[گزارش کارآموزی ]دانلود ► گزارش

پروژه کار آموزی

معرفیپروژه کار آموزی ،شامل: 45 صفحه word و 21 شیت فایل Auto cad ، به همراه فونت فارسی

سرفصل موضوعات پروژه:

- نکاتی در مورد ساخت تیرها

- وصل تیرهای سراسری

- وصل نمودن دو نقطه تیرآهن به همدیگر

- تیرهای لانه رنبوری

- تیرچه

- پروفیل های اتصال و میل مهار

- بادبند

- پله

- سقف تیرچه بلوک

- مزایای و معایب ساختمان فلزی

- مدیریت کارهای ساختمانی

- محل احداث پروژه

- انواع نقشه های ساختمانی

- روش های اجراء

- روش های انبار و نگهداری مصالح ساختمانی

- ساختمانهای اسکلت فلزی

- اجراء تشکیل دهنده ساختمان های فلزی

- ستون

- دسته های اتصال

- چگونگی اتصال تیر به ستون

- قبل از باز کردن نقشه ها حتما فونت های مربوطه را در قسمت فونت Auto cad بریزید پس از باز کردن نقشه را recover نمائید.

- فایل ها قابل اجرا در Auto cad 2004 می باشند .[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] http://www.gcg-links.blogfa.com/
منبع : ww.americivil.com

[/FONT]

بيشتر...

omran84

عضو جدید
دانلود گزارش کارآموزی از اجرای ساختمان

دانلود گزارش کارآموزی از اجرای ساختمان

یک گزارش کار آموزی مربوط به اجرای ساختمان وهر آنچه شما بخواهید . فرصت رو از دست ندین دوستان عزیز یک فایل بسیار کامل تهیه شده توسط دانشجوی دانشگاه بیرجند .

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]آنچه در این گزارش می خوانیم : [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]عایق کاری ساختمان - مراحل ساخت فونداسیون ساختمان اسکلت فلزی - نکات اجرایی زیر سازی پی - نکات فونداسیون - [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]نکات مربوط به خاکبرداری - نکات فنی و اجرایی مربوط به خاکریزی وزیرسازی فونداسیون - نکات فنی و اجرایی بتن مگر - [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]نکات فنی و اجرایی قالب بندی فونداسیون - آرماتور گذاری در فونداسیون - دلالیل استفاده از صفحه کف ستونی و بولت- [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]بولت گذاری در فونداسیون - انواع اتصال ستون به فونداسیون - روش نصب پیچ های مهاری- محافظت صفحات بلیس پلیت و - [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]پیچ های مهاری ( مهره و حدیده ) - کاربرد شناژ واتصال آن به فونداسیون - آرماتور گذاری در شناژ - انواع شالوده ها -جزییات [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و نکات اجرایی ستونها- ستون فلزی - پلان آکس بندی اسکلت فلزی - نمره بندی آکس ستونها - شکل ستونها - نیمرخ [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]( پروفیل ) نورد شده شامل انواع آهن ها و قوطی ها - مقاطع مرکب - علل استفاده از مقاطع مرکب در ستونها - چگونگی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ساخت ستون ( مقاطع مرکب) - استقرار ستون بر روی صفحه بیس پلیت - طویل کردن ستونها - نحوه طویل نمودن ستونها[/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]انحراف مجاز پس از نصب ستون- شاه تیر ها ( پل ها یا تیر های اصلی ) - ساخت پلها و شاه تیر ها -نکات مورد توجه در مورد [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ورق تقویتی در تیر های معمولی - تیرهای لانه زنبوری - هدف از ساختن تیرهای لانه زنبوری - پلهای مرکب -اتصالات در [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ساختمانهای فلزی - اتصال در تکیه گاه ساده ( مفصلی ) - اتصال در تکیه گاه نیم گیردار - اتصال در تکیه گاه گیردار ( صلب ) [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]اتصالات ساده تیر به ستون و شاه تیر - اتصال با نبشی جان - اتصال با نبشی نشیمن - اتصال با نبشی تقویت شده - سقف [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]تیر چه بلوک - اجزای سقف تیرچه بلوک - تیرچه بتنی - بلوک - روش حمل تیرچه وبلوک و انبار کردن آنها -مراحل اجرای [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سقف تیرچه وبلوک - نصب تیرچه ها - نصب تکیه گاه های موقت - نصب بلوکها در بین تیرچه ها - آرماتور بندی سقف تیرچه و [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]بلوک - آرماتورهای ممان منفی در سقف های تیرچه و بلوک- آرماتورهای حرارتی و افت وتوزیع بار - تکمیل قالب بندی - آماده [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سازی سقف برای بتن ریزی- بتن ریزی و متراکم کردن آن - عمل آوردن بتن- بازکردن قالب ها و جمع آوری تکیه گاههای [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]موقت[/FONT]

لینک مطلب در :

sadeghnegar

عضو جدید
دانلود کلی گزارش کارآموزی

download

آخرین ویرایش:

omraneno

عضو جدید
پروژه کارآموزی اجرای کامل ساختمان

پروژه کارآموزی اجرای کامل ساختمان

;)پروژه کارآموزی اجرای کامل ساختمان - از کف تا سقف کامل- تحت ورد

قابل ویرایش

رایگان:eek:

پسورد فایل پس از دانلود واجرا: www.omraneno.blogfa.com:)

لطفا برای دانلود همین جا کلیلک نمایید.

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
گزارش کار کارآموزی!!

گزارش کار کارآموزی!!

سلام.
اینم 1پروژه ی کارورزی (کارآموزی یا کار آفرینی با ...):)
43 صفحه و در مورد سازه های بتنیه!!!;)
جالبه که بدونید تمام عناوین و مطالب اینترنتی رو از همین باشگاه جمع آوری کردم و من فقط اون ها رو Edit کردم!!:smile:
اما عکس ها رو خودم انداختم و بعضی جاها مطلبی رو اضافه یا کم کردم!!:redface:
جا داره از دوستانمون، eshagh_kh , ebrahim110 کمال تشکر رو کنم که عمده ی مطالب جمع آوری شده از میان مطالب ارسالی این دوستان بوده!!:gol:
از تمام دوستانی که اطلاعاتی در اختیار بنده قرار دادن نیز ممنونم!!:gol:
دوستان، با 1خرده تلاش می تونستن چنین پروژه ای رو جمع کنند.
مهم اینه که آدم 1خرده تلاش کنه!!:smile:;):)
به تازه واردان به رشته عمران هم پیشنهاد می کنم 1نگاه بهش بندازن، فکر کنم مطالب مختصر و مفیدی بهشون بده!!

آخرین ویرایش:

omran84

عضو جدید
متاسفانه اين آدرس خرابه.امكان آپلود فايل توي سايت نيست؟!

دوست گرامی شما می توانید این گزارش را ازلینک زیر به صورت مستقیم دانلود کنید

http://persiandrive.net/819854

این مطلب تا کنون بیش از 6500 بار دانلود شده است ...

middbox

کاربر بیش فعال
[ دانلود گزارش کار ] > کار آموزی

[ دانلود گزارش کار ] > کار آموزی

با سلام خدمت همه دوستان عزیز عمرانی:)
خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا ، اما الان که اومدم میخوام یه پست مفید برای عمرانی ها بذارم.
از این به بعد گزارش کارهای درس مصالح ساختمانی رو میتونید از اینجا دانلود کنید

برای دانلود لینکهای زیر را کلیک کنید

ارزش ماسه ای

تعیین درصد جذب آب آجر

آزمایش دانه بندی

اندازه گیری ابعاد آجر

تعیین مقاومت فشاری آجر

برای دیدن مقالات عمران و گزارش کارهای مربوط به رشته عمران از سایت ما دیدن کنید

civilrail

عضو جدید
[ دانلود ] گزارش کار > کار آموزی

[ دانلود ] گزارش کار > کار آموزی

دانلود گزارش کار آزمایش بارگذاری جانبی تراورس تک

لینک دانلود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
گزارش کارآموزی ساختمان فلزی .

گزارش کارآموزی ساختمان فلزی .

گزارش کارآموزی ساختمان فلزی . .....

پیوست ها

• karamoozi-sakhteman-felezi-omran-[www.prozhe.com].zip
    2.3 مگایابت · بازدیدها: 0

omran84

عضو جدید
دانلود گزارش کارآموزی اجرای مصور ساختمان( 110 صفحه - فایل word)

عنوان:گزارش کارآموزی اجرای مصور ساختمان​
رشته های قابل استفاده: عمران - معماری​
نوع سند: word​
تعداد صفحات: 110 صفحه ( 104 صفحه متن گزارش به همراه 6 صفحه الحاقی)​
برای دانلود فهرست مطالب در فرمت پی دی اف اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود کامل پروژه اینجا را کلیک کنید.

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
گزارش کار آموزی مراحل اجرای ساختمان

پیوست ها

• گزارش کار آموزی اجرایی ساختمان.zip
    40.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0