++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
دید وبازدید خوبه بشرطی که اونجا به شما از طرف اطرافیان انرزی منفی تزریق نشه ویا حواستون از هدفتون پرت نشه
بنظرمن مسافرت واسه ما کنکوری ها خیلی بهتر از دید وبازدیده حتی اگه یک روز باشه

واسه کنکور فقط بشیینیم بخونیم کافی نیست تنوع هم باید باشه
تنوع هایی که ذهن وباز میکنه و خستگی رو میبره نه فکر و درگیر و مشغول کنه:w27:
با ندا جان موافقم افکار منفی ادمای نا امید هم نباید روت تاثیر بذاره

تازه می تونی همه رو یه روز دعوت کنی و ببینی با خیال راحت بشینی بخونی:D

EECi

مدیر بازنشسته
میبینم که جمع همه جمعه.
ببینید دوستان الان اینجا میگید من مغناطیس میخونم و میترکونم و از فلان منبع میخونم و ... اما وقتی به کنکور نزدیک میشید راضی میشید به اینکه فقط 5 تا تست سالم بزنید و سر جلسه راضی میشید فقط 1 تست درست در این درس بزنید!
مغناطیس اگرچه جذابه ولی درسی نیست که روز کنکور بهتون حال بده!
اگه من باز یه سال دیگه قرار بود پشت کنکور بمونم هرگز سراغ این درس نمیرفتم هرگز.سعی میکردم سیگنالم رو قویتر کنم که این بار 100 بزنم و اثر مغناطیس رو با خاک یکسان کنم!
بابا تو دیگه کی هستی ! :D:gol::gol::gol:
خیلی نظر باحالی بود ! جدا میگم عین حقیقت بود !

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که جمع همه جمعه.
ببینید دوستان الان اینجا میگید من مغناطیس میخونم و میترکونم و از فلان منبع میخونم و ... اما وقتی به کنکور نزدیک میشید راضی میشید به اینکه فقط 5 تا تست سالم بزنید و سر جلسه راضی میشید فقط 1 تست درست در این درس بزنید!
اگه من باز یه سال دیگه قرار بود پشت کنکور بمونم هرگز سراغ این درس نمیرفتم هرگز.سعی میکردم سیگنالم رو قویتر کنم که این بار 100 بزنم و اثر مغناطیس رو با خاک یکسان کنم!
:w27:
کاملا موافقم ریسک مغناطیس خیلی بالاست. چون اخرین درس دفترچه هم هست اگه به ترتیب بزنیم و ممکنه بازدهی مون بیاد پایینو منفی شه:redface:

BalroG

عضو جدید

داشت یادم میرفت من احتمالا تا دو هفته دیگه اینجا هستم اگه خدا بخواد تشریف میبرم اونور ، اما بعد مدتی کوتاه برمیگردم
برام دعا کنید دوستان مرسی

کاکا یوسف مواظب خودت باش! یه کاکا یوسف که بیشتر نداریم...
سوغاتی یادت نره! :D
بچه های تاپیک 92 دیگه خیلی کمرنگ شدن! یادش بخیر...
بچه ها، اگه هستین، اگه هنوز به این تالار میاید، اگه به تاپیک 93 هم یه نیم نگاهی دارید، گاها یه پستی بزنید! به خدا جای دوری نمیره... هم دوستان دیگه که دارن بطور جدی برای کنکور سال آینده آماده میشن، استفاده میکنن و هم، بازم دور همیم! به یاد هم! دوستان مجازی و همراهان حقیقی (یادتون که نرفته؟! ;) )
کاکا یوسف، تو هم نری و خدای نکرده دیگه برنگردی...

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
میبینم که جمع همه جمعه.
اگه 1% میخواستم مغناطیس بخونم اونم 0 شد:confused:
فقط یه سوال اگه زد و مخابرات قبول شدیم اونوقت با این پایه ی ضعیف چیکار کنیم؟:crying:

بچه ها سعی کنیم از تجربیات دوستانی همچون آیدین ،احسان و آقا یوسف رو هم فراموش نکنم!و....استفاده بکنیم وپیشنهاد می کنم نوشته های قبلی دوستان را با دقت مطالعه بکنید خیلی روشن راهنمایی کردن.نمی خوام موج منفی بدم ولیکن یک لحظه به خودمون میایم می بینیم کنکور نزدیکه وما هنوز سر فلان کلاس ومنبع مشکل داریم .با جمع آوری منابع خوب ،برنامه صحیح ،تلاش و....می توان حتماً موفق شد.یاعلی مدد

antenna

عضو جدید
میبینم که جمع همه جمعه.
نظرسنجی : به فرض اینکه قبل از کنکور میدونستیم که کنترل امسال خیلی سخته آیا به جای کنترل یا در کنار اون اگه مغناطیس رو می خوندیم بهتر نمی بود؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط یه سوال اگه زد و مخابرات قبول شدیم اونوقت با این پایه ی ضعیف چیکار کنیم؟:crying:

