++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان

زبان در کنکور ارشد، جزو دروسی است که بسیاری از دوستان، از برنامه خود حذف میکنند، اما دلیل منطقی برای این کار دوستان این است که برای کسب تراز بالا در این درس، باید درصدهای بالایی نیز کسب شود! این نیز برای خود علتی دارد و علت آن این است که بسیاری از سیاهی لشکرهای کنکور ارشد، حداقل برای درس زبان، بطور جدی وقت میگذارند و بعضا درصدهای خوبی نیز در این درس کسب میکنند!! ولی با توجه به همه اینها، بهتر است که درس زبان را از لیست دروس خود حذف نکنید! درس زبان، درس انرژی بر و زمان بری نیست! فقط کافی است که روزانه نیم ساعت الی یک ساعت برای این درس اختصاص دهید!

اگر روزانه یک ساعت برای این درس اختصاص دهید، درصد 30 را براحتی در این درس کسب خواهید کرد!

اگر روزانه دو ساعت برای این درس اختصاص دهید، تا درصد 60 را نیز در این درس امیدوار باشید!

(اگر دو ساعت وقت میگذارید، بهتر است این دو ساعت را به دوتا یک ساعت یا چهارتا نیم ساعت تقسیم کنید و به عنوان زنگ تفریح از این ساعات استفاده کنید!)

ولی روزانه بیشتر از 2 ساعت را برای زبان صلاح نمیدانم! این درصدهای گفته شده نیز، تنها زمانی به دست خواهد آمد که مطالعه روزانه این درس، مداوم و مفید باشد...

از همین امروز، مطالعه زبان را نیز شروع کنید! فعلا فقط لغت بخوانید. باز تأکید میکنم، فعلا فقط و فقط لغت بخوانید! وقتی که دامنه لغات شما به حد کافی گسترده شد، سپس سراغ متن بروید! از لغات 504 شروع، سپس 450 (تافل) و درنهایت، حتما لغات 1100 را تمام کنید...

مطالعه این لغات، نهایت 6 یا 7 ماه طول خواهد کشید!

حتما و قطعا و مسلما، از جعبه لایتنر استفاده کنید! درصورت استفاده منظم و روزانه از جعبه لایتنر، منتظر معجزه باشید...

اما یک نکته مهم: ابتدا متد استفاده از جعبه لایتنر را به خوبی یاد بگیرید و سپس از آن استفاده کنید تا تلاش های شما بی نتیجه نماند!
:gol:
:w27:
جعبه لایتنر فیزیکی:)D) بهتره یا نرم افزار لایتنر؟من با نرم افزارش کار نکردم ولی جبعه هه بعضی وقتا ادمو کلافه میکنه:cry:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موندم واقعا اینا چیه میگین ... از ظهر به اینور هی میخوام یه حرفی بزنم 100 بار پاک کردم ... احساس میکنم که اینجا دیگه جای 92 ها نیست بحد کافی راهنمایی و تجربیات رو انتقال دادیم انشالله که موفق باشید یاحق

اره برادر من
حق با شماست من هم همین حس رو پیدا کردم

من هم هر چی بلد بودم نوشتم و واقعا سعی کردم صادقانه رفتار کنم
امیداورم سال بعد همه بچه ها رتبه های خوب بیارن

خداحافظ شما:gol:
در پناه حق باشید:gol:

راستش منم میخواستم بگم....
یه جورایی جو اماتور و بچه بازی شده...
والله این جوری درس خوندن و پیش رفتن اخرش هیچی نمیشه به نظر من!!!!!

ولی من فعلا هستم...
دوستانی که برای کنکور سال آینده، بطور جدی آماده میشید: شما هم باید از خودتون یه حرکتی نشون بدین! نذارید این تاپیک به فنا بره! این تاپیک متعلق به شماست! اگه افراد باتجربه، این تاپیک رو ترک کنن، دیگه چیزی برای شما نمیمونه! فقط بیهودگی و اتلاف وقت از این تاپیک عاید شما خواهد شد!
از دوستان دیگر هم خواهش میکنم که با پست های بیهوده یک فرد خاطی یا احیانا مولتی یوزر، که قصد خراب کردن تاپیک رو دارن، اینجا رو ترک نکنن...
من تا اونجایی که میتونم، به دوستان دیگر کمک خواهم کرد! همون طور که در تاپیک 92، از بزوگواران با تجربه پیشین کمک گرفتم!
پست های مفید خواهم زد!
دیگر دوستان هم اگر دیدین که فردی قصد خراب کردن تاپیک رو دارد، فقط کافیه که به پست های این فرد پاسخ ندین! همین! اشتباه من رو که در اواخر تاپیک 92 مرتکب شدم، تکرار نکنید...

بچه ها لطفا ما رو تنها نذارید باور کنید حضورتون خیلی ایجاد انگیزه و روحیه میده به بچه های امسال:cry:
چرا از یکی ناراحت شدین از همه قهر می کنید میرید:cry:

livewaves

کاربر فعال
سلام کسی نظری در مورد مدار نداره؟؟
کتاب هدتنی حل المسائل نداره و سوالاش خیلی خیلی خوبه.
نظر تون نسبت به حل مسائل جبه دار چیه .می تونه دید کافی بده؟؟؟
چون اگه ادم زود تست زنی کنه و دید مداری نداشته باشه یکم سردرگم میشه چون ادم با حل مساله ی تشریحی درس رو خوب درک میکنه دیگه...
من که کتاب هدتنی رو کار نکردم اما می گن کتاب غنی ای هست.برای مدار اول تمام تستای کنکورو حل کن بعد برو سراغ رهیافت دیانی اونم گنجینه خوبی هست.

livewaves

کاربر فعال
زبان

زبان در کنکور ارشد، جزو دروسی است که بسیاری از دوستان، از برنامه خود حذف میکنند، اما دلیل منطقی برای این کار دوستان این است که برای کسب تراز بالا در این درس، باید درصدهای بالایی نیز کسب شود! این نیز برای خود علتی دارد و علت آن این است که بسیاری از سیاهی لشکرهای کنکور ارشد، حداقل برای درس زبان، بطور جدی وقت میگذارند و بعضا درصدهای خوبی نیز در این درس کسب میکنند!! ولی با توجه به همه اینها، بهتر است که درس زبان را از لیست دروس خود حذف نکنید! درس زبان، درس انرژی بر و زمان بری نیست! فقط کافی است که روزانه نیم ساعت الی یک ساعت برای این درس اختصاص دهید!

اگر روزانه یک ساعت برای این درس اختصاص دهید، درصد 30 را براحتی در این درس کسب خواهید کرد!

اگر روزانه دو ساعت برای این درس اختصاص دهید، تا درصد 60 را نیز در این درس امیدوار باشید!

(اگر دو ساعت وقت میگذارید، بهتر است این دو ساعت را به دوتا یک ساعت یا چهارتا نیم ساعت تقسیم کنید و به عنوان زنگ تفریح از این ساعات استفاده کنید!)

ولی روزانه بیشتر از 2 ساعت را برای زبان صلاح نمیدانم! این درصدهای گفته شده نیز، تنها زمانی به دست خواهد آمد که مطالعه روزانه این درس، مداوم و مفید باشد...

از همین امروز، مطالعه زبان را نیز شروع کنید! فعلا فقط لغت بخوانید. باز تأکید میکنم، فعلا فقط و فقط لغت بخوانید! وقتی که دامنه لغات شما به حد کافی گسترده شد، سپس سراغ متن بروید! از لغات 504 شروع، سپس 450 (تافل) و درنهایت، حتما لغات 1100 را تمام کنید...

حتما و قطعا و مسلما، از جعبه لایتنر استفاده کنید! درصورت استفاده منظم و روزانه از جعبه لایتنر، منتظر معجزه باشید...

اما یک نکته مهم: ابتدا متد استفاده از جعبه لایتنر را به خوبی یاد بگیرید و سپس از آن استفاده کنید تا تلاش های شما بی نتیجه نماند!

