+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال
کسی میدونه هزینه ی دانشگاهای شبانه به چه صورت هست ؟

ضمنا من برای سال دیگه میخوام شرکت کنم . میخواستم ببینم که برای مدار و ریاضی مهندسی بالاخره چی خوبه ؟
من مدار و ریاضی مدرسان را از دوستان گرفتم . آیا خوبه ؟ یا اینکه چیزه دیگه ای بگیرم ؟

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
کتاب الکترونیک آقای باغستانی حل کردن

Joe_Bel

کاربر ممتاز
اینم هزینه شبانه اگه دوست داشتین کلشو بدونین دفترچه شماره 3 در سایت سنجش هستش
در ضمن امسال هر چی داری بخون سال دیگه شاید کتابهای بهتری بیاد 11.jpg

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ببخشید کدوم کتابو میگین
اگه سیگنال میگین واسه درس ترمی اوپنهایم اما واسه کنکوری خدا رو شکر کتاب خوب زیاد هستش
مثلا تقدسی ، مومن زاده ، آرمین صائب و رضا کهن ( فکر کنم هنوز نیومده )
اگه ریاضی میگین اون بر میگرده به ریاضیات خودتون
اگه وضعتون بسیار خوبه کریمی چون ذهنی حل کرده و جواب سوالات آخرو تشریحی نگفته
و اگر متوسطه ی معتقدی و مومن زاده (ندیدم ولی بچه ها میگن عالی البته با توجه به سیگنالشون دیدم باید کتاب بسیار خوبی باشه) بسیار کتاب های خوبی هستند

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
دوستان سعی کنن از بحث خارج نشن، اون دوستمون هم که در اولین پستش میخواست درگیری شروع کنه اگه تکرار کنه اخراج میشه.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن امسال هر چی داری بخون سال دیگه شاید کتابهای بهتری بیاد

ممنون از راهنماییتون

آخه من از الان شروع کردم به خوندن . و نمیتونم صبر کنم تا سال دیگه که کتابای جدید بیاد
بعد دلیل گرون شدن کتابا میگم . که اگه چیزی بهتر از اینا هست الان بگیرم .

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییتون

آخه من از الان شروع کردم به خوندن . و نمیتونم صبر کنم تا سال دیگه که کتابای جدید بیاد
بعد دلیل گرون شدن کتابا میگم . که اگه چیزی بهتر از اینا هست الان بگیرم .
بله کتاب مدار مدرسان خوبه اگه نمی خواهید ول خرجی کنید ریاضی شم بد نیست اما کتابهای بهتری هم هست که گفتم
ولی شما گفتین سال آینده شرکت میکنم
پس الان باید بیشتر زحمت بکشین و درس های که می تونین در صد بالای بزنید تمرکز کنید و حداقل درس های انتخابیتون 3 بار بخونید

faz123

عضو جدید
دوستان الان یکم واسه خستگی ناشی از درس خوندن زود نیس؟؟با این احساس چه کنم؟؟مخصوصا این که من هم دانشگاه دارم هم باید واسه ارشد بخونم.
ساعات مطالعه واسه ارشد چقدر باید باشه؟؟:mad::mad::mad:

آخرین ویرایش:

saj2607

عضو جدید
دوستان الان یکم واسه خستگی ناشی از درس خوندن زود نیس؟؟با این احساس چه کنم؟؟مخصوصا این که من هم دانشگاه دارم هم باید واسه ارشد بخونم.
ساعات مطالعه واسه ارشد چقدر باید باشه؟؟:mad::mad::mad:
ببینین خستگی خوب طبیعی است اونم با درسای سنگین برق اما چیزی که هست باید با برنامه ریزی منسجم و قرار دادن درس و تفریح کنار هم این خستگی رو کم کنین.ترم چندین؟پایتون در چه حده؟الان روزی چند ساعت میخونین؟اگه میخاین امسال قبول شین باید میانگین 7-9ساعت بخونین

faz123

عضو جدید
من حدود 7ساعت در روز میخونم پایم بد نیست.اما تابستون خیلی نخوندم.ترم 7ام.12 واحد دارم و متاسفانه 3روز در هفته کلاس دارم!!!!!!:cry:

saj2607

عضو جدید
من حدود 7ساعت در روز میخونم پایم بد نیست.اما تابستون خیلی نخوندم.ترم 7ام.12 واحد دارم و متاسفانه 3روز در هفته کلاس دارم!!!!!!:cry:

خوب دوست عزیز باید خیلی بیشتر بخونین و با اینکه هفته ای 3روز عملا کلاس دارین و باید برای درسای کلاستون هم بخونین ترجیحا بهتره برا سال اینده خودتون ور اماده کنین..مگر اینکه بتونین لااقل دربقیه روزها 10ساعت بخونین...پیام خصوصی بدین یک سری منابع مفید رو براتون معرفی کنم

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستاني كه الكترونيك و از رو كتاب مهندس اسلام پناه ميخونن بخاطر مشكل درسنامه جزئي اين كتاب، كتاب ديگه اي تهيه نكنن ايشون تو سايتشون گفتن چند روز ديگه جديدترين جزومو توسايت ميذارم فك كنم خيلي بدردمون بخوره ...
به اميد فراگير شدن چنين اقدامات خداپسندانه از طرف قشر اساتيد وخصوصا بعضيااااااااااااااااااااااااااا

sauron.heir

عضو جدید
سلام دوستان. من تا الان 25% کل دروس رو خوندم و در حین خوندن تست هم زدم. یعنی فقط این نبوده که خوندن خالی باشه. روزی 6 تا 7 ساعت می خونم ... میخوام امیر کبیر یا تهران قبول شم حداقل ! میشه ؟ امیدواری بدین :D

در ضمن زبان رو چون بلدم کلا از خوندن حذف کردم ! امیدواریم ندادید ندید ولی راستشو بگید :D

Ehsan756

عضو جدید
سلام
از دوستان کسایی که میخوان آزمونای آزمایشی سنجش رو شرکت کنن میتونن از طریق این لینک با 10 درصد تخفیف این آزمونارو ثبت نام کنن!
http://www.unp.ir/news_25243.htm
این لینک از طرف پرتال دانشگاهی کشور واسم فرستاده شده بود گفتم واسه شمام بزارم اگه کسی خواست استفاده کنه...
موفق باشید :gol:

آخرین ویرایش:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من تا الان 25% کل دروس رو خوندم و در حین خوندن تست هم زدم. یعنی فقط این نبوده که خوندن خالی باشه. روزی 6 تا 7 ساعت می خونم ... میخوام امیر کبیر یا تهران قبول شم حداقل ! میشه ؟ امیدواری بدین :D

در ضمن زبان رو چون بلدم کلا از خوندن حذف کردم ! امیدواریم ندادید ندید ولی راستشو بگید :D

بخون ایشالله همه باهم قبول میشیم تهران کار نشد ندار

Eternal12

عضو جدید
سلام.اگه سوالم با قوانین مطابقت نداره پیشاپیش عذر میخوام.من نمیتونم جزوه ی آمار پارسه(طورانی) رو گیر بیارم.کسی راه حلی نداره؟ لطفا پیام خصوصی بدید.ممنونم

r_baran81

عضو جدید
ممنون دوستان. راستی
نکته زیر کجای اپنهایمه؟ هرچی میگردم پیداش نمیکنم
سیستمهای گسسته فقط در مثبت و منفی بینهایت میتوانند ناپایدار شوند

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام.اگه سوالم با قوانین مطابقت نداره پیشاپیش عذر میخوام.من نمیتونم جزوه ی آمار پارسه(طورانی) رو گیر بیارم.کسی راه حلی نداره؟ لطفا پیام خصوصی بدید.ممنونم
تو شهر ما این کتاب پره دوست داشتین شماره کتابخونه رو بهت بدم واست پست کنن
در ضمن منم دارم چاپ سوم سال1389 قیمتم روش نوشته 14000 تومان مال خودم یه ورقه شو باز نکردم قابل نداره بفرستم

faz123

عضو جدید
ممنون دوستان. راستی
نکته زیر کجای اپنهایمه؟ هرچی میگردم پیداش نمیکنم
سیستمهای گسسته فقط در مثبت و منفی بینهایت میتوانند ناپایدار شوند

فکر کنم داری اشتباه میکنی در بقیه نقاط هم امکان داره ناپایدار بشه مثلا [ y[n]=1/x[n
0= [ x[n

Eternal12

عضو جدید
دوستان عزیز، ماشین بین پوران پژوهش (حلم زاده) و مدرسان شریف کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ بخصوص از لحاظ خلاصه و جمو جور بودن. احتمالا حلم زاده دو جلده.مرسی

bolka

عضو جدید
سلام دوستان.خواهشآ منو کمک کنید
من دانشجوی ترم 5 الکترونیک هستم و تصمیم دارم شروع کنم به خوندن برای ارشد. اما به صورت جامع نمیدونم چه کارهایی باید بکنم.
سوالم ازتون اینه که آیا از الان که شروع کنم زمان مناسبی هست؟ آیا دیر نیست؟ واینکه بیشتر چه درسایی بخونم؟
و بین پارسه و ماهان و مدرسان کدوم موسسه برای رفتن بهتر هست.
کلاسهایی که جبه دار تو نصیر میزاره آیا مفیده؟
خواهشآ کمک کنید
مرسی

saj2607

عضو جدید
سلام دوستان.خواهشآ منو کمک کنید
من دانشجوی ترم 5 الکترونیک هستم و تصمیم دارم شروع کنم به خوندن برای ارشد. اما به صورت جامع نمیدونم چه کارهایی باید بکنم.
سوالم ازتون اینه که آیا از الان که شروع کنم زمان مناسبی هست؟ آیا دیر نیست؟ واینکه بیشتر چه درسایی بخونم؟
و بین پارسه و ماهان و مدرسان کدوم موسسه برای رفتن بهتر هست.
کلاسهایی که جبه دار تو نصیر میزاره آیا مفیده؟
خواهشآ کمک کنید
مرسی
سلام تو پست خصوصی جوابتو دادم

faz123

عضو جدید
منبع ولتاژ وابسته اگه موازی با مقاومت باشه اون رو حذف میکنه؟؟؟
در مورد مستقل که حذف میشه اما وابسته چی؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
منبع ولتاژ وابسته اگه سری با مقاومت باشه اون رو حذف میکنه؟؟؟
اینو کی گفته؟؟؟؟ !!! ولتاژ مستقل اگه یادت باشه حتی مقاومت داخلی منبع ولتاژ ، با منبع ولتاژش سریه

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
منبع ولتاژ وابسته اگه سری با مقاومت باشه اون رو حذف میکنه؟؟؟

این جمله صحیح نیست.
نه منبع ولتاژ مستقل و نه وابسته هیچکدوم مقاومت رو حذف نمیکنن در حالت سری!!! فقط منبع ولتاژمستقل به صورت موازی با یه مقاومت باشه عملا جریان و ولتاژ شاخه مقاومت دار مشخصه.

atena2

عضو جدید
امتحان برق جمعه صبح قراره باشه ؟؟؟
پارسال کی بود؟؟

من هنوز مدار 2 - مغناطیس و ریاضیات مونده که اصلا نخوندم و تا حالا اصلا وارد تست نشدم. برام مهمه که حتما دولتی تهران قبول شم. متاسفانه به خاطر یه سری مشکلات خاصی که دارم . در بهترین حالت روزی سه چهار ساعت بیشتر نمی تونم بخونم . روزهایی هم هست که اصلا نخونم.یک کم که اسم دفترچه اومد استرس برم داشت که نکنه به امسال هم نرسم.
امیدوار بودم کنکور جابه جا شه بیفته اردیبهشت :cry:

آخرین ویرایش:

atena2

عضو جدید
سلام
از دوستان کسایی که میخوان آزمونای آزمایشی سنجش رو شرکت کنن میتونن از طریق این لینک با 10 درصد تخفیف این آزمونارو ثبت نام کنن!
http://www.unp.ir/news_25243.htm
این لینک از طرف پرتال دانشگاهی کشور واسم فرستاده شده بود گفتم واسه شمام بزارم اگه کسی خواست استفاده کنه...
موفق باشید :gol:

ببخشید من توی سایت رفتم متوجه نشدم این آزمون ها اینترنتی هست یا حضوری .؟؟ به نظرتون خوبه ثبت نام کنم ؟؟
چون گفته با خرید این محصول یوزر نیم و پسورد دریافت میکنید ..

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
امتحان برق جمعه صبح قراره باشه ؟؟؟
پارسال کی بود؟؟

من هنوز مدار 2 - مغناطیس و ریاضیات مونده که اصلا نخوندم و تا حالا اصلا وارد تست نشدم. برام مهمه که حتما دولتی تهران قبول شم. متاسفانه به خاطر یه سری مشکلات خاصی که دارم . در بهترین حالت روزی سه چهار ساعت بیشتر نمی تونم بخونم . روزهایی هم هست که اصلا نخونم.یک کم که اسم دفترچه اومد استرس برم داشت که نکنه به امسال هم نرسم.
امیدوار بودم کنکور جابه جا شه بیفته اردیبهشت :cry:

اگه پایت خوبه امیدار باش اگه نه که واقع بین باش

وضعیت
موضوع بسته شده است.