گفتگو با ستاره بامزه سریال دودکش

SCSI

عضو جدید
روزنامه تماشا:در سریال «دودکش» بازیگر خردسالی بازی می کندکه اتفاقا برای بازی در فیلم «دهلیز» که این روزها روی پرده سینماست، در بخش «نگاه نو» جشنواره فجر نامزد سیمرغ بلورین دستاوردهای فنی و هنری شد.

محمد شیرخانلو بازیگر هفت ساله ای که پر از آرزو و امید است، چند فیلم سینمایی کار کرده، دو سریال بازی کرده و در دو نمایش «دزد آب» کار مرتضی آقا حسینی و «ساقی» با کارگردانی امیر دژاکام روی صحنه رفته است. خبر آنلاین با این ستاره کوچک گفتگویی کرده است که قسمت هایی از آن را با هم مرور می کنیم:از اینکه در این سن بازیگری حرفه ای شده ای، چه حسی داری؟

- حرفه ای؟ حرفه ای یعنی چی؟

وقتی کسی کار تمام وقتش بازیگری باشد، به او حرفه ای می گویند. تمام یک سال گذشته مشغول کار در سریال ها و فیلم ها بوده ای و آنطور که مادرت می گوید برای هشت ماه آینده هم وقتت پر است. این ستاره شدن و مورد توجه قرار گرفتن چه مزه ای داره؟

- خوبه. نشون می ده تو کارم موفق هستم که به من توجه می کنن.

این توجه یعنی شهرت. مشهور شدن و اینکه همه تو را می شناسند، خوبه یا بد؟


- خیلی خوبه. چند روز پیش رفته بودیم تنگه واشی که تو اون آب سرد یکی یکی بغلم می کردندتا باهام عکس یادگاری بگیرن. در یک دقیقه مردم می آمدن باهام عکس می گرفتن. می گفتن «دودکش» را هر شب نگاه می کنن.وقتی به یک بازیگر کارهای زیادی پیشنهاد می شود، مجبور است دست به انتخاب بزند و از میان آنها تنها در بعضی ها بازی کند. تو چطور پیشنهاد بازی در یک سریال یا فیلم را قبول می کنی؟

- بستگی داره.

به چی؟


- به دیالوگ هاش و اینکه نقش پر رنگ باشه.برنامه چند ماه آینده ات چیه؟

- (با کمک مادرش) بازی در یک فیلم سینمایی با کارگردانی آقای علیرضا نادری را شروع کرده ام که داریم فیلمنامه را دورخوانی می کنیم. آخر شهریور هم آقای سعید سهیلی خواسته است در فیلمش بازی کنم.

حرف از درس و تحصیل شد و برای همین می خواهم ازت بپرسم برای وقتی بزرگ بشی، چه برنامه ای داری، آیا می خواهی بازیگر شوی؟


- نه نمی خوام بازیگر بشم.پس چی؟

- اگر بخوام کار هنری کنم، کارگردان میشم. میرم دانشگاه درس می خونم.

با سریال های تلویزیونی بیشتر محبوب و مشهور میشی.


- می دونم اما اگر بخوام مثل آقای (هومن) برق نورد و (بهنام) تشکر بازیگر خوبی بشم، باید تئاتر کار کنم.
www.bartarinha.ir
 

Similar threads

بالا