همون نیم ساعت کافیه که به نظر من ساعتی باید به زبان اختصاص داد که تمام انرژی شما تحلیل رفته باشه.ردینگ هم خیلی موثر هست.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
:w27:
جعبه لایتنر فیزیکی:)D) بهتره یا نرم افزار لایتنر؟من با نرم افزارش کار نکردم ولی جبعه هه بعضی وقتا ادمو کلافه میکنه:cry:
من نرم افزار گزینه ی آخر رو کار کردم الان که حرف از نرم افزار میاد حالم بد میشه:wallbash::wallbash: انقد که بیخودی وقتمو گرفت ... از هر چی نرم افزاره زده شدم ...من که فقط سنتی میخونم:D

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زبان

خیلی عالی نوشتید، فقط با اجازه من چند قسمت از صحبت‌هاتون رو اصلاح کنم و اون رو با زبان خودم بنویسم تا دیگران از تجربه‌های مشترک دو نفر استفاده کنن!
به نظر من اینکه بگیم با روزی چند ساعت چه درصدی میشه آورد درست نیست.
چون روزی چند ساعت خوندن بستگی به میزان سطح انگلیسی افراد داره، و چه درصدی آوردن هم کاملاً به سطح سئوالات وابسته هست (مثلاً 91 و 92 رو مقایسه کنید)
اما نظر شخصی من اینه که در ایام کنکور دو ساعت خیلی زیاده و ممکنه خسته کننده باشه.
در مورد لغت هم، مثلاً خود من بیشتر از نصف لغتای 504 و 450 رو بلد بودم و کلاً یکی دو ماه بیشتر روشون وقت نذاشتم، اما واقعاً 1100 رو نتونستم بخونم! همین الان که تصمیم دارم تمومش کنم، لغاتش انقدر سنگین هستن که واقعاً به سختی توی مغز میرن، به نظر من واسه کسی که سطح زبانش پایینتر از متوسط هست، خوندن 1100 غیرممکنه.
حتی اگه سئوالای آزمونای تاقل رو دیده باشید، تقریباً هم سطح کنکور هست، اما 1100 خیلی لغات عجیب و غریبی داره که توی تافل هم نمیاد و بیشتر به درد GRE میخوره.
اگه من بخوام توی این زمینه نظر بدم، میگم برای لغت بیشتر 504 و 450 وقت نذارید (تازه آخر کتاب 504 یه سری لغت خیلی سخت اضافی هم هست)، و اگه خواستید وقت بذارید کتاب Grammar in use و یه کتاب تست زبان اختصاصی (Reading) رو بخونید که هم وقت کمتری میگیره و هم با احتمال خیلی بیشتر میتونید 5تا سئوال گرامر و 15تا سئوال متن رو جواب بدید (به نسبت 10 سئوال لغت که معمولاً همش رو نمیشه جواب داد)

جعبه لایتنر هم حتماً فیزیکی نیاز نیست باشه، من از نرم‌افزارای آندروید استفاده کردم و لغات کاملاً توی ذهنم مونده. بعدش هم یه دور کتاب و مثالاش رو دوره کردم.

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی عالی نوشتید، فقط با اجازه من چند قسمت از صحبت‌هاتون رو اصلاح کنم و اون رو با زبان خودم بنویسم تا دیگران از تجربه‌های مشترک دو نفر استفاده کنن!
به نظر من اینکه بگیم با روزی چند ساعت چه درصدی میشه آورد درست نیست.
چون روزی چند ساعت خوندن بستگی به میزان سطح انگلیسی افراد داره، و چه درصدی آوردن هم کاملاً به سطح سئوالات وابسته هست (مثلاً 91 و 92 رو مقایسه کنید)
اما نظر شخصی من اینه که در ایام کنکور دو ساعت خیلی زیاده و ممکنه خسته کننده باشه.
در مورد لغت هم، مثلاً خود من بیشتر از نصف لغتای 504 و 450 رو بلد بودم و کلاً یکی دو ماه بیشتر روشون وقت نذاشتم، اما واقعاً 1100 رو نتونستم بخونم! همین الان که تصمیم دارم تمومش کنم، لغاتش انقدر سنگین هستن که واقعاً به سختی توی مغز میرن، به نظر من واسه کسی که سطح زبانش پایینتر از متوسط هست، خوندن 1100 غیرممکنه.
حتی اگه سئوالای آزمونای تاقل رو دیده باشید، تقریباً هم سطح کنکور هست، اما 1100 خیلی لغات عجیب و غریبی داره که توی تافل هم نمیاد و بیشتر به درد GRE میخوره.
اگه من بخوام توی این زمینه نظر بدم، میگم برای لغت بیشتر 504 و 450 وقت نذارید (تازه آخر کتاب 504 یه سری لغت خیلی سخت اضافی هم هست)، و اگه خواستید وقت بذارید کتاب Grammar in use و یه کتاب تست زبان اختصاصی (Reading) رو بخونید که هم وقت کمتری میگیره و هم با احتمال خیلی بیشتر میتونید 5تا سئوال گرامر و 15تا سئوال متن رو جواب بدید (به نسبت 10 سئوال لغت که معمولاً همش رو نمیشه جواب داد)

