گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

tahereh*

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی میدونه چطور میشه از سایت مقررات ملی مباحث به روز شده رو پرینت گرفت.
ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره کمک کنه.

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فرمی که باید برای سابقه کار پر بشه. برای گرفتن پروانه ی نظارت و اجرا باید کارای نظارت نوشته بشه؟ واسه اجرا باید یک فرم جدا بنویسیم. یا همون نظارت کافیه؟ باید دقیقا 3 سال کار انجام داده باشیم بطور پیوسته؟
اگه کسی اطلاعاتی داره یه توضیح بدید برای پر کردن این فرم..............

arefe-rad

عضو جدید
سلام
فرمی که باید برای سابقه کار پر بشه. برای گرفتن پروانه ی نظارت و اجرا باید کارای نظارت نوشته بشه؟ واسه اجرا باید یک فرم جدا بنویسیم. یا همون نظارت کافیه؟ باید دقیقا 3 سال کار انجام داده باشیم بطور پیوسته؟

من برای دوتاش یه فرم پر کردم. بله 3 سال. پیوسته رو نمیدوم. از نظامتون بپرس

وسعت

عضو جدید
سلام

مگه الان باید تهیه کنیم؟ مگه موقع قبولی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای هر دو یک فرم پر کردید. یعنی هم اجرا هم نظارت نوشتید تو ی یک فرم؟
بله بعد از قبولی باید پر کرد. برای آزمون خرداد رو میگم. باید الان مدارک بدیم........

وسعت

عضو جدید
چقدررررررررررر سایت سوت و کوره!!!!!!!!!!

یعنی همه حسابی سر درس خوندن هستن! .من کلی کارررررررررررررررررررر دارم

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

تونظام تهرن 2تا فرم بایدپربشه.نظارت 3سال سابقه که دوتامهندس با 10سال سابقه تاییدکنن.واسه اجرا 1سال سابقه اجرایی به همراه بیمه میخاد.
کسانی که یه فرم 3ساله پرکردن واسه نظارت و اجرا باید کاراجرا و نظارت جدا کنن.چون طبق آیین نا مه همزمان نمشه هم ناظر بود و هم مجری.

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
تونظام تهرن 2تا فرم بایدپربشه.نظارت 3سال سابقه که دوتامهندس با 10سال سابقه تاییدکنن.واسه اجرا 1سال سابقه اجرایی به همراه بیمه میخاد.
کسانی که یه فرم 3ساله پرکردن واسه نظارت و اجرا باید کاراجرا و نظارت جدا کنن.چون طبق آیین نا مه همزمان نمشه هم ناظر بود و هم مجری.

ماهایی که 3 سال از مدرک کارشناسیمون گذشته که نمی تونیم 1 سال جدا برای اجرا داشته باشیم. الان این قبولی ها چه مدت اعتبار داره؟

mm.ai

عضو جدید
ماهایی که 3 سال از مدرک کارشناسیمون گذشته که نمی تونیم 1 سال جدا برای اجرا داشته باشیم. الان این قبولی ها چه مدت اعتبار داره؟
بعد از قبولی شما 4 سال اعتبار قبولی رو داری تا سوابقت رو ارائه بدی -اگه سوابق کامل باشه که سری میگری و مشکلی نیست-به هر حال قبولی در این آزمون ها 4 سال اعتبار داره موفق و پیروز باشی

hotcloob

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی میدونه چطور میشه از سایت مقررات ملی مباحث به روز شده رو پرینت گرفت.
ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره کمک کنه.
از رو خود سایت نمیشه آخه کتاب آنلاین هست رو سایت ولی تو جاهای دیگه بچرخین گیر میاد یه سرچ بزنین

hotcloob

عضو جدید
خوش به حالتون مشهد 3 سال سابقه با بیمه واسه اجرا میخواد

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه های این سه سال سابقه که بیمه نمیخواد؟؟؟!!!خداروشکر برای اجرا 14 ماه بیمه رد شده برام....ولی الان نمیدونم بدم به شرکت امضا کنه یا شخص

