گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
....ار ه همون ساعتی که من میخوابم سینا بیدار میشه پس
آره منم دیشب 3 خوابیدم سینا گفت من 3.5 بیدار شدم .اینجوری خوبه دیگه.ما که همه سیستممون سر وته شده.خوردو خوراک و خواب و بیدارمون داغونه.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا اینجا خشکی اومده امشب؟هااااااا؟

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب سکوتی حکم فرماست اینجا!باز هم بی خوابی به سراغم امده ...الان که همگی خواب هستید میخوام شرح حال خواب هایی که دارید میبینید رو بگم ساعت 2 نصفه شب!..از انا شروع میکنیم..از یک طرف داره خواب یک گربه سیاه میبینه که دنبال فنچاشه از طرفی تا صبح یک فوق لیسانس از دانشگاه شهرضا تو خواب میگیره:smile:....خوب میرسیم به سینا!الان حسابی داره رو پروزه تصفیه لجن فعالش تلاش میکنه زیر نظر دکتر نورتون خیلی هم ذوق کرده تو خواب:D....وحید:الان وحید خوابش از همتون هیجانش بیشتره!خواب دیده رفته کنسرت ابی و یک اهنگ هم رو سن با ابی داره اجرا میکنه(اینو بهش میگن خواب باحال نه مثل خواب سینا خسته کننده!)...سودی:سودی خواب داره میبینه از فروشگاه تیرازه تخفیف ویزه داره و رفته کلی مانتو با رنگای گوناگون گرفته و ذوق کرده ;)....ویدا:ویدا خوابش مثل خودش پر از ابهامه یعنی نمیدونه کجاست دقیقا...جنگل؟دشت؟کنار ساحل ولی به هر یکجا هست دیگه:D...نازنین:نازنین خواب نمیبینه امشب :)بقیه هم خواب هاشون خصوصی هستش نمیشه گفت....شبتون به خیر خودم هم به جمع شما میپیوندم الان ....:w47:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب سکوتی حکم فرماست اینجا!باز هم بی خوابی به سراغم امده ...الان که همگی خواب هستید میخوام شرح حال خواب هایی که دارید میبینید رو بگم ساعت 2 نصفه شب!..از انا شروع میکنیم..از یک طرف داره خواب یک گربه سیاه میبینه که دنبال فنچاشه از طرفی تا صبح یک فوق لیسانس از دانشگاه شهرضا تو خواب میگیره:smile:....خوب میرسیم به سینا!الان حسابی داره رو پروزه تصفیه لجن فعالش تلاش میکنه زیر نظر دکتر نورتون خیلی هم ذوق کرده تو خواب:D....وحید:الان وحید خوابش از همتون هیجانش بیشتره!خواب دیده رفته کنسرت ابی و یک اهنگ هم رو سن با ابی داره اجرا میکنه(اینو بهش میگن خواب باحال نه مثل خواب سینا خسته کننده!)...سودی:سودی خواب داره میبینه از فروشگاه تیرازه تخفیف ویزه داره و رفته کلی مانتو با رنگای گوناگون گرفته و ذوق کرده ;)....ویدا:ویدا خوابش مثل خودش پر از ابهامه یعنی نمیدونه کجاست دقیقا...جنگل؟دشت؟کنار ساحل ولی به هر یکجا هست دیگه:D...نازنین:نازنین خواب نمیبینه امشب :)بقیه هم خواب هاشون خصوصی هستش نمیشه گفت....شبتون به خیر خودم هم به جمع شما میپیوندم الان ....:w47:

ازدست تو سیاوشی
پکیدم از خنده.:biggrin:
من واقعا یادم نمیاد دیشب چه خوابی دیدم.
اما چند وقته همش خواب کفش قرمز میبینم.:D
اونوقت خودت چه خوابی میبینی؟:razz:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

دلم گرفته است...
دلم گرفته است...
به ايوان ميروم و انگشتانم را
بر پوست کشيده ي شب مي کشم...
چراغ هاي رابطه تاريکند
چراغ هاي رابطه تاريکند
کسي مرا به آفتاب معرفي نخواهد کرد
کسي مرا به ميهماني گنجشک ها نخواهد برد
پرواز را بخاطر بسپار پرنده مردني ست ...!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهي دلم مي گيرد
از آدم هايي كه در پس نگاه سردشان با لبخندي گرم فريبت مي دهند
دلم ميگيرد از خورشيدي كه گرم نمي كند
......و نوري كه تاريكي مي دهد
ازكلماتي كه چون شيريني افسانه ها فريبت مي دهند
دلم مي گيرد
از سردي
چندش آور دستي كه دستت را مي فشارد
و نگاهي كه به توست و هيچ وقت تو را نمي بيند
از دوستي كه برايت
هديه
دوبال براي پريدن مي آورد
و بعد
پرواز
را با منفورترين كلمات دنيا معني مي كند
دلم مي گيرد از چشم اميد داشتنم به اين
همه هيچ
گاهي حتي
از خودم هم دلم ميگيرد

دکتر علی شریعتی

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]لنگه های چوبی درب حیاطمان گرچه کهنه اند [/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]و جیرجیر می کنند ولی خوش به حالشان که [/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]لنگه ی همند... [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif] [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]مرحوم حسین پناهی [/FONT][/FONT]

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]من زندگی را دوست دارم [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]ولی از زندگی دوباره می ترسم ! [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]دین را دوست دارم [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]ولی از کشیش ها می ترسم ![/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]قانون را دوست دارم [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]ولی از پاسبان ها می ترسم ![/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]عشق را دوست دارم [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]ولی از زن ها می ترسم ![/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]کودکان را دوست دارم [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]ولی از آئینه می ترسم ![/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]سلام را دوست دارم [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]ولی از زبانم می ترسم ![/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]من می ترسم پس هستم [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]این چنین می گذرد روز و روزگار من [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]من روز را دوست دارم ولی از روزگار می ترسم
[/FONT]

hasan_g2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدرها هم شرایط کاری در پارس جنوبی بد نیست حقیقتش شرایط عسلویه با کنگان که حدود 70 کیلومتر با هم فاصله دارند خیلی متفاوته ، اینجا ( کنگان ) هنوز هیچ واحدی به پیش راه اندازی هم نرسیده پس آلودگی شیمیایی کمی داره ، شرکت های متنوع داخلی زیادی اینجا هستند پس شانس پیدا کردن کار بیشتره ، تازه مگر ماها از روز اول نمی دونستیم که قراره یک چنین جاهایی کار کنیم ، پس گله نباید کرد درسته که شرایط کاری سخته ولی خب تکراری نیست ، تقریبا هر هفته یک اتفاق جدید داریم که باعث میشه شرایط کاری خیلی کسل کننده نشه تازه خیلی از امکانات که در شهرها نیست ، اینجا در دسترسه مثل دریا ، ماهیگیری و قایق سواری و جت اسکی و از همه مهمتر مردم خونگرم و مهربونش نمی ذارند خیلی بد بگذره

s.matavos

عضو جدید
دلــگیـــر مباش .

دلت که گیـر باشد ،

رهـــــا نمی شوی !

خـداونـد ،

بنده گــان ِ خود را ،

با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید... !
سلام! خوبی؟! صبحت بخیر! تشکرام تموم شده وگرنه کلی تشکر بارونت می کردم!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدرها هم شرایط کاری در پارس جنوبی بد نیست حقیقتش شرایط عسلویه با کنگان که حدود 70 کیلومتر با هم فاصله دارند خیلی متفاوته ، اینجا ( کنگان ) هنوز هیچ واحدی به پیش راه اندازی هم نرسیده پس آلودگی شیمیایی کمی داره ، شرکت های متنوع داخلی زیادی اینجا هستند پس شانس پیدا کردن کار بیشتره ، تازه مگر ماها از روز اول نمی دونستیم که قراره یک چنین جاهایی کار کنیم ، پس گله نباید کرد درسته که شرایط کاری سخته ولی خب تکراری نیست ، تقریبا هر هفته یک اتفاق جدید داریم که باعث میشه شرایط کاری خیلی کسل کننده نشه تازه خیلی از امکانات که در شهرها نیست ، اینجا در دسترسه مثل دریا ، ماهیگیری و قایق سواری و جت اسکی و از همه مهمتر مردم خونگرم و مهربونش نمی ذارند خیلی بد بگذره

بله درست میفرمایید شما...

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستای گلم که مثه من سحر خیزن.
منظورم آنا و سینا نیستا تا لنگه ظهر میخوابن همش

s.matavos

عضو جدید
هههههههههههههههههی وای من چرااااااااااااا؟
آنایی یعنی اینقدر وحشتناکه دو بار حمام؟!
سلام خوبم تو چطوری؟ ئه 2بار چرا؟ باشگاه رفتی؟
منم خوبم، مرسی!
یه بارشو که باریکلا، واسه باشگاه بود، یه بار دیگه ش هم بعد از آرابشگاه! اومدم که برم نرم کننده بخرم واسه موهام، دیدم برم آرایشگاه سنگین تره! آخه وقتی موهام بلند میشه، نرم کننده نزم دابل استرینگ میشه نوک موهام!

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشگاه امروز خلوته!
چه روزایی کلاس داری؟
مانتو خریدی یانه؟
الان سینایی هم اومد شدیم 3تا. کلاسام 2شنبه 4شنبه شده .نه دیروز رفتم یه جای بیخود به سفارشه یکی از بچه ها .هیچی نداشت.دوباره همون جایی میرم که خودم میخواستم تو چی خریدی؟

بالا