جعبه لایتنر هم حتماً فیزیکی نیاز نیست باشه، من از نرم‌افزارای آندروید استفاده کردم و لغات کاملاً توی ذهنم مونده. بعدش هم یه دور کتاب و مثالاش رو دوره کردم.

خواستم بگم:
خوشحالم که شما فقط به اصل می پردازید تو این تاپیک:d
بی دریغ کمک کردن یعنی کار شما:gol:
یه اسپم که مشکل نداره داره؟ خب خواستم قدردانی کنم :Dبا تشکر کردن که نمیشه گفت چرا تشکر کردیم !
.............................
راستی میخواستم یه توضیح بدم فقط در این مورد که چرا در مورد کتابا زیاد نظر نمیدم دلیلش این نیست که نمیخوام کسی از تجربیاتم استفاده کنه راستش خیلی خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم ولی خب
راستش من تو انتخاب کتابو ... زیاد نظر نمیدم فقط اگر ازم بپرسن میگم چه کتابی خوندم چه خوبیایی داره و چه بدی هایی همین
اخه کتابای مختلفی رو هم نخوندم که بتونم مقایسه کنم. حالا از این پست نقل قول گرفتم به خاطر اون قسمت اول وگرنه بقیش کلی بود:D
دوستان تو درسای مربوط به قدرت هم اگه سوال داشتن (مخصوصا کنترل:D) اگه بتونم جواب میدم.:gol:

saeedgom

عضو جدید
سلام مهندس جان از راهنماییهاتون متشکرم امیدوارم موفق باشید ضمنا من میخوام از اول فروردین شروع کنم رشتم الکترونیکه تا اول تیر چه جور بخونم بهتره از کدوم درسها وتا کجا بخونم ممنونم

saeedgom

عضو جدید
سلام مهندس جان از راهنماییهاتون متشکرم امیدوارم موفق باشید ضمنا من میخوام از اول فروردین شروع کنم رشتم الکترونیکه تا اول تیر چه جور بخونم بهتره از کدوم درسها وتا کجا بخونم ممنونم

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اگه میشه دوستای که اطلاع دارن بگن که کتاب هدتنی چند جلده و اینکه ماله کدوم انتشاراته؟و اینکه لزومی به گرفتنش هس که بعد از اینکه مدار کاروزرگرو خوندم از اون هم استفاده کنم؟میخوام ببینم آیا مطالبی هستش که توی پوران پژوهش نباشه و کتاب آقای هدتنی مکمل اون کتاب باشه؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز

سلام.به نظر من بهتره روی درسای دفترچه اول یعنی همون مدار و ریاضی کار کنید تا تابستون.چون هم ضریبشون 4 هستش و هم برای اینکه از کورس رقابت عقب نمونی باید این درسارو تا یه درصد متعادلی که همه میزنن بزنی

livewaves

کاربر فعال
اگه میشه دوستای که اطلاع دارن بگن که کتاب هدتنی چند جلده و اینکه ماله کدوم انتشاراته؟و اینکه لزومی به گرفتنش هس که بعد از اینکه مدار کاروزرگرو خوندم از اون هم استفاده کنم؟میخوام ببینم آیا مطالبی هستش که توی پوران پژوهش نباشه و کتاب آقای هدتنی مکمل اون کتاب باشه؟

کتاب ایشون یک جلده
انتشارات:دانش نگار
متاسفانه وقت نشد که از این کتاب برای کنکور 92 بهره ببرم اما دوستانی که ازش استفاده کردن راضی بودن.سبک کتاب به طور قابل توجهی ریاضی وار هستش
قیمتش هم حدود 12-13 تومان تا دو سال پیش بود

llvll.asoud

کاربر ممتاز
کتاب ایشون یک جلده
انتشارات:دانش نگار
متاسفانه وقت نشد که از این کتاب برای کنکور 92 بهره ببرم اما دوستانی که ازش استفاده کردن راضی بودن.سبک کتاب به طور قابل توجهی ریاضی وار هستش
قیمتش هم حدود 12-13 تومان تا دو سال پیش بود

مطالب مدار یک و دو رو با هم پوشش داده؟ توضیحم داره یا فقط سواله؟

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

من کتاب مدار هدتنی کارو و تقوی رو داشتم، با هدتنی اصلا حال نکردم باهاش راحت نبودم
یه چیزی رو من چندبار گفتم بازم میگم چون خیلی مهمه، شما وقتی از اشخاص مختلف سوال کردی و چند کتاب بهت معرفی شد باید ببینی بین این کتابها با کدومشون رابطه دوستانه تری داری!! همین
من کتاب کارو خوندم و بعد فقط از تقوی تست حل کردم کتاب هدتنی هم کلا بیخیال شدم با اونکه خریده بودمش، تو مدار مهم تست زیاد زدنه نه کتاب

elaa

عضو جدید
رفتم 2 جلد کتاب مومن زاده سیگنال رو گرفتم شد 35 تومن :|
بعد کتاب زبان اصلی پروکیس مخابرات 2 ،25 تومن:)) زندگیه داریم ؟ :O

llvll.asoud

کاربر ممتاز
من کتاب مدار هدتنی کارو و تقوی رو داشتم، با هدتنی اصلا حال نکردم باهاش راحت نبودم
یه چیزی رو من چندبار گفتم بازم میگم چون خیلی مهمه، شما وقتی از اشخاص مختلف سوال کردی و چند کتاب بهت معرفی شد باید ببینی بین این کتابها با کدومشون رابطه دوستانه تری داری!! همین
من کتاب کارو خوندم و بعد فقط از تقوی تست حل کردم کتاب هدتنی هم کلا بیخیال شدم با اونکه خریده بودمش، تو مدار مهم تست زیاد زدنه نه کتاب
منم بیشتر برای تستاش میگفتم. میخوام ببینم آیا تمرینا و تستایی که توی کتابش داره بدرد میخوره و ارزش اینو داره که بخریم یا با همین کارو زرگر و تقوی هم میشه یه درصد خوب کسب کرد.آخه چند صفحه پیش دوستان گفته بودن برای اینکه بتونی سوالای هدتنی رو حل کنی باید درسنامش رو هم بخونی

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اگه میشه دوستانی که امسال ارشد دادن بیان و بگن که تا این بازه های زمانی چیکارا میکردن و در چه وضعیتی بودن و به نظرشون اگه به اون دوران برمیگشتن چیکارا میکردن.
1. تا روز قبل عید
2. تا اول تابستون
3.تا آخر تابستون
4.تا آخر آذر
5.ماه آخر
ممنون میشم که امثال منی که امسال میخوان کنکور بدن بدونیم در چه وضعیتی هستیم و باید باشیم

qmars10

عضو جدید
خوب اگه اجازه بدین منم برنامه ی خودم ومنابع خودم رومیگم ;منابع من برای درس ریاضی مهندسی راهیان ارشد ونصیر ؛معادلات مدرسان ونصیر؛تحلیل مدار پوران وراهیان وپارسه ومسایل جبه دار؛کنترل پوران وراهیان ومسایل اوگاتا؛تجزیه راهیان؛الکترونیک راهیان ومدرسان؛ماشین مدرسان وپوران؛البته من فقط مبحث کتابی که بهتر گفته رو میخونم یعنی تموم این کتابارونمیخونم مثلامبحث نگاشت روازمومن زاده خواهم خواندوبه اینترتیب

saeedgom

عضو جدید
مهندس جان کی میخوای شروع کنی اگه مایلی بیا با هم پیش بریم تا انگیزه برامون ایجاد شه موافقی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

qmars10

عضو جدید
البته که باعث انگیزه میشه به شرطی که تاآخرش باهم باشیم نه رفیق نیمه راه باشی‏!حتماچراکه نه

saeedgom

عضو جدید
ضمنا منابع من: مهندسی نصیر-معادلات نصیر کریمی-مدار پوران-تجزیه تقدسی نصیر-الکتزونیک اسلام پناه نصیر -کنترل پوران

saeedgom

عضو جدید
بسیار خوب ایمیلتو میدی باهم بیشتر آشنا بشیم مال منsaeedgomabadi@yahoo.com

saeedgom

عضو جدید
من دانشجوی پشت کنکوری فارغ تحصیل از دانشگاه تبریز میخواستم شروع به خواندن کنم کسی هست باهم پیش بریم
تا بهمدیگر انگیزه بدیم

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
هر دم از این باغ بری میرسد .....تازه تر از تازه تری می رسد ...

هر دم از این باغ بری میرسد .....تازه تر از تازه تری می رسد ...

سلام

میشه خواهش کنم این بحث ها رو تموم کنید ،کاری کردید که به خودم هم شک کردم !!

یا من روحیاتم با شما سازگار نیست ،یا شما روحیاتتون با من سازگار نیست ،یا هرچی !!مهم نیست ....

واقعا تو این چند روز دلم گرفت ....

من اونقدر با تجربه نیستم که بخوام کسی رو راهنمایی کنم و هنوز هم از تجربیات دوستان استفاده می کنم و گرنه دریغ نمی کردم ....،ولی دیگه اینجا برام خیلی کسل کننده است و هر وقت میام که از تجربه های دوستان استفاده کنم ،کلی حرف بی ربط می شنوم ....که حالم ضد حال میشه ....

یه نگاه به اطراف بندازید ،هنوز هستند دوستانی که تازه واردهستند و با یه شوق و شوری اومدن اینجا تا از تجارب شما استفاده کنن!من روزهای اولی که اومدم عضو اینجا شدم اینقد خوشحال بودم که یه جایی پیدا کردم که دوستان صادقانه باهم مشارکت می کنند که نگو ....

و اما واقعا موندم تو رفتارهای شما ....تو منطق من ،اسم این رفتار ها بچه بازیه !!البته جسارتا عرض کردم خدمتتون ...با فرد خاصی هم نیستم ،کلا با همه ام !!

حداقل تو ذوق تازه وارد ها نزدید ..شما کنکور دادید و خیالتون راحته...یکم هم مراعات دیگر دوستان رو کنید ....

و در اخر:

تشکر میکنم از تمامی دوستانی که تو این مدت از راهنمایی هاشون بهره بردم ....از اونایی که صادقانه کمکم کردند ....از
, ehi ,mehran vb ,arshad67 ,hoomif, siqma ,yoooosef ,alireza, و یوزارسیف و ....تا همین جا حضور ذهن داشتم ...

نمی گم دیگه نمیام ....چون میام !
(شرمنده که اسپم دادم ....هرکاری کردم نتونستم این حرفا رو تو دلم نگه دارمو نگم ....)

موفقیت همه آرزوی منه ...:)

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
یه صفحه پیش یه سوال گذاشته بودم خب واسم مهم بود فک میکنم واسه امثال منی که امتحان میدیم امسال مهم باشه بدونیم که آیا اون برنامه ای که اجرایی میکنیم توی بازه زمانی مختلف آیا عقبیم جلوییم.مثلا خواستم تجارب دوستانو بدونم.ولی با کمال تعجب بعد 3 و 4 ساعت میام میبینم فقط 3 تا تشکر شده! من تشکر به چه دردم میخوره. من اینهمه بیکار نیستم که بیام اینجا حرفای چرتو پرتو اتهام زدن به همدیگرو اینجا بخونم.من اومدم از نجربیات شما استفاده کنم ولی واقعا کم کم دارم حس میکنم که اینجا وقتمو دارم تلف میکنم همین :cry:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه میشه دوستانی که امسال ارشد دادن بیان و بگن که تا این بازه های زمانی چیکارا میکردن و در چه وضعیتی بودن و به نظرشون اگه به اون دوران برمیگشتن چیکارا میکردن.
1. تا روز قبل عید
2. تا اول تابستون
3.تا آخر تابستون
4.تا آخر آذر
5.ماه آخر
ممنون میشم که امثال منی که امسال میخوان کنکور بدن بدونیم در چه وضعیتی هستیم و باید باشیم

سلام.
سال پیش من از 26 اسفند حدودا شروع کردم مطالعم رو
تا 15 تیر ریاضیت مهندسی و معادلات و سیگنال رو کاملا با تستها تموم کردم و مدار رو فقط خوندم
تا آخر تابستون همه درسها با همه تستهاش تموم شده بود و بعضی درسها رو چند بار مطالعه کرده بودم
تا آخر آذر همه چی مطالعش تموم شده بود و از اوایل آذر مطالعه کتاب دکتر هدتنی رو شروع کرده بودم که ای کاش زودتر شروع میکردم
ماه آخر هم فقط تستهای سنوات قبل رو در همه دروس میزدم و رفع اشکال

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. تا روز قبل عید
2. تا اول تابستون
3.تا آخر تابستون
4.تا آخر آذر
5.ماه آخر

1. هیچ کار
2. هیچ کار
3. از اخر تیر شروع کردم همه درسامو تا نصفه خوندم
4. با ازمونای پارسه پیش رفتم تا اخرش
برمیگشتم حد اقل از اول تابستون شروع میکردم چون به نظرم اخرش یه ماه کم اوردم:)

shh91

عضو جدید
یه صفحه پیش یه سوال گذاشته بودم خب واسم مهم بود فک میکنم واسه امثال منی که امتحان میدیم امسال مهم باشه بدونیم که آیا اون برنامه ای که اجرایی میکنیم توی بازه زمانی مختلف آیا عقبیم جلوییم.مثلا خواستم تجارب دوستانو بدونم.ولی با کمال تعجب بعد 3 و 4 ساعت میام میبینم فقط 3 تا تشکر شده! من تشکر به چه دردم میخوره. من اینهمه بیکار نیستم که بیام اینجا حرفای چرتو پرتو اتهام زدن به همدیگرو اینجا بخونم.من اومدم از نجربیات شما استفاده کنم ولی واقعا کم کم دارم حس میکنم که اینجا وقتمو دارم تلف میکنم همین :cry:

سلام دوست عزیز
من هم مثل شما امسال میخوام کنکور بدم

به نظر من مطالبی که کاربری به نام mass59 اینجا نوشته رو بخون
هر چند مال دو سال پیش هست ولی نکات فوق العاده عالی گفتند درباره برنامه ریزی و مطالعه دروس مخصوصا کنترل
ایشون رتبه تک رقمی توی کنکور 90 آورده
برنامه ریزی هم که برای مطالعه کرده به نظر من فوق العاده عالی هست هر چند که ممکن هست برخی منابع مطالعاتیشون الان قدیمی شده باشه
اونجوری که من فهمیدم تا اول مهر تمام دروس رو تموم کرده و از اون به بعد فقط جامع کار میکرده
یکی از دوستان خود من هم با همین روش رتبش 200 شد

در ضمن ، در مورد جواب ندادن بچه ها به سوالتون باید یک خرده صبر کنید . من هم 4 ساعت قبل از شما سوال پرسیدم ولی هنوز کسی جواب نداده ( سوالم هم فکر نمیکنم تکراری بوده باشه )

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یک سوال در مورد کتاب کنترل رضایی داشتم
یک غلط نامه در سایت پوران پژوهش برای این کتاب گذاشتند
اگر چاپ دوم این کتاب هم بگیریم باز هم باید از غلط نامه استفاده کنیم یا این فقط مال چاپ اول هست ؟
خودم هنوز نگرفتم . میخواستم ببینم دوم رو بخرم بهتره یا نه ؟ چون چاپ اول صد در صد ارزونتره

کافیه درست نامه رو باخودتون ببرین موقع خرید کتاب ببینین درست شده غلطا یا نه من چاپ دوم رو ندیدم نمیدونم :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا