گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار پزشکی

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

به درخواست آوای عزیز

پاینده باشین و پر از احساس

:gol:

آخرین ویرایش:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
:d
عاوا هستم:d
اواخر ترم ۶ پزشکی:d

غزاله ترم 4پزشکی:)

جدنی پزشکی میخونید؟؟....ایولا....دمتون گرممم;)
من تلاشم درحد پزشکی بود اما متاسفانه تو شهر خودم(تهران)فقط تونستم پرستاری قبول بشم!!!!!

ترم 4ام هستم.

شما چ دانشگاهی درس میخونید و چ شهری؟؟(البته اگه فضولی نیست!!!!)(نخواستیدم جواب ندید
:cool:)

آخرین ویرایش:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
جدنی پزشکی میخونید؟؟....ایولا....دمتون گرممم;)
من تلاشم درحد پزشکی بود اما متاسفانه تو شهر خودم(تهران)فقط تونستم پرستاری قبول بشم!!!!!

ترم 4ام هستم.

شما چ دانشگاهی درس میخونید و چ شهری؟؟(البته اگه فضولی نیست!!!!)(نخواستیدم جواب ندید
:cool:)
نه غیر جدنی

من شهر خودمون : کرمان
دانشگاه علوم پزشکی کرمان

پ.ن: آخجون من اینجا سال بالایی ام

nafas z

عضو جدید
تا 12 مرداد روزا خیلی تلخه... من تلاشمو کردم ولی خب یه دوره ای هم بخاطر استرس مریض شدم حالا هرچی خدا بخواد... میشه یخورده از شرایط پزشکی خوندن بم بگید؟ راضی هستین؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تا 12 مرداد روزا خیلی تلخه... من تلاشمو کردم ولی خب یه دوره ای هم بخاطر استرس مریض شدم حالا هرچی خدا بخواد... میشه یخورده از شرایط پزشکی خوندن بم بگید؟ راضی هستین؟
آره منم تا رتبه بیاد تو کما بودم اصلن:d

از پزشکی بگید...
چی بگم؟:d
والا چند ترم اولش خیلی سخت گذشت ولی الان دیگه راضیم:d

خودت فکر میکنی رتبه ت چند بشه؟
منطقه چندی؟

nafas z

عضو جدید
ببخشید دیر جوابیدم با گوشی میام یه کوچولو مشکل ایجاد شد.... منطقه 2... نمیدونم واقعا از ترس تصحیح نکردم ضمن اینکه امسال زیست خیلی سخ بود... تو برزخم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ببخشید دیر جوابیدم با گوشی میام یه کوچولو مشکل ایجاد شد.... منطقه 2... نمیدونم واقعا از ترس تصحیح نکردم ضمن اینکه امسال زیست خیلی سخ بود... تو برزخم
خواهش میکنم
سختی و آسونی اصلاً مهم نیست .. کنکور یه رقابته .. اگه سخت باشه برای همه سخته
سالِ کنکور ما فیزیک افتضاح سخت بود :| به سوالای فیزیک که رسیدم اشک تو چشام جمع شد :|
ایشالا قبولی

nafas z

عضو جدید
همه کنکور تجربی به زیستشه... وقتی ببینی خیلی سخته دیوانه میشی... شما چه سالی امتحان دادین؟؟ به خودم قبولوندم امسال نشد یه سال دیگه.... بنظرت پزشکی ارزششو داره یه سال بشینم؟؟ چون دارو رو حتما قبول میشم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
همه کنکور تجربی به زیستشه... وقتی ببینی خیلی سخته دیوانه میشی... شما چه سالی امتحان دادین؟؟ به خودم قبولوندم امسال نشد یه سال دیگه.... بنظرت پزشکی ارزششو داره یه سال بشینم؟؟ چون دارو رو حتما قبول میشم
نه کی گفته همه ی کنکور تجربی زیسته؟ اتفاقاً بقیه درس ها تعیین کننده ی رتبه های خوب هستن یعنی ریاضی و فیزیک که هیچکس تو تجربی بهشون اهمیت نمیده
من سال ۸۹
هوم... نمیدونم بستگی به علاقه ت داره
دیدم کسایی که پزشکی رو میرسوندن ولی اول دارو رو انتخاب کردن (که البته بیشترشون بعداً پشیمون شدن..!)

nafas z

عضو جدید
شما رتبتون چن شد؟؟ ولی به نظر من زیست وشیمی پزشکی رو مشخص میکنن و ریاضی و فیزیک رو دانشگاهرو...عمومی هام جز ادبیات که کلا ضعیف بودم بقیه رو خوب زدم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شما رتبتون چن شد؟؟ ولی به نظر من زیست وشیمی پزشکی رو مشخص میکنن و ریاضی و فیزیک رو دانشگاهرو...عمومی هام جز ادبیات که کلا ضعیف بودم بقیه رو خوب زدم
۱۰۸۷ منطقه ۲
اینم حرفیه:d
اوهوم

nafas z

عضو جدید
امروز 1 مرداده.....
خوشبحالت گذروندی این روزا رو...
سخته خیلی...
به شمال یسری بزنید پذیرای شما هستیم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
امروز 1 مرداده.....
خوشبحالت گذروندی این روزا رو...
سخته خیلی...
به شمال یسری بزنید پذیرای شما هستیم
عزیزم روزای سخت تر از اینم هست
ورود به پزشکی کار خیلی سختیه ، و از اون سخت تر موندن تو پزشکی !

این روزا هم میگذره

ممنون:d:gol:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یخورده از درصدات برام میگی...
بیشتر از یه خورده میگم:d

ادبیات : ۷۵
عربی: یادم نیس فکر کنم حدود ۵۰
دین و زندگی: ۷۳
زبان: ۸۱
زمین: منفی
ریاضی: ۴۹
زیست: ۸۱
فیزیک: ۵۴
شیمی: ۶۵

چون رشته م ریاضی بود خیلی ضرر کردم تو رتبه .. اون ۲۰٪ تاثیر معدل سال سوم برای من اعمال نشد و به خاطر همین رتبه م از اونی که باید میشد پایین تر شد

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر از یه خورده میگم:d
ادبیات : ۷۵
عربی: یادم نیس فکر کنم حدود ۵۰
دین و زندگی: ۷۳
زبان: ۸۱
زمین: منفی
ریاضی: ۴۹
زیست: ۸۱
فیزیک: ۵۴
شیمی: ۶۵
چون رشته م ریاضی بود خیلی ضرر کردم تو رتبه .. اون ۲۰٪ تاثیر معدل سال سوم برای من اعمال نشد و به خاطر همین رتبه م از اونی که باید میشد پایین تر شد
اگه می‌دونستم درصدات اینه اصلاً باهات صوبت نمی‌کردم افاده

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوفتکنکور شما آسون بود به من چهبرو درصد بقیه ی هم ورودی های منو ببین بعد حرف بزن:d

نه انصافاً من که 87 کنکور دادم هم تجربی سخت بود هم ریاضی. تازه، دفترچه‌ی تخصصی رو که دادند دیدیم اندازه‌ش رو اونقده کوچیک کردند که اصلاً جای محاسبات نداشت، باعث شد استرسم فوران کنه. هی فکر می‌کردم دستشویی دارم هی می‌رفتم میدیدم خبری نیست :redface: اعصابم خورد شده بود می‌خواستم پاشم برم :confused:
ادبیات، عربی، دینی، زبان، ریاضی، فیزیک، شیمی به ترتیب:
95، 95، 68، 89، 80، 75، 65 (شیب نزولی اختصاصی‌ها به دلیل شیب صعودی استرس "خود دستشویی پنداری" هست :D)

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه انصافاً من که 87 کنکور دادم هم تجربی سخت بود هم ریاضی. تازه، دفترچه‌ی تخصصی رو که دادند دیدیم اندازه‌ش رو اونقده کوچیک کردند که اصلاً جای محاسبات نداشت، باعث شد استرسم فوران کنه. هی فکر می‌کردم دستشویی دارم هی می‌رفتم میدیدم خبری نیست :redface: اعصابم خورد شده بود می‌خواستم پاشم برم :confused:
ادبیات، عربی، دینی، زبان، ریاضی، فیزیک، شیمی به ترتیب:
95، 95، 68، 89، 80، 75، 65 (شیب نزولی اختصاصی‌ها به دلیل شیب صعودی استرس "خود دستشویی پنداری" هست :D)
عاقا اصلاً صحبتی نیست
من به تو ایمان دارم:d

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا:d

_______
نیگاش کن بدون دعوت بلند شده اومده پاتوق دکترا .. دو قورت و نیمش هم باقیه:d

دمت گرم
خوب تو هم بدون دعوت بیا اون تاپیک گرد و خاک گرفته‌ی کامپیوتری‌ها

تازه دکترا یه مفهوم عام هست و توو همه‌ی رشته‌ها هست؛ از کجا معلوم من دکترا نمی‌خونم؟