نمی تونی، من انجام میدم) خب این خودش یه مجازات برای فرد قربانی محسوب می شه. چون هرکسی از عهده ی مجازات دیگران برنمیاد، خصوصا چنین مجازاتی...

برای آگاهی بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنین.

http://lawwiki.ir/maghalat/720--.html

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
برای آگاهی بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنین.

http://lawwiki.ir/maghalat/720--.html

با عرضه سلام مجدد به دوستانه عزیزم...

این بحث زیادی کِش پیدا نکرده؟:surprised:

مهم محکوم شدن اش بوده که همه از هر قشری محکومش کردن...

کسی هست که این جنایت رو قبول کنه و ازش دفاع کنه؟:surprised:

یه عده یه کاری کردن و دیگه هم ادامه پیدا نکرده....

برخورد قضایی هم باهاش میشه...

از هر بحثی یه پیراهن عثمان واسه سیاسی کاری و بر هم زدنه نظم استفاده نکنید...اخطارتون میدم ها:cool:

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم آوا ...خواهر گرام ...بانو ...جاست لیدی ... بحث نخبه حل شده ؟

شما دور و برت نخبه داری ؟ مگه جامعه آماری شما میتونه بیش از 20 - 30 یا خونه پرش 50 نفر رو پوشش بده بانو !
چرا ما آدمها هر چه دور و بر خودمون میبینیم به کل تعمیم میدیم
پس این همه جامعه شناس و محقق دارن سماق میمکن !

شما یا اصن خود بنده چن نفرو بشناسیم ... چه میزان آمار داشته باشیم خوبه ؟

خانوم نخبه ها اینجا بمون نبودن در دولت قبلی ...چرا که گند بورس های تحصیلیش الان داره درمیاد ... اون موقع هم عده ای بودن میگفتم ببین نخبه( با معدل 11 )رفت بورس شد ... ما چقد نخبه فرستادیم ...

الان هم با وجود تحریم ها و پوچ بودن این استراتژی مردم کش ... با این شرایط سخت ... حتی اگه آنگلا مرکل رو بیارن رییس جمهور کنن بازم ما نخبه نخواهیم داشت
چون یه عده دگم هستند که اجازه ی پیشروی به کسی نمیدن
و از نیت امثال شما به نفع خودشون رای میخرن ...

حالا اون بالایی ها کیان ...خودت بهتر میدونی ...

دوست عزیز...
من از شما توقع نداشتم این طوری بحث کنین...

در بحث نباید عقاید طرف مقابل رو لگدکوب کنی!! اجازه بده اگه جملات دیگران اشتباهه خودشون خودشون رو انکار کنن...

خانوم یا آقای آوای علم!! اشتباه نمیگن!! ایشون میگن مشکل فرار مغزها تا حدودی حل شده.... شما میتونین رأی منفی بدین به حرفشون، کافیه فقط بگین "حل نشده، اشتباه میکنین".... یا با یه کنایه دوستانه بگین "شاید چون دلار گرون شده ترجیح دادن همین جا هدر برن...."

نیازی نیست بحث بورسیه ها رو پیش بکشین!! این چیزها بهتره بمونه برای سیاسیون و طرفدارهاشون... شخصیت شما بالاتر از آوردن مثالهای 40 -30 نفری از فسادهاییه که همه دولتها بسته به موقعیت به چالششون میکشن!!

نیازی نیست اعجاز علمی قرآن رو از بنیان رَد کنین.... فقط کافیه با استفاده از منطق خود قرآن استدلال کنین که حرف ایشون صحیح نیست!!

در مورد تحریم ها و مسائل حاشیه ای هم اصلا جاش نبود که مطرح کنین...........

