گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنگ زدم رستوران میگم غذا چی دارید ؟

خانمه میگه : پیتزا ، جوجه کباب ، کوبیده ، مرغ ، استیک

بهش میگم : خوش بحالتون ما تو یخچال کوفت هم نداریم !:">

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختر برادرم ۳ سالشه ،خیلی سر زبون داره ،خودش رفته بود از یخچالشون شیر ریخته بود تو شیشه شیرش داشت میخورد بهش گفتم خجالت نمیکشی زبونت ۳ متره، هنوز شیشه شیر دستته
گفت تو عقلت نمیرسه نمیفهمی که چقدر شیر برای بدن مفیده

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر برادرم ۳ سالشه ،خیلی سر زبون داره ،خودش رفته بود از یخچالشون شیر ریخته بود تو شیشه شیرش داشت میخورد بهش گفتم خجالت نمیکشی زبونت ۳ متره، هنوز شیشه شیر دستته
گفت تو عقلت نمیرسه نمیفهمی که چقدر شیر برای بدن مفیده
:biggrin::biggrin:

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می دانید اولین جمله ای که ما دراول دبستان یاد می گیریم چیه؟
.
.
.
.
... بابا آب داد بابا نان داد
می دانید اولین جمله ای که انگلیسها در اول دبستان یاد می گیرند چیه؟
.
.
.
من می توانم بخوانم و بنویسم
.
.
.
می دانید اولین جمله ای که ژاپنیها در اول دبستان یاد می گیرند چیه؟
.
.
.
من می توانم بدوم

و این است که ما همیشه چشممون دنبال دست پدر است. کار از ریشه خراب است

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در زبان انگلیسی واژه های
FriEND ( دوست )
BoyfriEND ( دوست پسر )
GirlfriEND (دوست دختر )
BestFriEND (بهترین دوست)
... همگی سه حرف END (خاتمه) را بهمراه دارند...
اما کلمه FamILY (خانواده) سه حرف" ILY" را دارد که همان مخفف
"I Love You" می باشد ,,
و جالب است بدانید
FAMILY= Father And Mother I Love You

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مامانم زنگ زده میگه ناهار چی دوست داری درست کنم!؟
میگم فرق نمیکنه هرچی میخوای بپـز
میگه من چیزی به ذهنم نمی رسه ، تو بگو ؟
میگم باشه زرشک پلو با مرغ بزار ♥
میگه آخه ماکارونی پختم ؟
من:|

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادتونه هر وقت نمره کم میگرفتیم معلم میخواست حتما والدینمون زیر برگه رو امضا کنن اما وقتی خوب میشدی لازم نبود این کار رو بکنی؟ما هم که خیلی زیرکانه امضا میکردیم بیشتر وقتا هم امضای مادرمون چون تقلید امضای پدرا سخت بود ... :))

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
در زبان انگلیسی واژه های
FriEND ( دوست )
BoyfriEND ( دوست پسر )
GirlfriEND (دوست دختر )
BestFriEND (بهترین دوست)
... همگی سه حرف END (خاتمه) را بهمراه دارند...
اما کلمه FamILY (خانواده) سه حرف" ILY" را دارد که همان مخفف
"I Love You" می باشد ,,
و جالب است بدانید
FAMILY= Father And Mother I Love You
چه جالب:smile:

student.sh86

عضو جدید
بچه ها خداحافظ. امیدوارم همگی جمعه عالی داشته باشید.

نکته: وحید مگه تو دیشب نگفتی فردا پروژه دارم؟ زود رفتی. پس چرا اینجایی؟ راحت میگفتی خوابم میاد . :)

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=6] اگر دخترها هم برن سربازی چی میشه؟ ....

به نظر من که این کار توی مملکت مانشدنی هست ... آخه جنبه و ظرفیت می خواد که این چیزها رو ما عمرا نداریم .... حالا فرض کن که بشه:

... ۱) قضیه فرار از سربازی به کل منتفی میشه و همه (پسرها) می خوان برن سربازی ... حتی اونهایی هم که قبلا رفتن می خوان دوباره برن!!
۲) غذای پادگان ها نسبت به گذشته خیلی بهتر میشه ( دخترها می خوان هنرهاشون را نشون بدن)
۳) هیچ کس دیگه دنبال معافیت نمیره حتی کور کچل ها هم می خوان بیان سربازی!!!
۴) اضافه خدمت برداشته میشه ... کارایی که قبلا باعث اضافه خدمت می شده حالا باعث کاهش خدمت میشه
۵) ازدواج دانشجویی و لاو ترکوندن توی دانشگاه کم میشه و ازدواج در پادگان و عشق من هم سنگر من مد میشه!
۶) فرهنگ عمومی پادگان افزایش پیدا می کنه .... دیگه سربازها فحش رکیک به هم نمیدن از شوخی های شهرستانی(!!) هم خبری نیست
۷) حمام و دست شویی های پادگان ها بالاخره روی بهداشت رو هم می بینن
۸) دیگه رژه ها در پادگان درست انجام میشه .... چون دخترها را میذارن صف اول
۹)خاموشی از ۹ شب به ۱۲.۵ - ۱ شب میرسه
۱۰) خدمت سربازی از ۲سال به ۶ ماه کاهش پیدا می کنه ... اگه خواستی میتونی اصلا نری ...
چون تا ۱۵ سال بعدش سرباز نمی خوان از بس داوطلب هست
۱۱) بعد از ۶ ماه که از سربازی بر می گردی اندازه ۶ سال خاطره داری!!!

[/h]

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا حالا به این فکر کردین که چرا لباس فارغ التحصيلي این شکلیه

.

.
...
.

.
لباس فارغ التحصیلی توی کل جهان این شکلیه . اما تا حالا به این فکر کردین که چرا این شکلیه و اصلاً فلسفه وجودش چیه؟!!! هنگامی كه از شما سوال میشود كه این لباس و كلاه چیست؟ چه پاسخی دارید که بدهید؟! احتمالاً خواهید گفت نمی دانم !!!! اما اگر این سوال را از یك اروپایی یا ژاپنی و یا حتی آمریكایی بپرسند خواهند گفت :
ما به احترام «آوی سنّا AVICENNA» (ابن سینا) پدر علم جهان این لباس را به صورت نمادین میپوشیم!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟!
بله یك نمونه دیگر از ارزشهای ایرانی كه خود ما آنرا نمیشناسیم ردای فارغ التحصیلی است!!
آنها به احترام «آوی سنّا» كه همان «ابن سینا»ی ماست كه لباس بلند رِدا گونه می پوشیده، این لباس را تن دانشمندان خود میكنند. آن كلاه هم نشانه همان دَستار است (کمی فانتزی شده) و منگوله آن نمادی از گوشه دستار خراسانی كه ما ایرانی ها در قدیم از گوشه دَستار آویزان میكردیم و به دوش میانداختیم.. در اروپا و آمریكا علامت یك آدم برجسته و دانش آموخته را لباس و كلاه ابن سینا می گذارند، ولی ما خودمان نمیدانیم !!
باید افسوس بخوریم که نمیدونستیم!!!نه؟؟؟

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا به این فکر کردین که چرا لباس فارغ التحصيلي این شکلیه

.

.
...
.

.
لباس فارغ التحصیلی توی کل جهان این شکلیه . اما تا حالا به این فکر کردین که چرا این شکلیه و اصلاً فلسفه وجودش چیه؟!!! هنگامی كه از شما سوال میشود كه این لباس و كلاه چیست؟ چه پاسخی دارید که بدهید؟! احتمالاً خواهید گفت نمی دانم !!!! اما اگر این سوال را از یك اروپایی یا ژاپنی و یا حتی آمریكایی بپرسند خواهند گفت :
ما به احترام «آوی سنّا AVICENNA» (ابن سینا) پدر علم جهان این لباس را به صورت نمادین میپوشیم!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟!
بله یك نمونه دیگر از ارزشهای ایرانی كه خود ما آنرا نمیشناسیم ردای فارغ التحصیلی است!!
آنها به احترام «آوی سنّا» كه همان «ابن سینا»ی ماست كه لباس بلند رِدا گونه می پوشیده، این لباس را تن دانشمندان خود میكنند. آن كلاه هم نشانه همان دَستار است (کمی فانتزی شده) و منگوله آن نمادی از گوشه دستار خراسانی كه ما ایرانی ها در قدیم از گوشه دَستار آویزان میكردیم و به دوش میانداختیم.. در اروپا و آمریكا علامت یك آدم برجسته و دانش آموخته را لباس و كلاه ابن سینا می گذارند، ولی ما خودمان نمیدانیم !!
باید افسوس بخوریم که نمیدونستیم!!!نه؟؟؟
وااای من نمیدونستم...مرسی
ببخشید تشکرام تموم شده

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ديشب داداشم تو خواب هذيان ميگفت و جيغ ميكشيد...رفتم اتاق ميبينم بابام بالا سرشه !!!
ميگم خوب بيدارش كن ! ميگه بذار كابوسشو ببينه، اينهمه پول دي وي دي ميده فيلم ترسناك ميگيره.... بزار سه بعديشم ببينه

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه زمان ملت کارشون که با کامپیوتر تموم میشد
روی کیبورد و مانیتور و کیس کاور میکشیدن ...
یعنی در حد رو مبلی پذیرایی !
این روزا وقت نمیشه بدبختو خاموش کنیم خنک شه

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مان بزرگم نذر کرده بود دانشگاه قبول بشم 30 جزء قرآن رو بخونه ...
من دانشگاه قبول شدم 2 جزء بیشتر نخوند ...
بهش میگم عزیز جون، فقط 2 جزء خوندی که؟!!
اونم میگه :
اون رشته ای که تو قبول شدی 2 جزئشم زیادیه

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاشق اینم که وقتی استاد می پرسه
تا کجا درس دادم؟
همه مثه بـُــز همدیگه رو نگاه می کنن و هیچ کس جوابی نمی ده :)) عاشق این اتحاد و هماهنگیم توو وانکردن لای جزوه

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها خداحافظ. امیدوارم همگی جمعه عالی داشته باشید.

نکته: وحید مگه تو دیشب نگفتی فردا پروژه دارم؟ زود رفتی. پس چرا اینجایی؟ راحت میگفتی خوابم میاد . :)

ّین پروژه میام نصفش رو انجام دادم ببین سندش

Capture.jpg

بالا