گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

rostamani

عضو جدید
آره واقعا خدا یه چی میدونست ما نرفتیم اینجور دانشگاهها:biggrin:
سلاممممممممم خوبی؟؟ کدوم دانشگاها ؟؟؟ دوستم رتبش 1900 شده بعد میگه خدارو شکر جایی قبول نشدم میتونم برم سر کار
من:|
سازمان سنجش:|
بیکاران جامعه :|
رتبش:|

rostamani

عضو جدید
مثه من
شما که میرین یونی ازاد .نزن تو سرت فردا روز قراره یه زندگیو بچرخونی مادر :))

rostamani

عضو جدید
من هر وقت میام اینجا کسی منو تحویل نکیره ضایع میشم میرم به خدا منم مهندس شیمیم .
بعد دوباره میام بعد دوباره ضایع میشم
بازم بیخیال نمیشم میام
اگه این روحیه رو تو درس داشتم الان شریف بودم به قرعان

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاممممممممم خوبی؟؟ کدوم دانشگاها ؟؟؟ دوستم رتبش 1900 شده بعد میگه خدارو شکر جایی قبول نشدم میتونم برم سر کار
من:|
سازمان سنجش:|
بیکاران جامعه :|
رتبش:|
دانشگاههای تهرانو میگم چون وحید میخواست اونجارو بترکونه منم اعلام آمادگی کردم:Dبابا غصه نخور خدارو شکر کن تو این وضع قبول شدی.فامیلمونم الان زاهدان قبول شده اونم چالوسه ولی دارن رو مخش کار میکنن که بره به احتمال زیاد میره.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر وقت میام اینجا کسی منو تحویل نکیره ضایع میشم میرم به خدا منم مهندس شیمیم .
بعد دوباره میام بعد دوباره ضایع میشم
بازم بیخیال نمیشم میام
اگه این روحیه رو تو درس داشتم الان شریف بودم به قرعان

تو عزیزی دوست خوبم

اینجا واسه همه مهندسای شیمیه کسی هم ضایع نمیشه
ما مخلصتم هستیم در بست

rostamani

عضو جدید
دانشگاههای تهرانو میگم چون وحید میخواست اونجارو بترکونه منم اعلام آمادگی کردم:Dبابا غصه نخور خدارو شکر کن تو این وضع قبول شدی.فامیلمونم الان زاهدان قبول شده اونم چالوسه ولی دارن رو مخش کار میکنن که بره به احتمال زیاد میره.
من میرم یونی خودمون البته یه طرحی هم سازمان سنجش داده واسه این 10% برتر اونم انتخاب رشته میکنم شاید قبول شدیم که نمیشیم .میترسم برم زاهدان گیر کنم نرم یونی خودمون.دختره ؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی سخته خدایی .اگه بیاد که خوبه یه دوست شمالی دارم حداقل :))))))

rostamani

عضو جدید
ئه علم چه پیشرفت کرده.از کجا فهمیدی میرم آزاد؟
به بقیه خونواده هم یاد میدم
جواب میده.
خودت گفتی تو تاپیک نتایج ارشد منم بودم
نزن تو سر بچه تو سری خورش نکن فردا روز ارشد قبول نشه مقصر تویی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای عزیزم
من با اجازتون برم

فردا صبح کارم باید 5:30 از خواب پا شم و تا 3 بعدازظهر تو واحد دوندگی کنم

شبتون بخیر

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میرم یونی خودمون البته یه طرحی هم سازمان سنجش داده واسه این 10% برتر اونم انتخاب رشته میکنم شاید قبول شدیم که نمیشیم .میترسم برم زاهدان گیر کنم نرم یونی خودمون.دختره ؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی سخته خدایی .اگه بیاد که خوبه یه دوست شمالی دارم حداقل :))))))
آره دختره .خوب میشه ها . خب اگه جور شه بری یونی خودت که عالیه.ایشالله درست شه.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نه شرکت نکردم
اخه من اصلا نمی دونستم که می افتم جنوب اونم امیدیه به همین خاطر شرکت نکردم

واسه سال بعد میگم
آها آره دیگه تو که مشغول شدی ارشدم بگیری خیلی به نفعت میشه.موفق باشی.

rostamani

عضو جدید
آره دختره .خوب میشه ها . خب اگه جور شه بری یونی خودت که عالیه.ایشالله درست شه.
ولی خدایی میگم من کارشناسیم تو خوابگاه بودم شمالیا یه سری اخلاقیاتشون شبیه همه بیشتر میتونن همو تحمل کنن .مناطق خشک یکم فرق دارن .نمیگم بدترنا بد برداشت نکنین باهم فرق دارن .به خاطر اب وهواشونه .اتفاقا هنوز نرفته یه گرگانی پیدا کردم که اونجا کارشناسی میخونه .من زاهدان رفتم مردمش ساده هستن و وقتی یه غریبه واردشون میشه داد میزنه که مال یه جا دیگست و تابلو میشه دیگه .ولی خوبیش اینه دانشگاش خیلی مجهزه ونیازی نیست زیاد بری تو شهر شنیدم استخر و بازارچه و خوابگاه همه تو یه محیطه .

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی خدایی میگم من کارشناسیم تو خوابگاه بودم شمالیا یه سری اخلاقیاتشون شبیه همه بیشتر میتونن همو تحمل کنن .مناطق خشک یکم فرق دارن .نمیگم بدترنا بد برداشت نکنین باهم فرق دارن .به خاطر اب وهواشونه .اتفاقا هنوز نرفته یه گرگانی پیدا کردم که اونجا کارشناسی میخونه .من زاهدان رفتم مردمش ساده هستن و وقتی یه غریبه واردشون میشه داد میزنه که مال یه جا دیگست و تابلو میشه دیگه .ولی خوبیش اینه دانشگاش خیلی مجهزه ونیازی نیست زیاد بری تو شهر شنیدم استخر و بازارچه و خوابگاه همه تو یه محیطه .
آره منم جدی گفتم خب فرهنگها خیلی موثره.آره منم شنیدم یونی زاهدان مجهزه.تعریفشو شنیدم.

بالا