[ گفتگوی نقشه برداران باشگاه ]►

lll366

عضو جدید
جواب بدین لطفا.من رفتم به یه دفتر برای کار گفتن خودتون با دوربین بیاین ماهی 1200000 بهت میدیم.به نظر شما خوبه؟ من مدرکم کاردانی هست و 1 سال سابقه کار دارم.ممنون میشم کمکم کنین
بستگی داره کارت چه جوری کجا و مسئولیتشم چقدر باشه؟ اگه دم در خونتونه خوب یه قیمت وسط بیابون یه قیمت دیگه. 1.200 برا نقشه برداری با توتال خودت برای کارای بیرون از شهر کمه! خیلی کم.

Alexiss

عضو جدید
جواب بدین لطفا.من رفتم به یه دفتر برای کار گفتن خودتون با دوربین بیاین ماهی 1200000 بهت میدیم.به نظر شما خوبه؟ من مدرکم کاردانی هست و 1 سال سابقه کار دارم.ممنون میشم کمکم کنین
فقط ماهی 850 تا 900 باید اجاره دوربین بدی!
پس در واقع باید مجانی براشون کار کنی!

برا کاردانی بدون دوربین، کمتر از 800 تومن در ماه ارزش نداره

lll366

عضو جدید
سلام دوستان. کسی از آیین نامه های رشته نقشه برداری در نظام مهندسی خبری داره؟ اینکه نقشه برداران چه کارهایی رو میتونن انجام بدن و برای چه کارهایی نقشه بردار لازمه و کس دیگه ای نمیتونه انجامش بده.

SamHashemi

متخصص نقشه برداری
سلام دوستان. کسی از آیین نامه های رشته نقشه برداری در نظام مهندسی خبری داره؟ اینکه نقشه برداران چه کارهایی رو میتونن انجام بدن و برای چه کارهایی نقشه بردار لازمه و کس دیگه ای نمیتونه انجامش بده.

کلیات رو که از این لینک میتونی ببینی :
http://www.imo.org.ir/portal/Home/S...3b27a&ID=44e0a80a-32b2-4dbe-9cbe-ff863359faf0
این هم توضیحات تخصصی تر :
http://www.angelfire.com/ultra/kiamehr/NEZAM.pdf

جزییات رو پس از قبولی در ازمون یک دوره برگزار میکنن که اونجا بهش پرداخته میشه

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به مهندسان نقشه بردار.
چند روز تو سایت دانشگاه های مختلف گشتم پیدا نکردم.
شما نمی دونید تو گیلان، کدوم موسسه غیرانتفاعی کارشناسی پیوسته نقشه برداری داره؟

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
این سوراخ روی وسط دسته دوربین های توتال برای چیه؟

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
وای چقدر فروختن دوربینی که مدتها آرزوی خریدشو داشتی. کلی باهاش تو این گود مودها کار کردی، تو خسته شدی ولی اون همیشه خستگی ناپذیر بوده و باطریش مثه مرد همیشه جواب داده و نامردی نکرده. تو سرمای زمستون کنارت بوده تو گرمای تابستون پیشت بوده سخته.... خیلی سخته.

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
عاقا منم هستم واس پایان نامه به من منبع یا موضوع بدید..:D

payman_shabestan

عضو جدید
وای چقدر فروختن دوربینی که مدتها آرزوی خریدشو داشتی. کلی باهاش تو این گود مودها کار کردی، تو خسته شدی ولی اون همیشه خستگی ناپذیر بوده و باطریش مثه مرد همیشه جواب داده و نامردی نکرده. تو سرمای زمستون کنارت بوده تو گرمای تابستون پیشت بوده سخته.... خیلی سخته.

بیار بده به من استفاده کنم دعاتم میکنم:D

virgo3106

عضو جدید
سلام من تازه عضو سایت شدم خیلی وارد نیستم سوالمو کجا بپرسم میشه راهنماییم کنید؟؟؟
واسه نقشه برداری یه سمینار میخام با موضوع کاربرد RSدر زمین شناسی... میتونید کمکم کنید؟!؟!:)

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام .......

مهندس احسان مثل اینکه تاپیک شما خیلی گل کرده ............ آخه این انجمن ............. هم خیلی زیبا مطالب شما رو کپی کرده ..........و اصلا هم .......به روی خودش نیورده که منبعش تالار نقشه برداری باشگاه مهندسان ایران هستش..................
لینک انجمن.......

Javdan226

عضو جدید
با سلام
بنده دانشجوی کارشناسی نقشه برداری هستم (دانشگاه سراسری معتبر)
آذربایجان شرقی جایی هس بهم پیشنهاد بدین اونجا کار کنم؟؟؟دوربین ندارم.اما کار بلدم و به توتال مسلطم.انتظار حقوق زیاد ندارم فقط میخام کار کنم (حداقل به عنوان کمک نقشه بردار).ممنون میشم کمک کنین

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
با سلام
آذربایجان شرقی جایی هس بهم پیشنهاد بدین اونجا کار کنم؟؟؟دوربین ندارم.اما کار بلدم و به توتال مسلطم.انتظار حقوق زیاد ندارم فقط میخام کار کنم (حداقل به عنوان کمک نقشه بردار).ممنون میشم کمک کنین
حیف که یکم دوری!

s.gholami

عضو جدید
با سلام

ارتباط پیدا کردن زیاد سخت نیست. اگر کسی رو نمی شناسید می تونید برید سراغ شرکت های نقشه برداری اونجا. یا این که برید سازمان نظام مهندسی، لیست نقشه بردارا رو بگیرید بعد باهاشون تماس بگیرید و ..... بقیه مسائل

ut.parisa

عضو جدید
سلام من تازه عضو سایت شدم خیلی وارد نیستم سوالمو کجا بپرسم میشه راهنماییم کنید؟؟؟
واسه نقشه برداری یه سمینار میخام با موضوع کاربرد RSدر زمین شناسی... میتونید کمکم کنید؟!؟!:)
بیا دانشکده نقشه دانشگاه تهران پیش دکتر عزیزی بهت کمک میکنه زمینه فعالیتش همینه.دکتر بحرودی هم

siahkamar

عضو جدید
درود
دوستان نقشه بردار برای امتحان ارشد میخام راهنمایی کنین
از منابع تا پیشنهاد
سپاس

sadegh7906

عضو جدید
سلام.من میخاستم برای کنکور ارشد،نقشه برداری بخونم،گرایش gis. درآمد داره؟یه حقوق عالی؟؟

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
سلام
من ترم 3نقشه ام به نظرتون از ترم چن برم سرکار؟
بچه هایی که پیشه ما میان از ترم اولشون کار رو شروع میکنن. کار میدانی نقشه برداری بیشترش تجربس معلومات زیادی نمی خواد.

skyplex

کاربر فعال
دستمزد روزانه یک جالونگیر چقدره؟

مثلا یک کاری انجام شده با صد تا نقطه.

بالا