و یه سئوال همه شرکتهای ساختمانی حقوقی هستند؟؟؟یعنی من الان میتونم از طریق شرکتی که مشغول هستم سابقه رد بشه؟؟؟

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های این سه سال سابقه که بیمه نمیخواد؟؟؟!!!خداروشکر برای اجرا 14 ماه بیمه رد شده برام....ولی الان نمیدونم بدم به شرکت امضا کنه یا شخص

و یه سئوال همه شرکتهای ساختمانی حقوقی هستند؟؟؟یعنی من الان میتونم از طریق شرکتی که مشغول هستم سابقه رد بشه؟؟؟

این داستان سلیقه ایه.باید از نظام شهرتون بپرسی.واسه نظارت بیمه نمیخواد.ولی اجرا یک سال بیمه مرتبط میخواد،البته کپی اساس نامه شرکتم میخوان که ببینن زمینه فعالیتش ابنیه بوده یانه.

tala banu

عضو جدید
سلام به همه
وقت بخیر
من کارشناسی ناپیوسته معماری گرفتم.مدرکم مهندسی تکنولوژی معماری هست.میتونم تو آزمون نظام شرکت کنم؟
بخاطر بعضی شایعات میپرسم
و اینکه این یعنی چی؟
اگه شما کارشناسی ناپیوسته باشید میتونید برای نظارت و اجرا از سابقه سنوات استفاده کنید

ممون

آخرین ویرایش:

وسعت

عضو جدید
این داستان سلیقه ایه.باید از نظام شهرتون بپرسی.واسه نظارت بیمه نمیخواد.ولی اجرا یک سال بیمه مرتبط میخواد،البته کپی اساس نامه شرکتم میخوان که ببینن زمینه فعالیتش ابنیه بوده یانه.

عجببببببببببببببببب

hotcloob

عضو جدید
سلام به همه
وقت بخیر
من کارشناسی ناپیوسته معماری گرفتم.مدرکم مهندسی تکنولوژی معماری هست.میتونم تو آزمون نظام شرکت کنم؟
بخاطر بعضی شایعات میپرسم
و اینکه این یعنی چی؟
اگه شما کارشناسی ناپیوسته باشید میتونید برای نظارت و اجرا از سابقه سنوات استفاده کنید

ممون
نظارت و اجرا میتونید اما طراحی فکر کنم نتونید

پرندیس

کاربر بیش فعال
بچه ها سلام میشه یکی بگه کارت ورود به جلسه چرا نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟5
5 شنبهامتحانه مروز یک شنبه هست چکار دارن میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها سلام میشه یکی بگه کارت ورود به جلسه چرا نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟5
5 شنبهامتحانه مروز یک شنبه هست چکار دارن میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میاد چرا عجله دارین،
سه شنبه بیاد ،بیاد مشکلی نیس،
انقدر ازاینا حرکت دیدیم که اینش دیگه مهم نیس

وسعت

عضو جدید
کارتها اومده مشتاقان عزیزززززززززززززززززززززز

اقا پرینت سیاه سفید بگیریم یا باید رنگی باشه؟

mm.ai

عضو جدید
کارتها اومده مشتاقان عزیزززززززززززززززززززززز

اقا پرینت سیاه سفید بگیریم یا باید رنگی باشه؟
عزیزم چه خبره - چی هست مگه - سیاه و سفید بگیر -اون زیاد اهمیت نداره -در حین امتحان ازت می گیرنش :)

mm.ai

عضو جدید
رفقا و دوستان عزیزم - کارت ورود به جلسه آزمون اومده - گمراه نشید فقط - تا الان که توی سایت مقررات ملی ننوشتن فقط - ولی شما به همون قسمت دریافت کارت برید همونجا که ثبت نام کردید با ارائه مشخصاتتون کارت آبان 93 رو دریافت کنید . به امید موفقیت هممون ;)

بالا