ببخشید جسارت کردم... فقط خواستم چند تا تجربه و پیشنهاد دوستانه رو خدومتتون بگم... :smile:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من متوجه نکته جالبی تو این تاپیک شدم
بحث بین دو دسته. یکی می گه کار کار نهی از منکری هاست (حتما یا احتمالا) اون یکی می گه نه امکان نداره کار کار دشمنه.
بعد دسته دوم می کوبه تو سر دسته اول که ازکجا می دونی؟ چرا با اطمینان می گی؟ چرا ندونسته تهمت می زنی. انگار خودش داره نماز شب با یه دور ختم قرآن می خونه! شما از کجا می دونی؟ این سوالو یکی از دوستان پرسید که شما که می گی هیچ ربطی به حجاب نداشته از کجا مطمئنی هیچکس جوابی نداد و فقط سوال کننده رو مورد حمله قرار دادن.
من خودم با اینکه بعید نمی دونم ارتباط با بحث حجاب رو اما بازهم بدون دلیل جرات نمی کنم با اطمینان چنین حرفی بزنم شما با چه اطمینانی می گید امکان نداره بحث حجاب باشه؟؟؟ بعد تازه طرف مقابل رو هم بخاطر کاری که خودت درحال انجامشی مورد حمله قرار بدی!!!!!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
عجب تاپيكي شد ........عنوانش ميذاشتيم مباحث سياسي اعتقادي بهتر بود.............تنها موضوعي كه بيشتر رسيدگي نشد اسيد بود:دي

نقل قول نگرفتم تا كلي جواب بدم
تمام عناويني كه دربارش با من بحث شد!
اولين مورد بحث اسلام.........

دين اسلام (البته واقعي) در كامل بودن و فراگير بودن در زندگي انسان شكي در اون نيست اما مشكل ما اين هست دين هاي خدا مي خوايم از افراد.. انسانها ياد بگيريم و بعد در مورد دين خدا نظر بديم انسان بدون خطا نميشه كسي هم تا حالا دين هاي الهي كامل نتونسته اجرا كنه .............پس اگر كسي خطا كرد اونو پاي دينش نذاريد پاي شخصيتش بذاريد ..........

مورد دوم
ما در كشورمون بي حجاب نداريم! ........اگر زنان ما بي حجاب هستن پس كشور هاي ديگه اسمشون چي بذاريم!!!!!!!!!...ما كلمات كم يا بد حجاب بهتر بگيم يا حجاب كامل..........
در ضمن حجاب در مانتويي چادري بودن نيست..........خيلي ها با مانتو حجابشون بهتر خيلي ها با چادر........پس خودمون بيشتر به اين مسائل دامن نزنيم!
ميدونم الان بعضي افراد ميگن پس چرا يك عده بد رفتار مي كنن.............رجوع شود به مورد اول

مورد سوم روابط قبل ازدواج
دين اسلام هم بذاريم كنار روابط نا سالم جز شكست 99 درصد هيچي پاياني ندارد نمي خوام اينجا بحث باز كنم هر كسي خواست مطالعه كنه بياد تالار مشاوره يا در دفتر مديريت پست بذاره مطالبو در اختيار بذارم البته در تالار موجود هست
و البته بحث روابط سالم جداست كه شرايط داره!
دوستاني هستن ادعاي مشكل نداشتن با اين نوع ازدواج ها مي كنن اما حرف تا عمل خيلي فاصلست اگر صد در صد انسان ها قرار بود به تعهدات خودشون عمل كنن دنيا در اين نقطه نمي موند!

مورد چهارم چه اين اتفاق بخاطر اين مسئله باشه يا نباشه تا وقتي سند محكمي نداريم نبايد به طور حتم نظر بديم ..........چرا با اين جمع ها گفت گو هاي بي فايده فقط به جاي حل سعي داريم كشور
خودمون بد جلوه بديم................خوبه والا مردم بقيه كشورها همه كاري مي كنن تازه ميندازن گردن بقيه.......ما چقدر تقصير پذيريم:دي.........حداقل بذاريد سندشو به ناممون بزنن بعد:D

مورد اخر اونهايي كه بهم لطف كردن توهين كردن

نخواستم بحث كنم و نخواستم من هم توهين كنم گذاشتم پاي شخصيت هر كسي

اما در مقابل حرفهايي كه عده اي بهم زدن هر چند تند تيز و هر چند ناعادلانه بدون ديدن طرز فكر تنها بگم

سكوت هميشه به معناي رضايت يا تسليم نيست...گاهي اوقات به معني قطع اميد از شعور يك انسان است.

امام حسين عليه اسلام:

اگر انسان 5 چيز را در زندگي خود نداشته باشد از زندگيش بهره اي نمي برد دين, عقل, شرم , ادب, خوش رويي

اميدوارم روزي نرسه هيچ كدوممون از اعتقاداتتمون پشيمون بشيم اما ديگه فرصت جبران نداشته باشيم.....:gol:

خواهشا بحث اعتقادي پيش نكشيد اونها كه به جملاتم درمورد اسلام عقيده دارن خب استفاده كنن اونهايي كه عقيده ندارن حداقل لحظه اي مي توانيم بخاطر احترام به عقيده هم سكوت كنيم ........

اتمام بحث
موفق باشيد

mersad20

کاربر فعال
كسايي كه ماجراي اسيد پاشي را به نيروهاي حزب الهي نسبت ميدهند يا حزب الهي ها را نميشناسن يا مغرضانه دارن توي زمين رسانه هاي خارجي فوتبال بازي ميكنن
اما بايد بدونيم تهمت زدن گناهيست بس بزرگ بخصوص تهمت زدن به يك عده يا يك جمع

Vahidrezaii

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
این اتفاق هم از تب و تاب افتاد.

کم کم این رویداد جای خودش رو از صفحات روزنامه ها و فضای مجازی از دست میده.

فقط دخترانی که سیاه بخت شدند می مانند.
دخترانی که تا آخر عمر کابوس میبینند.
دخترانی که جرات نگاه کردن به آینه رو ندارند.
دخترانی که اگر خواهر ما نیستند اما خواهر دیگرانند.
فقط به صورت ابن دختران اسید پاشیده نشده.

اسید به امنیت اجتماعی پاشیده شده.

فقط صورت و بدن دختران نسوخته که ضرر و آسیب بیشتر رو حزب الله و آمران به معروف خورده اند.

مرور زمان همانند اتفاقات مشابه این جنایت رو به فراموشی میسپاره.

اما فقط یه سوال در ذهن این دختران باقی میمونه که :

چرا من؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mersad20

کاربر فعال

چرا من؟؟؟؟؟

واقعا خدا صبرشون بده

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دیشب تو فیس بوق یه استاتوس رو که کم کم داشت فراگیر میشد رو زیاد دیدم و اون اینکه اسید پاشا دستگیر شدن. دیگه نمیدونم چقدر واقعیته

hraha97

عضو جدید
مطمئنا اسید پاشی به صورت یک انسان دیگر، نه کاری انسانی و نه کاری دینی می باشد . هیچ انسانی نیست که به یک دین الهی(اسلام ، مسیحیت ، یهود ، زرتشت و ...) معتقد واقعی باشد و به تواند یک کار غیر انسانی انجام دهد . تمام دینها انسان را به انسانیت دعوت می کنند نه کارهای وحشتناک . برخی فقط ظاهرا معتقد به یک دین می باشند ، همیشه هم تا دلتان بخواهد در هر دینی وجود دارند.

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوندن بعضی چیزا اینجا اونم از زبون دانشجوها واقعا برام عجیب بود!
نمیدونم چقد خودتون اخبار اسیدپاشی رو از منابع موثق پیگیری کردین و چقد مصاحبه های خانواده های داغدار رو خوندین
قضیه اسید پاشی یه طرف سواستفاده های سیاسی یه عده هم زخم دلشون رو بیشتر میکنه!
مگه اینجا عربستان و مراجع وهابی که یه عده حرف از فتوا و کار مذهبی بودن ها زدن؟!
هیچ انسان مذهبی هیچوقت دست به همچین کار زشتی نمیزنه،چون راه و روشش رو از شهدایی گرفته که بدون هیچ چشم داشتی رفتن و جونشونو فدا کردن
چون بچه مذهبی ها پیرو امام حسین ع هستن که دلش برای قاتل خودشم میسوخت
چون بچه مذهبی های این مملکت همون حاج قاسمهایی هستن که لرزه به جون دشمنا انداختن و تو عراق با داعش میجنگن که دین وممکلت خودشون و مردم مظلوم دیگه رو نجات بدن!
شما خودتون دیدین یه مذهبی این کار رو کرده باشه؟ از حاضرین تو صحنه شنیدین؟ از تو اخبارا خوندین؟
چرا دامن میزنن به حرفهای یه مشت اونور آبی که نشستن کیلومترها اونورتر و اظهار نظر میکنن؟
دوستان عزیز،متاسفانه یکی از موارد اسیدپاشی یک خانم محجبه و چادری بوده!
لطفا اگه نمیتونین کمکی به اون خانمها بکنید دردشونو بیشتر نکنید که خانواده هاشون ناراحتن از اینکه به بچه هاشون انگ بی حجابی زده میشه..
اونها اتفاقا عقیده دارن دختراشون خیلی هم خانم و محجب بودن!

Vahidrezaii

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

دخترانی که تا آخر عمر کابوس میبینند.
دخترانی که جرات نگاه کردن به آینه رو ندارند.
دخترانی که اگر خواهر ما نیستند اما خواهر دیگرانند.
فقط به صورت ابن دختران اسید پاشیده نشده.

اسید به امنیت اجتماعی پاشیده شده.

فقط صورت و بدن دختران نسوخته که ضرر و آسیب بیشتر رو حزب الله و آمران به معروف خورده اند.

چرا من؟؟؟؟؟

همه چی آرومه......................

آبها از آسیاب افتاد.............

فقط حسرت و آه دختران ماند

ما هم یادمان رفت

خداوند متعال یاورشان باشه

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من متوجه نکته جالبی تو این تاپیک شدم
بحث بین دو دسته. یکی می گه کار کار نهی از منکری هاست (حتما یا احتمالا) اون یکی می گه نه امکان نداره کار کار دشمنه.
بعد دسته دوم می کوبه تو سر دسته اول که ازکجا می دونی؟ چرا با اطمینان می گی؟ چرا ندونسته تهمت می زنی. انگار خودش داره نماز شب با یه دور ختم قرآن می خونه! شما از کجا می دونی؟ این سوالو یکی از دوستان پرسید که شما که می گی هیچ ربطی به حجاب نداشته از کجا مطمئنی هیچکس جوابی نداد و فقط سوال کننده رو مورد حمله قرار دادن.
من خودم با اینکه بعید نمی دونم ارتباط با بحث حجاب رو اما بازهم بدون دلیل جرات نمی کنم با اطمینان چنین حرفی بزنم شما با چه اطمینانی می گید امکان نداره بحث حجاب باشه؟؟؟ بعد تازه طرف مقابل رو هم بخاطر کاری که خودت درحال انجامشی مورد حمله قرار بدی!!!!!

برای اینکه به نظر من بچه مذهبی ها و... از این جامعه جدا نیستن!
این اشتباهه جامعه رو به دو دسته مذهبی و غیر مذهبی تقسیم کنیم
همه مون از یه خاکیم و یه خدا رو می پرستیم!
من میگم امکان نداره چون اخبارشو پیگیری کردم بین اسید پاشی ها یک مورد اصلا شخصی بوده و به این موضوعات زنجیره ای ربطی نداره
بین بقیه موارد یک خانم محجب چادری بوده!
خانواده های بقیه هم میگن بچه های ما بدحجاب نبودن چرا یه عده تهمت میزنن!
حالا اگه سوالتون اینه منابع موثق من چیه؟
تمام خبرگزاری های داخلی + مصاحبه های رئیس پلیس+ مصاحبه های رئیس دادگستری
و درضمن من ترجیح میدم حرفهای آدمهایی که تو این قضیه هستن رو باور کنم تا آدمهای ضد نظامی که اونور آب نشستن و حتی اینجا نیستن ببینن چه خبره!
درضمن هر عقل سلیمی میفهمه بین این اسید پاشی ها تو نزدیکی محرم و بزرگنمایی های شبکه های اونوری و حرفهایی که توی فضاهای مجازی پخش میشه و خیلی سریع چسبودن انگ به مذهبی ها اونم بعد شهادت علی خلیلی و تاثیری که شهادت اون روی موضوع امر به معروف و نهی از منکر گذاشته و مهمتر در آستانه تصویب طرح امر به معروف مجلس یک رابطه ای هست و قضیه به همین سادگی ها نیست!
به قول شما ما نباید اینقدر زود باور کنیم و قضاوت کنیم

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چی آرومه......................

آبها از آسیاب افتاد.............

فقط حسرت و آه دختران ماند

ما هم یادمان رفت

خداوند متعال یاورشان باشه

خدا بهشون صبر بده..
امیدوارم با عمل جراحی، سلامتیشون دوباره بهشون برگرده..
شاید حتی مثل اولش نشه ولی امیدوارم امیدوارم اونقدری خوب بشه که معلوم نشه با اسید سوخته شده : ((

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خوندن بعضی چیزا اینجا اونم از زبون دانشجوها واقعا برام عجیب بود!
نمیدونم چقد خودتون اخبار اسیدپاشی رو از منابع موثق پیگیری کردین و چقد مصاحبه های خانواده های داغدار رو خوندین
قضیه اسید پاشی یه طرف سواستفاده های سیاسی یه عده هم زخم دلشون رو بیشتر میکنه!
مگه اینجا عربستان و مراجع وهابی که یه عده حرف از فتوا و کار مذهبی بودن ها زدن؟!
هیچ انسان مذهبی هیچوقت دست به همچین کار زشتی نمیزنه،چون راه و روشش رو از شهدایی گرفته که بدون هیچ چشم داشتی رفتن و جونشونو فدا کردن
چون بچه مذهبی ها پیرو امام حسین ع هستن که دلش برای قاتل خودشم میسوخت
چون بچه مذهبی های این مملکت همون حاج قاسمهایی هستن که لرزه به جون دشمنا انداختن و تو عراق با داعش میجنگن که دین وممکلت خودشون و مردم مظلوم دیگه رو نجات بدن!
شما خودتون دیدین یه مذهبی این کار رو کرده باشه؟ از حاضرین تو صحنه شنیدین؟ از تو اخبارا خوندین؟
چرا دامن میزنن به حرفهای یه مشت اونور آبی که نشستن کیلومترها اونورتر و اظهار نظر میکنن؟
دوستان عزیز،متاسفانه یکی از موارد اسیدپاشی یک خانم محجبه و چادری بوده!
لطفا اگه نمیتونین کمکی به اون خانمها بکنید دردشونو بیشتر نکنید که خانواده هاشون ناراحتن از اینکه به بچه هاشون انگ بی حجابی زده میشه..
اونها اتفاقا عقیده دارن دختراشون خیلی هم خانم و محجب بودن!

اين جملت خيلي قشنگه
متاسفانه به نظر مياد كساني كه اين نظرات ميدن فكر نكنم حتي يك لحظه از نظراتشون بخاطر اين افراد باشه فقط بخاطر افكار عقايد خودشون هست تا يك بهانه پيدا كنن به عقايد ديگران توهين كنن و زير سوال ببرن
جالبتر اينه تا كوچكترين تو بهشون گفته بشه سريع پست ميزنن كه توهين كردين فلان

جالبتر اينكه سرشون يك لحظه بالاتر نمي كنن تا پست قبل خودشونو ببينيد كسي كه توهين كرده همفكر اونها ست.............اثبات در اين تاپيك

نميدونم تاكجا و چقدر حاضريم حق و ناحق كنيم تا اثبات كنيم حتما عقايد ما درست!.
...............تحمل اينكه يك نفر با يك عقايد مخالف ما باشه نداريم!

آخرین ویرایش:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل قول نگرفتم :دی
نه فعلا سرنخهای جدی رو دارن دنبال می کنن. نخه دراز بوده هنوز به تهش نرسیدن :smile:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اینکه به نظر من بچه مذهبی ها و... از این جامعه جدا نیستن!
این اشتباهه جامعه رو به دو دسته مذهبی و غیر مذهبی تقسیم کنیم
همه مون از یه خاکیم و یه خدا رو می پرستیم!
من میگم امکان نداره چون اخبارشو پیگیری کردم بین اسید پاشی ها یک مورد اصلا شخصی بوده و به این موضوعات زنجیره ای ربطی نداره
بین بقیه موارد یک خانم محجب چادری بوده!
خانواده های بقیه هم میگن بچه های ما بدحجاب نبودن چرا یه عده تهمت میزنن!
حالا اگه سوالتون اینه منابع موثق من چیه؟
تمام خبرگزاری های داخلی + مصاحبه های رئیس پلیس+ مصاحبه های رئیس دادگستری
و درضمن من ترجیح میدم حرفهای آدمهایی که تو این قضیه هستن رو باور کنم تا آدمهای ضد نظامی که اونور آب نشستن و حتی اینجا نیستن ببینن چه خبره!
درضمن هر عقل سلیمی میفهمه بین این اسید پاشی ها تو نزدیکی محرم و بزرگنمایی های شبکه های اونوری و حرفهایی که توی فضاهای مجازی پخش میشه و خیلی سریع چسبودن انگ به مذهبی ها اونم بعد شهادت علی خلیلی و تاثیری که شهادت اون روی موضوع امر به معروف و نهی از منکر گذاشته و مهمتر در آستانه تصویب طرح امر به معروف مجلس یک رابطه ای هست و قضیه به همین سادگی ها نیست!
به قول شما ما نباید اینقدر زود باور کنیم و قضاوت کنیم
اتفاقا من خودم اولین چیزی که به ذهنم رسید وقتی این خبرو شنیدم همین بود. اینکه تو این بلبشوی مجلس و غیره فقط از یه احمق برمیاد که چنین کاری برای امربه معروف انجام بده و به نظرم مشکوک اومد واقعا...
اما بعد از اینکه سریعا قضیه امنیتی شد، با تجمع اصفهان برخورد شد و چند خبرنگار بازداشت شدن و سر یه نفر کلاگیس گذاشتن و عکسشو پخش کردن دیدم نه گویا واقعا یکی بندو آب داده و بقیه درصدد جمع کردنش هستن. باور کنید تجربیات این ملت حتی واقع بین ترینشونو تو این شرایط به شک می ندازه!!! چطور می شه وقتی شما با قاطعیت می گید مظنونی دستگیر نشده درعین حال با قاطعیت بگید امکان نداره مربوط به امربمعروف باشه. بابا همین خودش ملتو به شک می ندازه. یکم درایت و عقلانیت هم خوب چیزیه!!
و اما اینکه این از مذهبی ها بعیده و اینها صرفا سفسطه های بچه گول زنکه! نمونه ش همین داعش! نمونه ش همین طالبان! نمونه ش در ایرانم نمی گم که بحث سی اسی نشه!!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پ ن پ : خیلی نادر و کمباب هست که ما ایرانی ها واقعیت رو آنطور که هست درک کنیم و بفهمیم . هر چقدر هم پیشرفت کنیم باز هم جناحی برخورد میکنیم.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من خودم اولین چیزی که به ذهنم رسید وقتی این خبرو شنیدم همین بود. اینکه تو این بلبشوی مجلس و غیره فقط از یه احمق برمیاد که چنین کاری برای امربه معروف انجام بده و به نظرم مشکوک اومد واقعا...
اما بعد از اینکه سریعا قضیه امنیتی شد، با تجمع اصفهان برخورد شد و چند خبرنگار بازداشت شدن و سر یه نفر کلاگیس گذاشتن و عکسشو پخش کردن دیدم نه گویا واقعا یکی بندو آب داده و بقیه درصدد جمع کردنش هستن. باور کنید تجربیات این ملت حتی واقع بین ترینشونو تو این شرایط به شک می ندازه!!! چطور می شه وقتی شما با قاطعیت می گید مظنونی دستگیر نشده درعین حال با قاطعیت بگید امکان نداره مربوط به امربمعروف باشه. بابا همین خودش ملتو به شک می ندازه. یکم درایت و عقلانیت هم خوب چیزیه!!
و اما اینکه این از مذهبی ها بعیده و اینها صرفا سفسطه های بچه گول زنکه! نمونه ش همین داعش! نمونه ش همین طالبان! نمونه ش در ایرانم نمی گم که بحث سی اسی نشه!!!
دوستی در پاسخ به این کامنت من پرسیده طالبان و داعش مذهبی هستن؟
پاسخ من: بله طالبان و داعش مذهبی هستن. موندم کی تو دنیا فکر می کنه طالبان و داعش مذهبی نیستن!!!!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ببينيد وقتي سكوت ميشه وقتي سعي مي كنيم به عقايد هم احترام بذاريم ديگه نبايد سو استفاده بشه
همه بلدن حرف بزنن همه هم بلدن توهين كنند اما يك چيزيه اون هم انسانيت و حق و شعور ادمي
اينو به عنوان برتري ميذارم كه بخاطر عقايد خودمون حقي پايمال نكنيم

مدام نيام اينجا پست ها سوالاتي كه جوابش درخودش هست بذاريم كه فقط مي خوايم مفهومي بگيم! .....بعد هم بگم از پست من نقل قول نگيريد
شما وقتي حرفي ميزنيد بايد جرات شنيدن پاسخش هم داشته باشي .....وقتي بي احترامي مي كنيد بايد جرات ديدن بي احترامي هم داشته باشيد
خون هيچ كس رنگي تر نيست

پس حداقل اگر نمي تونيد حق و انصاف رعايت كنيد بخاطر عقايد خود به زمان زمين تهمت بزنيد يك سري داغشون بيشتر كنيد اگر واقعا انسانيت فراموش شده
يك كاري ميتونيم بكنيم سكوت ..........ديگران سكوت كردن شما ها هم سكوت كنيد ...........هرچند مي دونم اين يك مورد هم براي برخي غير ممكن!

آخرین ویرایش:

X.Doll

عضو جدید
چرچیل میگه سیاستی که حداقل 20-30 سال برای عوام قابل فهم نباشه به درد سطل آشغال میخوره..........

اینم درکش از فهم ملت خارجه .......باید دید آخرش به نفع کی بیشتر تموم میشه

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
وزیر کشور: سرنخ‌هایی از اسید پاشی بدست آمده است

وزیر کشور گفت: دستگاه های امنیتی به سرنخ هایی در زمینه اسید پاشی رسیده اند که گزارش آن در اختیار وزارت کشور قرار گرفته است.
آفتاب: به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در حاشیه نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه رییس جمهوری و سران قوا دغدغه جدی در این ارتباط دارند، نهادهای مسوول مصمم در این زمینه فعالیت می کنند.

وی اظهار کرد: دستگاه های امنیتی به طور جدی مساله اسید پاشی را پیگیری می کنند و کمیته ای در سطح کشور به طور جدی بحث اسید پاشی را در دستور کار دارد.

وزیر کشور شامگاه چهارشنبه به منظور سخنرانی و شرکت در همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری به شهر همدان سفر کرده است.

این همایش با حضور 500 میهمان و سرمایه گذار داخلی و خارجی در همدان برگزار شد که امروز پنجشنبه پایان می یابد.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز

وزیر کشور گفت: دستگاه های امنیتی به سرنخ هایی در زمینه اسید پاشی رسیده اند که گزارش آن در اختیار وزارت کشور قرار گرفته است.
آفتاب: به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در حاشیه نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه رییس جمهوری و سران قوا دغدغه جدی در این ارتباط دارند، نهادهای مسوول مصمم در این زمینه فعالیت می کنند.

وی اظهار کرد: دستگاه های امنیتی به طور جدی مساله اسید پاشی را پیگیری می کنند و کمیته ای در سطح کشور به طور جدی بحث اسید پاشی را در دستور کار دارد.

وزیر کشور شامگاه چهارشنبه به منظور سخنرانی و شرکت در همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری به شهر همدان سفر کرده است.

این همایش با حضور 500 میهمان و سرمایه گذار داخلی و خارجی در همدان برگزار شد که امروز پنجشنبه پایان می یابد.

بالا