گفتگو با دیگر اعضا تالار شهرسازی

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان عزیز شهرساز و دیگر دوستان فعال در این تالار

در این تاپیک میتوانید با مطرح کردن مسائل کلی و عمومی مربوط به تالار و یا موضوعات و اتفاقات کلی مربوط به رشته شهرسازی و مسائلی از این قبیل با دیگر اعضا تالار گفتگو کنید

با سپاس
صدیق

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوباره به دوستان عزیزم
بچه ها از امروز چند بخش به همراه چند زیرمجموعه به تالار شهرسازی اضافه شده که نیاز به تلاش دو چندان هست که نیاز فعالیت بیشتر به منظور فعالتر کردن این بخش ها داره و با فعالیت بیشتر در تالار به این بخش ها اضافه خواهد شد /.

به منظور اطلاع از تغییرات هر قسمت و اطلاع یافتن از ارسالهای جدید و همچنین دسترسی راحت تر به بخشهای مختلف تالار میتوانید در صفحه اصلی و بخشهای مختلف تالار مشترک شوید و در کنترل پنل خود به این بخشها دسترسی پیدا کنید

به این صورت که ابتدا از منو بالای هر بخش قسمت ابزارهای تالار > اشتراک در این تالار را انتخاب کنید

و سپس در صفحه بعدی نوع اطلاع رسانی را انتخاب میکنید در صورت انتخاب اطلاع رسانی توسط ایمیل تغییرات این قسمت به ایمیل شما ارسال میگردد ( اگر به حالت بدون اطلاع رسانی توسط ایمیل را انتخاب کنید تنها در کنترل پنل خود اطلاع از تغییرات و موضوعات جدید پیدا خواهید کرد

پس از آنها تالارها و بخشهایی که مشترک میشوید به ترتیب در کنترل پنل شما نمایش داده خواهد شد

fatima0

عضو جدید
سلام دوستان ببخشید کسی میدونه از بچه های پیامنور امتحان هندسه مناظر و مرایا تستی یا تشریحی؟؟؟؟؟؟؟/
من شنیدم این تزم تستی شده...!!!!!!!!!!

kayvan90

عضو جدید
سلام دوسیهای من دیدید بالاخره نتیجه داد دیدید گفتم از حق خودتون دفاع کنید ای کسایی که هی میگفتید بیخیال شید هی میگفتید فایده نداره حالا فایده داشت یا نه بچه ها تبریک میگم تلاشمون بی نتیجه نموند واقعا خوشحالم..............
:cry:

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان ببخشید کسی میدونه از بچه های پیامنور امتحان هندسه مناظر و مرایا تستی یا تشریحی؟؟؟؟؟؟؟/

سلام انگاری هم تستی و هم تشریحیه.......:smile:

شکیبا ...

عضو جدید

سلام فاطیما جان ...

چطوری ...؟

کم پیدایی...!

بعید میدونم فقط تستی باشه

شکیبا ...

عضو جدید
سلام دوسیهای من دیدید بالاخره نتیجه داد دیدید گفتم از حق خودتون دفاع کنید ای کسایی که هی میگفتید بیخیال شید هی میگفتید فایده نداره حالا فایده داشت یا نه بچه ها تبریک میگم تلاشمون بی نتیجه نموند واقعا خوشحالم..............
:cry:

سلام مهندس
آره
حق با تو بود ....

fatyjo0on

عضو جدید
ترم چندین؟

ترم چندین؟

سلام دوستای عزیز

اگه لطف کنید و بگین ترم چند شهرسازی هستید :w26: و این که قصد ادامه تحصیل در کدوم گرایش مقطع ارشد رو دارین ؟ ممنونتون میشم...

امیدوارم این تایپیک زمینه ای باشه واسه آشنایی بیشتر و کمک به هم:w34:

آخرین ویرایش:

kayvan90

عضو جدید
.......................:surprised:
ترم 3 بيدم..........خوشبختم.............خيلي خوشبختم...............اينقدر خوشبختم نميدونم چكار كنم..............حالا كي با من ميخواد آشنا بشه...؟؟؟........:cool:

fatyjo0on

عضو جدید
سلام.من ترم سه ام و میخام ایشالا اگه بشه ارشدمو طراحی شهری بخونم
سلام دوسی... خوشحالیدیم از آشناییتون ..امیدوارم موفق باشید:smile:

درود
من ترم 2 ام میرم 3.
به احتمال 70% گرایشم تو ارشد طراحی شهری
;) از آشنایی با شما خرسندناکیم

.......................:surprised:
ترم 3 بيدم..........خوشبختم.............خيلي خوشبختم...............اينقدر خوشبختم نميدونم چكار كنم..............حالا كي با من ميخواد آشنا بشه...؟؟؟........:cool:

;) ما هم خوشبخت بیدیم از آشنایی با شما....

دوستان هدف این تایپیک آشنایی با هم و کمک کردن به هم واسه پروژه ها و خوندن واسه کنکور:)

آخرین ویرایش:

kayvan90

عضو جدید
چرا چند روز يه بار ميايد.؟............يكي نيس بگه نه خودت خيلي زود به زود مياي............ولش كن هروقت راحتين بيايد.........اما بيايد ديگه اي بابا هر وقت ميايم هيشكي نيس اينم شد تاپيك آخه..................خوب كي اطلاعات ميخواد بگه كمك ميكنيم.......البته كه رايگان و بازم البته كه جلسه اولش بعدش با هم طي ميكنيم........چيو طي ميكنيم اصا چرا طي كنيم گز نكنيم .............ولش كن بازم.........بگيد من هستم توپ

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااام دوستای گل وبلبل شهرسازی.....:D
منم ترم دو رو تمومیدم:cool: دارم میرم ترم سه:w14:
در مورد گرایش ارشد هم.... :w05:.... هنوز تصمیم قطعی نگرفتم آخه وقت نکردم تحقیق کنم!!!:w10:
جالبه بدونید من بدون هیچ علاقه ای وارد رشته شهرسازی شدم اما الان عاشق رشته ام هستم و واقعا عالی و فوق العاده است.:w18:

fatyjo0on

عضو جدید
دوستان اگه پایه باشین با هم یه برنامه بریزیم واسه کنکور.....اونایی هم که کنکوری نیستن کم کم با ما شروع می کنن تا واسه سال های آینده کنکور رو بترکونن....دوستان به گرایش هم فکر نکنید با درسایی شروع می کنیم که مشترکن:)

اسکیس

اسکیس

سلام به دوستان
حمیدرضا
اسکیس یکه یک.عاشقشم
ترم 3مهندسی شهرسازی اصفهان
دوستانی که برای ارشد می خوان طراحی شهری بخونن هر سوالی در مورد اسکیس و امتحانش دارن درخدمتیم.
موفق باشید.

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام به دوستان
حمیدرضا
اسکیس یکه یک.عاشقشم
ترم 3مهندسی شهرسازی اصفهان
دوستانی که برای ارشد می خوان طراحی شهری بخونن هر سوالی در مورد اسکیس و امتحانش دارن درخدمتیم.
موفق باشید.

سلام بسیار خوش آمدید
شما ترم 3 ارشد هستید یا کارشناسی؟