گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 96

ProFile98

عضو جدید
دوستانی که توانایی انجام پایان نامه،سمینار،ترجمه، پروژه و... دارن لطفا به امضام مراجعه کنن

استاد007

عضو جدید
سلام خدمت دوستان واقعا این سایت خیلی به من کمک کرد ودوستان راهنماییم کردن دمشون گرم منم داوطلب ارشد96 هستم

سلام هم قطار

استاد007

عضو جدید
هدفم هم از ارشد رفتن به دانشگاه ها ی روزانه درجه1 تهران که هم اعتبار به رزومه میده هم لینک با اساتید خبره گرایش سیستم دیجیتال گرایش مورد علاقم هست

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
چرا اینجوری شده ضریبا :surprised:چرا درس ها تغییر کردن!!!چرا با احساسات جوونا بازی میکنن آخه این چه وضعیه:razz:
دوستان برقی : الان این درس تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی1 یعنی همون بررسی 1 خودمون میشه؟؟؟
خب یعنی مبحث بررسی 2 که بهره برداری اقتصادی از سیستم های قدرت و محاسبات سیستم توزیع(فیدر و....)دیگه نیست؟؟
خب اگه این همون بررسی هست چرا میان اسمشو تغییر میدن آدم در لحظه اول قبض روح میشه:w22:
آخه چرا باکس سوالات بررسی حذف شده ....:w22:

آخرین ویرایش:

Army Of One

کاربر بیش فعال
سلام...
چرا اینجوری شده ضریبا :surprised:چرا درس ها تغییر کردن!!!چرا با احساسات جوونا بازی میکنن آخه این چه وضعیه:razz:
دوستان برقی : الان این درس تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی1 یعنی همون بررسی 1 خودمون میشه؟؟؟
خب یعنی مبحث بررسی 2 که بهره برداری اقتصادی از سیستم های قدرت و محاسبات سیستم توزیع(فیدر و....)دیگه نیست؟؟
خب اگه این همون بررسی هست چرا میان اسمشو تغییر میدن آدم در لحظه اول قبض روح میشه:w22:
آخه چرا باکس سوالات بررسی حذف شده ....:w22:
چی بگم..
:(

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
چون اکثرا مثل شما بعد سال ها سر میزنن شاید

یاری اندر کس نمی بینم ،یاران را چه شد

گفتگوی خودمانی کی آخر شد ،مهندسان را چه شد

کس نمی گوید که گفتگویی داشت حق کنکوری
ارشدشناسان را چه حال افتاده کنکوریان را چه شد

خواجه شادمان مهندسیان

amin_amini

عضو جدید
بچه ها به نظرتون میتنم از الان برای روزانه تهران بخونم و قبول بشم؟
یعنی تو چهار ماه میشه؟

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
یعنی تو چهار ماه میشه؟
سلام
راز موفقیت کارشناسی ارشد فقط تست زدنه تست با جواب تشریحی انتشارات معتبر
به نظرم چهار ماه برای خوندن و مرور تستهای کنکور های سال های قبل هر رشته ای کافیه
موفق باشید

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی تو چهار ماه میشه؟

بستگي به پيش زمينه تون داره
پيش زمينه خوبي داشته باشيد و هدف مشخص و البته تست و فقط تست. چون دقيقا اگه تستهاي چند سال متوالي را مرور كنيد مي بينيد درصد زيادي از تستها هر سال با يك شكل تكرار مي شود.
ولي چرا اينقدر دير؟ به هر حال ماهي رو هر وقت از آب بگيري تازه هست

Army Of One

کاربر بیش فعال
یعنی تو چهار ماه میشه؟

به نظر من میشه ولی با توجه به اینکه بعضی درسا و ضرائب امسال تغییر کردن برنامه ریزی صحیح و دقیق میخواد.
بستگی به شرایط هم داره.
احیانا شما الان سربازی؟

محمد بی غم

عضو جدید
سلام .دوست عزیز.چرا این فروم های باشگاه خلوت شدند!!!!!!!!!!قبلا خیلی خوب بود و بچه ها فعال بودند...همش کار شبکه های اجتماعی هست.بگذریم.این تصویر رو از کجا برداشتی ؟واسه دروس قدرت مثلا ماشین و تحلیل سیستم های انرژی چی میاد؟ چون امسال درس بررسی نیست.و ماشین و یه درس دیگه یکی شدن!!!!!!!!!!!!!

Army Of One

کاربر بیش فعال
سلام .دوست عزیز.چرا این فروم های باشگاه خلوت شدند!!!!!!!!!!قبلا خیلی خوب بود و بچه ها فعال بودند...همش کار شبکه های اجتماعی هست.بگذریم.این تصویر رو از کجا برداشتی ؟واسه دروس قدرت مثلا ماشین و تحلیل سیستم های انرژی چی میاد؟ چون امسال درس بررسی نیست.و ماشین و یه درس دیگه یکی شدن!!!!!!!!!!!!!
سلام
آره،یادمه.
عکسه صفحه قبل رو از سر فصل دروس که وزارت علوم واسه کارشناسی برق ورودی های 92 به بعد اعلام کرده برداشتم.
کاملش اینه که شامل همه درس ها هست:
ورودی های قبل از 92
ورودی های 92 و بعد:
پارت 1
پارت 2
سر فصل درس تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی 1 هم ضمیمه میکنم (تو همین فایل های بالایی هم هست)
tahlil sys energy 1.jpg
فک نکنم به جز این دوتا مطالب بقیه درسا تغییر کرده باشن ولی شما می تونی برا هر درسی که خواستی سر فصل دروس قدیم رو با جدید مقایسه کنی.
جدول دروس و ضریبشون واسه کنکور 96 هم تو این پست گذاشتم.

mary83

عضو جدید
سلام
چون اکثرا مثل شما بعد سال ها سر میزنن شاید :D

کلا فروم های اینترنتی کم فروغ شدن ولی اینجا دیگه به طرز عجیبی خالی شده.
:w05:
من که ارشدم و گرفتم دیگه الانم پیر شدم:redface:
حیف ... خوبی این انجمن ها این که بر خلاف تل و مل و اینا همه مطالبش می مونه هم یه جور دفترچه خاطراته هم بهرحال تجربه ها منتقل میشه به بعدی ها ... جالبش اینجاس که خارجی ها با اینکه به اون چیزا هم دسترسی دارن ولی همچنان باز انجمن هاشون و اینا فعاله .

خیلی با خودم فکر می کنم که چطوری میشه ملت و از اونجا هم به سمت انجمن ها برگردون ولی راهی به ذهنم نمی رسه
شاید دلیلش اینکه راحت طلبیم؟ یا اسپم دوست داریم؟ یا حوصله فکر کردن نداریم؟
نمی دونم
امیدوارم که بچه های این تاپیک همشون دانشگاهای خوب قبول بشن ;)

Army Of One

کاربر بیش فعال
اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درخصوص اعلام زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي داوطلبان شركت کننده در آزمون‌ ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1396 و بيست و دومين دوره المپياد علمي- دانشجويي كشور و همچنين ايجاد امكان براي ثبت‌نام آن دسته از داوطلباني كه در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام نشده‌اند

1395/10/12
بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان شركت كننده در آزمون‌ ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1396 و بيست و دومين دوره المپياد علمي- دانشجويي كشور كه در زمان مقرر (از تاريخ 95/10/1 لغايت 95/10/11) در آزمون مزبور ثبت‌نام نموده‌اند مي‌رساند، اطلاعات ثبت‌نامي داوطلبان از روز يكشنبه مورخ 95/12/1 لغايت روز سه‌شنبه مورخ 95/12/3 بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و اطلاعيه‌هاي مورخ 4، 8 و 95/10/99 مربوط به اصلاحات دفترچه راهنما، نسبت به مشاهده و كنترل اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام و در صورت تمايل نسبت به ويرايش اطلاعات اقدام نمايند.
ضمناً به منظور مساعدت و همراهي با داوطلباني كه در مهلت مقرر) به شرح فوق( موفق به ثبت‌نام درآزمون نگرديده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده كهدر بازه زماني 95/12/1 لغايت 95/12/3 اين دسته از متقاضيان نيز بتوانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
لینک خبر در سایت سنجش

amin_amini

عضو جدید
سلام دوستان.
من سربازی روم رو همین امسال معاف شدم.
قبلش هم یک بار مدار و الکترونیک و زبان رو خوندم برای ارشد 95 ولی به دلیل استرس سربازی نتونتم رتبهی خوبی برای روزانه بیارم.
حالا سربازیم رو معاف شدم و علوم تحقیقات هم قبول شدم و ثبت نام کردم.
باتوجه به تغیراتی که تو کنکور امسال اعمال شد تصمیم گرفتم علوم تحقیقات رو بخونم در کنارش هم برای روزانه بخونم.
دیگه توکل به خدا.

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
چندتا کتاب کنکور ارشد از انتشارات راهیان ارشد و پوران پژوهش دارم چاپ ۹۲ هست ولی نو و با تخفیف هست
درصورت تمایل پیام خصوصی بدید.

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام.یادش بخیر قبلنا بعد کنکور ارشد اینجا جای سوزن انداختن نبود.اما حالا .........

چقدر فضای مجازی بی وفاس:D

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب دوستان خسته هستن
کم کم می رسن
از لحاظ علمی باید گفت طول موج و دوره تناوبشون رفته بالا و فرکانسشون اومده پایین.:)

بالا