گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورت اینه که واسه کار پیدا کردن ناراحتی‌
من هم زمان خودم خیلی‌ دنبالش بودم بد یهو پیدا میشه شک نکن اینقدر سرت شلوغ میشه که حسرت همین روزا رو می‌خوری

نه نگرانی اصلی من کار نیست
دلم از چیزه دیگه گرفته!
بیخیال

sana.68

عضو جدید
همه هم دوره‌ای‌های من مدرک دکتراشون هم گرفتن بد من که حالا بد از چند سال مجبورم واسه گرفتن مدرک مجدد ! مهندسی‌ در بلاد کفر چند تا درس رو دوباره بگذرونم هی‌ امتحان میدم هی‌ رد میشم خسته شدم دیگه ....

سر کار میری ؟ ایشالا سری بعد قبول میشی ما چی بگیم نه کار دارم و ارشدمم رو هواس.

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نگرانی اصلی من کار نیست
دلم از چیزه دیگه گرفته!
بیخیال
من اهل دعا کردن نیستم ,یعنی‌ بودم دیگه نیستم ( بگذریم ) ولی امیدوارم که درست بشه کارت ...
مگه آدم بی‌ مشکل پیدا میشه توی دنیا من اگه یه سومش رو اینجا بخوام بگم
باید دو ساعت تایپ کنم !

sana.68

عضو جدید
من اهل دعا کردن نیستم ,یعنی‌ بودم دیگه نیستم ( بگذریم ) ولی امیدوارم که درست بشه کارت ...
باید دو ساعت تایپ کنم !
ولی من دعا کردم و معجزه شد واسم

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب هر چیزی جز عشق مساله اش با منطق حل میشه;)

عشق هم با منطق حل میشه
هنوز جوونید نمیدونید اینو :)
کار من نیاز به همت داره که من ندارم فقط نشستم میبینم همه دارن پیشرفت می‌کنن من دجا میزنم اساسی‌

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من دعا کردم و معجزه شد واسم
من هم خیلی‌ جا‌ها دعا کردم و فکر می‌کردم معجزه شد ولی‌ معجزه نبود فقط زمان می‌خواست که درست بشه فقط با دعا کردن خودم رو سرگرم کردم که این زمان بگذره ، گفتم که بگذریم :)

sana.68

عضو جدید
عشق هم با منطق حل میشه
هنوز جوونید نمیدونید اینو :)
کار من نیاز به همت داره که من ندارم فقط نشستم میبینم همه دارن پیشرفت می‌کنن من دجا میزنم اساسی‌

نه میدونم حل میشه ولی اگه بخوای واسه کسی توضیح بدی منطقشو سخته! وگرنه چیزی به اسم عشق وجود نداره!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید دو ساعت تایپ کنم !

میفهمم چی میگی
کاملا درکت میکنم
من برم بچه ها بیرون
یه گل به این سرم بگیرم ثنا جون بای بای

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه میدونم حل میشه ولی اگه بخوای واسه کسی توضیح بدی منطقشو سخته! وگرنه چیزی به اسم عشق وجود نداره!

یه زمانی‌ این همشهری بابام ( شهرام -همدان) همیشه اینجا بود میومدیم یه احوال پرسی‌ میکردیم
شما هم که همشهری مامانم هستین ( کرمانشاه ) :)

sana.68

عضو جدید
یه زمانی‌ این همشهری بابام ( شهرام -همدان) همیشه اینجا بود میومدیم یه احوال پرسی‌ میکردیم
شما هم که همشهری مامانم هستین ( کرمانشاه ) :)
جالبه اره من اولین روزی انقد تو تالارم چون تنهاخونه ام.:smile:. الان همدان زندگی میکنید؟ پس کرمانشاه اومدین حتما.الان شما همدانی هستین یا کرمانشاهی؟:)

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه اره من اولین روزی انقد تو تالارم چون تنهام خونه ام.:smile:. الان همدان زندگی میکنید؟ پس کرمانشاه اومدین حتما.الان شما همدانی هستین یا کرمانشاهی؟:)
نه‌ من تهران به دنیا اومدم
و تهران زندگی‌ می‌کردم الان هم کلا ایران نیستم کانادا زندگی‌ می‌کنم

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه اره من اولین روزی انقد تو تالارم چون تنهاخونه ام.:smile:. الان همدان زندگی میکنید؟ پس کرمانشاه اومدین حتما.الان شما همدانی هستین یا کرمانشاهی؟:)
کرمانشاه رو خیلی‌ بچه بودم میومدم ولی‌ آخرین بار رفتم ایلام و کرمانشاه ( ۱۵ سال پیش )
فقط چهار راه اجاق و اون چند تا حوض قدیمی‌ و بستنی باقلوا و یه بازار خیلی‌ قدیمی‌ بالاترش ,همینا رو یادم هست
البته خیابون کسرا رو هم یادم هست عمه پسر خالم اونجا زندگی‌ میکرد ...

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالتون که ایران نیستین و دغدغه های مارو ندارین:(
هر کسی‌ هر جای دنیا دغدغه‌های خودش رو داره
همه جان آسمون همین رنگه
اولش آره وقتی‌ میای همین رو میبینی‌ که همه چی‌ فرق داره ولی‌ بعدش مشکلات جامعه اینجا میشه مشکلات روزمره آدم باز هم همون رومرگی‌ها البته نوع خارجیش :)

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز باید همه چیو از اول شروع کنی‌
همه چی‌ رو که اونجا سال‌ها درست کردی این خیلی‌ آسون نسیت
یا باید سیب زمینی‌ بیرگ باشی‌ که بگی‌ بیخیال یا باید با همه چی‌ بجنگی از اول, اوه.... داستان داره گفتم که نمیشه همه رو گفت

sana.68

عضو جدید
کرمانشاه رو خیلی‌ بچه بودم میومدم ولی‌ آخرین بار رفتم ایلام و کرمانشاه ( ۱۵ سال پیش )
فقط چهار راه اجاق و اون چند تا حوض قدیمی‌ و بستنی باقلوا و یه بازار خیلی‌ قدیمی‌ بالاترش ,همینا رو یادم هست
البته خیابون کسرا رو هم یادم هست عمه پسر خالم اونجا زندگی‌ میکرد ...
نه دیگه الان حوض نداره . اما بازارقدیمی و چهار راه اجاق و کسرا سر جاشونه

sana.68

عضو جدید
هر کسی‌ هر جای دنیا دغدغه‌های خودش رو داره
همه جان آسمون همین رنگه
اولش آره وقتی‌ میای همین رو میبینی‌ که همه چی‌ فرق داره ولی‌ بعدش مشکلات جامعه اینجا میشه مشکلات روزمره آدم باز هم همون رومرگی‌ها البته نوع خارجیش :)
درسته! قصد داری بر گردی؟

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته! قصد داری بر گردی؟

نه‌ نمی‌خوام برگردم یا شاید هم دیگه نمیتونم برگردم یه جورایی معتاد اینجا شدم چمیدونم اسیر اینجا شدم وقتی‌ که دیگه از یه جا میکنی میری یه جای دیگه باز برگشتن ساخته چون بازم باید از سفر شروع کرد

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
من باید برم
باز هم میام ولی‌ خوب الان سر کارم خطری یه کمی‌ :)
خوش باشین

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه گریه نداره هی بگن یه خانوم واسه صنعت خوب نیس. من نمیتونم کنار بیام با این قضیه!

سلام عزیزومنم باهات موافقم گلم.صنعت سختم باشه دخملایی مثل ما ازعهدش برمیان....ایشالابه هدفات برسی;)

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااام

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام صبح تا الان نبودم. امامزاده بودم واسه همتون اگه خدا قابل بدون دعا کردم!:redface:
(مخصوصا سیناو نازنین سودی ویدا سیاوش)
از بس صورتم پر اشک شده بو اکثر زنهای تو امامزداه می اومدن میگفتن دعامون کن.
سبک شدم اماهنوز دلم تنگه
بعدش یه جا دیگه رفتم یارو مدیره تو دفترش شمارمو نوشت گفت 3 یا 4 روز دیگه بهت زنگ میزنم!
این داداشیم هم آهنگ امین حبیبی گذاشته دارم میدقم:cry:
مرسی آنایی عزیزم
ممنون دعام کردی وبه یادم بودی
منم یه عالمه دوست دارم

بالا