گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
تاپیک کنکور آزمایشی قفل بود اینجا گذاشتم

آره کنترل سخت بود . درست هم سرفصلهارو معلوم نکرده بودن :|

عرفان جان دستت درد نکنه جواباشم میتونی بذاری؟

Sent from my ME371MG using Tapatalk HD

pouyan87

عضو جدید
این همه کنترل خونده بودم 22% نا امید شدم اصلا!!!
من شب امتحان گفتم ریاضی نزنم نا امید میشم چون خیلی ریاضی خونده بودم و خیلی خوب بلد بودم
اما کلا یه دونه تست ریاضی زدم نمیدونم چون اول مدار زدم هنگ کرده بودم یا سخت بود
ولی خیلی آزمونه بدی بود واسه من

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شب امتحان گفتم ریاضی نزنم نا امید میشم چون خیلی ریاضی خونده بودم و خیلی خوب بلد بودم
اما کلا یه دونه تست ریاضی زدم نمیدونم چون اول مدار زدم هنگ کرده بودم یا سخت بود
ولی خیلی آزمونه بدی بود واسه من

ریاضیش سخت بود :|

Joe_Bel

کاربر ممتاز
توصیه میشه بدون خوندن کتاب اینا رو بخونیم بعد مستقیم بریم تست بزنیم ؟
کلا چقدر توصیه میشه خوندن اینا ؟
خب دوست من از اسمش مشخصه ، خلاصه هاست می تونید هر وقت دوست داشتین بخونید
آخر هفته - قبل کنکور آزمایشی - دو ماه آخر - بعد اتمام هر فصل و ....

876543900

اخراجی موقت
انتشارات راهیان ارشد هستش
والا داداش کتابه - کتابهای کنکوری همشون تابعیت ایرانی دارند
یه کتاب دیگه هم داره بنام تست های تالیفی پوران پژوهش جلد نارنجی

ممنون از راهنماییت در مورد تعداد چاپ و تیراژ کتاب هم چیزی میدونی؟ چون من شنیدم کتابه مومن زاده خیلی استقبال نشده و چاپه پایینی داره و چون موسسه آموزشی معتبری هم تدریس نمیکنه نمیشه بهش اطمینان کرد .

hosseig69

عضو جدید
منبع

منبع

سلام دوستان میدونم سوالم تکراریه وخیلیا پاسخ دادن ولی تاپیک زیاده پیداکردنش سخت لطفا منبع خوب برای مداروالکترونیک روبهم بگید 1کتابی باشه واقعا خوب باشه چون من ضعیفم تواین دوتا

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان میدونم سوالم تکراریه وخیلیا پاسخ دادن ولی تاپیک زیاده پیداکردنش سخت لطفا منبع خوب برای مداروالکترونیک روبهم بگید 1کتابی باشه واقعا خوب باشه چون من ضعیفم تواین دوتا

من اینارو خوندم خوبن :

1 : مدار کاروزرگر
2 : الکترونیک اسلام پناه

llvll.asoud

کاربر ممتاز
پاسخ نامه آزمون 25% اول سنجش به پست مربوطه اضافه شد

عرفان جان کار نمیکنه هیچ کدوم از لینکا!
کارنامه ها اومدن؟کیا کارنامشونو دست راستشون گرفتن کیا چپ :دی
تعداد شرکت کننده امتحان اول چقدر بود؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
پاسخ نامه آزمون 25% اول سنجش به پست مربوطه اضافه شد

خیلی برام جالبه از سوالای سیگنال سنجش ۶تاش عینن از روی کتاب تست کهن اورده شده! اینا مثلا سوال طرح میکنن؟!

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییت در مورد تعداد چاپ و تیراژ کتاب هم چیزی میدونی؟ چون من شنیدم کتابه مومن زاده خیلی استقبال نشده و چاپه پایینی داره و چون موسسه آموزشی معتبری هم تدریس نمیکنه نمیشه بهش اطمینان کرد .
سلام
خب می تونید کتاب آقای تقدسی یا آقای کهن رو بخونید
در مورد دانستن بیشتر کتاب مومن زاده با این دو لینک مراجعه کنید
مومن زاده 1
مومن رداه 2
تقدسی
کهن1
کهن 2

بابک منافی

اخراجی موقت

دوستمون کتابه زرگر رو معرفی کردن ولی کتابه زرگر متاسفانه غلط زیاد داره من مدار مدرسان رو بهت پیشنهاد میدم همه چیز رو از پایه توضیح داده و ساده و روون نوشته شده تازه صفحاتشم رنگیه :smile:

الکترونیک هم اگه پایت ضعیفه کتابه تقی شفیعی رو بخون تا پایت قوی بشه. موفق باشی

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من منظورم این بود که ایا ایشون طرح میکنن یا دانشحو اگه دانشجو باشه که خیلی ظلم بزرگیه در حق دانشجوها اونطوری باشه منم فردا یه نفری موسسه میزنم سوالای ازمونامم باز میکنم از کتاب های مختلف مینویسم خب

اقای کهن ریاضی طرح نمیکنن تا اونجاییکه میدونم مدارو الکترونیکو سیگناله تخصصشون
بنده هم نگفتم که ریاضی رو ایشون طرح کرده
ولی هر کس که طرح کرده سوالهای ریاضی رو خیلی قشنگ طرح کرده
تا اونجایی که من خوندم فقط فصل فرکانس طبیعی اشکال داشت که اونم ظاهرا تو چاپ های جدید رفع شده
البته خود زرگر میگفت درسته اشکال علمی بوده اما طراحای سوالم همین اشتباهو سالهای گذشته داشتن من مطابق اونا جواب دادم
الانم که تصحیح شده

احسنت
درسته به خاطر همینه که ایشون صورت سوالهای سالهای قبلی رو تو ویرایش جدید کتابشون تصحیح کردن
واقعا عالی گفتین

hosseig69

عضو جدید
دوستمون کتابه زرگر رو معرفی کردن ولی کتابه زرگر متاسفانه غلط زیاد داره من مدار مدرسان رو بهت پیشنهاد میدم همه چیز رو از پایه توضیح داده و ساده و روون نوشته شده تازه صفحاتشم رنگیه :smile:

الکترونیک هم اگه پایت ضعیفه کتابه تقی شفیعی رو بخون تا پایت قوی بشه. موفق باشی

ممنون بابک جان حالا 1سوال اینکه کتاب آقای شفیعی روان وکاملتره یاکتاب اقای اسلام پناه

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ممنون بابک جان حالا 1سوال اینکه کتاب آقای شفیعی روان وکاملتره یاکتاب اقای اسلام پناه
اسلام پناه یک ور کل کتابها هم یک ور
چرا؟
چون اون کتاب تحلیل حل مسایلش یه چیره دیگه هست

بابک منافی

اخراجی موقت

در مورد کتابه اسلام پناه چیزی نمیدونم نظری هم نمیدم ولی کتابه تقی شفیعی خیلی روون و کامله و شناخته شده تره باز تصمیم با خودته.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

در مورد کتابه اسلام پناه چیزی نمیدونم نظری هم نمیدم ولی کتابه تقی شفیعی خیلی روون و کامله و شناخته شده تره باز تصمیم با خودته.
کتاب تقی شفیعی فقط به درد دانشجوها وکسایی که تازه میخوان تو الکترونیک را بیفتن خوبه
به درد کنکور نمیخوره

rezaei.sp

عضو جدید
شمام هر کتابی که دوست داری بخون .
مدرسان و کارو مکمل همدیگر هستند. اگه کسی میخاد خوب مدار رو بزنه باید هر دو کتاب رو مرور کنه . من یه اشکال اساسی داشتم که اول فکر میکردم کارو غلط چاپی داره . ولی بعدا فهمیدم که من اشتباه میکردم و حالا موفقیت خودمو مدیون کارو هستم .
هر دوشون خیلی خوبن ولی هیچکدوم کامل کامل نیست و یه داوطلب بی نیاز از هیچکدوم نیست.
سپاس

Esa pur

عضو جدید
سلام ,خسته نباشید به همه بچه های درسخون!یه سوال داشتم.نظرتون درباره کلاس الکترونیک مهندس کهن چیه? لطفا کسایی که تجربه این کلاس رو دارن نظرشونو بگن.چقدر در تست زنی تاثیر داره رفتن به این کلاس?درباره آزمونای آزمایشی هم کدوم بهترن ,از بین سنجش,پارسه,مدرسان,ماهان و....? لطفا راهنمایی کنید

ramin soltanpour

اخراجی موقت
کتاب تقی شفیعی فقط به درد دانشجوها وکسایی که تازه میخوان تو الکترونیک را بیفتن خوبه
به درد کنکور نمیخوره

اگه این طوره که میگی پس کتابه خوبیه مخصوصأ واسه کسی که پایشم ضعیف باشه فوق العادست. ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا