گفتگو و آشنایی با دیگر اعضا تالار تاریخ و باستانشناسی

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فردوسی درباره حمله اعراب این شعر رو سروده بوده

تبه گردد این رنجهای دراز
نشیبی دراز است پیش فراز

و واقعا امروز هم ما در نشیبیم
باشد که عمر ما قد بده شاهد فراز باشیم دوباره

وقتی منتظری ک عمرت قد بده نشیب دیگه ای ببینی همینه دیگه
همه ی جوونای ما دنبال رویان زمان کوروش همه کار می کردن باید کار کنی کارررررررر ن بیکار
ما می تونیم همین الانم قدرتمند ترین کشور دنیا بشیم
اما همه بیرون رینگیم میگیم لنگش کن
خدا ظهورشو نزدیک کنه الهی آمین

فریاد خاموش

عضو جدید
با سلام
به به چه تاپیکی این تاپیک.....!!!!!!!!!!
خوبه باز سال ماهی چن تا مهندس میان اینجا سرمیزنن وگرنه.....
دوستان تاریخی یکم فعال تر باشین خواهشا چ معنی داره مهندسا بیان اینجا اظهار فضل کنن؟؟!!!!
جدا کاش تاپیک فعالتری بود چون من خودم کلی سوال داشتم از دوستان ولی ظاهرا کسی اینجاها نمیاد ک جواب بده.......:(

masuod82k

عضو جدید
سلام.دوستان به نظر شما اریاییها از کجا امدند و کی بودند....???کتابای تاریخی مجمل نوشته اقوامی که از شمال عرب ایران وارد شدند...که جای سوال و ابهام زیادی داره....نظر شما چیه?????

hoss45

عضو جدید
تاریخ قاجاریه

تاریخ قاجاریه

با سلام نظرتان در مورد آقا محمد خان قاجار چیه؟

hoss45

عضو جدید
سلام بله تاریخ چراغی است برای آیندگان اما چرا از تاریخ درست درس نمی گیریم ؟

hbigdeli

عضو جدید
سلام بله تاریخ چراغی است برای آیندگان اما چرا از تاریخ درست درس نمی گیریم ؟

واقعا چرا ما انسانها از تاریخ عبرت نمی گیریم!!!!؟؟؟؟؟!!!! چقدر در قران خدا فرموده از اخبار گذشتگان عبرت بگیرید ولی ما انسانها بازم عبرت نمیگیرم و گاها همون اشتباهات اونارو تکرار می کنیم...

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
با سلام.تالار کشاورزی تقدیم می کند؛

[مسابقه عکاسی] بیست و دومین دوره از مسابقات عکاسی ••• برف،باران، مه و ابر

منتظر حضور شما در این دوره از مسابقه هستیم.

mehas

عضو جدید
سلام:
تا آنجا كه خوانده ام و كمي فهميده ام. اين سوال شما جدي نيست. بيشتر معني گلايه ميده. انگار ديگران بايد تغيير كنند تا اوضاع من بهتر بشه.
انسان با اين ديدگاه كه خود در او رشد نكرده و هميشه منافعش را در منافع جمع نميبينه. همين آش و همين كاسه است.
به خاطر دلبستگي به خودش. حاضره قرنها در اين خطا باشه اما تغيير نكنه. ممكن است كسي در تفكر به محدوده شهرش و گاهي كشورش يا قاره اش بزرگ شده باشه . اما هنوز نگران خودش است نه بيشتر. سلامت باشيد

samira.2014

عضو جدید
سلام امروز آخرین مهلت برای ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاههای اجراییه که خرداد ماه آزمون میگیرند. من پی دی اف رو گذاشتم .اگه شرایطش رو دارید حتما ثبت نام کنید.
به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.ثبت نام در سایت sanjesh.org انجام میشه. موفق باشید.

مشاهده پیوست 236973

از مدیر محترم به خاطر اینکه مطلبم مربوط به این پست نمیشه ، عذرخواهی میکنم،نمیدونستم باید کجا قرار بدم.

دوستان تا روز پنجشنبه 20 فروردین تمدید شد. اصلاحیه هم در این آدرسه :
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=11&id=2010

آخرین ویرایش: