گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام به همه دوستان ، چند روزی نبودم ، یعنی خودمو با چیزای الکی سر گرم کردم !! بازی آنلاین انجام میدادم ، ولی دیدم از توش چیزی در نمیاد ، میخوام بیخیالش بشم، انشالا حال همه دوستان خوب بوده باشه و اوضاع بر وفق مراد همه باشه !!!
چه خبرا ، ؟؟؟؟ استارت زدن کسایی که میخواستن استارت بزنن؟؟؟ بقیه دوستان چه برنامه ای دارن؟؟؟؟ سربازا چیکار میکنن؟؟؟
سلام حاجی لول چندی?;):D
منم بدجور معتاد شدم:D

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

qmars10

عضو جدید
آقا من ازون روزی که سوتی دادم توثبت اطلاعات وزارت بهداشت بدجور حالم گرفته بود تا دیروز ولی الان دیگه حالم بهتر شده .

آخرین ویرایش:

ali ko0nko0ri

عضو جدید
این خونه تکونی عید و کمک به خانواده ام واسه ما داستانی شده دیگه فرصت خوندن ندارم فرصتم بشه خستگی نمیزاره چیزی بخونم .

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بروبچ مونتاژکاری برد بنظرتون برای شروع خوبه؟؟؟

scrat_68

عضو جدید
سلام
به همه .... آقا از درد دل 95ی ها بگین ..... تاپیک شده ازمون استخدامی :biggrin: بابا یه ذره EMF بدین برای امسال درس بخونیم
برای قبول شدن برق قدرت روزانه و شبانه دانشگاه امیر کبیر چه رتبه ای لازمه ینی تا چه رتبه هایی قبوله بدون هیچ سهمیه و ...
برای قبول شدن مکاترونیک شبانه دانشگاه تهران چه رتبه ای لازمه ؟
من یکی رو میشناختم با 61 شبانه قدرت تهران قبول شد در سال 90 ،اما یکی از اعضای همین باشگاه navid اگر اشتباه نکنم سال قبل با همون رتبه امیر کبیر قبول شد .... چرا مگه ظرفیت های قدرت کم شده ؟

amir3620

عضو جدید
1

1

سلام به همه دوستان ، چند روزی نبودم ، یعنی خودمو با چیزای الکی سر گرم کردم !! بازی آنلاین انجام میدادم ، ولی دیدم از توش چیزی در نمیاد ، میخوام بیخیالش بشم، انشالا حال همه دوستان خوب بوده باشه و اوضاع بر وفق مراد همه باشه !!! چه خبرا ، ؟؟؟؟ استارت زدن کسایی که میخواستن استارت بزنن؟؟؟ بقیه دوستان چه برنامه ای دارن؟؟؟؟ سربازا چیکار میکنن؟؟؟
مدتی که به دلیل مشغله کاری کمتر به انجمن سر می زنم راستش توی یک شرکت مشغول به کارم و کمتر فرصت می کنم ... از کنکور بگم راستش امسال زیاد برام خوب نبود واز عید مجدد می خوام شروع کنم به خوندن از همه ی دوستانی که کنکور دادن می خوام تجربیاتشان رو در اختیار دیگران بگذارند منظورم منابع مطالعاتی و کیفیت وسطح توضیحات -تجربیات کنکورازمایشی و اشتباهات وبرنامه ریزی شون رو...

3aber-sr

عضو جدید
مدتی که به دلیل مشغله کاری کمتر به انجمن سر می زنم راستش توی یک شرکت مشغول به کارم و کمتر فرصت می کنم ... از کنکور بگم راستش امسال زیاد برام خوب نبود واز عید مجدد می خوام شروع کنم به خوندن از همه ی دوستانی که کنکور دادن می خوام تجربیاتشان رو در اختیار دیگران بگذارند منظورم منابع مطالعاتی و کیفیت وسطح توضیحات -تجربیات کنکورازمایشی و اشتباهات وبرنامه ریزی شون رو...

خیلی بهتون تبریک میگم و براتون ارزوی موفقیت میکنم دوست عزیز به دلیل این که منابع زیادی در بازار هست نمیشه خیلی در موردش بحث کرد این بستگی به پایه هر فرد داره که چقدر در یه درس قوی یا ضعیف باشه و شما باید ببینی چه کتابی به سطحی که شما هستی نزدیکتره فقط برای انتخابت خیلی دفت کن که چاپ و تیراژ کتابی که انتخاب میکنی حتما بالا باشه این نشون میده چقدر کتابی که میخونی امتحانشو پس داده و مطمئن . به نظرمن این اولین ملاک برای تعیین یه منبع خوب میتونه باشه . در مورد ازمون های ازمایشی هم جامعه اماری بالا مهمترین فاکتور یه ازمون خوب هستش چون وقتی شما در یک جامعه اماری بالا ازمون میدی خیلی راحت میتونی سطح خودتو نسبت به رقبات در کنکور اصلی تعیین کنی و ضعف ها و قوت هاتو بشناسی همچنین در ازمون با جامعه اماری بالا وفتی با حجم وسیعی از شرکت کننده روبرو میشی راحتر میتونی روی زمان و استرست برای کنکور اصلی مدیریت داشته باشی
. موفق باشی

sanup2006

عضو جدید
چه زود همه چی میگذره.
سال 93 هم تموم شد .یه زمانی ین تاپیک چقدر شلوغ بود. هر روز سر میزدم و...
انشالله همه دوستان در پناه حق شاد و خرم باشند.
سال نو همه دوستان مبارک.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
پیشاپیش سال ۹۴ رو خدمت تمام دوستان عزیزم در این انجمن تبریک میگم.. ایشالله هر چی ک تو سال ۹۳ ارزوش رو داشتین و میسر نشد امسال براتون پیش بیاد.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممممممممم بروبچ گل.......................سال نوتون مبارک ایشالله سالی پر از موفقیت و خوشبختی داشته باشید.....

با آرزوی بهترین ها.........................

amir3620

عضو جدید
پیشاپیش سال ۹۴ رو خدمت تمام مهندسین عزیزم در این انجمن تبریک میگم.. ایشالله درسال 94 بتونید به اهدافی که درنظر دارید برسید و تاپایان سال دراین انجمن فعالیت داشته باشید ودرکنکور پیش رو موفق باشید و............

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام دوستان.. کسی از شرایط کار تو عسلویه اطلاعاتی داره? ب عنوان مثال یکی مثل من با مدرک کارشناسی الکترونیک چجوری باید اقدام کنه و ... ?کلا اگر اطلاعات کاملی دارید در اختیارم بزاید.
ی چند وقت ک از حالو هوای درس دور شدم و پا ب محیط بیرون و اطرافم گذاشتم تازه میبینم ک چقد عقبم از اطرافیانم و هیچ پیشرفتی نداشتم..شرایط سنیم هم اجازه نمیده باز یکسال دیگه خودمو درگیر درس کنم شاید از مهر بشینم بخونم اما فعلا اولویت اولم با پیدا کردن شغل هست..کلا گیجم..
شمایی هم ک هنوز فکرتون درسو دانشگاست بهتره ی مدت برید بیرون بچرخین هم سن سالاتون رو ببینید و با خودتون دودوتا ۴ تا کنید ببینید الان با خودتون چندچندین.. درس رو همیشه میشه ادامه داد اما واسه کار و تشکیل زندگیو کسب درامد شاید همیشه فرصت نباشه.. البته رو سخنم با دوستانی هست ک بالای ۲۵ سنشون هست و مث خودم هنوز درگیر درسن..
موفق باشید

0192

عضو جدید
سلام دوستان.. کسی از شرایط کار تو عسلویه اطلاعاتی داره? ب عنوان مثال یکی مثل من با مدرک کارشناسی الکترونیک چجوری باید اقدام کنه و ... ?کلا اگر اطلاعات کاملی دارید در اختیارم بزاید.
ی چند وقت ک از حالو هوای درس دور شدم و پا ب محیط بیرون و اطرافم گذاشتم تازه میبینم ک چقد عقبم از اطرافیانم و هیچ پیشرفتی نداشتم..شرایط سنیم هم اجازه نمیده باز یکسال دیگه خودمو درگیر درس کنم شاید از مهر بشینم بخونم اما فعلا اولویت اولم با پیدا کردن شغل هست..کلا گیجم..
شمایی هم ک هنوز فکرتون درسو دانشگاست بهتره ی مدت برید بیرون بچرخین هم سن سالاتون رو ببینید و با خودتون دودوتا ۴ تا کنید ببینید الان با خودتون چندچندین.. درس رو همیشه میشه ادامه داد اما واسه کار و تشکیل زندگیو کسب درامد شاید همیشه فرصت نباشه.. البته رو سخنم با دوستانی هست ک بالای ۲۵ سنشون هست و مث خودم هنوز درگیر درسن..
موفق باشید

سلام من فکر میکنم دغدغه اصلی شما کار باشه تا صرفا کار در عسلویه

کار در عسلویه = با شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی بنابراین دو حالت ورود داره دولتی و شرکتهای پیمانکاری من 3سال پیش پیگیر این موضوع بودم/.

شما اقایید امتیاز مثبت دارید در مقابل خانوم یعنی شرکت در ازمونهای دولتی و مطالعه منابع ازمون بعد مصاحبه و موارد پزشکی
پیمانکاری هم هست که به من گفته بودن سفته میخوان و اجاره مسکن و مواد غذایی که لازمه ی زندگی اونجاست از جایی که زندگی میکنی 10-15برابر افزایش قیمت داره حتی کسایی که وارد سیستم دولتی اونجا میشن هم تحمل زندگی اونجا رو ندارن نه بخاطر موارد اقتصاد شرایط زندگی اونجا یعنی بافت شهری نداره

پیشنهادی که بهم شد رو به شما میگم بجای جنوب/ تهران -اصفهان تبریز مشهد شهرای صنعتی و بزرگ که اگر توانمند باشید و زیرک میتونید پیشرفت کنید رو انتخاب کنید که اگر امکان تاهل داشتید از لحاظ زندگی مشترک به مشکل برنخورید

مشخص کنید تو چه زمینه ای میخواید کار کنید یعنی اول باید با بازار کاری رشته تون از کم فروش و کمرنگترین تا پرفروش و پررنگترین رو دربیارید و ببینید تو کدومش میتونید خودتونو نشون بدید و سعی کنید وارد شرکتایی شید که بالای 5سال سابقه کار دارن و سعی کنید یه افقی برای خودتون درنظر بگیرید تا بتونید مستقل کار کنید

به تاپیک زیر هم سری بزنید :
تاپیک: گفتگو و بررسی تجربیات شما در نگارش رزومه | Resume

بازم اگر سوالی دارید مشخصا مطرح کنید سریعتر به جواب میرسید یعنی اگر قصد دارید وارد شرکتهای نفت و گاز و پتروشیمی شید تو زیرمجموعه مهندسی نفت و... مطرح کنید ضمنا برای کار که میرید محدود به الکترونیک حرف نزنید قدرت و ابزار دقیق رو هم دخالت بدید

چون الکترونیک یعنی فقط طراحی و تعمیر اما ابزار دقیق کنترل دستگاهو پروگرمش که با الکترونیک تعمیرشو هم میتونید بگیرید
برای شرکتای نفتم باید از سیستم توزیع اطلاعات پایه ای جمع کنید و با دیالوکس و کلکیولیت و...اشناییت داشته باشید

بازم اگر سوالی بود بپرسید ولی بهتره از مدیرا دعوت کنید بیان و بسوالاتون نگاه کنن آقای Ice man تجربه بالایی دارند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا