گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خوشبختم ار آشنایی باشما دوست گرامی ،من میخوام شروع کنم برای ارشد مهندسی شیمی بخونم خیلی دنبال جزوات این رشته هستم میخوام به شدت درس بخونم بتونم دانشگاه خوبی در تهران قبول شوم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم خوشبختم ار آشنایی باشما دوست گرامی ،من میخوام شروع کنم برای ارشد مهندسی شیمی بخونم خیلی دنبال جزوات این رشته هستم میخوام به شدت درس بخونم بتونم دانشگاه خوبی در تهران قبول شوم

خیلیم خوبه...
آرزو بر جوانان عیب نیست...:D
خوب شوخی کردم...حالا بگین ببینم چرا دوس دارین مهندسی شیمی قبول بشین؟اصن دیدتون نسبت به این رشته چیه؟؟
چه درسای مشترکی باما پاس کردین؟

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
از درسهای مثل ترمودینامیک و مکانیک سیالات خیلی خوشم میاد ،فکر کنم رشته خیلی خوبی باشه من درسهای که مفهومی باشن رو خیلی دوست دارم ،من ترم 5 هستم حالا خیلی مونده تموم بشه ،شما میشه لطف کنیدیه توضیح مختصری از مهندسی شیمی بدید ممنون میشم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از درسهای مثل ترمودینامیک و مکانیک سیالات خیلی خوشم میاد ،فکر کنم رشته خیلی خوبی باشه من درسهای که مفهومی باشن رو خیلی دوست دارم ،من ترم 5 هستم حالا خیلی مونده تموم بشه ،شما میشه لطف کنیدیه توضیح مختصری از مهندسی شیمی بدید ممنون میشم

اول بذار برات از تفاوت رشته ی مهندسی با بقیه رشته ها مثه رشته ی شما بگم:
رشته ی مهندسی یعنی طراحی!مثلا همین دروسی که گفتین یعنی ترمو و سیالات رو ما میخونیم چرا میخونیم؟؟میخواهیم با رژیم جریان سیال و رژیم انژی سیال آشنا بشیم...چرا؟؟چون میخواهیم با شناخت سیال مسیر جرکت و دستگاهها ی سر راه و خلاصه هر چیزی که سیال باهاشون سرو کار داره رو طراحی کنیم و بسازیم...
یه توصیه از همین الان کتابای مهندسی شیمی رو بگیرین و بخونین...واسه تفریح و دانستنی خوبن تا وقتش که بخواین محکم استارت بزنین واسه ارشد...

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه گاهی میام دیر جوابتون رو میدم یا بدون خدافظی میرم نذارید پای بی معرفتی

والا واسه سرعت اینترنت.

من با جی پی ار اس ایرانسل میام که دیگه خودتون میدونید چقدر داغونه.

گاهی قطع میشه دیگه هم وصل نمیشه

rostamani

عضو جدید
سلام
شنیدم که ارشد قبول شدین!!آفرین...خیلی خوبه...واسه دختر ارشد واقعا خوبه
اره ولی از وقتی نتایج اومد تا همین الان تو فکرم چرا رتبم اینجوری شد .هیییییی وای من .دیروز رییس یونی خودمون گفت تو تکمیل ظرفیت میگیرن و اینکه مهره یا بهمن روش بحثه احتمالا بهمنه .گفتن زاهدانو ثبت نام کن بعد خواستی اونجارو انصراف میدی الان میتونم انتخاب کنم خعلییییییییی خوبه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اگه گاهی میام دیر جوابتون رو میدم یا بدون خدافظی میرم نذارید پای بی معرفتی

والا واسه سرعت اینترنت.

من با جی پی ار اس ایرانسل میام که دیگه خودتون میدونید چقدر داغونه.

گاهی قطع میشه دیگه هم وصل نمیشه

معرفتت تو حلقم...
جی چی آر اس ایرانسلو عشقه که هنوزم تورو به ما وصل میکنه...دمش گرم...دم خودتم گرم کوکا...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره ولی از وقتی نتایج اومد تا همین الان تو فکرم چرا رتبم اینجوری شد .هیییییی وای من .دیروز رییس یونی خودمون گفت تو تکمیل ظرفیت میگیرن و اینکه مهره یا بهمن روش بحثه احتمالا بهمنه .گفتن زاهدانو ثبت نام کن بعد خواستی اونجارو انصراف میدی الان میتونم انتخاب کنم خعلییییییییی خوبه

ماکه درس نخوندیم و قصد کردیم بریم سربازی و سر کار...
شماکه ارشد قبول شدین خیلی خوش بحالتونه...حداقلش دو سال دیگه دانشجویین...منکه دلم از همین الان برا دانشجوییم تنگ شده...

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیشکی هیچی قبول نشده!!!همشون میزنن تو سرشون و میخوان واسه سال بعد بخونن...
آره ارشد امیدیه ثبت نام کن راحت ارشدتو بگیر...

ای بابا چه بد
ایشالا سال بعد با خودم همه قبول میشن.

اره بابا من فقط مدرکشو میخوام.اینجا خیلی بدرد میخوره فرقم نداره واسه کدوم دانشگاه باشه

rostamani

عضو جدید
ماکه درس نخوندیم و قصد کردیم بریم سربازی و سر کار...
شماکه ارشد قبول شدین خیلی خوش بحالتونه...حداقلش دو سال دیگه دانشجویین...منکه دلم از همین الان برا دانشجوییم تنگ شده...
اخه من همش میگفتم هیجا قبول نشم یونی خودمون هست یهو گفتن یونی ما ارشد نمیگیره من موندمو رتبه داغونم و اعصاب داغونتر .منم نامردی نکردم همه جارو زدم .الان واسه ثبت نام زاهدان نمیتونم برم به مسئولش میگم تمدید کنین من از شمال باید بیام جنوب میگه خوب راه بیفتین میرسین .منم گفتم یکی میاد جام میخواین ثبت نام کنین کنین نمیکنینم که نکنین .هی میگه باید سختی بکشی اینگاری سربازیمه

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیشکی هیچی قبول نشده!!!همشون میزنن تو سرشون و میخوان واسه سال بعد بخونن...
آره ارشد امیدیه ثبت نام کن راحت ارشدتو بگیر...
مثه من

بالا