شما بعد نتیجه کنکور 7 ماه فرصت دارید تو هر درسی دلتون میخواد خودتون رو قوی کنید.مثل فرصتی که من و همه کنکوریای 92 الان دارن

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظرسنجی : به فرض اینکه قبل از کنکور میدونستیم که کنترل امسال خیلی سخته آیا به جای کنترل یا در کنار اون اگه مغناطیس رو می خوندیم بهتر نمی بود؟

آنتن جان:D مغناطیس یک درس 2 بعدیه ولی کنترل نه! ریاضی محضه
اون فرض شما هم متاسفانه باطله چون نمیشه چیزی رو حدس زد;)

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی خداییش هروقت کتاب کنترلو تو کتابخونه ام میبینم اشک تو چشام جمع میشه :cry::D
دیگه مغناطیسو میدونی توقع نداری بزنی نشد هم ناراحت نمیشی ولی کنترل و که توقع داری و نمیزنی:(
البته امسال دیگه خیالم راحته :)

antenna

عضو جدید
خوب برای همین که نمیشه چیزی رو حدس زذ منم گفتم
به نظر من تا جایی که وقت بشه باید همه ی دروس رو (بسته به گرایش مورد علاقه) خوند چرا؟ برای اینکه در هر درسی بالاخره سوال آسون وجود داره پس اگه مغناطیس رو کسی بتونه بخونه اگه به فرض اینکه سوالات درسی سخت باشه وقت اون درس رو میذاره برای مغناطیس که هر یک سوالش خیلی ارزشش بالاست

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
شما بعد نتیجه کنکور 7 ماه فرصت دارید تو هر درسی دلتون میخواد خودتون رو قوی کنید.مثل فرصتی که من و همه کنکوریای 92 الان دارن
امیدوارم منم مثل شما سال بعد از قبولیم مطمین باشم تا بتونم رو نقاط ضعفم کار کنم;)

EECi

مدیر بازنشسته
ولی خداییش هروقت کتاب کنترلو تو کتابخونه ام میبینم اشک تو چشام جمع میشه :cry::D
دیگه مغناطیسو میدونی توقع نداری بزنی نشد هم ناراحت نمیشی ولی کنترل و که توقع داری و نمیزنی:(
البته امسال دیگه خیالم راحته :)
با اقا احسان و بچه ها قرار گذاشتیم هر کی رفت دانشگاه تهران بره استاد کنترلش رو پیدا کنه بگه این چه سوالات اسونی بود داده بودی؟! تحریکش کنیم سوالای سختتر بده سال بعد!
:biggrin: :D:gol:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اقا احسان و بچه ها قرار گذاشتیم هر کی رفت دانشگاه تهران بره استاد کنترلش رو پیدا کنه بگه این چه سوالات اسونی بود داده بودی؟! تحریکش کنیم سوالای سختتر بده سال بعد!

تو عشق کنترلی دادا نه من :biggrin:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

نگا اقا ایدین نشد تازه کلی انرزی گرفته بودم راحت بخوابم واسه فردا بخونما:Dگناه داریم بخدا درسته کنکوری هستیم ولی خیلی مظلوم بنده خداییم:D
ایشالا شما و اقا احسان و همه ی بچه های موفق امسال برید دانشگاه تهران سال دیگه ما هم باکمک شما ها بیایم. اونوقت که ما هم همراهیتون میکنیم در این پروژه خطیر:D

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
از کجا معلوم استاد مربوطه لج باز نباشه:cool:

antenna

عضو جدید

:crying:آیدین جان دلت میاد این کازو بکنی؟دست رو دل کبابمون نذار دادش

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

کاکا یوسف مواظب خودت باش! یه کاکا یوسف که بیشتر نداریم...
سوغاتی یادت نره! :D
بچه های تاپیک 92 دیگه خیلی کمرنگ شدن! یادش بخیر...
بچه ها، اگه هستین، اگه هنوز به این تالار میاید، اگه به تاپیک 93 هم یه نیم نگاهی دارید، گاها یه پستی بزنید! به خدا جای دوری نمیره... هم دوستان دیگه که دارن بطور جدی برای کنکور سال آینده آماده میشن، استفاده میکنن و هم، بازم دور همیم! به یاد هم! دوستان مجازی و همراهان حقیقی (یادتون که نرفته؟! ;) )
کاکا یوسف، تو هم نری و خدای نکرده دیگه برنگردی...
سلام عمو آرش
مرسی داداش ، هستیم و همیشه خواهیم موند سوغاتیم با کارت عروسی (قضیه اسپانیا) که قبلا قول شو داده بودم اونم به روی چشم
;)
اشکال نداره من کامل خوندم منفی شد:cry:
نه مغناطیسم این جوری نیست که آدم یاد نگیره آقا احسان حرفه قشنگی زدن آدم سر جلسه قانع میشه 1 سوال درست بزنه وسلام... مغناطیس بخاطر سنگینش و کمبود وقت (قبل کنکور و سرجلسه :razz:) کنار میزاریم ;)

elaa

عضو جدید
من امسال آزمایشی کنکور داده بودم، اما واقعا کنار گذاشتن ِ مغناطیس به نظرم اشتباه محضه! من بدون هیچ مطالعه قبلی امسال 4تا تست مغناطیس رو جواب دادم!پس سعی کنید که ازحالا به فکر حذف یک درس نباشید..

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امسال آزمایشی کنکور داده بودم، اما واقعا کنار گذاشتن ِ مغناطیس به نظرم اشتباه محضه! من بدون هیچ مطالعه قبلی امسال 4تا تست مغناطیس رو جواب دادم!پس سعی کنید که ازحالا به فکر حذف یک درس نباشید..

دوست عزیز خوب جمله ای که نوشتی رو یکبار دیگه بخون اونوقت میفهمی چرا 4تا تست زدی

elaa

عضو جدید
درسته حق با شماس!من استرس نداشتم،اما بازم میگم حذف یه درس اشتباس چون معلوم نیس شاید سوالایی اون درسی که حذف میکنید آسون باشه ولی یه درسی که خوندید سخت! مثله اتفاقی که در درس کنترل برای خیلی از دوستای من افتاد...
یا یکی دیگه از بچه ها اصلا زبان چون نخونده بود و زبانش ضعیف بود اصلا سراغ زبان نرفت ! که زبان امسال هم باز متن های ساده تری به نسبت سال های قبل داشت.

h.mehrabian

عضو جدید
میبینم که بحث مغناطیس خیلی داغه
کلا کنکور مثل یه مسابقه ورزشی هست همه یکسری توانایی هایی برای رقابت دارند حالا شما برای برنده شدن دو تا راه دارید
1.توانایی هایی که همه دارند رو تقویت کنید که یکمی سخته چون همه میخوان همین کار رو بکنن
2.ویژگی هایی که افراد بسیار کمی دارن رو بدست بیارین که تو این هم باید متحمل زحمت هایی بشین
حالا تصمیم گیری با خودتون هست که کدوم بهتر و بیشتر میتونه بهتون کمک کنه با این حال بعد از اعلام نتایج در رابطه با خوندن یا نخوندن مغناطیس بهتر میتونم نظر بدم
یه پیشنهاد در رابطه با کنترل
برای خوندن کنترل حتما از matlab کمک بگیرین حتی هر تابع تبدیلی رو که خواستین تحلیل کنید برای یه مبحثی اونو با متلب رسم کنید و نوع های مختلفش رو امتحان کنید
چند روز پیش رفتم کتابخونه یه کتاب که اوگاتا نوشته(کتاب مرجع کنترل که معروف هست ، نیست) و دیانی ترجمه کرده بود رو دیدم که تحلیل کنترل با متلب بود این کتاب رو همراه با درس که پیش میرید یه نگاهی بهش بندازید
سر جلسه میبینید خیلی از تابع هایی که تحلیل کردین تو کنکور اومده
...................................
در ضمن یه چیز دیگه در رابطه با سوالای کنکور سال قبل
بعد از اینکه سوالای سال قبل رو خوب تحلیل کردید و دو یا سه بار زدید و یاد گرفتید دیگه نیازی به این سوالا ندارید چون به قول مهندس مومن زاده به اینها سوالای سوخته میگن و دیگه ارزشی ندارند پس الکی وقتتون رو با چندین بار زدن اینا هدر ندید و ذهنتون رو فقط با حل اینها بسته نگه ندارید ذهن همیشه باید سوال جدید ببینه تا فعال باشه و با این روش بتونید از خوندن لذت ببرید
برای اطلاع بیشتر میتونید به لینک مقابل برید و فایل تست هاي سوخته و خطرات آنها رو دانلود کنید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا